رفتن به مطلب

معرفی بهترین سریال های خارجی

Logan2020
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

بنظرم بهتره همین الان قسمت اول این مینی سریال  Childhoods End  که محصول ۲۰۱۵ آمریکا هست رودانلود ومشاهده کنید

واقعععععا محشره

من فقط 1 قسمت دیدم اما واقعا از ایده نویسنده خوشم اومدقسمت اولش بالای 70 دقیقه است

زیرنویس قسمت دومش رو پیدا نکردم اگ گیر اوردید حتما اطلاع بدید

شما هم فقط 1 قسمت امتحان کنید

واقعا درگیرکننده است

ژانر : درام ، علمی - تخیلی ، هیجان انگیز

ستارگان : Mike Vogel, Osy Ikhile, Daisy Betts

شبکه : SyFy

کیفیت : بسیار خوب  ۴۸۰p و فوق العاده ۷۲۰p

حجم : ۳۵۰ مگابایت و ۶۰۰ مگابایت

خلاصه داستان : مجموعه تلویزیونی پايان كودكی به توصيف اولين برخورد هاي بشر با موجودات فضايی مي پردازد. در اين داستان ناوگانی از سفينه هاي فضايی غول آسا بر فراز تمام شهرهای بزرگ دنيا معلق است و چندين نسل است كه مردم آنها را مي بينند. اربابان بزرگ يعني همان افراد سفينه های فضايی كه خودشان را به اين نام ميخوانند، مدام با زمين ارتباط راديويی دارد ولي هيچ وقت خودشان را نشان نمی دهند. بعد از سالها عاقبت اربابان بزرگ از دل سفينه ها بيرون مي آيند و آفتابي ميشوند و آن وقت دليل انزوايشان در همه آن سالها معلوم می شود: اربابان بزرگ از دل اساطير خود ما بيرون آمده اند و شباهت عجیبي به اهريمن دارند

Childhoods%20End.jpg

اینم لینک دانلود

http://1.aparatmovie15.info/2629//فیلم/دانلود-مینی-سریال-Childhoods-End-محصول-۲۰۱۵-آمریکا

ویرایش شده توسط Mazloumi
لینک به دیدگاه

سلام

بنظرم بهتره همین الان قسمت اول این مینی سریال  Childhoods End  که محصول ۲۰۱۵ آمریکا هست رودانلود ومشاهده کنید

واقعععععا محشره

......

درسته سرریال خیلی خوبیه منم فعلا قسمت اول رو دیدم .

مگه این مینی سریال چند قسمته ؟ الان یکی از سایت ها قسمت 3 رو گذاشته ونوشته قسمت آخر ؟!!!!!!!!! واقعا فقط 3 قسمته !!

ویرایش شده توسط my lion
لینک به دیدگاه

درسته سرریال خیلی خوبیه منم فعلا قسمت اول رو دیدم .

مگه این مینی سریال چند قسمته ؟ الان یکی از سایت ها قسمت 3 رو گذاشته ونوشته قسمت آخر ؟!!!!!!!!! واقعا فقط 3 قسمته !!

قسمت اخر فصل اول

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

Jeesica jones

Penny Dreadfull اینو از دست ندین عمرا. فوق العادس

Vikings

The Making of the mob new york اینم یه سریاله مافیای هستش عالیه حتما ببینین

The last kingdom

Dradevil

من سریال زیاد دیدم و میبینم اگه علاقه داشته باشین میتونم زیاد معرفی کنم

ویرایش شده توسط wachmen
لینک به دیدگاه

بازی تاج و تخت ... کماندار ... فلش ... مردگان متحرک

فعلا چون خیلی وقتم کمه همین 4 تا رو دنبال میکنم

لینک به دیدگاه

بهترین سریال الان beter call saul هست که راجب وکیله در برکینگ بد هستش و از گذشته اش میاد به جلو تنها سریالی که با تک تک قسمت هاش کیف کردم بنظرم از نظر کیفی حتی بهتر از برکینگ بوده تا الان برام!فصل 2 ش هم بزودی میآد

خیلی ها از پایان قسمت فصل 1 شکایت داشتند چرا شل تموم شد اما بنظر من بهترین لحظه ای بود که میشد تموم بشه همینجوری بود

.....

راستی سریال لوتر فصل 4 هم شروع شده یک سریال انگلیسی درام، جنایی، تاریک هست فصل 1 و 2 معمولیه و خوبه 3خیلی خوبه 4 که تازه شروع شده فوق العادست...طی 2 قسمت برا شروع عالی بوده

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

Jeesica jones

Penny Dreadfull اینو از دست ندین عمرا. فوق العادس

Vikings

The Making of the mob new york اینم یه سریاله مافیای هستش عالیه حتما ببینین

The last kingdom

D

radevi

l

من سریال زیاد دیدم و میبینم اگه علاقه داشته باشین میتونم زیاد معرفی کنم

Penny Dreadful عالیه اصن حرف نداره بازیگری لوکیشن ها کارگردانی فیلم نامه همه چیش خوبه

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام دوستان اگه میشه یه سریال بهم معرفی کنین که هر قسمت داستانش تموم بشه مثلا مثل شرلوک هولمز که هرقسمتش برای یک داستانه--یاحداقل یه سریالی باشه که هر فصل داستانش تموم بشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان اگه میشه یه سریال بهم معرفی کنین که هر قسمت داستانش تموم بشه مثلا مثل شرلوک هولمز که هرقسمتش برای یک داستانه--یاحداقل یه سریالی باشه که هر فصل داستانش تموم بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...