رفتن به مطلب

فروش باندل ddr2 و یک سری خرده ریز دیگه

Recommended Posts

سلام

یه باندل دارم با این مشخصات :

مادربورد gigabyte M55SLI-S4 REV 2.0

cpu :AMD Athlon 64 x2 4000+ Dual core

رم 2 تا 1 گیگ کینگستون (ddr2)

VGA: geforce 8400gs 512mb

این عکس باندل .....   نکته :این  گرافیک روی باندل نیست

mk4dh0nsxzsfup99cz1n.jpg

kij8x9awm1cy8juepb77.jpg

t9l4e3xc970kkuvfdau2.jpg

توی ویندوز 10 با یدونه 8400gs سیستم مشکلی نداشت البته بازی باهاش نکردم کارای ساده مثل وب گردی و آفیس و اینا مشکلی نبود...

نکته: زیر هیت سینک چیپست مین و روی cpu خمیر تازه زدم (cf III )....

یه سری هم قطعه ی دیگه هست :

یدونه کارت tv آنالوگ  .... سی دی باهاش نیست ولی توی win10 زدم آنلاین بگرده خودش درایورشو پیدا کرد و نصب کرد......

0f94us9d7o53nwizykvu.jpg

2تا هارد ide هر کدوم 80 گیگ هستن زیاد آماری از وضعیتشون ندارم فقط جفتشونو زدم hdd regenerator اسکن و تعمیر کنه یکیش هیچ مشکلی نداشت ولی یکیش یدونه یا 2 تا سکتور مشکل دار داشت که نرم افزار زد تعمیرشون کرده.... هیچ تضمینی روی هاردا نمی دم فقط می تونم بگم کار می کنن حالا تا کی اونو نمی دونم.....

jj50ysz6xsjzd01d8hof.jpg

2تا هم درایو نوری هست هر دو ide هستن و هردو هم تسمشون مشکل داره یدونه dvd writer هست مارک pioneer یدونه هم dvd rom مارک gigabyte ...

z86snt93yq4w8e0v1tep.jpg

h2sr8wcz9lp8keal062x.jpg

گرافیک:

gq3c6g96gm8j2hx66eha.jpg

6smix1q29sppa8cvv2w5.jpg

قیمت کل 210 هزار فروش فقط تهران و فقط حضوری ....

به هیچ وجه به شهرستان نمی فرستم چون همن باندل رو یه بار فرستادم و خریدار ادعا کرد که پورت های ide کار نمی کنن و اینکه پل جنوبی مشکل داره و کارت 1 گیگ به بالا رو سیستم تصویر نمیده که من تازه امروز وقت کردم تست کنم و هم پورت های ide سالم بود هم با یه کارت گرافیک 4 گیگ تصویر گرفتم و ویندوز هم بوت شد..... فقط من یه پول پست مجبور شدم بدم بابت هیچی.....

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...