رفتن به مطلب

بهترین خرید ها در سفر خارج و بهترین زمان برای مسافرت

Moein Frozen
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان هم انجمنی خودم .

بنده قصد سفر به دبی رو دارم  حدود برج  10 هست  میخواستم بدونم  تایم زمانیش مناسب هست ؟

و اینکه چه اجناسی در اونجا ارزش خرید داره .

و اینکه از کجا خرید  بشه بهتر هست .

در ضمن دوستان اگر قطعه یا چیزی مورد نظرشون هست میتونم براشون بیارم و هزینه هم ازشون کم میگیرم .

منتظر نظر های دوستان و اساتید گرامی که تجربه خرید از کشور های خارجی مثل دبی دارند هستم .

با تشکر .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان هم انجمنی خودم .

بنده قصد سفر به دبی رو دارم  حدود برج  10 هست  میخواستم بدونم  تایم زمانیش مناسب هست ؟

و اینکه چه اجناسی در اونجا ارزش خرید داره .

و اینکه از کجا خرید  بشه بهتر هست .

در ضمن دوستان اگر قطعه یا چیزی مورد نظرشون هست میتونم براشون بیارم و هزینه هم ازشون کم میگیرم .

منتظر نظر های دوستان و اساتید گرامی که تجربه خرید از کشور های خارجی مثل دبی دارند هستم .

با تشکر .

برو تایلند هم لذت ببری هم قیمتاش خوبه اگه تخصص داشته باشی هم هزینه هتلت کمتره

لینک به دیدگاه

برو تایلند هم لذت ببری هم قیمتاش خوبه اگه تخصص داشته باشی هم هزینه هتلت کمتره

انشالا سفر بعدی تایلند هست .

میوفته برای برج 1 به بعد .

فعلا دبی رو باید بریم فقط در مورد خرید یکم راهنمایی میخواستم ^_^

لینک به دیدگاه

دوستان منتظر نظر های شما هستم .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

سلام داداش گل والا بنده تجربه ی سفر ب خارج کشور نداشتم .در اول باید بگم ک خوش بگذره بعد میشه برا بنده ته بارتون دوتا فن گرافیک r9 280 vapor x بیارید هزینشم هر چی باشه تقدیم میکنم چون اینجا اصلا نیست. ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

(برداشت بنده این بود که خرید کلی مد نظر شما هست)

من چند باری از بازار مرشد و دراگون مارت خرید کردم. .اخر سر هم به این نتیجه رسیدم که چین خیلی بهتره

اگر منظور شما از خرید , قطعات کامپیوتر هست. یادمه یک خیابونی بود بنام Computer street . اما خرید کلی باید آشنایی کامل داشته باشید. منظورمن قیمت خرید(فاکتور) ایران در مقایسه با دبی و ..., (باز باید مشخص کنید که چقدر خرید دارید  با شوتی میارید کارگو دارید؟)در کل خرید سخت افزار به صورت کلی از Shenzen چین خیلی بهتر از دبی هست البته باز هم بستگی داره

کلا خرید کلی سخت افزار با توجه به شرکت های قوی وارد کننده و گارانتی خوبی که دارند با بوجه کم غیر ممکن به نظر میاد.

فقط به قطعات خاص یا لوازم جانبی فکر کنید. ضمنا اگر مشتری داشته باشید و خرید کنید تقریبا ریسکی ندارید.(در حد خرده فروشی)

پیشنهاد میکنم خرید اول رو با یک فرد خبره تجربه کنید تا با مسائل گمرک و ترخیص هم بیشتر اشنا بشید.

راستی کبف تبلت و لپ تاپ مورد های خوبی هستند و اگر قیمت شما معقول باشه من هم مقداریشو میخرم  @};-

موفق باشید.

ویرایش شده توسط hamedrock
لینک به دیدگاه

واسه لباس هم حسابی تخفیف داره. یعنی بهترین موقع واسه خرید . همه جا off میزنن.

فروشگاه های الغریر مال - واسه سوغاتی و خودتون قیمت های خوبی دارند.

کلا ما ایرانی ها بیشتر از فروشگاههای Koton - Mango -defactor... که قیمت هاش به ارز مملکتمون میخونه    خرید میکنیم   :)

سی تی سنتر هم جای خودشو داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت معین جان 

خیلی از دوستان قبلنا تایپیکهای این چنینی زندن و گفتن ( هر کس چیزی بخواد میتونن بیارن ) ولی یه هو ناپدید شدن !! البته تقصیری هم ندارن 

البته منظورم شما نیستید و کلی عرض میکنم خدمتتون

به هر حال سعی کنین واسه خودتون خرید کنین و تمرکزتونو واسه خریدهای خودتون بزارید نه دیگران تا هم وقت کافی داشته باشین و هم پول و هزینه اضافی خرج نکنین

چون امکانش سخته تو اون تایم کم و با توجه به آشنا نبودن با محیط یا شهر یا منطقه مورد نظر بتونین وقتی برای خریدها بعدی بزارید

حالا اگه دم دستتون بود موردی نیست مثل SSD یا چیزای کوچیکی مثل رم و فلش و فن و اینا 

من از روی تجربه عرض میکنم خدمتتون / ولی اگر اونجا رو به خوبی میشناسین و میدونین از چه فروشگاهی یا از کدوم شخص یا منطقه خرید 

کنین قضیه کاملا فرق خواهد کرد . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...