رفتن به مطلب

معرفی بهترین سریال های خارجی

Logan2020
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سریال فوق العاده زیبای Strike Back

پیشنهاد میکنم از دست ندید 

f8ah_1.jpg

ژانر :  اکشن | هیجانی | درام 

تعدا فصلها: 5 فصل

محصول کشور: آمریکا

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

Person of interest

Dexter

Fringe 

Friends خیلی باحاله

The last kingdom

Homeland

Misfits

The Pacific جنگ جهانی دوم

Person of interest

Dexter

Fringe 

Friends خیلی باحاله

The last kingdom

Homeland

Misfits

The Pacific جنگ جهانی دوم

لینک به دیدگاه

در عجبم چرا کسی از Breaking Bad اسمی نبرده  :eek:

Breaking Bad

The Big Bang Theory

Friends

لینک به دیدگاه

همه ی این سریال هارو بیخیال شید.

برید سریال South Park رو نگاه کنید و بخندید :D

یه سریال کمدی که از سال 1997 تا الان پخش میشه و خیلی طرفدار داره.

دیدنش به افراد زیر 18 سال توصیه نمیشه.

لینک به دیدگاه

سریال ترسناک عالی the strain

سریال خعععلی باحال the 100

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

این سریال سوپرنچنال مجموع 10 فصلش چند قسمت هست؟؟؟

سپاس.

سلام

دقیقا تا الان 222 قسمتش اومده

سریال ترسناک عالی the strain

سریال خعععلی باحال the 100

THE 100 هم جالب بود یکی از ویژگی های این فیلم اینه که تقریبا توی هیج جا از هیجان نمی افته

لینک به دیدگاه

سلام

دقیقا تا الان 222 قسمتش اومده

وااای ماااای گااااد!

222‏ قسمت!

1. اونوقت شما این سریال رو دانلود کردید یا از بازار تهیه کردید؟

2.‏ شما با چه کیفیتی دیدینش 720 یا 1080؟

3.‏ بعد زیر نویس فارسی هم داره دیگه درسته؟

سپاس گذارم.

لینک به دیدگاه

وااای ماااای گااااد!

222‏ قسمت!

1. اونوقت شما این سریال رو دانلود کردید یا از بازار تهیه کردید؟

2.‏ شما با چه کیفیتی دیدینش 720 یا 1080؟

3.‏ بعد زیر نویس فارسی هم داره دیگه درسته؟

سپاس گذارم.

همشو دانلود کردم اگه لینک دانلود هم بخواید در خدمتتونم 

ولی چون زیاد بود با کیفیت 480 دانلود کردم(البته فصل جدیدشو دیگه 720 زدم)

در مورد زیر نویس هم تنها سریالی که زیر نویسش قبل فیلمش میاد  :D

ولی دانلودش واقعا ارزششو داشته 

با این کیفیت فعلا 38 گیگ شده

لینک به دیدگاه

دوستان فقط برین توی یو**تیوب سرچ کنین : happy tree friends

اگه بد بود من پول ترافیکتون رو میدم :D

لینک به دیدگاه

دوستان فقط برین توی یو**تیوب سرچ کنین : happy tree friends

اگه بد بود من پول ترافیکتون رو میدم :D

انیمشین خوب و قدیمی هستش  :laughing:

سبکش بیشتر برا بچه ها خوبه مال تقریبا 15 سال پشه

لینک به دیدگاه

بنظر من همون سوپرنچنال رو نگاه کنید حال میکنید پیچ اشتباهی در مقابل این سریال اصلا به حساب نمیاد البته بگم اوج لذت فیلم بعد از فصل اول و دومه هرچند پایه فیلم هم دو فصل اولشه به اصطلاح ادم میفهمه چی به چیه

فک کنم سلیقمون پی برابر اصله

ممنون دوست عزیز !

دوستان گل سایت درست و درمون برای خرید اینترنتی سریال سراغ دارید ؟؟؟

که هم سریال های خوبی داشته باشه هم زیر نویس و ... ( مثلا بشه کیفیت 720 یا 1080 و ... رو انتخاب کرد )

لینک به دیدگاه

من از سایت اریا مووی راضی ام چون خدمات دانلودش کاملا رایگانه و سرعت لینک هاش هم حرف نداره و هر فیلمی که بخواید رو تقریبا داره ولی در مورد خرید زیاد مطمعن نیستم

لینک به دیدگاه

من از سایت tinymoviez دانلود میکنم خیلی خوبه ماهیانه 4000 تومان

سایتای رایگان حال نمیکنم یا سرعت پایینه یا کیفیت بده یا دیر آپ میکنن

اگرم کیفیت خیلی براتون مهمه و حتما 1080 میخواید از تورنت های خصوصی استفاده کنید ولی سریالای عادی 1080 چهل دقیقه هر قسمت 3 تا 4 گیگ. حتی اگه برا دانلودش مشکل نداشته باشید

باید قید آرشیو کردن رو بزنید

اکثر سایت ها سریال 1080 نمیزارن

سایت avadl.com هم سایت رایگانه همه چی میزاره ولی فیلم و سریال قدیمی نداره از کدک x265 هم استفاده میکنه که حجم فیلم و سریال ها تقریبا نصف جاها دیگست ولی تا حالا ازش چیزی dl نکردم ببینم کیفیتش چطوره ولی فکر نکنم بد باشه

در ضمن تورنت های خصوصی باید ثبت نام کنید که خودش یه مشکله چون اکثرا دیگه کاربر جدید نمیگیرا در ضمن تو اکثرشون باید حداقل نصف چیزی که dl کردین ul کنید تا پرتتون نکنن بیرون که کلا تو ایران غیر ممکنه همچین میزان ul

چند تا pv تورنت که یادم میاد

Hdbits

Privatehd

بقیشونو یادم نیست یه سرچ بزنید پیدا میشه

از تورنتای عمومی هم میشه گرفت فیلم و سریال ولی اولا کیفیتای خاص رو پیدا نمیکنید اگرم پیدا کنید سرعت خیلی پایینه

دوما هم داشت یادم رفت

ساعت 3 صبه چه انتظاری دارین دیگه

لینک به دیدگاه

در عجبم کسی از سریال supernatural اسمی نبرد اگه این سریال رو ببینید میفهمید اکثرا فیلم های تخیلی برگرفته از این سریال هستند

..........

دوست من بتا به تعریفتون امشب قسمت اول این سریال رودیدم الان یه سوال دارم کل این سریال تا آخر همین سبکه دنبال کردن روح ها هست و همین دو برادر بازیگران اصلی هستند تا آخر یا تغییرات زیادی داره مثل سریال های مشهور  ؟؟؟

چون با این اولین قسمتش حال نکردم اگه تا آخر اینطوریه بقیش رو دانلود نکنم .

ویرایش شده توسط my lion
لینک به دیدگاه

فارگو رو ببینید

2 فصلش اومده خیلی عالیه

farGO امتیاز 9

درمورد چی هست؟

لینک به دیدگاه

دوستان خواهشا یه توضیح مختصری در مورد سریالی که دیدین و معرفی میکنین بدین !!!

لینک به دیدگاه

دوستان خواهشا یه توضیح مختصری در مورد سریالی که دیدین و معرفی میکنین بدین !!!

توضیحات مختصر خرجش یه گوگل کردنه ولی بهتره ژانرش رو مشخص بشه

توضیحات رو کسی که دیده نگه بهتره چون حواسش نیست یه اسپویل اساسی میکنه یه وقت

لینک به دیدگاه

دوست من بتا به تعریفتون امشب قسمت اول این سریال رودیدم الان یه سوال دارم کل این سریال تا آخر همین سبکه دنبال کردن روح ها هست و همین دو برادر بازیگران اصلی هستند تا آخر یا تغییرات زیادی داره مثل سریال های مشهور  ؟؟؟

چون با این اولین قسمتش حال نکردم اگه تا آخر اینطوریه بقیش رو دانلود نکنم .

یک سری قسمت داره که به موضوع اصلی ربطی ندارن و شکار کردن روح و... هست, یک سری هم داره که ربط داره... فصل 1-5 بهترین فصل های سریال هستند بعد از فصل 5 وقتی دیدن خیلی طرفدار داره شروع کردن به دوشیدن, هر فصل کلا داستان خودشون داره و از فصل 5 به بعد هرچی برین جلوتر تکراری تر مسخره تر میشه ولی 1-5 عالیه.

لینک به دیدگاه

یک سری قسمت داره که به موضوع اصلی ربطی ندارن و شکار کردن روح و... هست, یک سری هم داره که ربط داره... فصل 1-5 بهترین فصل های سریال هستند بعد از فصل 5 وقتی دیدن خیلی طرفدار داره شروع کردن به دوشیدن, هر فصل کلا داستان خودشون داره و از فصل 5 به بعد هرچی برین جلوتر تکراری تر مسخره تر میشه ولی 1-5 عالیه.

ممنون دوست من

بیشتر سریال هایی رو دوست دارم که بازیگران میان سال نقش اول رو بازی میکنن و با احساسات حرفه ای در صورتشون هنگام ایفای نقش که واقعا بیننده رو درگیر سریال میکنه نه مثل این سریال  .

لینک به دیدگاه

ممنون دوست من

بیشتر سریال هایی رو دوست دارم که بازیگران میان سال نقش اول رو بازی میکنن و با احساسات حرفه ای در صورتشون هنگام ایفای نقش که واقعا بیننده رو درگیر سریال میکنه نه مثل این سریال  .

پس

True Detective 

فصل دومش رو ببنی حتما

لینک به دیدگاه

پس

True Detective 

فصل دومش رو ببنی حتما

سلام دوست خوش امضای من . True Detective رو همین الان دانلود کردم خداکنه حال بده چون شدیدا تو کف یه سریال درگیرکننده هستم .

ویرایش شده توسط my lion
لینک به دیدگاه

سلام دوست خوش امضای من . True Detective رو همین الان دانلود کردم خداکنه حال بده چون شدیدا تو کف یه سریال درگیرکننده هستم .

Tru detective فصل اولش واقعا قشنگه و تا قسمت آخرش بیننده درگیر هست ر

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان گلم.

بهترین سریال خارجی که دیدم " Person Breake‏ ‏" بود که چند سال پیش شبکه فارسی وان پخشش کرد، اونم با دوبله درجه یک دوبلور های داخلی!!!

فکر نکنم کسی باشه این سریال رو ندیده یا اسمش رو نشنیده باشه، مخصوصا" مایکل اسکافیلد (بازیگر فیلم) که بشدت IQ‏ بالایی داره!

توضیح: مایکل اسکافیلد خودشو به زندان میندازه تا برادرش " لینکل " رو از زندان فراری بده و ..... بهتر بقیش خودتون ببینید، ضمنا" این سریال تا آخرین قسمتش جذاب هست و اصلا تکراری و خسته کننده نیست.

نمره : 9.8 از 10

شادکام باشید.

لینک به دیدگاه

The Walking Dead

نمره ی خودم بهش : 8.5/10

این سریال که بر اساس یک مجموعه داستان مصور با همین نام ساخته شده است، داستان زندگی گروهی از انسان‌ها را روایت می‌کند که در عصر آخرالزمان زامبی‌ها زندگی می‌کنند. این سریال داستان زندگی پلیسی را نشان می‌دهد که در یک مأموریت تیر می‌خورد و به کما می‌رود. وقتی بیدار می‌شود، متوجه می‌شود همهٔ مردم شهر تبدیل به مرده متحرک شده‌اند و شهر به‌هم ریخته‌است. از این رو به دنبال خانواده‎اش (همسر و پسرش) می‌رود. در نهایت آن‎ها را به همراه گروه دیگری از بازماندگان پیدا می‌کند. اکثر داستان در محدودهٔ شهر آتلانتا و حومهٔ جورجیای جنوبی رخ می‌دهد. مهاجرت به حومهٔ جورجیا زمانی اتفاق می‌افتد که این بازماندگان برای یافتن یک پناهگاه بدور از زامبی‌ها می‌گردند. این زامبی‌ها که در جریان فیلم با نام‌های walker و biter(گاز گیرنده) خطاب می‌شوند، هر موجود زنده را که در مسیر می‌بینند می‌خواهند آنرا بخورند و پس از گاز گرفتن فرد، مرده و سپس جنازه اش به حرکت درمیاید. چرخه اصلی داستان (مردگان متحرک) با شروع فصل دوم به حاشیه کشیده می‌شوند و چرخه اصلی و جذاب داستان حول انسان‌ها می‌چرخد. کمبود آذوقه، نبود سرپناه و درگیری با افرادی که بدتر از مردگان متحرک هستند.(منبع ویکی پدیا)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...