رفتن به مطلب

MSI GTX970 بیش از 200 هزار تومن گران شد!/980 چهارصد تومن!

nasir1367
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

این مدل  GTX 970 گرافیک msi که 1290 بود امروز 200 تومن گرون شده جریانش چیه!؟ 

http://lioncomputer.ir/product/4838/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%D8%A7%D9%85+%D8%A7%D8%B3+%D8%A7%DB%8C++GTX+970+Tiger/

ویرایش مدل 980 هم  از 2 تومن  حدود 400تومن گرون شده شده 2400!

http://lioncomputer.ir/product/5119/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%D8%A7%D9%85+%D8%A7%D8%B3+%D8%A7%DB%8C++GTX+980+Gaming/

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

درود محصولات MSI کلا با افزایش قیمت مواجه شدن دلیلشم وارد کننده هست

لینک به دیدگاه

همونطور که عشق دلیل و مدرک نمیخواد

اینجا هم ایرانه و هیچ کاری و گرونی و تخلفی علت و مدرک نمیخواد کار دله دلشون بخواد (افراد دلال و سودجو) همه کار میکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جریان خاصی نداره. دلار گرون شده و قیمت رفته بالا. مارک های دیگه مثل EVGA الان قیمت خیلی خوبی دارند و میتونید از اونها تهیه بکنید. کیفیت خیلی خوبی هم دارند

این مدل خیلی عالی و خوش قیمته :

http://lioncomputer.ir/product/6582/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+evga+GTX+970+SSC/

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

به نظر من وقتشه یک کمپین نخریدن راه بندازیم ضد ماتریس...مثل خودروسازا که به **** خوردن افتادند

لینک به دیدگاه

به نظر من وقتشه یک کمپین نخریدن راه بندازیم ضد ماتریس...مثل خودروسازا که به **** خوردن افتادند

بعد چند وقت دولت وام 5 میلیونی خرید کامپیوتر با بازپرداخت یک ساله میده همه صف میکشن :-B

لینک به دیدگاه

جماعت گیمیر بیشترشون مرفع و بی درد هستند نهایت ۲۰٪ با سختی و .... بازی کنن بقیه جاشون اون بالاهاست و تو این حرکت های خشن شرکت نمیکنن چون نمیتون یه لحظه به خودشون سختی بدن و هر چی که بخوان همون لحظه باید فراهم بشه

اگر قرار بر کمپین باشه گزینه اول آواژنگ هستش که تمام محصولاتشو از تمام دنیا گرونتر میده و با تمام دلال ها و افراد سودجو همکاری میکنه و همه چیو انحصاری کردن

لینک به دیدگاه

اين خيلي به دلار بستگي نداره. زماني بستگي داره که وارد کنندهبا دلار جديد وارد کنه که قيمت الان دلار شده 3395 تومن. تازه اگه اينطور باشه قيمت بقيه هم ميرفت بالا.

بعيد ميدونم قيمت جهانيش رفته باشه بالا. دليل عمدش کاهش موجودى و افزايش درخواست براى خريد کالا هستش که قيمتو ميبرن بالا از اون طرف مرفهين بي درد هم که ميخرن عين خيالشونم نيست. هميشه هم اين قيمتي نميمونه مياد پاين. الان بهترين گذينه زوتاک و evga هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعد چند وقت دولت وام 5 میلیونی خرید کامپیوتر با بازپرداخت یک ساله میده همه صف میکشن :-B

دوست من اون پشتش لابيگري از جنس ... بود! مطمئن باش اين صنف حامي نداره :)

لینک به دیدگاه

من نگران msi 390 شدم ... یه وقت با 1500 وارد نکنه :( :(

لینک به دیدگاه

داداش امروز که تعطیله.از کجا قیمت گرفتی؟ :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی وقته که شرکت ماتریس گرون فروش ترین وارد کننده سخت افزار در ایرانه  (به جز رم های DDR4 آواژنگ) و چیز جدیدی نیست قبل این هم محصولاتش دلاری 5 تومن میوفتاد و آواژنگ رو روسفید کرده بود.

این شرکت باعث شده که بر خلاف بلاد کفر قیمت AMD از اینتل اینجا گرونتر باشه!

اخیراً که دلار کشیده بالا بعضی شرکت ها از جمله ماتریس و آواژنگ قیمت هارو افزایش دادن حالا مهم نیست حتی اگه اون قطعه برا سال 2014 بوده باشه.

کارتی هم که میخواین بگیرین اصلاً تحفه نیست و EVGA محصولات خیلی بهتری با قیمت نزدیکی داره.(جناب بهمن عزیز هم توضیح دادن خدمتتون)

MSI دومین برندی هست که محصولاتش رو تحریم کردم و نه خودم میگیرم نه به کسی پیشنهاد میکنم.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

واقعا توی این چند روز اینقدر گرون کرده؟ :wacko:

لینک به دیدگاه

آواژنگ خیلی گرون نیست قیمتاش و منصفانه تر هست نسبت به ماتریس ولی همونطور که دوستان گفتند بهترین کار در این شرایط و حتی شاید در شرایط یکسان خرید evga هست که هم خیلی باکیفیته و هم خوش قیمت. فقط امیدوارم طبق معمول این گونه بحث ها باعث افزایش قیمت مارک evga نشه. چون معمول این هست که وقتی از کسی تعریف میکنن ناز و ادا درمیاره. 

لینک به دیدگاه

آواژنگ خیلی گرون نیست قیمتاش و منصفانه تر هست نسبت به ماتریس ولی همونطور که دوستان گفتند بهترین کار در این شرایط و حتی شاید در شرایط یکسان خرید evga هست که هم خیلی باکیفیته و هم خوش قیمت. فقط امیدوارم طبق معمول این گونه بحث ها باعث افزایش قیمت مارک evga نشه. چون معمول این هست که وقتی از کسی تعریف میکنن ناز و ادا درمیاره. 

داداش نمیگفتی شما.الان این پست رو ببینن هر کدوم 200 میذارن روی کارت هاشون :wacko:  :D

لینک به دیدگاه

جماعت گیمیر بیشترشون مرفع و بی درد هستند نهایت ۲۰٪ با سختی و .... بازی کنن بقیه جاشون اون بالاهاست و تو این حرکت های خشن شرکت نمیکنن چون نمیتون یه لحظه به خودشون سختی بدن و هر چی که بخوان همون لحظه باید فراهم بشه

اگر قرار بر کمپین باشه گزینه اول آواژنگ هستش که تمام محصولاتشو از تمام دنیا گرونتر میده و با تمام دلال ها و افراد سودجو همکاری میکنه و همه چیو انحصاری کردن

حتی اگر ادم رو گنج هم خوابیده باشه نباید پول مفت بده ( مخصوصا به بعضی از وارد کننده ها که گاها تا 50 درصد گرون تر میدن !) من که خودم با زحمت همین قطعات رو گرفتم و اصلا راضی نیستم که وارد کننده ها در این حد پول اضافی از مردم بگیرن

از نظر من فعلا یا کارکرده بگیرین یا از برند های دیگه مثل evga استفاده کنین مدل هیبریدیش که رکورد هم زد من که فکر میکنم کیفیت خوبی داره ، و واقعا به نسبت برند های دیگه قیمت خوبی داره

اوایل اوژنگ نسبت به دلار خیلی قیمت بالاتری میداد الان دیگه این قدر ماتریکس قیمت ها رو کشیده بالا که دیگه گرون فروشی اوژنگ به چشم نمیاد ! هر دو خیلی گرون تر از قیمت واقعی ( حتی با محاسبه سود معقول برای خودشون ) دارن میفروشن

لینک به دیدگاه

بجای این حرفا اگر خیلی زرنگ هستین بیان با هم دست به دست هم بدیم و از محصولات ماتریکس و آواژنگ خریدی نکنیم و تمام افراد اطرافمونم منصرف کنیم

گرچه بیشتر شما ها در امضا هاتون محصولات آواژنگ میدرخشه مین بورد و گرافیکتون همه g1 گیمینگ

یه مدت گارانتی شرکتی خرید کنین و اجناس دست دوم در گروهای تلگرام دعوت به همکاری کنین بلکه فرجی شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بجای این حرفا اگر خیلی زرنگ هستین بیان با هم دست به دست هم بدیم و از محصولات ماتریکس و آواژنگ خریدی نکنیم و تمام افراد اطرافمونم منصرف کنیم

گرچه بیشتر شما ها در امضا هاتون محصولات آواژنگ میدرخشه مین بورد و گرافیکتون همه g1 گیمینگ

یه مدت گارانتی شرکتی خرید کنین و اجناس دست دوم در گروهای تلگرام دعوت به همکاری کنین بلکه فرجی شد

:D :D :D :D کافیه تا شما اینکارو بکنی، فوراً هزار تا برچسب با عناوین مختلف بهت میزنن، البتهً شخصاً محصولات آ و م رو 100% تحریم کردم و هیچ وقت هم به کسی پیشنهاد نکردم.

لینک به دیدگاه

من نمي دونم چرا يه مدت جو g1 تو فروم ايجاد شد ، بنظرم خيلي راحت ميشه جلو گرون فروشي وايساد حداقل قطعات كامپيوتر ، يكيش با پول ندادن به گارانتي . مثلا evga يا خريدن از گارانتي كه كمترين اختلاف رو با قيمت جهانيش داره . اينقدر هم كيفيتشون فرق نداره يجوري جو ايجاد شده مثلا g1 بگيريد ديگه پنجاه درصد پرفورمنس بهتر ميده . ضمنا خودرو نيست كه بگيم قضيه سيا٣٠ شده و كاريش نميشه كرد . يكم به فهم و شعور خودمون احترام بذاريم و نذاريم چهارتا مافيا كه گارانتي قطعات رو تو كشور انحصارا دست خودشون گرفتن بهمون توهين كنن و بخندن .

لینک به دیدگاه

من خودم تا بتونم چیزی رو دست دوم سالم یا تمیز میخرم اگر باشه ولی وقتی نیست!

من هم سر جریان بازار سیاه Mastercase ها دیگه از آواژنگ خرید نمیکنم   ، البته اولین و آخرین خریدم Pro5 خواهد بود و تمام.

لینک به دیدگاه

اینجاس که من میگم

این گرافیک 1.5 میلیونی رو نگیرم یا اون 2.4 میلیونی رو ؟؟!!؟؟

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

اینجاس که من میگم

این گرافیک 1.5 میلیونی رو نگیرم یا اون 2.4 میلیونی رو ؟؟!!؟؟

:excl:  :excl:  :excl: 

:excl:  :excl:  :excl:  :excl:  :excl:  :excl:  :excl:

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

با تشکر از به انحراف کشیدن تاپیک و بسته شدنش.

دوست عزیز چرا ناراحت میشی ؟؟؟

من ویرایش کردم !

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چرا ناراحت میشی ؟؟؟

من ویرایش کردم !

من ناراحت نشدم  :D با شما هم موافقم ، کسی رو هم گزارش ندادم. ولی خوب خودتون می دونید ناظم مجبوره برای هیتلر نشدن سایت چی کار کنه  :wacko:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...