رفتن به مطلب

فروش ابر کامپیوتر با قیمت استثنایی

Recommended Posts

****کاهش شدید قیمت کارت گرافیک (استثنایی)

سی پی یو - مادربرد - چهار عدد هارد SSD و Case , Ram ، پاور و Cpu Cooler و مانیتور فروخته شده

فقط کارت گرافیک  باقیمانده است

حدود چهار ماه است که تمامی قطعات این کامپیوتر رو به غیر از Case و پاور ،از سایت های Amazon و Newegg تو امریکا از طریق سایت best4u.irخریدم تا بهترین کیفیت قطعات رو داشته باشم البته قیمت قطعات تو این سایتها به نسبت ایران که اکثرا جنس های دسته سوم چینی وارد می کنن گرونتر هست و من برای این سیستم حدود 26 میلیون تومن هزینه کردم که در حال حاضر برای فروش تمامی قطعات با هم قیمت کف کف کف و استثنایی14.500.000رو گذاشتم.علت فروش : رفتن از ایران (برای مدتی)

لطفا قبل از سوال و یا تماس توضیحات محصول مورد نظر رو کامل بخونید

شماره تماس : 09126720043

اول پرداخت مبلغ و بعد ارسال قطعه و یا قطعات به صورت حضوری در ساری تحویل داده و مبلغ دریافت خواهد شد

هزینه پست کاملا با خریدار

لینک فروش در Persiantools :

http://forum.persiantools.com/threads/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D8%A8%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AB%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C.749268/

نمونه فروش های قبلی بنده در PersianTools

http://forum.persiantools.com/threads/فروش-استثنایی-power-green-gp1275b-oc-در-حد-آک-وبسیار-کم-کارکرد.662930/

http://forum.persiantools.com/threads/فروش-استثنایی-ps4-ریجن-1-امریکا-باندل-gta-یک-ماه-کارکرد.663174/

کارت گرافیک

SAPPHIRE Radeon R9 295x2

قویترین کارت گرافیک حال حاضر با 8 گیگ ram اختصاصی که تو ویندوز 10 ، 16 گیگ رم روش share شده که در مجموع 24 گیگ رم می شه(تصویرش و پایین گذاشتم)و برپایه DirectX 12 هست.در ضمن این کارت خنک کنندش مایع هست و بسیار کم صداست و گرمای خیلی کمی تولید می کنه

لینک دقیق مشخصات این کارت که توش مشخص شده DirectX 12 هست :

http://www.sapphiretech.com/productdetial.asp?pid=7A5B671A-8C94-459E-98C5-9E5B03DE636D〈=eng

اینم لینک مقایسه قدرت این کارت گرافیک با جدیدترین کارت های دیگه با نرم افزار معتبر 3dmark

http://www.futuremark.com/hardware/gpu

قیمت فروش 2.150.000 تومان

Monitor :(فروخته شد )

Dell UltraSharp UP2414Q 4K

مانیتور های سری UltraSharp با کیفیت ترین و گرانترین مانیتورهای ساخت Dell هستند که چند 100 دلاری نسبت به مدل های دیگه گرانتر هستند .این مانیتور هم UltraSharp و هم 4k هست که تو ایران پیدا نمی شه.به طور مثال مانیتور 28 اینچی 4K شرکت asus به نام ASUS PB287Q 4k که در سایت امازون 467 دلار قیمت داره رو در ارزونترین حالت حدود 2.670.000 هزار تومن تو ایران دارن می فروشن و یه مدل((P2815Qdell 4k که پنلش 30 هرتز هست و UltraSharp هم نیست رو دارن بالای 3 میلیون تومن می فروشن ولی مانیتور Dell UltraSharp UP2414Q هم 60 هرتز هست و هم Ultrasharp ,قیمتش هم 630 دلار هست که برای من بیشتر از 4 میلیون تومن خریدش از سایت newegg به ادرس زیر آب خورد.

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16824260145

قیمت فروش 2.360.000 تومان

CPU cooler :(فروخته شد به کاربر اکانت central_core از persiantools)

CORSAIR Hydro Series H110 Extreme

بهترین و جدیدترین خنک کننده مایع

قیمت فروش 415.000 تومان 

مادربورد (به صاحب اکانت amir1365 از همکاران انجمن Persiantools فروخته شد )

ASUS X99-E WS LGA 2011-v3

(تمامی متعلقات موجود هست فقط جعبه بیرونی رو پیدا نکردم که به همین دلیل قیمت رو هم کاهش دادم)

هم cpu خانگی با سوکت X99 رو ساپورت می کنه و هم cpu های سرور رو ولی کندی مادربورد های سرور رو هنگام بالا اومدن ویندوز نداره

از معدود مادربرد هایی هست که با استفاده از تکنولوژی PLX می تونه همزمان از 4 کارت گرافیک به صورت X16 پشتیبانی کنه

تو لیون کامپیوتر 1.800.000 دارن می فروشن.البته خرید این از سایت Newegg برای من 2.500.000 هزینه برداشت.اون موقع که من داشتم اینو می خریدم تو بازار ایران 1.600.000 داشتن میفروختن.اینم لینک مشخصات :

https://www.asus.com/us/Motherboards/X99E_WS/

قیمت فروش1.250.000 تومان

CPU :  (به صاحب اکانت amir1365 از همکاران انجمن Persiantools فروخته شد )

Intel Xeon E5 2690 V3

دارای 12هسته و 24 رشته پردازشی با 30 مگ کش هست که اگه ارزونشو تو تهران پیدا کنی حدود 6.500.000 تومن قیمتش هست.برای من 8.500.000 هزینه داشت در حالی که همون موقع تو بازار ایران داشتن زیر 7 تومن می فروختن. فقط برای اینکه یکبار کیفیت یک جنس درجه یک رو امتحان کنم این هزینه بیشتر رو دادم.

تو سایت زیر می تونید مقایسش رو با  5960X و سایر CPUها ببینید.این cpu از نظر قدرت ، رتبه پنجم رو بین تمام سریهای Xeon و هر نوع CPUی تولید شده ای تو دنیا داره :

http://www.cpubenchmark.net/high_end_cpus.html

اینم لینک مشخصات :

http://ark.intel.com/products/81713/Intel-Xeon-Processor-E5-2690-v3-30M-Cache-2_60-GHz

لینک فروش این محصول در سایت Newegg (لطفا به قیمت 2150 دلاری این محصول تو سایت توجه کنید که بسیار بعید بدونم با پرداخت مبلغ زیر بتونید صاحب همچین محصولی بشید ): 

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16819117474

قیمت فروش4.770.000 تومان

Ram : (فروخته شد به کاربر اکانت shoaeib)

Gskill Ripjaws 4 32GB 8GBx4 2666Mhz CL15 DDR4

برای من 1.900.000 هزینه برداشت ولی اون موقع تو بازار ایران حدود 1.500.000 بود.الانم که خوب خیلی پایین اومده

قیمت فروش 740.000 تومان 

چهار عدد هارد SSD : (فروخته شد به صاحب اکانت Persiansstuff از انجمن Persiantools)

چهار عدد Samsung 850 Pro 256GB

هارد سامسونگ پرو سریعترین هارد ssd ساخته شده هست که من چهار عدد از این هارد رو به صورت Raid 0 بستم که تقریبا باعث شده سرعتم 4 برابر هر کدوم از این هاردها به تنهایی بشه و حجم کل هارد هم 1000 گیگ شده(یک ترا بایت )

برای من حدود 3.200.000 تموم شد که اون زمان تو ایران 2.800.000 قیمتش بود البته الان هم زیر 2 تومن پیدا نمی شه

چهار عدد با هم 1.670.000 تومان (فروش تکی ندارد-حداقل دو عدد )

Case :(فروخته شد به کاربر اکانت zexos از Persiantools)

Green X8 Raptor Gaming

415.000 تومان 

Power :(فروخته شد به کاربر اکانت shoaeib)

Green GP1275B-OC Platinum

1275 وات هست از نوع Platinum با 4 سال گارانتی

520.000 تومان

post-14093-0-92100200-1449352158_thumb.jpg

post-14093-0-91425800-1449352168_thumb.jpg

post-14093-0-16489900-1449352179_thumb.png

post-14093-0-07517400-1449352190_thumb.jpg

post-14093-0-79568100-1449352206_thumb.jpg

post-14093-0-71517400-1449838097_thumb.jpg

post-14093-0-03048600-1449838117_thumb.jpg

post-14093-0-92419800-1449838163_thumb.jpg

post-14093-0-29843800-1449838188_thumb.jpg

ویرایش شده توسط tnt132
لینک به دیدگاه

سلام

سیستم خفنیه :eek: !؟

اگه فضولی نباشه یه سوال داشتم ، ببخشید میشه بگید این سیستم برای چه منظوری بسته شده؟ :-?

کاراییتون چی بوده ، گیم یا ... ؟

با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امیدوارم که مشتری باشه فقط یگ نکته  دوست من ای کاش سیستم رو کمی تمیز تر نگه میداشتی و بهتر اسمبل میکردی  حیفه این قطعات اینجور بسته شده و نگه داری بشن-

لینک به دیدگاه

سلام

سیستم خفنیه :eek: !؟

اگه فضولی نباشه یه سوال داشتم ، ببخشید میشه بگید این سیستم برای چه منظوری بسته شده؟ :-?

کاراییتون چی بوده ، گیم یا ... ؟

با تشکر @};-

سلام

استفاده خاصی نداشتم فقط گاهی گیم می زدم.بیشتر به قطعات کامپیوتر وسواس دارم تا نیاز

ممنون از نظرتون

لینک به دیدگاه

به نظرم کیفیت قطعات چه داخل و چه خارج فرقی نداره/ وقتی میشه قطعه ای تو داخل گیر آورد چه لزومی داره با چند برابر هزینه از بیرون تهیه کرد. تازه اگه مشکلی باشه لااقل میشه یقه یه نفر رو گرفت. الان اکثر قطعات مثل رم . مادربورد - مانیتور - هارد و... توسط شرکت های معتبر گارانتی میشند. دیگه نگرانی کیفیت نداره.

لینک به دیدگاه

به نظرم کیفیت قطعات چه داخل و چه خارج فرقی نداره/ وقتی میشه قطعه ای تو داخل گیر آورد چه لزومی داره با چند برابر هزینه از بیرون تهیه کرد. تازه اگه مشکلی باشه لااقل میشه یقه یه نفر رو گرفت. الان اکثر قطعات مثل رم . مادربورد - مانیتور - هارد و... توسط شرکت های معتبر گارانتی میشند. دیگه نگرانی کیفیت نداره.

اینو حتما شما هم شنیدید که تو لوازم الکتریکی معمولا Grade A برای امریکا و اروپا است و Grade B,C برای اسیا که عمدتا Grade C وارد ایران می شه

خدمات پس از فزوش هم اکثرا بعد یه ماه معطلی می گن نوسان برق باعث خرابی بوده برای همین شامل گارانتی نمی شه(به غیر از بعضی شرکت های خاص).من که چندان خاطره خوشی از خدمات پس از فروش تو ایران ندارم.بیشتر ترجیح می دم جنسم کیفیت بهتر داشته باشه تا اینکه امیدم به خدمات شرکت ها تو ایران باشه

منو به فرزند خوندگی قبول نمیکنین خخخخخخخ :D

:)

ویرایش شده توسط tnt132
لینک به دیدگاه

ایکاش مهلته تست داشت چون گارانتی ندارن مخصوصا مینتون عالیه دلمو گرفته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همون مین بوردی که توی امریکا فروش میره   در اسیا هم هست د راروپا هم هست - همون کارت گرافیکی که در ایران خریداری شده با مثلا گارانتی اواژنگ برد گیگا از تایوان وارد شده از همون تایوان هم ارسال شده به اروپا و امریکا -  چهل تا نسخه مخصوص اروپا و امریکا و ایران ساخته نمیشه- ا

لینک به دیدگاه

اینو حتما شما هم شنیدید که تو لوازم الکتریکی معمولا Grade A برای امریکا و اروپا است و Grade B,C برای اسیا که عمدتا Grade C وارد ایران می شه

t1ua9kdcxy64mn8hy2c2.gif

اون A-B-C در مورد ریجن  و ریجن بندی قطعات میتونه صدق کنه ولی در مورد کیفیت شون واقعا مضحکه 

ویرایش شده توسط JarOoBarghi
لینک به دیدگاه

منو به فرزند خوندگی قبول نمیکنین خخخخخخخ :D

بیا خودم یک پسر خوب کاریی نیاز دارم دم مغاز مفتی کار کنه برام بیا دستت بند کنم پدر خواندت هم میشم  :laughing:  :D

همون مین بوردی که توی امریکا فروش میره   در اسیا هم هست د راروپا هم هست - همون کارت گرافیکی که در ایران خریداری شده با مثلا گارانتی اواژنگ برد گیگا از تایوان وارد شده از همون تایوان هم ارسال شده به اروپا و امریکا -  چهل تا نسخه مخصوص اروپا و امریکا و ایران ساخته نمیشه- ا

تایید میشه

هیچ فرق ندارن همشون یه گ... هستن  :D

لینک به دیدگاه

شاید نشه با قطعیت گفت که شرکت های تولید کننده قطعات الکتریکی آیا به صورت مخفیانه یا علنی محصولات خودشون رو گرید بندی می کنن یا نه ولی شاید به خاطر اینکه قوانین خدمات پس از فروش تو کشورهای پیشرفته سخت گیرانه هست شرکت ها هم برای اینکه دچار مشکل کمتری بشن این گرید بندی داخلی رو حتی به صورت پنهانی داشته باشن شایدم نه .من حدسم اینه که این اتفاق ، نه تو همه ی موارد ولی تو تعداد زیادی از موارد می افته.البته قطعا شرکت هایی که تو ایران خدمات پس از فروش خوبی دارن هیچوقت جنسی با کیفیت پایین نمیارن که براشون دردسر شه

ایکاش مهلته تست داشت چون گارانتی ندارن مخصوصا مینتون عالیه دلمو گرفته

حداقل 24 ساعت مهلت تست داره

در خدمتیم

ویرایش شده توسط tnt132
لینک به دیدگاه

سلام داداش

اسپیکره فروشی نیس؟شما که داری میری اسپیکر بفروش بمن :)

لینک به دیدگاه

سلام داداش

اسپیکره فروشی نیس؟شما که داری میری اسپیکر بفروش بمن :)

سلام برادر

مشکلی نیست .اگر قطعات اصلی فروش رفت در خدمتیم

ویرایش شده توسط tnt132
لینک به دیدگاه

سلام برادر

مشکلی نیست .اگر قطعات اصلی فروش رفت در خدمتیم

ایشالا که فروش میره :)

عزیز چندتا عکس از زوایای مختلف+قیمت مدنظرتو خصوصی کن

لینک به دیدگاه

ایشالا که فروش میره :)

عزیز چندتا عکس از زوایای مختلف+قیمت مدنظرتو خصوصی کن

پاسخ داده شد

لینک به دیدگاه

سلام

استفاده خاصی نداشتم فقط گاهی گیم می زدم.بیشتر به قطعات کامپیوتر وسواس دارم تا نیاز

ممنون از نظرتون

میگم بیا یه کاری کنیم ؛ شما که میخوای برای مدتی بری اونور آب و بعدشم برمیگردی و باز دوباره میخوای به زحمت بیفتی و یه سیستم اینجوری جمع کنی!خب چه کاریه ، شما بیا سیستمت رو بده به من تا برات نگه داری کنم و قول میدم سروقتم آب و دونش رو بدم و هروقتم برگشتی دوباره صحیح و سالم تحویلت میدم تازه هر وقتم خواستی بهش زنگ میزنی و احوالش رو میپرسی و خیالتم راحته و بعدشم دیگه دردسر سیستم بستن مجدد رو نداری و ما هم این وسط یه فیضی میبریم البته هر چند زحمت زیادی رودوشمونه!! :laughing: تازه خیلی هم خسته میشیم ، مگه کم الکیه!!! :laughing: 

------------------------

من جای شما بودم نمیفروختم  ولی خوب بفروشید و موفق باشید! @};-

لینک به دیدگاه

میگم بیا یه کاری کنیم ؛ شما که میخوای برای مدتی بری اونور آب و بعدشم برمیگردی و باز دوباره میخوای به زحمت بیفتی و یه سیستم اینجوری جمع کنی!خب چه کاریه ، شما بیا سیستمت رو بده به من تا برات نگه داری کنم و قول میدم سروقتم آب و دونش رو بدم و هروقتم برگشتی دوباره صحیح و سالم تحویلت میدم تازه هر وقتم خواستی بهش زنگ میزنی و احوالش رو میپرسی و خیالتم راحته و بعدشم دیگه دردسر سیستم بستن مجدد رو نداری و ما هم این وسط یه فیضی میبریم البته هر چند زحمت زیادی رودوشمونه!! :laughing: تازه خیلی هم خسته میشیم ، مگه کم الکیه!!! :laughing:

------------------------

من جای شما بودم نمیفروختم  ولی خوب بفروشید و موفق باشید! @};-

:)

ممنون دوست عزیز

لینک به دیدگاه

برای سی پی یو و مادربرد فردی از انجمن Persiantools مبلغی رو بیعانه داده تا فردا بقیه مبلغ رو واریز کنند

این دو قطعه رزرو ایشون هست

برای بقیه قطعات در خدمت دوستان هستم

ویرایش شده توسط tnt132
لینک به دیدگاه

سی پی یو و مادربرد به صاحب اکانت amir1365 از همکاران انجمن Persiantools فروخته شد

ویرایش شده توسط tnt132
لینک به دیدگاه

چهار عدد Samsung 850 Pro 256GB فروخته شد به صاحب اکانت Persiansstuff از انجمن Persiantools

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

رم و پاور فروخته شد به کاربر اکانت shoaeib از persiantools

ویرایش شده توسط tnt132
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...