رفتن به مطلب

خریدار r9 390 کارکرده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

لام

دوستان خریدار فقط و فقط مدل R9 390  هستم... بیشتر هم Sapphire nitro و powercolor و  مدلای 3 فن مدنظرمه..

دوستان آکبنده به کارم نمیاد

مدت زمان گارانتی و مدت کارکرد  و این که اور شده کارت یا نه رو بفرماید.. کارتن داره یا نه و ... (اطلاعاتی که لازمه بدید رو بدید clear.png)

لطفا هم در تاپیک و هم در پ.خ پیشنهادتون رو بفرماید.

با تشکر 

لینک به دیدگاه

گرونه داداش نو اش.. 970 قیمتش علی القاعده باید بیاد پایین چون قیمت جهانیشو کشیده پایین Nvidia.. ولی اینو 1500 پول بدی فعلن یکم زوره.. هرچند ارزششو شاید داره.. نمدونم خودم دارم چی میگم :D

لینک به دیدگاه

بله پیدا نمیشه منم دنبال همین کارتم از 970 که بهتره با اون حافظه ی مسخرش

لینک به دیدگاه

اگه بودجه شو دارید یه 390xموجود دارن تو همین فروم لیون قیمتش هم خوبه تقریبا...

ما ک تا 1200بیشتر نمیتونیم هزینه کنیم.هق هق:)

لینک به دیدگاه

دوستان برند his فکر میکنم گیر بیاد ... وقتی ati radeon سری 4000 اومد از برند his یک کارت خریدم و تا سال 2013 داشتمش حرف مداشت! سافایر و پاورکولر ک عالین ... ولی گیر نیومد his و xfx هم کارشون درسته اذیت نکنین خودتون رو

لینک به دیدگاه

دوستان برند his فکر میکنم گیر بیاد ... وقتی ati radeon سری 4000 اومد از برند his یک کارت خریدم و تا سال 2013 داشتمش حرف مداشت! سافایر و پاورکولر ک عالین ... ولی گیر نیومد his و xfx هم کارشون درسته اذیت نکنین خودتون رو

ممنون

شما اصلن بوگو پارس خزر... پیدا بشه... ما به چشامون میکشیم :D

بله پیدا نمیشه منم دنبال همین کارتم از 970 که بهتره با اون حافظه ی مسخرش

والا 970 هم حتی با خافظه مشخرش خیلی کارت خوب و کم مصرف و به صرفه ای هست... منتهی الان با وجود 390 .. 390 انتخاب معقول تریه

اگه بودجه شو دارید یه 390xموجود دارن تو همین فروم لیون قیمتش هم خوبه تقریبا...

ما ک تا 1200بیشتر نمیتونیم هزینه کنیم.هق هق :)

حقیقتش زورم میاد 390x بخرم .. خیلیه.. بعدم در اون حد دیگه نمیخوادم تو مانیتور فلان و کیفیت بهمان بازی کنم :D  سنم گذشت

لینک به دیدگاه

r9 390

ویرایش شده توسط Meysam_hoseini
لینک به دیدگاه

دوستان خواهشا اگه چیزی هست تو پیام خصوصی بگید.. گویا دوستان از من پیگیر ترن تو پ.خ...

لینک به دیدگاه

سلام

تو پیامک با هم صحبت کردیم

1- کارت شما زیادی نو هست و من کاکرده تر مدنظرمه

2- strix ایسوس از لحاظ دمایی ضعیفتر از کارتای مشابه عمل کرده و بشخصه برای 390 دنبال این برند نیستم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...