رفتن به مطلب

**در کانال تلگرام لیون چه مطالبی دوست دارید ببینید و بخونید ؟ **

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

ما میخوایم کانال تلگرام لیون کامپیوتر رو بیشتر از پیش برای شما دوستان فعال کنیم ولی میخوایم قبلش نظر سنجی داشته باشیم که شما عزیزان بفرمایید چه مطالبی دوست دارید در این کانال ببینید و بخونید که ما در همون راستا قدم بر داریم . @};- @};- @};-

https://telegram.me/joinchat/Bdr8oTviHnrhSt7w51yn9g

@lioncomputer

منتظر نظرات شما دوستان هستیم و اگر دوستانی هستن که میتونن در این راستا کمک کنن کاملا در خدمتیم

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی عزیز

بنظره من مطالبی در مورده گیمینگ و بنچمارک

و نقد فیلم میتونه جذاب باشه

لینک به دیدگاه

سلام خدمت آقای حسینی .

ممنون از مطالب بسیار جالب شما که همیشه بفکر بچه های فروم هستید .

بنظر من تو این کانال اول بپردازید به خبرهای جدید از کل قطعات کامپیوتر بعد هم موضوع های آزاد که هم مفید باشه هم سرگرم کننده .

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

سلام

بنظر بنده تغییرات قیمت و اخبار کامپیوتر و بنچمارک و اخبارو نقد خلاصه گیم های جدیدخوب میشه. ممنون از شما @};-

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

مطالب آموزشی در مورد سخت افزار از جمله معماری پردازنده ها و مقایسه شون

اخبار سخت افزار

اخبار بازی های کامپیوتری

لینک به دیدگاه

سلام

عالیه این کار

جدید ترین محصولاتی که میارید 

تخفیفات ویژه ای که میدین

و خبر در مورد نسل آینده سخت افزارها

هرزگاهی هم مطلب اموزنده یا سرگرم کننده

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود دوستان عزیزم

با کمک نظرات و پیشنهادات شما و با تحقیقاتی که انجام دادیم یه تغییری در کانال تلگرام لیون کامپیوتر ایجاد کردیم و از این پس با مطالب بهتر و مفیدتر و جذابتر در خدمتتون هستیم .

حالا اگر باز هم موردی به ذهنتون میرسه که میتونه کار رو بهتر کنه بفرمایید تا انجام بدیم @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

میتونید از اینگونه مطالب که کمتر بهش توجه میشه بزارید

http://bbs.expreview.com/thread-126077-1-1.html

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

بنظرم اطلاع رسانی در مورد کاهش یا افزایش قیمت قبل از اعمال تغییرات قیمت تو بازار فکر کنم ایده ی جالبی باشه

ممنون میشم اگه این مورد رو مد نظر قرار بدید

اگه چیز دیگه ای هم به ذهنم رسید حتما اطلاع میدم

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام و درود  @};-  @};-  @};-  @};-  .....مزایده ....بزارید هرکی موافقه + یادش نره  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

سلام و درود  @};-  @};-  @};-  @};-  .....مزایده ....بزارید هرکی موافقه + یادش نره  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

سلام

فکر کنم اینجا رو با دیجی کالا اشتباه گرفتید (بخاطر این قسمت از جملتون گفتم : " هرکی موافقه + یادش نره" )  :D  :D  :D

شوخــــی  :D

لینک به دیدگاه

با سلام

میتونید از اینگونه مطالب که کمتر بهش توجه میشه بزارید

http://bbs.expreview.com/thread-126077-1-1.html

درود

ممنونم از شما

هر کسی مطلبی فکر میکنه جذابه و به سخت افزار و موبایل میخوره میتونه مطلب رو به شماره زیر با توضیجات کامل بفرسته تا بررسی بشه @};-

09101423004

سلام جناب حسینی

بنظرم اطلاع رسانی در مورد کاهش یا افزایش قیمت قبل از اعمال تغییرات قیمت تو بازار فکر کنم ایده ی جالبی باشه

ممنون میشم اگه این مورد رو مد نظر قرار بدید

اگه چیز دیگه ای هم به ذهنم رسید حتما اطلاع میدم

ممنون

درود

پیشنهادتون عالیه ولی خیلی سخته

لینک به دیدگاه

سلام

فکر کنم اینجا رو با دیجی کالا اشتباه گرفتید (بخاطر این قسمت از جملتون گفتم : " هرکی موافقه + یادش نره" )  :D  :D  :D

شوخــــی  

میشه یه سورپرایز جناب حسینی بیاد بگه این گرافیک ..این ..قیمت..هر کی زودتر ریخت به حساب تقدیم میشه در مورد اون حرفم گفتم بهم + چیزی ازتون کم نمیشه  :crying:  :crying:  :crying:

لینک به دیدگاه

من دوست دارم مطالبی قرار ببینم که کم تر مورد توجه قرار میگیره نه خبر های روز که به دقیقه نشده 10 تا سایت  سخت افزار ترجمه شدش رو قرار میدن.

مثلا آیا میدانستید شرکت Superflower داری بیشتر نشان 80+ titanium است؟

بعد یه توضیحی هم میدید این شرکت  کی هست چی هست و..

حالا من نمیگم همش آیا میدانستید باشه ولی ترجیح میدم موضوع و مطلب هایی  کلیدی که کم تر بهش توجه میشه رو ببینم.

مثلا 

پرفروش ترین گرافیک تاریخ گرافیک X که است که در تاریخ N به بازار عرضه شد و تا حالا N مقدار فروخته و...

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

مسابقه همراه با قرعه کشی 

ترفند ها و اموزش ها 

اخبار سخت افزار 

لینک به دیدگاه

من دوست دارم مطالبی قرار ببینم که کم تر مورد توجه قرار میگیره نه خبر های روز که به دقیقه نشده 10 تا سایت  سخت افزار ترجمه شدش رو قرار میدن.

مثلا آیا میدانستید شرکت Superflower داری بیشتر نشان 80+ titanium است؟

بعد یه توضیحی هم میدید این شرکت  کی هست چی هست و..

حالا من نمیگم همش آیا میدانستید باشه ولی ترجیح میدم موضوع و مطلب هایی  کلیدی که کم تر بهش توجه میشه رو ببینم.

مثلا 

پرفروش ترین گرافیک تاریخ گرافیک X که است که در تاریخ N به بازار عرضه شد و تا حالا N مقدار فروخته و...

درود

محمد جان مطالب اینجوری سراغ داری در گروه ارسال کنم واسم :clapping:

مطالب تمامی دوستان رو مطالعه کردم و حتما کم کم پیش میریم و کانال رو بهتر میکنیم اون هم با کمک شما @};- :x

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود دوستان گلم

سومین ویدئوی تلگرامی لیون کامپیوتر رو توی کانال گذاشتیم و میخوایم نظرتون رو در مورد این ویدئو های ساده بدونیم و اگر موافقید ادامه بدیم و اگر پیشنهادی دارید بفرمایید تا بتونیم بهتر از قبل ادامه بدیم @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

سومین ویدئوی تلگرامی لیون کامپیوتر رو توی کانال گذاشتیم و میخوایم نظرتون رو در مورد این ویدئو های ساده بدونیم و اگر موافقید ادامه بدیم و اگر پیشنهادی دارید بفرمایید تا بتونیم بهتر از قبل ادامه بدیم @};- @};- @};-

بسیار عالیه بیشتر از این ویدیو ها قرار بدید الان ویدیو گرافیک 950 و بسته بندی دیدم @};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

مطالب آموزشی کوتاه بزارید

تبلیغات نباشه بهتره (تبلیغ قطعات سایت) کسی که بخواد میره تو سایت و قیمتا رو میبینه

مطالبی در مورد اورکلاک، مادینگ کیس و ...

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

والپیپر های hd

شکار لحظه ها

تیزر های تبلیغاتی معرفی محصولات جدید کوتاه

لینک به دیدگاه

والپیپر های hd

شکار لحظه ها

تیزر های تبلیغاتی معرفی محصولات جدید کوتاه

با تیزر تبلیغاتی کوتاه کاملا موافقم . 

ایده ی جالبیه

یه کانال جدا برای ویدئوها بتونید بزنید هم فکر کنم جالب بشه . ویدئوهای آموزشی و تبلیغاتی و تصاویر محصولات رو بزارید همه عشق کنن  :D

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...