رفتن به مطلب

باگ AMD Crimson Software باعث سوختن کارت تعداد کمی از کاربران شده

saha19
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خوبی

970 :)  نترس کسی کاری به 970 نداره :D

درود خوبم خوبی

میدونم عزیز شوخی کردم

:D

لینک به دیدگاه

یه عکس تست دمایی از کارت های AMD با درایور جدید منتشر شده
قرمز یعنی خیلی داغ!

AMD-Red-635x351.jpg

:دی

لینک به دیدگاه

عزیز

خود amd شیرین کاریش رو تو درایور جدیدش قبول کرده

و میخواد براش hotfix بده

ربطی به گیر الکی دادن نداره

داداش من کاری ب شیرین کاری جدید ای ام دی ندارم تنها چیزی ک خودم شخص از این درایور دیدم سرعت بسیار بالا و همچنین رابط خوب کاربری اون بود و همچی باگی ک اینجا اعلام شده باعث سوختگی نمیدونم خرچش زیاد فنو...

(شخصا ندیدم شاید بعضی از دارندگان همچی مشکلی دارن اما اینطور ک شما بیان میکنی انگار همه دوستانی ک این درایور رو نصب کردن همچی مشکلاتی رو دارن)

لینک به دیدگاه

قرمز یعنی خیلی داغ!

AMD-Red-635x351.jpg

طی آخرین تحقیقات من نه تنها خود کارت خیلی داغ میشه و به این رنگ در میاد بلکه تا شعاع یک میتری هرچی نزدیکش باشه ذوب میشه :D

لینک به دیدگاه

ikie_capture.png

بازی فال اوت در اخرین تظیمات فقط بازیو window mode کردم میبینید 42 درجه و در fullscreen هم 52 درجه هست

قرمز یعنی خیلی داغ!

AMD-Red-635x351.jpg

داداش شما یک نگاه ب این عکس بندازی میبینی این کارت عتیقس فکر میکنم این واس دوران قاجار باشه خخخخخخخخخخ

ویرایش شده توسط nightwolf
لینک به دیدگاه

قرمز یعنی خیلی داغ!

AMD-Red-635x351.jpg

مشخصه این درایور اونقدری طرفدارهای انودیا رو زد حال کرده بود از لحاض افزایش کارایی که با پیدا شدن یک باگ کوچک که اونهم برای همه نیست اینطوری عقده گشایی میکنن. ویرایش شده توسط STRIX
لینک به دیدگاه

این ها ناشی از موج AMD هراسی است! :D

=)) =)) =)) =))

@};- @};- @};- @};- @};- @};-

=)) =)) =)) =))

اگر باگ ها و مشکلات cpu ها و gpu ها ( از همه شرکتها ) رو جمع کنن ، هزار جلد کتاب هزار صفحه ای میشه !

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

باوو

اون مشکل سی پی یو هم سحل انگاری ای ام دی بوده! یعنی بی خیال : ))))) خودشون گفتند بوللدوزر قدم اشتباهی از سمت ما بوده

الان هسته های پردازشگر قنسول های نسل هشتم به صورت دو قسمت 4 هسته ای هست و 8 هسته ای کامل نیست ...

این درایور لودینگ بازیا ها رو کاهش میده فریم ریت و فریم تایم بهتر شده...furyxبا dx12 حدود 20% افزایش فریم داشته....

اینم باگش نسخه بتا هست دیگه ...کسی کارتش اسیب دیده باشه ای ام دی باید خسارت بده دنیا قانون داره.... بازم انویدیا اکثرا whqlهست ای ام دی هم همین طور بشه خیال یوزرای ای ام دی راحت تره... در کل برادران انویدیا از کارتتون لذتب ببرین برادران ای ام دی هم لذت میبرن

لینک به دیدگاه

حقیقتش به شخصه با درایورهای جدید AMD خیلی حال کردم، افزایش کارایی خیلی خوبی داشته، تازه کارت های AMD فرصت کردن بخشی از قدرت واقعی خودشون رو نشون بدن، که امیدوارم با همین روند پیش بره و به روز های اوج خودش برگرده. اگر AMD از بازار حذف بشه، اون وقت بازار انحصاری اینتل و انویدیا می شه، قیمت ها هم که معلومه چی به سرش میاد. بیشتر از همه دودش تو چشم کاربران میره! حالا چه تیم سبز چه تیم سرخ. اون مشکل دور فن هم فکر کنم با نصب یه نرم افزاری مثل افتربرنر موقتا کاملا برطرف بشه، که کار سختی هم نیست.

ویرایش شده توسط Nima_2015
لینک به دیدگاه

سلام به همه. اقا من اینو تو ویندوز 10 نصب کردم اصلا مشکلی نداره کارتممHd 7950 هست.

لینک به دیدگاه

مشخصه این درایور اونقدری طرفدارهای انودیا رو زد حال کرده بود از لحاض افزایش کارایی که با پیدا شدن یک باگ کوچک که اونهم برای همه نیست اینطوری عقده گشایی میکنن.

k6ggeylrn6s5m18q342s.jpg

پ.ن: وقتی پست کسی رو نقل قول میکنی از عبارات مناسب استفاده کن و صفت های اخلاقی خودت رو به کسی نسبت نده!

موفق باشی :)

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

الان این درایور رو نصب کنم یا نه ؟؟؟

ورژن الانیم 15.7 عه

لینک به دیدگاه

k6ggeylrn6s5m18q342s.jpg

پ.ن: وقتی پست کسی رو نقل قول میکنی از عبارات مناسب استفاده کن و صفت های اخلاقی خودت رو به کسی نسبت نده!

موفق باشی :)

دوست گلم حرف من حرف بد و بی احترامی به کسی نبود و منظورم شخص شما هم نبود صفت جمع رو بکار بردم و قصد بی احترانی به شخص شما و یا دوستان دیگه نداشتم اگه شما از حرف من ناراحت شدین ازتون معذرت میخام.

الان این درایور رو نصب کنم یا نه ؟؟؟

ورژن الانیم 15.7 عه

الان اکثر دوستان رو وین 7 و 8.1 مشکل نداشتن (مخصوصم خودم) ولی بازهم بهتره فایل فیکسش بیاد بعد دانلود کنید و نصب کنید. ویرایش شده توسط STRIX
لینک به دیدگاه

من از خدامه که amd عالی عمل کنه و بتونه پا بپای nvida بیاد
حتی جلو بزنه چه بهتر
سودش تو جیب ما میره
امیدوارم amd با این درایور بتونه از قدرت واقعی کارت هاش بهره ببره
یه باگ کوچولو که اینهمه  دعوا نداره تازه با یه اپدیت رفع میشه
خود nvida  با اون  970gtx  3.5+5  که همه جا لو رفت و ابروشم رفت میخواد چیکار کنه با اپدیت میشه درستش کرد؟؟ نه  پس به خاطر یه درایور نسخه بتا انقدر موضوع رو گنده نکنید
:) :D
:x
موفق باشین عزیزان

لینک به دیدگاه

سلام

من این AMD Crimson Software رو نصب کردم و تنظیمات فن به صورت پیش فرض روی حالت اتوماتیک هست

مشکلی هم از نظر دما ندارم ومثل قبل کار میکنه

احتمال داره نصب AMD Crimson Software تو بعضی از موارد با درایور قبلی یا تنظیمات کاربر باعث این مشکل شده باشه

post-10418-0-94680300-1448919810_thumb.jpg

ikie_capture.png

بازی فال اوت در اخرین تظیمات فقط بازیو window mode کردم میبینید 42 درجه و در fullscreen هم 52 درجه هست

داداش شما یک نگاه ب این عکس بندازی میبینی این کارت عتیقس فکر میکنم این واس دوران قاجار باشه خخخخخخخخخخ

عکس های حرارتی از رنگ آبی به قرمز بعد نارنجی بعد زرد تغیر رنگ داره این که از مشکی به قرمز هستش به نظر یه عکس معمولیه با فیلتر قرمر

ویرایش شده توسط xboyiut
لینک به دیدگاه

دوستانی که کارت های گرافیک AMD دارند، تا قبل از اینکه خود کارت بسوزه، یا AMD با درایور هاش بزنه کارتتون رو بسوزونه، زودتر بفروشین بیایین Nvidia بخرین.

از طرف جمعی از کاربران دلواپس :D

لینک به دیدگاه

خوب چه کاریه آخه؟

با افتر بورنر دستی تنظیم کنید :|

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

قرمز یعنی خیلی داغ!

AMD-Red-635x351.jpg

عزیز gtx480 استفاده کردین ؟ نکردین. اگه میکردین اینو فقط به amd نسبت نمیدادین :)

لینک به دیدگاه

این هم یک تصویر معنادار :D برای طرفدارهای دو آتیشه تیم سبز و سرخ!

ciDF7tI.png?1

لینک به دیدگاه

ازین مشکلات واسه همه پیش میاد :D

اگه این باگ رفع بشه که 100درصد رفع میشه بازم این درایور نسبت که درایور انویدیا خیلی خیلی به کارت نفس میده!

کارت های amd واقعا کارشون خوبه (درکنار قیمت مناسبتر) هرازچنگاهی یه ایراد نرم افزاری پیدا میکنند که رفع میشه! حتی ویندوز های مایکروسافت هم این ایراد ها رو دارن!

(ستاد امید دهی به طرفدارن amd) :x

ویرایش شده توسط بی بهار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ببینید این باگ برای همه نیست! فقط کسانی که تنظیمات اوردرایور دستکاری می کنند!

من هم این مشکل رو داشتم ولی نه به این صورت! می خواستم یه تست 3D11 بگیرم و چون رو دما خیلی حساسم دور فن رو روی 65 درصد فیکس کردم! بعد از انجام تست همه چیز رو به حالت اولیه برگردوندم و ریست کردم ولی وقتی ویندوز بالا اومد باز هم دور فن بالا بود!

کلا فن پروفایل این درایور گیج میزد که آپدیتش اومد...

لینک به دیدگاه

مشکلی نیس دوستان رفع میشه . ولی هر چی باشه یه زمانی Nvidia برای 590x  یه درایوری داده بود که به محض لود شدن کارت دود از منبع تغذیه بلند میشد =))  =))  :laughing: و پول زیاذ بر فنا میرفت . هر چی باشه بازم  از این خوبتره که کلا کارت بسوزه . 

لینک به دیدگاه

درود

ببینید این باگ برای همه نیست! فقط کسانی که تنظیمات اوردرایور دستکاری می کنند!

من هم این مشکل رو داشتم ولی نه به این صورت! می خواستم یه تست 3D11 بگیرم و چون رو دما خیلی حساسم دور فن رو روی 65 درصد فیکس کردم! بعد از انجام تست همه چیز رو به حالت اولیه برگردوندم و ریست کردم ولی وقتی ویندوز بالا اومد باز هم دور فن بالا بود!

کلا فن پروفایل این درایور گیج میزد که آپدیتش اومد...

من هیچ مشکی نداشتم.

اخه کی با خود نرم افزار کاتالیست اورکلاک میکنه؟!

تا وقتی افتر برنر هست چه کاریه  اخه.

به زودی یک مقایسه بین افیشنسی درایورا میذارم.

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان گرامی سلام

بنده باید یک سری نکات رو به عنوان برادر شما حالا شاید برادر بزرگتر (از لحاظ سنی )خدمت یک سری از دوستان   حالا چه تازه پیوسته چه کهنه کار عرض کنم- من الان داشتم همین جور درفروم چرخ میخوردم در این تاپیک ،بی احترامی به  دارندگان کارتهای دیگر  و استفاده از الفاظ بد و نه در سطح فروم، زیاد بود- آخه دوستان عزیز درایور عرضه شده  حالا خوب با بد دلیل این همه بی احترامی و کلمات زشت چی است؟؟ مگر درایور عرضه کردن هم دیگه  چیز عجیبی است؟ خواهش میکنم دوستان گرامی - من طرفدار انویدیا هستم ولی واقعا از اینکه amd درایور عرضه کنه یا نکنه  به من چه ربطی داره؟؟ من اصلا نمیدونم درایور  AMD چه شکلی است ؟!!  دوستانی هم که امدن حالا برای شوخی یا هر دلیلی چیزی میگن چه دارنده کارت amd  باشن یا انویدیا مراقب باشن که برای خودشون هم همین مشکلات ممکنه پیش بیاد.

این مشکلات در پروفایل فن ایجاد میشه و برای همه عزیزانی که کاستوم پروفایل دارن ممکنه دردسر ایجاد کند.

یک  عده از دارندگان کارت  AMD  ،عزیزان گرامی برادران بزرگوار  شما هم با هر مشکلی در کارتهای گرافیک  AMD یا درایور هاش یا لانچ یا هر چیزی یا توانایی هایش....... شروع به  بی احترامی به  دارندگان کارتهای دیگر نکنید. من میخواستم  به یکی از دوستان راهنمایی بدم اینقدر کلمات عقد................... زشت و بی ربط دیدم خجالت کشیدم رعایت کنید .

مصرف کننده کارت انویدیا چه تازه عضو فروم شدید یا کهنه کار در تاپیک مربوط به  مشکلات درایور  که ممکنه یک عده احساسی برخورد کنند پست نکذارید بی دلیل - بار علمی بالا باشه درسته- کسی که درایور  AMD کارنکرده آشنا نیست  چرا میاد یا چیزی میگه باعث مشکلات میشه که یک سری از دوستان هم که انگار با همه دشمن هستند شروع کنن به بی احترامی ؟؟

همین طور برای انویدیا ، کاربر  AMD که آشنایی نداره با ساختار درایور  انویدیا و  کارتهای این شرکت نباید بیخود جو رو متشنج کنه -اگر بحث در سطح علمی بمونه میشه بهتر نتیجه گرفت.

خواهش میکنم پاسخ به پست بنده ندید   تاپیک بهم میخوره- این موضوعات رو که گقتم رعایت کنید  به عنوان یک  دوست  از شما می خوام ، انوقت سطح بار علمی  تاپیک های خودتون بالا میره و حرفه ای میشه ، یک غریبه بیاد ببینه نمیگه اینها چشونه؟؟

موفق باشید

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هیچ مشکی نداشتم.

اخه کی با خود نرم افزار کاتالیست اورکلاک میکنه؟!

تا وقتی افتر برنر هست چه کاریه  اخه.

به زودی یک مقایسه بین افیشنسی درایورا میذارم.

نه من اومدم همه بخش هاي درايور رو چک کردم.

بعد براي تست تو اين قسمت اوردرايو دور فن فيکس کردم و فقط ميخواستم کارايي درايور رو بسنجم ... اصلا قصد اورکلاک نداشتم :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...