رفتن به مطلب

980ti را اور کنید و عکس قرار بدهید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بر همه 

دوستان من در حال اماده سازی یک مطلبی هستم نیاز دارم که تمامی دوستانی که  980ti  دارند کارت هایشان را اور کنن و عکس قرار دهند 

لطفا از برنامه های 3dmark 11 /13 استفاده کنید و 2 تست پرفورمنس و اکستریم هر کدام از برنامه ها را اجرا کنید ( ولی فقط عکس از 2 تست پرفورمنس را قرار دهید و فقط امتیاز اکستریم رو بگید ) 

فقط عکس از برنامه ای که برای اور استفاده کردید به همراه خود امتیاز گرفته شده از طرف برنامه و gpu-z قرار دهید برام فقط امتیاز گرافیک مهم هست نه فیزیک 

درضمن 3 تب اول ( gpu core clock / gpu core clock / gpu temp ) به همراه vddc را در حالت max قرار دهید 

نمونه در عکس زیر 

png master race. =))  

ag0kx67puyxefbkpzc9q.png

خوب این هم برای خودم کارت رو 2 روز پیش از لیون خریدم gtx 980 ti sc+ acx 2.0  ( به همراه بک پلیت ) با توجه به این که برد رفرنس هست ولی فقط یک چیز رو می توانم بگم بی نظیر

توی بازی ها کارت تا 1320 خودبه خود بوست می کنه که خیلی بالاتر از چیزی هست که گفته شده اسیک هم 73 هست دقیقا مثل لایتنیگم  :crying:

واقعا کارت بی نظیر هست بسیار شیک کلاسیک خنک قدرت مند و خوش قیمت فقط بسته بندی خیلی بد بود  :(  البته خوب من با بسته ی لایتنیگ داشتم مقایسه می کردم جالب تر این که کارت نصف وزن لایتنیگ رو داشت ولی با اور دماش از 57 رد نشد خیلی عجیب هست این کارت 

یک نکته ی عجیبی که من در هنگام چند بار تست کردن مشاهده کردم  در تست شماره ی 3 توی چند فرم از صحنه یک دفعه کارت هم ولتاژش و هم فرکانسس به شدت می ره بالا توی تمام تست فرکانس بین 1470 تا 1480 هست اما در اون صحنه یک دفعه می ره بالا روی 1490 و همین موضوع هم بر ولتاژ صادق هست خیلی عجیبه ناگهان ولتاژ به 1.1990 می رسه 

اگر دقت کنید من به صورت دستی  ولتاژی نه به مموری و نه به خود gpu نداده ام ولی شاید خود برنامه برای پایدار ماندن کارت کمی ولتاژ رو بالا برده باشه 

خوب پس شد 

2 عکس از تست پرفورمنس 3dmark 11 / 13 قرار دهید ( تا جایی که کارت اسیبی نبینه و یا خودتون راحت هستید اور کنید) 

و مقدار عددی امتیاز اکستریم را نیز بنویسید 

ممنون از همکاری دوستان 

و تشکر فراوان از لیون برای کارت 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود علی جان مبارک  باشه به سلامتی

چرا برد رفرنس خریدی ؟  البته خوب هستن ولی کاستوم های 100%گیگا یا ایسوس یا  MSI یا  EVGA  تا حدودی بهتر بودند .

نتایج من با  پروفایل گیمینگ گیگا  G1

45y48ozabyxcovjwcj.png

جدول بالا مال  کار خودمه برای مقاله رسم شد  - 980 ti و 970 g1  هم نتایج خودم بودن البته 970 خیلی اور شده بود و امنیاز بالایی نسبت به هم  ترازها زد-

البته دیگه  بنجمارک  نگرفتم با درایور های جدید- خیلی به سنتیتیک  تستها  علاقه ندارم -مال همون روز مقاله است ولی اگر اور میکردم مطمئم 21 هم میزد-(منظورم اسکور گرافیک است نه امتیاز کلی )

rpefljmfrbj9uwjbz4i6.png

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

چرا برد رفرنس خریدی ؟  البته خوب هستن ولی کاستوم های 100%گیگا یا ایسوس یا  MSI یا  EVGA  تا حدودی بهتر بودند .

45y48ozabyxcovjwcj.png

جدول بالا مال  کار خودمه برای مقاله رسم شد  - 980 ti و 970 g1  هم نتایج خودم بودن البته 970 خیلی اور شده بود و امنیاز بالایی نسبت به هم  ترازها زد-

البته دیگه  بنجمارک  نگرفتم با درایور های جدید- خیلی به سنتیتیک  تستها  علاقه ندارم -مال همون روز مقاله است ولی اگر اور میکردم مطمئم 21 هم میزد-(منظورم اسکور گرافیک است نه امتیاز کلی )

rpefljmfrbj9uwjbz4i6.png

سلام خوب هستید؟

آقا رضا ممنون میشم از GPU-z هم مثل استارتر عکس بگذاری که بشه دما و فرکانس ها رو مقایسه کرد.

راستی میبینم که به جمع دوتا2 باز ها پیوستید.

لینک به دیدگاه

بسیار ممنون والا من تا بحال برد رفرنس تهیه نکرده بودم اولین بار بود 

ولی واقعا انویدیا بسیار با کیفیت برد رو طراحی کرده و به لطف پلیتی که بین کولر و برد هست  دمای قطعات مهم بسیار پایین نگه داشته می شود و یک مقاومت خوبی به کار می دهد 

این ها همه به کنار برای من طراحی و شکل کارت بسیار مهم هست 

و من اصلا با کولر های گیگا نه ایسوس نه ام اس ای حال نمی کنم چون خیلی حالت اسپورتی دارن ( نمی دونم دقیقا چگونه حسم را بیان کنم ) 

فقط با کولر های لایتنیگ و evga حال می کنم یه حالت خاصی دارن ( ساده و شیک و کلاسیک کنار نور پردازی زیبا )  و خوب دیگه evga عشق من هست 

همه ی این ها به کنار قیمت مناسب این کارت نیز خیلی مهم هست من الان در وضعیت مالی نیستم که مدل های خیلی گرون رو تهیه کنم حتی 100 تومن هم ذخیره کردن برام خیلی مهمه هست 

من هم خودم فقط برای ساخت یک ویدیو دارم اطلاعات جمع می کنم مگر نه اصلا کارت رو در حالت اور شده قرار نمی دم دلیله نداره بازی نیست که این کارت نتونه اون رو توی 2560x1080 روی بالاترین تنظیمات 60 فرم نده 

اگر برام بتوانید یه تست 3d mark 11 روی پرفورمنس قرار دهید به همراه اطلاعاتی که گفتم ممنون می شود ( اگر حالش رو داشتید البته ) 

در کل من از کارت بسیار راضی هستم و از خریدم به هیچ عنوان ناراضی نیست و از این به بعد خرید کارت هایی که با برد رفرنس هستند را در ذهنم نگه می دارم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بسیار ممنون والا من تا بحال برد رفرنس تهیه نکرده بودم اولین بار بود 

ولی واقعا انویدیا بسیار با کیفیت برد رو طراحی کرده و به لطف پلیتی که بین کولر و برد هست  دمای قطعات مهم بسیار پایین نگه داشته می شود و یک مقاومت خوبی به کار می دهد 

این ها همه به کنار برای من طراحی و شکل کارت بسیار مهم هست 

و من اصلا با کولر های گیگا نه ایسوس نه ام اس ای حال نمی کنم چون خیلی حالت اسپورتی دارن ( نمی دونم دقیقا چگونه حسم را بیان کنم ) 

فقط با کولر های لایتنیگ و evga حال می کنم یه حالت خاصی دارن ( ساده و شیک و کلاسیک کنار نور پردازی زیبا )  و خوب دیگه evga عشق من هست 

همه ی این ها به کنار قیمت مناسب این کارت نیز خیلی مهم هست من الان در وضعیت مالی نیستم که مدل های خیلی گرون رو تهیه کنم حتی 100 تومن هم ذخیره کردن برام خیلی مهمه هست 

من هم خودم فقط برای ساخت یک ویدیو دارم اطلاعات جمع می کنم مگر نه اصلا کارت رو در حالت اور شده قرار نمی دم دلیله نداره بازی نیست که این کارت نتونه اون رو توی 2560x1080 روی بالاترین تنظیمات 60 فرم نده 

اگر برام بتوانید یه تست 3d mark 11 روی پرفورمنس قرار دهید به همراه اطلاعاتی که گفتم ممنون می شود ( اگر حالش رو داشتید البته ) 

در کل من از کارت بسیار راضی هستم و از خریدم به هیچ عنوان ناراضی نیست و از این به بعد خرید کارت هایی که با برد رفرنس هستند را در ذهنم نگه می دارم 

خیلی هم عالی  باشه فقط این 3dmark من داره فیلم در میاره پاکش کردم ارور عجیبی میده میگه سیستم اینفو قدیمی شده معمولا میاد بالا میگه اپدیت آمده بعد شما چون کرکی هستید رد میکیند این سری اصلا بالا هم نیامد باید بگردم یک جدید دانلود کنم حتما براتون تست میگذارم باشه از gpuz هم میگذارم

سلام خوب هستید؟

آقا رضا ممنون میشم از GPU-z هم مثل استارتر عکس بگذاری که بشه دما و فرکانس ها رو مقایسه کرد.

راستی میبینم که به جمع دوتا2 باز ها پیوستید.

باشه حتماً نه وتا نمیزنم زیادmmo و اونلاین دوست ندارم من به قول معروف بازیباز کلاسیک هستم یک ساعت تک نفره برام خیلی ارزشش بیشتره- الان دارم با فالوت 4 و استارکرافت زندگی میکنم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مبارک باشه اما چرا مدل classified رو نگرفتی؟ :(   چرا آخه چرا؟ :mad: :ohmy:

EVGA GeForce GTX 980 Ti CLASSIFIED GAMING ACX 2.0+ 06G-P4-4998 1190 /
1291 2 ACX 2.0+ 8+8-Pin 14+3 300W Ultra ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

درود

ممنون 200 بیشتر بدم برای کارتی که برای من ساخته نشده ( با اون 200 می شه یه fallout 4 و یه بازی دیگه هم گرفت ) 

کلسفاید ساخته شده برای رکورد زن ها من این کاره نیستم  :D

من فقط یه چیزی زیبا - قوی - خوش قیمت می خواستم همین  :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

علی جان سلام 

مبارکت باشه بسیار عالی و زیبا و قدرتمند . البته کاش لایتینگ وارد میشد و همونو میگرفتی اما ماتریس خیلی کند عمل میکنه و وارد نشد دیگه :D البته علی اینو هم باز کن با آب خنک کن ببین روی کمترین دوما تا چقدر اور میشه یعنی سقف اورکلاک روی ایر چقدره در حقیقت . 

البته قبل از گرونی کارتها کاش یه جی 1 980 تی ای میخریدی جی 1 خودم داشتم واقعا محشره اون کارت البته من بین 980 تی ای ها فقط گیگا رو تست کردم اونم جی 1 بود که واقعا لذت بدم تستاشو پیدا میکنم قرار میدم ضمیمه همین پست میکنم بعداً

لینک به دیدگاه

سلام

این هم یه تست از رقیب 98ti یعنی دو تا 970 بصورت اس ال ای 

post-16320-0-94517500-1449051664_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

EVGA GeForce GTX 980 Ti CLASSIFIED GAMING ACX 2.0+ 06G-P4-4998 1190 /

1291 2 ACX 2.0+ 8+8-Pin 14+3 300W Ultra

خبات جان پیشنهاد میدم این ویدئو رو ببینی.

من که دیدم شوکه شدم، اصن جا خوردم. کارت کلاسیفید از FTW و حتی SC جا میمونه.

https://www.youtube.com/watch?v=fLLiSrAM-uc

حالا بماند که کینگ پینم از G1 تو این ویدئو جا مونده باز جزو عجایبه.

https://www.youtube.com/watch?v=BHAIe-fOTyM

من که دانشم قد نمیده. ایکاش یکی بگه دلیل چیه؟ یعنی میتونه ASIC باشه؟

------------

درمورد ظاهر هم منم با علی جان موافقم.

من نگاه میکنم مثلا گرافیک ببینم کدوم مدل از فلان برند به تم کیس من میاد. به شرطی که ایراد فیزیکی مثل نویز فن نداشته باشه اونو میخرم. دیگه از رفرنس ضعیف تر که نداریم. رفرنسم اورکلاک کنی به نزدیکی همون غیر رفرنس ها میرسه.

نه اینکه قویترین و شاخ ترین قطعاتو با خداتمن بودجه بزارم تو کیسم بعد که بهش نگاه میکنم چیزی جز اسمارتیز و مداد رنگی نبینم.

لینک به دیدگاه

اقایون یک نکته رو توجه کنین.

مرگ من والله به قرآن قسم اسمش Lightning هست. لایت نی نگ

Lighting به معنای نورانی

Light ning به معنای آذرخش

لای نیگ هم نیست لایت نینگ :(

خبات جان پیشنهاد میدم این ویدئو رو ببینی.

من که دیدم شوکه شدم، اصن جا خوردم. کارت کلاسیفید از FTW و حتی SC جا میمونه.

https://www.youtube.com/watch?v=fLLiSrAM-uc

حالا بماند که کینگ پینم از G1 تو این ویدئو جا مونده باز جزو عجایبه.

https://www.youtube.com/watch?v=BHAIe-fOTyM

من که دانشم قد نمیده. ایکاش یکی بگه دلیل چیه؟ یعنی میتونه ASIC باشه؟

------------

درمورد ظاهر هم منم با علی جان موافقم.

من نگاه میکنم مثلا گرافیک ببینم کدوم مدل از فلان برند به تم کیس من میاد. به شرطی که ایراد فیزیکی مثل نویز فن نداشته باشه اونو میخرم. دیگه از رفرنس ضعیف تر که نداریم. رفرنسم اورکلاک کنی به نزدیکی همون غیر رفرنس ها میرسه.

نه اینکه قویترین و شاخ ترین قطعاتو با خداتمن بودجه بزارم تو کیسم بعد که بهش نگاه میکنم چیزی جز اسمارتیز و مداد رنگی نبینم.

خب این به عوامل زیادی بستگی داره 

مثل همون آسیک که خودت بهش اشاره کردی. البته اسیک تا حدودی تاثیر گذار هست. چون دقیقا روی 980 Ti G1 تست کردیم کارتی که اسیک 73 داشته از 76 بهتر بوست میخورد. گاها چنینچیزای یهم پیش میاد.

اما معماری مکسول انقدر کم مصرف هست که مدار تغذیه خوب خودش رو زیر نیتروژن نشون میده نه رو ایر. رو ایر اگر بحث دما رو کنار بگذاریم، فرقی بین کارت G1 و کینگ پین و لایتنینگ نیست.

ضمنا تجربه ثابت کرده کارتی که رو ایر خوب نیست زیر نیتروژن بهتر فرکانس میخوره. برا همینه که اکثر کارت های لایتنینگ رو ایر به خوبی باقی کارت ها نیستن یا در بهترین حالت فرکانس برابری رو میزنن.

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

سلام

این هم یه تست از رقیب 98ti یعنی دو تا 970 بصورت اس ال ای 

بسیار جالب و مفید البته 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلاً دوستان خوبم هیچ ربطی به شرکت سازنده نداره  این مقصر msi یا evga یا گیگا نیست - شما کارت کلاسیفاید 980 رو یعنی gm204 رو تا 1600 اور میکردی - من خودم یک عدد دستم بود برای مدت کوتاه - توی چند ثانیه اور شد تا 1590 ! روی فن خودش - فقط اسلایدر رو چسبوندم ته با پاور تارگت خلاص!

ولی تراشه gm200 بسار شانسی و به قول بررسی گر های حرفه ای اکستریملی پیکی هستش! شما باید شانس بیارید که تراشه خوب گیر بیارید - درتست ها من دیدم دو عدد کلاسیفاید از تایوان مستقیم اومدن مورد بررسی قرار گرفتن کلی با kboost اور ولتاژ اندر ولتاژ یا ویدروپ کار شد اخرش 1520 بیشتر نمیرفت من با خودم گفتم چی؟ این باید الان منهدم بشه توی سقف ولی نشد و کارت G1  حتی 2 درصد بیشتر وسریعتر و خنک تر و اورکلاک خور تر بود و جالبه کارت g1 حدود 680 دلار بود و کلاسیفیاد 900 دلار!

پس مقصر EVGA نیست مقصر تراشه gm200 هم نیست - این تراشه در بخش پاور دلیوری بسیار حساس عمل میکنه و جستن کارت پایدار  در فرکانس بالا خیلی نادره-

کارت خودم تا 1420 مستقیم از جعبه اورشده که کاملاً کافی است و من تا 1500 هم زدم باهاش و  رم هم تا 350 مگاهرتز  جواب داد یک جا فقط کرش داشت بقیه تست ها همه Validate بودن - منتها 1420 تا 45 برای من کاملاًٌ کافی است و از پروفیال گیمنیگ خود گیگا استفاده میکنم   نتیجه gpuz در حال بیکار  در عکس زیر است کارت g1 نمونه نادری است که Asic  بالای 80 درصد داره و دمای کارت در حلت بیکار بعد از 15 دقیقه از 33 بالا تر نمیره در اوج لودهم من به ندرت دمای بالای 72 رو شاهد بودم -تراشه Gm200بشدت حساس است به کیفیت چیپ و پاور دلیوری :

8eo30tpjin22e3ths1hc.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نکته ای که در مورد تست شماره ۳ در 3dmark 11 اشاره کردید طبیعیه و دلیلش هم اینه که چون تست های ۱ و ۲ و ۴ سنگین تر هستند باعث میشن مصرف برق کارت به سقف power limit برسه و به طور اتوماتیک , کلاک و ولتاژ کاهش پیدا بکنند. و در واقع کلاک اصلی کارت همان کلاکی هست که در تست شماره ۳ میبینید.

لینک به دیدگاه

eVGA HYBRID 980TI

ocxono88vwqpf3iv3h.jpg

اگر امکانش هست برای فایر استرایک رو هم قرار دهید 

بسیار عالی  و ممنون 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر امکانش هست برای فایر استرایک رو هم قرار دهید 

بسیار عالی  و ممنون 

خدمت شما :

59ihen0y38u48krsfgr0.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...