رفتن به مطلب

قرار دادن لیست قیمت کارتهای گرافیک سری 6800 کمپانی AMD در یک سایت هلندی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با توجه به رونمایی زودتر از موئد از لیست قیمتهای این سری برروی سایت یک فروشگاه آنلاین هلندی این میتواند نشان دهنده قیمت های کارتهای این سری در این بخش از جهان (قاره اروپا) باشد. قیمت کارت Sapphire Radeon HD 6850 با پارت نامبر 11180-00-20R بدون حساب مالیات €158.82 میباشد ( با مالیات €189) . همچنین قیمت کارت Sapphire Radeon HD 6870 با پارت نامبر 21179-00-40R بدون حساب مالیت €214.29 خواهد بود (با مالیات €255) . با این حساب و بر طبق لیست داخل سایت قیمت حدودی این کارتها بر حسب دلار حدودا $199 برای 6850 و $249 برای 6870 خواهد بود.

لازم به ذکر است این سری به عنوان جایگرین سری 5700 معرفی شده است.

433630532315225.jpg

3416926539525803.jpg

-----------------------------------------

منبع : http://www.techpower...es-Pricing.html

ترجمه : سالار

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز نمیدونم درست دارم میخونم یا نه ، شایدم عنوان تاپیک رو بد متوجه شدم .

اولاً 5870 وقتی تازه اومد 350 یورو بود اونوقت 6870 با قدرتی بیشتر بیاد بشه 255 یورو ؟

دوماً 6870 و 6850 چطور میخواد جایگزین 5700 بشه پس چی جای 5850 و 5870 رو میخواد بگیره ؟

سوماً هنوز همه تو کف جمع آوری اطلاعات و بنچمارکهای لو رفته این سری کارتها هستن اونوقت چطور اون سایت برای فروش گذاشته

رابعاً سایتهای معروف مثل ebay ، amazon , newegg ندارند

ودلایل بیشتر

این 100% شایعه هست و میشه حس کرد کاسه ای زیر نیم کاسه هست .. احتیاجی به گذاشتن لینک نیست چون واضحه مطلب اون سایت سرکاریه ولی میتونید به لینک http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=257944 هم سر بزنید

اینم لینک اون سایته هلندی هست http://www.informatique.nl/124853/sapphire-radeon-hd-6870-1gb.html اگه خواستید سفارش بدید 2 روزه میرسه تازه سی پی یو 32 هسته هم حتماً باید داشته باشه :-? :))

نتیجه : روشی بسیار جالب برای جلب نظر مشتری و شاید هم بشه گفت کلاه گذاشتن وگول زدن افرادی ساده لوح و ، توسط سایت هلندی که حتی از کارت یه عکس هم نذاشته + بیچاره تک پاورآپ رفته قیمتش رو در سطح اروپا و به دلار هم بررسی کرده

*پ.ن : بهتر بود عنوان تاپیک رو میزاشتید شایعه فروش کارتهای 6800 توسط سایت هلندی

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

شما درست میفرمایید......فقط بهتر بود یک نگاهی به بخش اخبار کارتهای گرافیکم مینداختید. اونجا عکس از هر 2 کارت هست و XFX همین الانم 6870 رو تولید کرده دوست من و نمونش اولیش تولید شده. فقط چند روز ذیگر هم تا معرفی سری 6800 نمونده . یادتونه موقع ورود پردازندهای 1090 و 1055 به بازار قیمتها چیزی در حدود 3 هفته زودتر در یک سایت فروش انلاین بحرینی قرار گرفت که اخرشم درست از اب درامد. اینها برای پیش فروش قیمتا رو تو سایت میزارن دوست من . هنوز چند روز تا معرفی مونده.

در ضمن AMD یک عملیات Rbranding انجام داده است یعنی الان 6800 جای 5700 رو میگیره و 6900 جای 5800 رو میگیره دوست من.

البته چون هنوز 100% قطعی نیست عوض کردن تیتر و اضافه کردن کلمه شایعه ایده خوبی است. تیتر رو درستش میکنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...