رفتن به مطلب

بزودی مشکل سرعت فن کارت گرافیک در درایور Crimson توسط شرکت AMD حل می شود

Recommended Posts

lrfj13nggbocosk5p8do.jpg

گویا پروژه ی بلند پروازانه ی شرکت AMD ، یعنی درایور Radeon Software Crimson Edition بالاخره اولین تجربه خود را در بروز دادن مشکل بدست آورده. درایور Crimson دارای مشکلی در کنترل کردن سرعت فن کارت گرافیک(ها) دارد. بطوری که در بعضی مواقع، دور فن کارت گرافیک تا 100% رسیده  و در دیگر مواقع، دور فن حتی در بارگذاری های سنگین، روی 30% می ماند! طی هفته ای که از زمان انتشار این درایور گذشت، شرکت AMD وجود این مشکل را تأیید کرده و قصد عرضه ی درایور با آپدیت Hotfix برای انتهای امروز را دارد.

منبع: techpowerup

مترجم: مجتبی حیدرزاده

ویرایش شده توسط مجتبی حیدرزاده
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

...

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

من ک همچی مشکلی نداشتم نمیدونم شاید بعضی از کارت ها اینطوری میشدن مثلن سری 7

لینک به دیدگاه

والا منم که سری r390 دارم همچین مشکلی ندارم فکر کنم بخاطر وین 10 باشه که سراسر باگ هست متاسفانه.

ویرایش شده توسط STRIX
لینک به دیدگاه

من هم جرات نمیکنم نصب کنم ولی اقا اگه این مشکل برطرف شد تاپیک جدید بزنید و اطلاع رسانی کنید ممنونم از شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

منم نصب کردم ولی همچین مشکلی ندیدم ویندوز 7

نمی دونم شاید رویه ویندوز 10 به قول دوستان خودش ممکنه باگ داشته باشه همچین مشکلی پیش اومده

من رویه بازیهای زیادی تست کردم کارتم خودش دور فن رو کم و زیاد میکنه هیچ مشکلی هم نداشت

لینک به دیدگاه

این بحثا دیگه چیه!  :D  دیگه ته تهش یه افتربرنر نصب می کنید، همه چی هم اوکی!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اپدیت هات فیکس برای درایور کریمسون منتشر شد

http://www.techpowerup.com/218006/amd-releases-radeon-software-crimson-edition-15-11-1-update.html

لینک به دیدگاه

چرا بیخود به ویندوز 10 گیر میدین؟ درایور AMD مشکل داره عیب از ویندوز 10 هست؟ مگر کاربرای 7 و 8 همچین مشکلی ندارن؟

با درایور قبلی همه چی خوب کار میکنه با این مشکل داره از ویندوز عیب میگیرین؟  :angry:  احتمالا همه کارتها به جز  Rx 3xx این مشکل رو دارن یعنی کارتهایی که

به صورت کارخانه ای از Zero Fan پشتیبانی نمیکنن. به هرحال عیب از هر چی بود از ویندوز 10 نبود. من ویندوز 10 نصب کردم کارتمم 390 هست و از

همون اول بدون ابنکه به چیزی دست بزنم دور فن روی Auto بود!

لینک به دیدگاه

بنده هم هیچ مشکلی ندارم :X

بدون درایور فیکس شده :)

کارتمم شاخ نیست و قدیمیه 260X

ویندوز ده هم استفاده می کنم :x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...