رفتن به مطلب

مشکل فریز کردن تصویر

zanyar11
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خسته نباشین

این سیستم بنده هستش

fx 8350               r9 290x                     8 gb ddr3                   1200oc green                              m5a97r2.0

تازگیا پاورش مشکل داشت که بردم گارانتی عوضش کردن و یه نوشو بهم دادن

الان سیستمو روشن میگنم گرافیک کامپیوتر مشکل داره فن هاش کار نمیکنه یکم گرافیکو دستکاری میکنم مثلا بهش فشار میارم که خوب بره داخل اسلات فنهاش شروع بکار کردن میوفته حالا  مشکل فنهاش حل شد میره تویه ویندوز دودقیقه میگزره زود تصویر دسکتاپ فریز میکنه 

من خودم میگم مشکله اسلات مادربرد هستش (مادربرد دوتا اسلات داره با هردوتاش همینجوریه)

میره تو ویندوز و بعده دوقیقه تصویر فریز میشه قبلا این مشکلو نداشت پاورو عوض کردم این مشکل بوجود اومده

اعصابه ادمو خورد میکنه قشنگ گرافیک داخل اسلات میره و فنهاش کار میکنه ولی تویه ویندوز فریز میکنه

نمیدونم ویندوزو عوض کنم موندم

دوستان اگه پیشنهادی دارن ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام

اگر میتونید رو یک سیستم دیگه تست کنید

متاسفانه دسترسی به سیستم دیگه ندارم

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

یک بار سیف مود بیار بالا ببین باز هم فریز میکند یا خیر . 

منم همچین مشکلی داشتم در گذشته  تا اومدم ب خودم بیام دیدم چیپ مین ترکید:( پاور رو میزدم برق سیستم ناگهان روشن میشد ولی:) 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشین

این سیستم بنده هستش

fx 8350               r9 290x                     8 gb ddr3                   1200oc green                              m5a97r2.0

تازگیا پاورش مشکل داشت که بردم گارانتی عوضش کردن و یه نوشو بهم دادن

الان سیستمو روشن میگنم گرافیک کامپیوتر مشکل داره فن هاش کار نمیکنه یکم گرافیکو دستکاری میکنم مثلا بهش فشار میارم که خوب بره داخل اسلات فنهاش شروع بکار کردن میوفته حالا  مشکل فنهاش حل شد میره تویه ویندوز دودقیقه میگزره زود تصویر دسکتاپ فریز میکنه 

من خودم میگم مشکله اسلات مادربرد هستش (مادربرد دوتا اسلات داره با هردوتاش همینجوریه)

میره تو ویندوز و بعده دوقیقه تصویر فریز میشه قبلا این مشکلو نداشت پاورو عوض کردم این مشکل بوجود اومده

اعصابه ادمو خورد میکنه قشنگ گرافیک داخل اسلات میره و فنهاش کار میکنه ولی تویه ویندوز فریز میکنه

نمیدونم ویندوزو عوض کنم موندم

دوستان اگه پیشنهادی دارن ممنون میشم

سلام دوست عزیز

علاوه بر اسلات مادربرد اگر با فشار بروی کارت گرافیک برای مدت کوتاهی کارت شروع به کار می کنه، امکانش هست که کارت کارت گرافیک مشکل داشته باشه (لحیم سرد شدن GPU یا loose connection برد مشکلات شایع در کارت گرافیک ها است) پیشنهاد میکنم حتما با کارت گرافیک دیگه تست کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...