رفتن به مطلب

GTX950:خرید یا انتظار؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

میخواستم برای سیستمی که توی امضامه، یه کارت گرافیک بخرم...
گیمر حرفه ای نیست، اما هدف از خریدن کارت، گیم هست.

با توجه به بودجه، به Zotac GTX 950 AMP رسیدم.

زیاد گیر نیستم برای بازی، هم زیاد وقت ندارم، هم یه لپتاپ دارم، جوابگو هست...

سوالم اینه که الان بخرم؟ بعد عید بخرم؟ صبر کنم نسل بعدی بیاد اونو بخرم؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

GTX 950 کارت خوبیه و برای بازی های جدید هم خوب جواب میده و نسبت به قیمتش ارزش بالایی داره. شما اگر بخوای وارد بازی صبر کردن بشی همیشه باید صبر بکنی چون سرعت عرضه شدن کارت های جدید همیشه بالاست و هیچ وقت نمیتونی مطمئن باشی الان که یک کارت رو خریدی 3 ماه دیگه کارت بهتری با قیمت مناسب وارد بازار نخواهد شد.

مخصوصا این که در ایران همیشه کارت های نسل جدید تا چند ماه اول با قیمت خیلی بالاتر از قیمت واقعی فروخته میشن.

لینک به دیدگاه

GTX 950 کارت خوبیه و برای بازی های جدید هم خوب جواب میده و نسبت به قیمتش ارزش بالایی داره. شما اگر بخوای وارد بازی صبر کردن بشی همیشه باید صبر بکنی چون سرعت عرضه شدن کارت های جدید همیشه بالاست و هیچ وقت نمیتونی مطمئن باشی الان که یک کارت رو خریدی 3 ماه دیگه کارت بهتری با قیمت مناسب وارد بازار نخواهد شد.

مخصوصا این که در ایران همیشه کارت های نسل جدید تا چند ماه اول با قیمت خیلی بالاتر از قیمت واقعی فروخته میشن.

حرفتون كاملا منتقيه، منظورم از صبر اين بود كه اگه قرار به كاهش قيمت/عرضه كارت جديد تا ١-٢ماهه آينده هست، ميشه صبر كرد.

من که دارم و راضیم هم به قیمت خوبه هم به کارایی مخصوصا اگه دس دومش گیرت بیاد.

یه چند وقتی صب کن و دنبال دس دوم بگرد نبود برو اک بخر.

مرسي از راهنمايي

والا اين مدل رو كه نديدم كسي براي فروش گذاشته باشه، چندوقت پيش يه گيگا گذاشته بودن، قيمتشم خوب بود، نميدونم رفت يا نه...

كارت ديگه مثل گيگا يا ايسوس رو نميشه در حد اين اور كرد؟

اگه زیاد احل بازی کردن نیستی بهتره یه ti 750 کارکرده تهیه بکنی تا هم سیستمت مجهز به یه کارت گرافیک بشه هم اینکه هر زمانی خواستی بازی اجرا کنی عملکردش کاملا رضایت بخش خواهد بود و موقع خرید و فروشش هم زیاد ضرر نمیدی

بعدا هم اگه کارت بهتری با قیمت بهتر ارزه شد میتونی جایگزین میکنی البته اگه بخوای حرفه ای بازی انجام بدی ... کار کرده 750 ti رو هم میتونی از همینجا زیر 400 پیدا بکنی

كارم با كامپيوتر جوريه كه زياد به گرافيك نياز ندارم. براي بازي هم لپتاپم فعلا جواب ميده...

واسه همين ترجيح ميدم مدل جديدتر بگيرم.

مرسي از راهنمايي.

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

100 % خریدش پیشنهاد میشه- بررسی زیر  روبخونید متوجه میشید-

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=51859&hl=

دوست من شما که خودتون دارید میگید من بازیباز نیستم پس برای خرید کارتی مثل 950  احتیاج نیست که تا نسل بعدی صبر کنید فعلا خبری نیست -این کارت ها تازه عرضه شدند حداقل تا  همین زمان 2016 خبری از کارت جدید نخواهد بود

لینک به دیدگاه

شما لپ تاپتون که خیلی قدرتمنده.به نظر من ارزش نداره که بخوای یه هزینه اضافی بدی برا گرافیک اگر گیمر نیستی...

لینک به دیدگاه

اگه میخواین سیستمتون بدون گرافیک نمونه همون 950 خوبه ، برای نسل بعدی هم حالا حالا باید منتظر بمونید تا مدل های ارزونش بیاد . این 950 هم در حالت طبیعی فکر نکنم خیلی ارزون بشه مگر اینکه مثلا دلار افت ناگهانی بکنه .

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز تا قبل از عید قرار نیست هیچ کارت جدیدی وارد بازار بشه پس همین کارت بهترین انتخاب شما خواهد بود.

نکته بسیار مهم: اکثر قطعات قطعات تا نزدیکای عید نوروز به قیمت کف خودشون میرسن و بعد از عید همون قطعات افزایش قیمت نجومی خواهد داشت! ( اینو به من تجربه صابت کرده )

پس بهتره اگر قصد خرید این کارت را دارید حتما قبل از عید نوروز تهیه کنید.

شادکام باشید.

لینک به دیدگاه

100 % خریدش پیشنهاد میشه- بررسی زیر  روبخونید متوجه میشید-

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=51859&hl=

دوست من شما که خودتون دارید میگید من بازیباز نیستم پس برای خرید کارتی مثل 950  احتیاج نیست که تا نسل بعدی صبر کنید فعلا خبری نیست -این کارت ها تازه عرضه شدند حداقل تا  همین زمان 2016 خبری از کارت جدید نخواهد بود

مرسی، همین بخشی که قرمز کردم جواب سوالمو داد... :)

شما لپ تاپتون که خیلی قدرتمنده.به نظر من ارزش نداره که بخوای یه هزینه اضافی بدی برا گرافیک اگر گیمر نیستی...

مرسی، آره، الان برای مثال توی COD:AW روی high حدود 30 فریم میده...

اگه میخواین سیستمتون بدون گرافیک نمونه همون 950 خوبه ، برای نسل بعدی هم حالا حالا باید منتظر بمونید تا مدل های ارزونش بیاد . این 950 هم در حالت طبیعی فکر نکنم خیلی ارزون بشه مگر اینکه مثلا دلار افت ناگهانی بکنه .

مرسی @};-

درود

دوست عزیز تا قبل از عید قرار نیست هیچ کارت جدیدی وارد بازار بشه پس همین کارت بهترین انتخاب شما خواهد بود.

نکته بسیار مهم: اکثر قطعات قطعات تا نزدیکای عید نوروز به قیمت کف خودشون میرسن و بعد از عید همون قطعات افزایش قیمت نجومی خواهد داشت! ( اینو به من تجربه صابت کرده )

پس بهتره اگر قصد خرید این کارت را دارید حتما قبل از عید نوروز تهیه کنید.

شادکام باشید.

مرسی از راهنماییتون @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...