رفتن به مطلب

راهنمایی و مشاوره از دوستان برای خرید تلویزیون 32 اینچ

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با عرض سلام و درود خدمت همه عزیزان و دوستان گرامی / امیدوارم ایام به کامتون باشه 

دوستان قصد خرید تلویزیون با سایز 32 یا 40 اینچ دارم برای PC که خودم دوست دارم از برند سونی 

بخرم و بعد سامسونگ و در آخر الجی که مهمترین مسئله که مدنظرم هست این تلویزیون داشته باشه

اول کیفیت تصویره و دوم دارا بودن MOTION FLOW هست که باعث روون شدن

تصویر و حذف تیرگی در صحنه های پرسرعت میشه 

بنده خودم مدل : SONY 40W600B رو مدنظر دارم 

دوستان اگر مدل خاصی یا پیشنهادی داشتند بفرمایند.

sony4.jpg

800px-Samsung_Logo.svg.png

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

شارپ و سونی به نظر من بهترین کیفیت رو دارند هر کدوم از این دو برند رو بخرید پشیمون نمیشید @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنده در کنار نمایشگر هام یک عدد tv سامسونگ مدل ua32f5590 AM hd هم به pc وصل شده دارم و با کابل hdmi نسخه 1.4 وصل شده البته کابل با کیفیت سونی- رز خیلی خوبی داره- رفرش 60 در فول hd و خروج یهاش هم مناسبه

32mqilaxd0taoo9lrxt.jpg

البته به یکTV سونی 50 اینچ هم وصله ولی من از این سامسونگه خوشم میاد در کنار نمایشگر برای بازی در DSR هم عالی است

لینک به دیدگاه

سری w سونی (اگر یافت بشه  نمونه های 32اینجش در بازار ایران) و مخصوصا W670 یا 800 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شارپ و سونی به نظر من بهترین کیفیت رو دارند هر کدوم از این دو برند رو بخرید پشیمون نمیشید @};-

سلام 

حامد جان بنده هم هم نظرم با شما برای کیفیت البته الجی و سامسونگ هم مدلهای فوق العاده ای دارن 

مدلی مد نظرتون نیست ؟ 

درود

بنده در کنار نمایشگر هام یک عدد tv سامسونگ مدل ua32f5590 AM hd هم به pc وصل شده دارم و با کابل hdmi نسخه 1.4 وصل شده البته کابل با کیفیت سونی- رز خیلی خوبی داره- رفرش 60 در فول hd و خروج یهاش هم مناسبه

32mqilaxd0taoo9lrxt.jpg

البته به یکTV سونی 50 اینچ هم وصله ولی من از این سامسونگه خوشم میاد در کنار نمایشگر برای بازی در DSR هم عالی است

سلام خدمت رضا جان عزیز 

اگر زحمتی نیست لینک اصلی بدین براش / فقط اون رفرش کمی پایین هست

تایم پاسخدهی و INPUTT LAG این مدل چجوریاست ؟

سری w سونی (اگر یافت بشه  نمونه های 32اینجش در بازار ایران) و مخصوصا W670 یا 800 

سلام 

بدون شک همین طور هست ولی میخوام دقیقا مدلی رو انتخاب کنم که امتحان خودش رو پس داده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

حامد جان بنده هم هم نظرم با شما برای کیفیت البته الجی و سامسونگ هم مدلهای فوق العاده ای دارن 

مدلی مد نظرتون نیست ؟ 

سلام خدمت رضا جان عزیز 

اگر زحمتی نیست لینک اصلی بدین براش / فقط اون رفرش کمی پایین هست

تایم پاسخدهی و INPUTT LAG این مدل چجوریاست ؟

سلام 

بدون شک همین طور هست ولی میخوام دقیقا مدلی رو انتخاب کنم که امتحان خودش رو پس داده

درود

نمایشگر ۳۲ انچنان حرفه ای و خاص نمیزنن با رفرش مثلا ۱۴۴ یا ۲۰۰!همین حدود هستند اکثرا تازه اغلب که حتی فول hd‌هم نیستن- شما اگر رفرش بالا میخواید نمایشگر تهیه کنید -این tv سامسونگ یک تکنیک led motion‌داره که با تنظیم نوربکلایت روی گیمنیگ

مد القای رفرش ۱۰۰ هرتز مجازی رو میده و من اصلا لگ ندیدم در این tv- بازی های زیادی هم روش زدم البته اغلب روی نمایشگر بازی میکنیم ولی این هم خوب بوده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نمایشگر ۳۲ انچنان حرفه ای و خاص نمیزنن با رفرش مثلا ۱۴۴ یا ۲۰۰!همین حدود هستند اکثرا تازه اغلب که حتی فول hd‌هم نیستن- شما اگر رفرش بالا میخواید نمایشگر تهیه کنید -این tv سامسونگ یک تکنیک led motion‌داره که با تنظیم نوربکلایت روی گیمنیگ

مد القای رفرش ۱۰۰ هرتز مجازی رو میده و من اصلا لگ ندیدم در این tv- بازی های زیادی هم روش زدم البته اغلب روی نمایشگر بازی میکنیم ولی این هم خوب بوده

ضمن تشکر از رضا جان عزیز و بزرگوار 

لینک محصول رو هم بفرمایین برای بررسی بیشتر / بنده هم به خاطر حساسیت بالای چشام 

سعی دارم تلویزیونی با سرعت فرکانس بالا و اینپوت لگ پایین خریداری کنم که لرزش و سایه و اینا به حداقل برسه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان عزیز راهنمایی کنید 

لینک به دیدگاه

بنده در ضمینه گیم هم سامسونگ رو امتحان کردم هم 670سونی رفرش ریت سونی فوق العاده بود .  با زاویه دید سامسونگ  بنده هم مثل خیلی ها مشکل دارم:دی 

دو اصل مطرح هست در این ضمیننه 

IPS= زاویه دید بسیار خوب و طبیعی نشان دادن رنگ ها و عمق رنگ بهتر

TN=قیمت کمتر و زمان پاسخ دهی  Response Time مناسب تر از پنل های IPS

جدا از این مسائل زمان پاسخدهی در TV ها تفاوت دارد  با مانیتور و با ارقامی متفاوت نسبت به Response time مانیتور  خوب در tv پردازش با  هرتز صورت میگیره . اعدادی مثل 50میلی ثانیه هم رویت میشه در مورد tv ولی 50میلی در tv کجا و 5میلی در مانیتور کجا! بعضا رویت شده که  تفاوتی ندارند یا tv بهتر عمل کرده 

پیشنهاد نهایی بنده w800b سونی هست . اگر مورد پسند بود توجه داشته باشید که حتما مونتاژ مالزی ش رو خرید کنید 
ویرایش شده توسط JarOoBarghi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده در ضمینه گیم هم سامسونگ رو امتحان کردم هم 670سونی رفرش ریت سونی فوق العاده بود .  با زاویه دید سامسونگ  بنده هم مثل خیلی ها مشکل دارم:دی 

دو اصل مطرح هست در این ضمیننه 

IPS= زاویه دید بسیار خوب و طبیعی نشان دادن رنگ ها و عمق رنگ بهتر

TN=قیمت کمتر و زمان پاسخ دهی  Response Time مناسب تر از پنل های IPS

جدا از این مسائل زمان پاسخدهی در TV ها تفاوت دارد  با مانیتور و با ارقامی متفاوت نسبت به Response time مانیتور  خوب در tv پردازش با  هرتز صورت میگیره . اعدادی مثل 50میلی ثانیه هم رویت میشه در مورد tv ولی 50میلی در tv کجا و 5میلی در مانیتور کجا! بعضا رویت شده که  تفاوتی ندارند یا tv بهتر عمل کرده 

پیشنهاد نهایی بنده w800b سونی هست . اگر مورد پسند بود توجه داشته باشید که حتما مونتاژ مالزی ش رو خرید کنید 

ضمن تشکر دوباره از شما دوست عزیزم 

این سری W800 مگه 32 اینچ هم داره ؟ اگه داره جایی رو میشناسین که فروش داشته باشه ؟ 

از سری R اطلاعاتی دارین ؟ ساخت سا مونتاژ کجان ؟ یا کیفیتشون چطوره ؟ 

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

درود بر سعید جان عزیز 

از سونی چیزی برای پیشنهاد داری سعید جان ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...