رفتن به مطلب

ظاهر فیزیکی RAM لپ تاپ با RAM پی سی یکسان است؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

RAM لب تاپ با RAM کامپیوترهای دسک تاپ فرقی ندارد؟ منظور رم های DDR3 و DDR4 هست، چون در لیست قیمت های لیون کامپیوتر ، تفکیک بین لب تاپ و دسک تاپ نیست.بنابراین همان رم هایی که در لیست قیمت رم کامپیوتر لیون کامیپوتر ظاهر می شه می شه سفارش داد؟

ویرایش شده توسط bayan
لینک به دیدگاه

:wacko: :wacko: :wacko:

رم در pc با لپ تاپ متفاوته !

در مورد باس تاثیر منفی نداره ! خود به خود روی 1333 سویچ میکنه . ( البته قبلش از ساپورت کردنش اطمینان حاصل کنید )

آنچه که برتر از علم است تجربه است ( اگر 16 گیگ رم جواب داده برای افراد دیگه برای شما هم جواب میده ! البته نه 100 در 100 )

شما واقعا به 16 گیگ رم نیاز دارید ؟؟؟ ( 8 گیگ کم میاره ؟؟؟) با لپ تاپ تون چیکار میکنید ؟؟؟

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخ شما

ویرایش شده توسط bayan
لینک به دیدگاه

الان این رم کامپیوتر که در لیست قیمت لیون کامپیوتر هست برای کدومه ؟ لیست قیمت رم لپ تاپ را نداره؟

فکر کردم اگر قرار به آپگرد هست به نهایت قدرت ممکن آپگرد کنم ولی هزینه اش هم زیاد هست من معمولا شش هفت نرم افزار را با هم باز می کنم

منظورتون از شش هفت نرم افزار

KM player

Power point

NotePad

FireFox

Internet Download Manager

World

هستش ؟

از اینا هزارتاشم باز کنید مشکلی با رم 4 گیگ ندارن بجز اون فایر فاکس که کلا پدر رمو در میاره وقتی تعداد تب هاش میره بالا البته وقتی رفت بالا حتی اگر پایینم بیاد باز زیاد فضا میگیره از رم و باید بسته بشه دوباره باز بشه مگر اینکه برید داخل تنظیماتش کاری کنید کمتر از رم استفاده کنه .

دلیل اصلی محبوبیت فایر فاکس سرعت بالاشه اونم به خاطر اینه که همه چیو تو رم دم دست سی پی یو نگه میداره .

اما اگه منظورتون از شش هفتا نرم افزار

نرم افزارای سنگین تخصصی هستش که حتما لازم دارید رم 16 گیگ .

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از دوستان

ویرایش شده توسط bayan
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...