رفتن به مطلب

*#* ویترین فروشگاهها رو دوست دارید ببینید ؟ *#*

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

کار خیلی جالبیه ولی برای من شرط اول اعتماده که به لیون همه جوره اعتماد دارم و حاضر نیستم اگر فلان فروشگاه قطعه ای رو 20 تومن کمتر میداد از اونجا خرید کنم. مگر اینکه باز مورد تایید خودتون باشن. اگر اینطور باشه که خب واقعا عالیه راحت میشه ببینیم کدو فروشگاه ارزون تر از لیون میده از اونجا خرید کنیم. ( الآن اخراج میشم) :دی

ممنونم از صداقتت

حالا اگر زیر ویترین هر فروشگاه ادمهایی که خرید میکنن فیدبک بدن و نحوه عملکرد فروشگاه مورد نظر رو بنویسن چی ؟

مثلا فروشگاهی اینقدر عملکردش خوب بوده که 100 نفر راضی بودن ایا شما بهش اعتماد میکنید با خوندن فیدبکها ؟

توی این تاپیک کسی هست که یک فروشگاه ( هر صنفی که هست ) کوچیک توی شهرستان داشته باشه ؟ . مثلا کفشهای حرفه ای درست میکنه . مثلا صنایع دستی بسیار زیبا درست میکنه و یا هر کسب و کار دیگه ؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان گلم چرا حی میگید پول ندارید ؟؟؟؟؟؟؟؟ اینجوری فکر کنید .

مثلا میخواید یک کارت گرافیک GTX 980 بخرید آیا دوست ندارید ببنید ...... کی ؟ کجا ؟ چه قیمت ؟ داره میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟که ارزونتر بخرید و پولتون رو ذخیره کنید ؟

مثلا میخواید یک کفش بخرید آیا دوست ندارید بدونید تهران فلان نماینگی و اصفهان فلان خیابون کفش .... چی ؟ چه مدلی ؟ چه قیمتی ؟ داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان واقعا ازتون میخوام در این تاپیک شرکت کنید این یک اتفاق بزرگ در ایران خواهد بود که شما بهتر . ساده تر و سریعتر در گستردگی بسیار زیاد کالاتون رو میبیند و انتخاب میکنید

سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما و تیم زحمت کش لیون که همیشه بیشتر از انتظار ظاهر میشید!

بنده کاملا با طرح شما موافقم و مطمعن هستم اگر عملی بشه یک کار بی نظیر در نوع خودش رخ داده.

امیدوارم موفق باشید و اینکار عملی بشه. ( اول از همه دوست دارم ویترین فروشگاه خودتون ببینم، آخه شهرستانم و واسم رسیدن به تهران تقریبا غیر ممکن هست! )

پ.ن: آقای حسینی، دوستانی که میگن پول ندارند، باور کنید ندارند که میگن!

موفق و شادکام باشید. :D

لینک به دیدگاه

سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما و تیم زحمت کش لیون که همیشه بیشتر از انتظار ظاهر میشید!

بنده کاملا با طرح شما موافقم و مطمعن هستم اگر عملی بشه یک کار بی نظیر در نوع خودش رخ داده.

امیدوارم موفق باشید و اینکار عملی بشه. ( اول از همه دوست دارم ویترین فروشگاه خودتون ببینم، آخه شهرستانم و واسم رسیدن به تهران تقریبا غیر ممکن هست! )

پ.ن: آقای حسینی، دوستانی که میگن پول ندارند، باور کنید ندارند که میگن!

موفق و شادکام باشید. :D

درود

ممنونم از شما

ویترین فروشگاه لیون که جالب نیست اصلا و ویترین ما سایتمون هستش :D

من میدونم خیلی از ماها پول نداریم ولی وقتی پولی بدست بیاریم مهم اینه که با بهترین و سریعترین و کمترین و مطمئنریت قیمت کالامون رو تهیه کنیم

لینک به دیدگاه

با درود

اگر صرفا یک بیلبورد یا یک نمایشگاه مجازی باشد ، چرا یک یوسر ساده وقت میگذاره و وارد این سایت میشه و کالاها مورد نظر شما رو از این طریق نگاه میکند.

یک یوسر معمولی فروشگاه اینترنتی سنتی رو بیشتر میپسنده برایش آشنا تر و رابطه کاربری عامه پسندی و تکراری که قالبا با اون کار کردن.

البته حرف های بنده به این بر میگرده که چقدر برای همچین پلتفرمی هزینه کنید و یک رابطه کاربری خوب براش درست کنید.

در کل ایده خوبی میتونه باشه به شرطا و ...

پ. ن : نظر بنده صرفا با نظر گرفتن اطلاعات جناب حسینی گفته شده و میتونه به کل غلط باشه !!

لینک به دیدگاه

درود

ممنونم از شما

ویترین فروشگاه لیون که جالب نیست اصلا و ویترین ما سایتمون هستش :D

من میدونم خیلی از ماها پول نداریم ولی وقتی پولی بدست بیاریم مهم اینه که با بهترین و سریعترین و کمترین و مطمئنریت قیمت کالامون رو تهیه کنیم

شاید ویترین فروشگاه لیون واسه شما جالب نباشه چون هر روز می بینیدش ولی لااقل واسه من که ندیدمش جالب هست. ( عکس های قطعات سایت که همگی از شرکت سازنده گرفته شده و جذابیتی نداره!)

آقای حسینی از روز اول دارید از زیر کار در میرید ها.... :D

لطفا اول از ویترین فروشگاه خودتون شروع کنید.

لینک به دیدگاه

حالا سوالم رو اینطوری می پرسم شما در شهر مثلا اهوز و یا هر شهر دیگه ای حضور دارید . میخواید یک مبلمان و یا لباس و یا گوشی بخرید . آیا دوست دارید سایر بازارهای کشور دم دستتون باشه و ببیند در شهرهای دیگه چه خبره ؟ و چه کالاهایی با چه قیمتی میفروشن ؟

مثلا قیمت گوشی و یا کارت گرافیک و یا کفش ایکس در تهران بازار موبایل و یا پاساژ ایران و یا بازار یافت آباد چنده و چی دارن ؟ :-? :-? :-? @};-

پست اول رو که خوندم زیاد موافق نبودم...

ولی با این توضیحات موافقم...و کاری که همین الان هم در بیشتر خرید هام می کنم همینه که از طریق سایت های اینترنی و با خیال راحت خرید کنم

البته هیچ وقت حاضر به خرید از پاساژ های موبایل تهران نمیشم :D

لینک به دیدگاه

ممنونم از صداقتت

حالا اگر زیر ویترین هر فروشگاه ادمهایی که خرید میکنن فیدبک بدن و نحوه عملکرد فروشگاه مورد نظر رو بنویسن چی ؟

مثلا فروشگاهی اینقدر عملکردش خوب بوده که 100 نفر راضی بودن ایا شما بهش اعتماد میکنید با خوندن فیدبکها ؟

توی این تاپیک کسی هست که یک فروشگاه ( هر صنفی که هست ) کوچیک توی شهرستان داشته باشه ؟ . مثلا کفشهای حرفه ای درست میکنه . مثلا صنایع دستی بسیار زیبا درست میکنه و یا هر کسب و کار دیگه ؟؟؟؟؟

من خودم هیچوقت اینترنتی خرید نمیکردم چون کلاهبرداری خیلی زیاده حالا باز قیمت بالای قطعات کامپیوتری که خودش عامل اصلیه که خیلیا میترسن چیزی رو آنلاین سفارش بدن ولی همین انجمن شما بود که باعث شد من مشتری همیشگی شدم چون وقتی این همه آدم رو اینجا میبینم خودش گواه اینه که شما انسان های درستی هستین چون ما که به شخصه شما رو نمیشناختیم از اول. برای همینم مطمئنم اگر تعداد زیادی از فلان فروشگاه راضی باشن منم بر اثاث همون فیدبک به فروشگاه اعتماد میکنم.

خدایی همینجا حضوری میریم خرید جنس دست دو بدون گارانتی رو جای نو جا میزنن برای همین آدم یکم دلهره رو داره موقع خرید آنلاین از فروشگاهی که تاحالا ازش خرید نکرده. :/

ویرایش شده توسط AliRage
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت آقای حسینی گل و گلاب و بقیه دوستان خوب لیونی :x

والا ویترین در فرهنگ لغت معین به معنای قفسه ی شیشه ای معنا شده و کاربردش از نظر بنده اینه که قفسه ای شیشه ای برای نشون دادن جذاب ترین کالاهای فروشگاه (اونم به اندازه ی فاصله ی یک شیشه) به مشتری و جذب وی هستش

حالا اگر شما بتونید طوری عکسبرداری یا فیلمبرداری کنید و یا ساختن نوعی فایل فلش که بشه همانند دیدن واقعی ویترین مورد نظر رو دید و تجریه کرد، میتونه بسیار جذاب باشه

چه بسا که میگه : شنیدن کی بود مانند دیدن(دیدن بهتره) :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای حسینی نگفتید داستان اینه:

http://0km.ir/search/?category=%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7%DB%8C%20%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84

الان بنرشو تو سایت دیدم.

فقط میتونم بگم جالبه ولی یکم درک منطقش برام سخته. چون فکر میکردم مثل Google Street باشه(البته نه خود گوگل ها!).

شما خودتون میدونید یه سری از قطعات که ممکنه من نویی دنبالش باشم الان فقط تو انبار (ویترین نه) فلان مغازه باشه، این قسمت من یه مقدار به مشکل خوردم.

من احساس میکنم اگه این طرح فشار و هزینه ای رو به شما تحمیل کنه عملا اتلاف انرژی رو میتونه برای تیم خوبی مثل شما به همراه داشته باشه.

لینک به دیدگاه

ادامه بحث و گفتگو در لینک زیر : :big hug:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=51974&page=0

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...