رفتن به مطلب

کيس Green X3 Gaming مود شده طرح NUKE

Recommended Posts

به نام خدا

اين کيس به اقتباس از کيس x9 NUKE در سايت pc mod , مود شده که خوب خيلي از قصمت هاش با صليغه خودم تغير داده شده

راستش من نه بودجه کافي رو داشتم و نه وقتش و فقط از ديدن کيس هاى مود شده لذت ميبردم که در اخر فعل خواستن رو صرف کردم و تونستم يه کيس خوب مود کنم. البته خوب خيلي از کار هاى که کردم شايد خنده دار به نظر ميرسند اما قشنگ شده :D

اول ميريم سراغ فن ها که يکي پشت و دوتا سقف واسه خروج هوا و يکي کف و يکي تو پنل هاى dvd rw براى ورود هوا گذاشته شدن

قدم بعدى گذاشتن led بود که نيم متر پشت يعني از بالاى فن پشتي تا پاين پاور و در ادامه تا پاين وسط کيس حالت L مانند چسبانده شده است. تيکه بعدى از بالا دور فن هاى سقف شروع شده و در کناره بغل لوگوى Gaming (که در پاين در موردش صحبت خواهد شد ) و در اخر در کف کيس خارج شده ( توسط يه سوراخ ايجاد شده ) و يه تيکش به کف کيس از چپ به راست تا اخر چسبانده شده است

ma7zeez0s8n6dr9gdytg.jpg

مرحله بعدى ميريم سراغ ساختن يه قصمتى براى زيباى فن هاى کيس. اين محافظ مانند از ضايعات يکي از فيلتر هاى غبار گير که قبلا واسه کارى تکه تکه شده و همينطور فيلتر غبار گير پاور که تورى اين فيلتر جدا شده , تشکيل شده و در اخر با اسپرى رنگ شد.

wkf90nfhfrywmdurirwn.jpg

7iy26qp4u4da0dmwdv00.jpg

izih4cohh6vck1m1p.jpg

بعد ميرسه به سقف که دور سوراخ هاى خروج هوا , با اسپرى رنگ شده و دوتا فيلتر غبارگير روى سقف با پيچ بسته شده که ابتدا تورى آنها جدا و سپس با اسپرى قرمز رنگ , رنگ شده است و در نهايت لوگوى راکتور اتمي nuke روى دايره وسط فيلتر ها چسبانده شده است

a2y6yoxhxvlbgaqcn0e3.jpg

همين کار رو هم با فن پشتي انجام دادم البته از داخل

pcrpqhd2kd1oqnvtdd2.jpg

مرحله بعدى پنل جولوى کيس هستش که يه قصمت هاى چپ و راست , قصمتي گودى شکل داشتن که داخلشونو با اسپرى قرمز رنگ کردم. بعد نوبت لوگوى nuke هستش که تورى فن ورودى هوا رو در اوردم و بجاش يه طلق پلکسي مشکي دقيقا هم اندازه فيلتر , به جاى فيلتر قرار دادم و واسه عدم لغ زدنش چسب زدم , سپس ارم نيوک رو که با کاغذ رنگي در اوردم چسبوندم. بالا ى پنل جلو هم کلمه NUKE هستش که سه لايه مقوا رو ( به دليل نداشتن تجهيزات و بودجه ) به هم چسبوندم و با اسپرى قرمز کرده سپس با چسب به پنل جلو چسباندم.

btaqn1x1nujwmcirnvq5.jpg

مرحله بعدى تعبيه فلکسي براى پوشاندن هارد ها و رايتر و همينطور پوشاندن پاور هست. کلمات NUKE , GAMING و لوگوى نيوک به فلکسي ها مطابق شکل چسبانده شده است.

yp2zwwvswqef6dgl6qsr.jpg

cz8rd9s2vhwcw7e8e5.jpg

مراحل بعدى در پست هاى بعدى

لینک به دیدگاه

مرحله بعدى نوبت به ثبات حدودى فلکسي ها ميباشد که با ضايعات قصمت بريده شده از درب کيس جدا و به کف کيس چسبانده شده که در اون شيار طبق تصوير قرار ميگيرند.

3lxgleznlu2pnwdsc7og.jpg

مرحله بعدى چسباندن ورچسب nuke به درب بغلي کيس

50vdkqjenkjvv238o5rz.jpg

و مرحله اخر چسباندن طلق فکسي شفاف به درب کيس که ابتدا درب بريده و فلکسي با چسب قطره چسبانده شده است.

نکته : براى اسپرى کردن کيس , قصمت هاى که ميخواهيد دچار رنگ شدگي نشوند رو دو لايه با چسب نوارى يا برق بچسبانيد که دچار رنگ شدگي نشن و اگه رنگ به زير چسب نفوذ کرد با سيم ظرف شويي و يک پارچه تميز کنين.

هزينه ها:

5،000 چسب

13،000 فکلسي شفاف درب کيس

15،000 فلکسي هاى سياه رنگ

5،000 هزينه برش درب

3،000 اسپرى رنگ قرمز

500 مقوا و کاغذ رنگي

2،000 دوتا کليد

12،000 LED تک رنگ قرمز

يه کليد قرمز براى خاموش و روشن لامپ ها و يک زرد رنگ هم براى خاموش و روشن شدن فن ها تعبيه شده است.

عکس هاى نهايي بعد از اعمال تغيرات طبق نظر تعدادى از کاربران عزيز:

cdt2vtbcpa032jqlovz3.jpg

p6luo1zbhgvt8ufjhfj.jpg

v6to9f9reat19cuklupo.jpg

4s0xxos7nnwltzsritbe.jpg

اون مربع سبز رو هم واسه قشنگي نزاشتن :D

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

ویرایش

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

باحاله.

کی قراره منفجر بشه؟؟؟؟؟؟

همین روزا میره فضا :))))))))))))))))))))

لینک به دیدگاه

درود به نظرم یه رنگ دیگه ام برای ترکیب لستفاده میکردی بهتر بود

قرمز و مشکی خیلی زننده هست

مخصوصا اینکه همرو قرمز کردی

لینک به دیدگاه

منم x3 رو مود كردم به نظرم زيباتر در اومده تا مال شما

شما بايد درب فن دارو ميزدي سمت ديكه و درب معمولي رو برش ميكردي زيباتر ميشد،و اينكه يه لايه پلكسي مشكي روي پلكسي سفيد دورتا دور مثل يه رينگ وصل ميكردي تا اثر برشكاري معلوم نشه،فرصت شد عكس ميزارم،البته من فقط دربو مود كردم قسمت پاورتون عالي شده

لینک به دیدگاه

منم x3 رو مود كردم به نظرم زيباتر در اومده تا مال شما

شما بايد درب فن دارو ميزدي سمت ديكه و درب معمولي رو برش ميكردي زيباتر ميشد،و اينكه يه لايه پلكسي مشكي روي پلكسي سفيد دورتا دور مثل يه رينگ وصل ميكردي تا اثر برشكاري معلوم نشه،فرصت شد عكس ميزارم،البته من فقط دربو مود كردم قسمت پاورتون عالي شده

تو فکر مشکی دور سفیده هستم. البته یه لایه چسب نواری زدم که اصلا معلوم نیست مگه تو نور زیاد

درود به نظرم یه رنگ دیگه ام برای ترکیب لستفاده میکردی بهتر بود

قرمز و مشکی خیلی زننده هست

مخصوصا اینکه همرو قرمز کردی

اتفاقا تو این فکر بودم. نوشته gtx 660 روی گراف رو با رنگ سفیگ گذاشتم که زیاد قرمزی نشه. کولر رو هم دایره ای وسط فن رو با ورچشب سفید کردم. تو فکرم که یه تیکهشو سفید کنم اگه میشه یه راه بی هزینه یا کم هزینه معرفی کنید تا بررسی کنم. ^_^

لینک به دیدگاه

يه راهنماى ميخوام دوستان.دور طلق شيشه ايه درب رو ميخوام به اندازه دو يا يک سانت يه طلق از بيرون بچسبونم که ترجيحا سفيد شيرى رنگ باشه که هم خراش هاى برش معلوم نشه , هم قشنگ بشه و هم رنگ قرمز کمتر تو چشم بياد و با رنگ سفيد کولر و نوشته روى کارت گراف يک رنگ بشه و ترکيب سه رنگ قرمز و سفيد و سياه بشه. نظرتون چيه؟

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

خسته نباشی دوست عزیز کار خوبی شده ولی کامل نیستو ترکیب رنگ ها هم زیاد دل نشین نیست البته این سلیقه ایه و باید به دل شما باشه!

به قول گفتنی علف باید به دهن ...شیرین بیاد (به شوخی گفتم ناراحت نشید) :laughing:

لینک به دیدگاه

خسته نباشی دوست عزیز کار خوبی شده ولی کامل نیستو ترکیب رنگ ها هم زیاد دل نشین نیست البته این سلیقه ایه و باید به دل شما باشه!

به قول گفتنی علف باید به دهن ...شیرین بیاد (به شوخی گفتم ناراحت نشید) :laughing:

نه اين چه حرفيه.

منطورت کامل نبودن چيه؟ من سعي کردم نو آورى داشته باشم. مثلا گذاشتن led زير کيس يا طلق هاى سياه يا محافظ فن ها. ترکيب رنگ هم بله يکم قرمزش زياده اما خودم تا حدودى پسند کردم :) ولي قراره فردا دور طلق شيشه اى درب , طلق سفيد رنگ بزارم که يکمم که شده از قرمزى در بياد. به نظرم ترکيب سه رنگ کافيه , اگه بيشتر بشه يکم شلوغ ميشه.

باز هم اگه دوستان ديگه نظرى دارن بگن تا بررسي کنم

لینک به دیدگاه

حقیقتا خیلی جالب نشده! ولی درکل خسته نباشی

زحمت که زياد. مثلا رنگ کردن اونم تو گرد و خاک که مجبور شدم توى اتاق انجام بدم و اتاق بو بگيره و ...

از چه نظر ميگيد جالب نشده؟ من پست گذاشتم که اصلاح بشه ( پست اول اپديت ميشه )

شما نظرتون رو بگيد تا بررسي کنم ترجيحا پيام خصوصي.

خودم که راضيم. فردا هم طلق سفيد دور شيشه رو اوکي ميکنم ببينم چي ميشه. فقط ازتون خواهش ميکنم حتما نظرات و تغيرات اعمالي تا نهاى شدن رو واسم پ خ کنين حتما.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ضمن خسته نباشی و دست مریزاد بابت حرکتی که انجام دادی واقعا باید اعصاب و وقت و حوصله و دل شیر داشته باشی کیس رو دست توش ببری ...  :D

حرکتت خوبه اما رنگ بندیت به نظرم من هم چیز چشم گیری در نیومده، شما سیاه رو عوض کن بزن تو رنگ سفیدی که میگی ببین شاید جالبتر بشه، شایدم مشکل از نوشته هات هست عکس هات بهتره و قابل قبول تره اما نوشته هات زیادی شلوغ کرده عرصه رو ...  :-?

هر چی نگاه می کنم کلا تو اینکه کجارو رنگ کنی و یا تا چه حد و اینا خراب کردی و جالب نشده...  بنظرم باید عوض کنی یبار دیگه انجام بدی رنگ زدن رو ... :-?

شرمنده دیگه رک و پوسنده گفتم نظرمو  @};-  :D

کلا نور پردازیت فقط خوب بوده  و جالب دراومده چه داخل کیس چه زیر کیس  :Peace Sign:

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

زحمت که زياد. مثلا رنگ کردن اونم تو گرد و خاک که مجبور شدم توى اتاق انجام بدم و اتاق بو بگيره و ...

از چه نظر ميگيد جالب نشده؟ من پست گذاشتم که اصلاح بشه ( پست اول اپديت ميشه )

شما نظرتون رو بگيد تا بررسي کنم ترجيحا پيام خصوصي.

خودم که راضيم. فردا هم طلق سفيد دور شيشه رو اوکي ميکنم ببينم چي ميشه. فقط ازتون خواهش ميکنم حتما نظرات و تغيرات اعمالي تا نهاى شدن رو واسم پ خ کنين حتما.

بیشترین جایی تو ذوق می زنه panel جلوست. فونت nuke و رنگش به نظرم قشنگ نیست. رنگ علامت nuke پنل جلو هم همین طور. به نظرم نوشته nuke رو اگر با LED بتونید بزنید خیلی جذاب تر می شه. فونت و رنگ نوشته های روی فلکس هارد هم همین طور. دکمه زرد پنل جلو رو هم به نظرم عوض کنید. علامت Nuke کناری خوب شده. GTX 660 و رنگ فن های CPU هم هم خوانی نداره فن های سقف کیس این پلاستیک دوروشن یک کم تو ذوق می زنه اونم. این ها نظرات من بود. 

لینک به دیدگاه

درود

ضمن خسته نباشی و دست مریزاد بابت حرکتی که انجام دادی واقعا باید اعصاب و وقت و حوصله و دل شیر داشته باشی کیس رو دست توش ببری ...  :D

حرکتت خوبه اما رنگ بندیت به نظرم من هم چیز چشم گیری در نیومده، شما سیاه رو عوض کن بزن تو رنگ سفیدی که میگی ببین شاید جالبتر بشه، شایدم مشکل از نوشته هات هست عکس هات بهتره و قابل قبول تره اما نوشته هات زیادی شلوغ کرده عرصه رو ...  :-?

هر چی نگاه می کنم کلا تو اینکه کجارو رنگ کنی و یا تا چه حد و اینا خراب کردی و جالب نشده...  بنظرم باید عوض کنی یبار دیگه انجام بدی رنگ زدن رو ... :-?

شرمنده دیگه رک و پوسنده گفتم نظرمو  @};-  :D

کلا نور پردازیت فقط خوب بوده  و جالب دراومده چه داخل کیس چه زیر کیس  Peace%20Sign.gif

خوب من هم ميتونم مثل اين خارجکيا مود کنم اما چنتا مشکل داره.

مهم ترين چيز بودجس که چند وقتيه ميخوام 960 بخرم و واسه مودينگ بودجه نميزاره

دوم وقت ندارم که يا امتحان ميانترم دارم و وقتي ميام يکم رو کيس وقت بزارم از تو اشپزخونه صدا مياد : مگه تو فردا امتحان ندارى ؟ درس بخون ( کي گفته من فردا امتحان دارم؟ :D :-S )

وسايل کافي و وسايل برشو نميدونم اينچيزا رو ندارم و واسه يه برش ساده درب , پنج هزارتومن پول دادم.

توى شهرکرد هيچ چيز گير نمياد :D

متأسفانه ديگه وقت و اعصاب و پول واسه از نو ساختن ندارم و همينم واسم خوب و راضي کنندس. اميدوارم بتونم يه رنگ سومي که سفيد هستو به سياه و قرمز اضاف کنم که از زنندگي يکم بيرون بياد.

من همون اول گفتم که به خواطر مسايل بالا نميتونم يه مادينگ خوب داشته باشم ولي همين هم که تونستم از سرم زياده. به قول شما اعصاب ميخواد ولي من چون علاقه شديد به اين کار داشتم انجام دادم. راضيم هستم حالا هي شما بيايد بگيد رنگ بنديت بده و ... :D

بیشترین جایی تو ذوق می زنه panel جلوست. فونت nuke و رنگش به نظرم قشنگ نیست. رنگ علامت nuke پنل جلو هم همین طور. به نظرم نوشته nuke رو اگر با LED بتونید بزنید خیلی جذاب تر می شه. فونت و رنگ نوشته های روی فلکس هارد هم همین طور. دکمه زرد پنل جلو رو هم به نظرم عوض کنید. علامت Nuke کناری خوب شده. GTX 660 و رنگ فن های CPU هم هم خوانی نداره فن های سقف کیس این پلاستیک دوروشن یک کم تو ذوق می زنه اونم. این ها نظرات من بود.

واسه led دار کردن نوشته چکار کنم؟ پ خ بديد.

نوشته gtx 660، همخواني تا حدودى داره و چيزى نميتونم پيدا کنم که با هم همخوان بدم. ولي خوب زياد از هم فاصله رنگ ندارن به نظرم.

حالا باز هم فکر کنم ولي ديگه حوصله ندارم وقتي امکانات و شرايط بيشتر از اين بهم اجازه نميده. ممنون از شما

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خسته نباشی واقعا زحمت کشیدی.فقط اگه امکانش هست یه چند عکسم از میز کامپیوترم میزاشتی چون میخوام برای ساختش الگوبرداری کنم البته فوزولی نباشه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خسته نباشی میلاد جان.

من خودم از هر کسی که تو قطعه ای دست میبره حمایت میکنم.

بزرگترین اشتباه شما استفاده از رنگ بوده. بهت حق میدم استفاده از متریال ارزون و رنگ کردنش از نظر اقتصادی کاملا قابل توجیه. اما اگه شما قراره پلکسی به کار ببرید، خب پلکسی قرمز تهیه کنید. اگه قراره مقوا تهیه کنید، مقوا قرمز تهیه کنید.

نکته بعد که دوستان هم بهش اشاره کردن استفاده از فونت ساده و بی روح هست. dafont.com کلی فونت هست، یه خشن و عین حال آلوده به رادیواکتیوشو(!) میتونی پیدا کنی.

اما این اشتباهو بپذیر که چون با خودت گفتی من که مشخصات سیستمم پایینه، پس مادم بد میشه؛ کلی کارتو خراب کرده. این لینکو ببین. این بابا با سیستم LGA 775 ریگ ماه Guru3D رو بدست آورده. پس زیاد از سیستمت که در حد خودش خوبه ایراد نگیر.

مشکل 660 که نوشتی بازم فونتشه. کافیه فونتشو مثل فونت های خود جیفورس ببری بعد میبینی چه ناز میشه.

در مورد گرافیک هم با همون پلکسی یه پک پلیت طرح دار براش طراحی کن. سعی کن تو این از طرح نوک استفاده نکنی. چون هم کارو کلیشه میکنه هم زیادی شلوغ پلوغ میشه. یه لوگو کله شیری، گیمینگی، لوگو بازی که دوست داری و زیاد بازی میکنی و اینا.

به اون محافظ های فن هم میگن Fan Grill کیس.

راستی اون سکاف های PCI رو هم حتما ببند.

اگه حالو حول هم داری فن گیریلو بزن به سیخ و با رنگ یکم افکت خون بهش بده تا از سادگی در بیاد.

وسط تاور پردازندتم میتونی Bm یا هر اوگویی که تورو بشناسونو بزنی، که بشه امضای کارت.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خسته نباشی واقعا زحمت کشیدی.فقط اگه امکانش هست یه چند عکسم از میز کامپیوترم میزاشتی چون میخوام برای ساختش الگوبرداری کنم البته فوزولی نباشه :D

صبر کن دور فکلس شيشه اي درب , کاراى انجام بدم عکس هم ميزارم :D

خسته نباشی میلاد جان.

من خودم از هر کسی که تو قطعه ای دست میبره حمایت میکنم.

بزرگترین اشتباه شما استفاده از رنگ بوده. بهت حق میدم استفاده از متریال ارزون و رنگ کردنش از نظر اقتصادی کاملا قابل توجیه. اما اگه شما قراره پلکسی به کار ببرید، خب پلکسی قرمز تهیه کنید. اگه قراره مقوا تهیه کنید، مقوا قرمز تهیه کنید.

نکته بعد که دوستان هم بهش اشاره کردن استفاده از فونت ساده و بی روح هست. dafont.com کلی فونت هست، یه خشن و عین حال آلوده به رادیواکتیوشو(!) میتونی پیدا کنی.

اما این اشتباهو بپذیر که چون با خودت گفتی من که مشخصات سیستمم پایینه، پس مادم بد میشه؛ کلی کارتو خراب کرده. این لینکو ببین. این بابا با سیستم LGA 775 ریگ ماه Guru3D رو بدست آورده. پس زیاد از سیستمت که در حد خودش خوبه ایراد نگیر.

مشکل 660 که نوشتی بازم فونتشه. کافیه فونتشو مثل فونت های خود جیفورس ببری بعد میبینی چه ناز میشه.

در مورد گرافیک هم با همون پلکسی یه پک پلیت طرح دار براش طراحی کن. سعی کن تو این از طرح نوک استفاده نکنی. چون هم کارو کلیشه میکنه هم زیادی شلوغ پلوغ میشه. یه لوگو کله شیری، گیمینگی، لوگو بازی که دوست داری و زیاد بازی میکنی و اینا.

به اون محافظ های فن هم میگن Fan Grill کیس.

راستی اون سکاف های PCI رو هم حتما ببند.

اگه حالو حول هم داری فن گیریلو بزن به سیخ و با رنگ یکم افکت خون بهش بده تا از سادگی در بیاد.

وسط تاور پردازندتم میتونی Bm یا هر اوگویی که تورو بشناسونو بزنی، که بشه امضای کارت.

متأسفانه تو شهر کرد جاى خوب کم هست که اين کار ها رو بکنه. راجب گراف هم درسته بايد با يه فونت خوب واسم فکلس درست کنن

اگه فونت خوب داريد واسم حاتما پ خ کنين چون من زياد سر در نميارم.

فونت کلمه گيمينگ رو هم بهش توجه نکرده بودم و حق با شماست. اينو بزن به حساب کم تجربگيم :)

و چون الان ديگه با چسب قطره چسبوندمش ديگه کنده نميشه و خراب ميشه. نظرم در درجه اول درست کردن کلمه gtx 660 هستش با فلکسي که اگه کم هزينه باشه حتما اوکي ميکنم اما چند روزى زمان ميبره.

فقط يه چيزى: من چند وقت ديگه ميخوام گراف رو بفروشم و اگه فلکس رو بچسبونم به گراف امکان داره واسه فروش مشکل پيش بياد؟ يا اين که يه لايه چسب برق بچسبونم به کارت و بعد فلکس رو بچسبونم به چسب برق که واسه کارت مشکل پيش نياد. يه نکته هم هست که نظرت چيه عبارت Gforce gtx رو بزارم که اگه خواستم گراف ديگه اى بخرم بکنمش و بزارم روى گراف جديد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست گلم. @};-  @};-  @};-

کارت خیلی درسته . همین که با حداقل امکانات دست به همچین کاری زدی.

نتیجه کار هم با همه کم و کاستیها خوب و دلنشین شده و مهمتر از همه حس قشنگیه که این کیس بهت میده و خیلیا تجربه اش نکردن.

زیباتر کردن کیس و کل سیستم میتونه تو روحیه کاربر و فضای اتاق خیلی تاثیر مثبتی داشته باشه. :x  :x

لینک به دیدگاه

در کل خوب بود و مثل سیستم من شده البته منم قبلا زیرش چراغ زده بودم چون کیس جلو چشم بود و اذیت می کرد کندم

در هر حال منو یاد سیستم خودم موقعی که مادش میکردم انداختید!

لینک به دیدگاه

سلام دوست گلم. @};-  @};-  @};-

کارت خیلی درسته . همین که با حداقل امکانات دست به همچین کاری زدی.

نتیجه کار هم با همه کم و کاستیها خوب و دلنشین شده و مهمتر از همه حس قشنگیه که این کیس بهت میده و خیلیا تجربه اش نکردن.

زیباتر کردن کیس و کل سیستم میتونه تو روحیه کاربر و فضای اتاق خیلی تاثیر مثبتی داشته باشه. :x  :x

يکمي روحيه گرفتم :D

اينو فعلا گذاشتم تا نظرات شما رو هم توش دخيل کنم تا تکميل بشه. اون پنل ذوزنقه اي شکل جولو که خال خاليه رو نظرتون چيه که درش بيارم و يه فلکس سفيد بزارم جاش و به نطرتون خوبه که يه طرحي هم روش پياده کنم با توجه به کوچک بودنش؟ نظرتون چيه؟

لینک به دیدگاه

راستشو بخوای زیاد جالب نشده

مخصوصا متناش

یه سری ایراد جزئی داره و میتونست جالب تر بشه

لینک به دیدگاه

دوستان عزيز ازتون خواهش ميکنم راهکار ارائه بديد.

اين عکس واسه اون عزيزى که از ميز ميخواست با احترام تغديم ميشه :)

u9kc4z8sj240guk3f50.jpg

و اين هم چنتا عکس با طلق هاى دور فلکس شيشه اى درب. واقعا زيبا شده

c8p23b4ts5hj2w6xiak7.jpg

xmyf4s84s612ayo0nar.jpg

look9iwc85r488nmnywh.jpg

q7x9ygxvzuu8wcel6pl.jpg

pgqb1rbi52v3i217yo4p.jpg

نظرتون راجب رنگ بندى؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ترکیب رنگ خوبه.

فونت هم سلیقه ای هست. الان من خودم فونتی که برای اسنو شیدم زدم خاطرم نیست اسمش چیه چون تنوع فونت زیاده.

گرافیک هم یه دست به سرو کلش بکشی حل میشه.

حقیقتش من فکر میکردم تهران هستید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...