رفتن به مطلب

باگ AMD Crimson Software باعث سوختن کارت تعداد کمی از کاربران شده

saha19
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من هیچ مشکی نداشتم.

اخه کی با خود نرم افزار کاتالیست اورکلاک میکنه؟!

تا وقتی افتر برنر هست چه کاریه  اخه.

به زودی یک مقایسه بین افیشنسی درایورا میذارم.

من با کاتالیست اور میکردم خیلی ام خوب بود

لینک به دیدگاه

الان این آپدیت جدید اومد برای فیکسش؟؟

درود

بله اومده.

لینک به دیدگاه

من با کاتالیست اور میکردم خیلی ام خوب بود

خوب از چه نظر؟

از این نظر که هیچ امکاناتی نداره !؟  :D

صرفا برای کار راه انداختن ساخته شده و الا غیر این هیچ کاربرد دیگه ای نداره.

لینک به دیدگاه

الان این آپدیت جدید اومد برای فیکسش؟؟

اره عزیز 

http://www.guru3d.com/files-details/amd-radeon-software-crimson-15-11-hotfix.html

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

ممنون عزیز لایک داری

منم که بوقم :D

لینک به دیدگاه

سلام ب همه ی دوستان .

من گرافیکم R 9 280 vapor x هست نظرتون مشکلی پیش نمیاد این درایور رو نصب کنم .....

اگه نسخه جدیدی اومده بگید تا ما هم بروز بشیم البته ن با سوختن گرافیک ..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام ب همه ی دوستان .

من گرافیکم R 9 280 vapor x هست نظرتون مشکلی پیش نمیاد این درایور رو نصب کنم .....

اگه نسخه جدیدی اومده بگید تا ما هم بروز بشیم البته ن با سوختن گرافیک ..

درود

عزیز ورژن هات فیکس اومده با خیال راحت نصب کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد

دوستان زحمت کشیدن در پستهای قبلی لینک دانلود دادن

لینک به دیدگاه

یک ویژگی جالب که تو این درایور دیدم که تو درایور 15.7whql نبود (شاید درایورهای بتا بعد از 15.7 این ویژگی رو داشتن) اینه که فرکانس گرافیک براساس نیاز اجرای بازی تنظیم میشه مثلا من تو بازی NFS که بازی سبکی هست تو درایور قبلی گرافیک رو حالت 100% و رو فرکانس 1050 کار میکرد ولی با درایور جدید روی 40% و با فرکانس 430 بازی رو اجرا میکنه روی همه بازیهای که داشتم تست کردم همینطور بود مثلا رو shadow of mordor وقتی روی 60 فریم هست گرافیک رو 70 درصد کار میکنه وقتی محدودیت 60 فریم رو بر میدارم فریم میره رو 90 و گرافیک هم 100% کار میکنه.

لینک به دیدگاه

یک ویژگی جالب که تو این درایور دیدم که تو درایور 15.7whql نبود (شاید درایورهای بتا بعد از 15.7 این ویژگی رو داشتن) اینه که فرکانس گرافیک براساس نیاز اجرای بازی تنظیم میشه مثلا من تو بازی NFS که بازی سبکی هست تو درایور قبلی گرافیک رو حالت 100% و رو فرکانس 1050 کار میکرد ولی با درایور جدید روی 40% و با فرکانس 430 بازی رو اجرا میکنه روی همه بازیهای که داشتم تست کردم همینطور بود مثلا رو shadow of mordor وقتی روی 60 فریم هست گرافیک رو 70 درصد کار میکنه وقتی محدودیت 60 فریم رو بر میدارم فریم میره رو 90 و گرافیک هم 100% کار میکنه.

درود دوست عزیز

عجب ویژگی جالب و کار آمدی.

راستی مدل کارت گرافیک شما چیه؟

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

390x

راستش اول فکر کردم این باز یک باگه دیگست که نمیتون از تمام قدرت گرافیک استفاده کنه ولی وقتی گزینه محدود گردن 60 فریم رو برداشتم دیدم داره از تمام توان گرافیک استفاده میکنه فهمیدم این یه ویژگی جالب هست که هم کارت مصرف کمتری خواهد داشت هم خنک تر کار میکنه.

ویرایش شده توسط STRIX
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

معذرت میخوام از همگی اما واقعا نتونستم! =)) :D

پ.ن: دوستان تفاوت نسخه های WHQL و بتا اینجور جاها مشخص میشه، واقعا AMD یه تیم تست کننده نداشته قبل عرضه درایور چک کنند، بعد مجبور به ارسال هات فیکس نباشن!

@};-

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشین

یه مشکل عجیب واسه من پیش اومده اینه

چندروزه درایور رو نصب کردم خواهر زادم بازی میکردش الان هرچی سیستم رو روشن میکنم برقا قط میشه (فیوز میپرونه)

مشکل پاوره یا سیستم اتصالی پیدا کرده یا مشکل کارت گرافیک( پاور 1200 گرین و گرافیک 290x)

همینکه میخوام سیستمو روشن کنم فیوز میپرونه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشین

چندروزه درایور رو نصب کردم خواهر زادم بازی میکردش الان هرچی سیستم رو روشن میکنم برقا قط میشه (فیوز میپرونه)

مشکل پاوره یا سیستم اتصالی پیدا کرده یا مشکل کارت گرافیک( پاور 1200 گرین و گرافیک 290x)

فکر نکنم مربوط به درایور باشه بهتره کیس رو باز بکنید و تمامی کانکتورهای برق رو چک کنید بهتر با یک پاور دیگه سیستم رو راه بندازید اکه راه افتاد که مشکل پاور هست اگه نه بهتره قطعات مثل مین و گرافیک رو جداگانه تست کنید.

یک موردی که من تو فروم های خارجی دیدم وقتی مشکل اینچنین پیش میاد اول دارندگان اون محصول ابراز نارضایتی میکنن بعد از اون افراد با تجربه سعی در رفع مشکل دارن ولی متاسفانه در فرومهای ایرانی برعکسه اول فنهای کمپانی رقیب میان به تخریب کردن و چنان خوشحالی میکنن انگار اون شرکت یا کمپانی ارث باباشونو خورده و با این اشتباه حسابی دلشون خنک میشه و اکثرا هم بجای حل مشکل فقط نظاره گر هستن جالبه این مربوط به تمامی فرومها میشه و فقط ربوط به سخت افزار نیست و اکثر کالاهای دیجیتال دیگرو هم شامل میشه تو فرومهای موبایل هم این داستان حسابی داغ تر هست و دیگه به یک امر روز مره تبدیل شده انگار اگه کل کل و بی احترامی به هم نداشته باشن شبشون صبح نمیشه ،فنهای اندروید با ios , فنهای سامسونگ با سونی و اپل و......

ویرایش شده توسط STRIX
لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشین

ربطی به گرافیک نداره

حالا چون درایور جدید نصب کردید چند روزم باهاش خواهر زاده بازی کرده دلیل نمیشه که کارت amd مقصر باشه

مشکل از پاور هست

واتشم بالاست به برق فشار میاره

پاور عوض کن درست میشه

لینک به دیدگاه

مشکل از پاور هست

واتشم بالاست به برق فشار میاره

پاور عوض کن درست میشه

جاااااانم !

واتشم بالاست به برق فشار میاره؟! ( البته فکر کنم منظور شما کنتور باشه )

آخه Edris‏ جان پاور وات بالا هست درست، ولی مگه سیستم دوستمون چقدر برق مصرف میکنه بخواد کنتور بندازه!

‏ ‏

بنظرم شاید مشکل از پاور باشه ولی اصلا به پاور وات بالا بودن ربطی نداره!

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

فکر نکنم مربوط به درایور باشه بهتره کیس رو باز بکنید و تمامی کانکتورهای برق رو چک کنید بهتر با یک پاور دیگه سیستم رو راه بندازید اکه راه افتاد که مشکل پاور هست اگه نه بهتره قطعات مثل مین و گرافیک رو جداگانه تست کنید.

یک موردی که من تو فروم های خارجی دیدم وقتی مشکل اینچنین پیش میاد اول دارندگان اون محصول ابراز نارضایتی میکنن بعد از اون افراد با تجربه سعی در رفع مشکل دارن ولی متاسفانه در فرومهای ایرانی برعکسه اول فنهای کمپانی رقیب میان به تخریب کردن و چنان خوشحالی میکنن انگار اون شرکت یا کمپانی ارث باباشونو خورده و با این اشتباه حسابی دلشون خنک میشه و اکثرا هم بجای حل مشکل فقط نظاره گر هستن جالبه این مربوط به تمامی فرومها میشه و فقط ربوط به سخت افزار نیست و اکثر کالاهای دیجیتال دیگرو هم شامل میشه تو فرومهای موبایل هم این داستان حسابی داغ تر هست و دیگه به یک امر روز مره تبدیل شده انگار اگه کل کل و بی احترامی به هم نداشته باشن شبشون صبح نمیشه ،فنهای اندروید با ios , فنهای سامسونگ با سونی و اپل و......

@};-

یک نکته جالبی که هست اینه که مثلا در مورد موبایل عموما ویژگی هاشون نسبی متلا یکی اندروید دوست داره یکی ویندوز فون و... . عدادی که برای دوربین گفته میشه متلا 4 یا 8 مگاپیکسل و ... غلط اندازه و دلیلی بر برتری یکی بر دیگری نمیشه و درنهایت در دوربین های نزدیک به هم باز به نظر افراد بستگی داره !

اما در PC کمتر چنین چیزی وجود داره ! متلا همه میدونن i7 ها در گیم فریم بیشتری از 8 هسته ای های ای ام دی میدن ( حتی i5 ها و گاها i3 ها ) . دلیل اصلی این هم اسفاده از یک استاندارد برای سیستم عامل و ... هست .

به همین دلیل وقتی شما وارد فروم هایی متل لیون میشی آروم آروم میفهمی که چه cpu و gpu هایی برای گیم بهتره و ... . اما در موبایل و اسپیکر و ... نه !!! نتیجه هم فن بازی در فروم های موبایل بسیار بیشتره .

لینک به دیدگاه

جاااااانم !

واتشم بالاست به برق فشار میاره؟! ( البته فکر کنم منظور شما کنتور باشه )

آخه Edris‏ جان پاور وات بالا هست درست، ولی مگه سیستم دوستمون چقدر برق مصرف میکنه بخواد کنتور بندازه!

‏ ‏

بنظرم شاید مشکل از پاور باشه ولی اصلا به پاور وات بالا بودن ربطی نداره!

منظور من متوجه نشدی من نگفتم پاور های وات بالا اینجوری هستن

چون وات پاور خیلی بالاست و خراب شده و یا اتصالی داره موقع روشن شدن فیوز میپرونه

لینک به دیدگاه

ممنون از جواب دوستان خوبم

من خودم طرفدارقدیمی ای ام دی هستم و اصلا منظوره من این نیست که ای ام دی مقصره یا نه لطفا حرف تو دهنه من نزارید :D

مشکل پاور هستش چون بمحضه اینکه کلید پاور رو روشن میکنم فورا کنتور برقو قطع میکنه

(هیچ فشاری روی پاور نبوده نمیدونم چرا اینجوری شد خیلی کم از سیستم استفاده کردم و پاور هم تا 97 گارانتی گرین داره)

دوستان میدونن گارانتی گرین کجاست که ببرمش گارانتی؟

لینک به دیدگاه

ممنون از جواب دوستان خوبم

من خودم طرفدارقدیمی ای ام دی هستم و اصلا منظوره من این نیست که ای ام دی مقصره یا نه لطفا حرف تو دهنه من نزارید :D

مشکل پاور هستش چون بمحضه اینکه کلید پاور رو روشن میکنم فورا کنتور برقو قطع میکنه

(هیچ فشاری روی پاور نبوده نمیدونم چرا اینجوری شد خیلی کم از سیستم استفاده کردم و پاور هم تا 97 گارانتی گرین داره)

دوستان میدونن گارانتی گرین کجاست که ببرمش گارانتی؟

تهران، خیابان سمیه، بین خیابان سپهبد قرنی و استاد نجات الهی (ویلا)، جنب دادگاه شهید بهشتی، شماره 215 ساختمان سبز، طبقه همکف

لینک به دیدگاه

تهران، خیابان سمیه، بین خیابان سپهبد قرنی و استاد نجات الهی (ویلا)، جنب دادگاه شهید بهشتی، شماره 215 ساختمان سبز، طبقه همکف

ممنون دوست عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر می کنم گارانتیشون منتقل شده بود اخرین باری که من رفتم.

خیابان مطهری، خیابان کوه نور ، ساختمان گرین...

لینک به دیدگاه

فکر می کنم گارانتیشون منتقل شده بود اخرین باری که من رفتم.

خیابان مطهری، خیابان کوه نور ، ساختمان گرین...

درسته. گارانتی پاورها اینجاست:

پلاک۴طبقه اول

خیابان مطهری خیابان کوه نور جنب کوچه یکم

تلفن:

02188170017

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...