رفتن به مطلب

خرید سیستم گیمینگ (فوری!...)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همگی دوستان ببخشید خیلی تا حالا سوال کردم در مورد خرید سیستمم اما الان انگار ک روز موعود فرا رسیده و میخوام بخرم سیستم رو :laughing:

و مث همیشه مزاحمتون شدم :x

با تحقیقاتی که کردم و نظرات دوستان این سیستم گیمینگ رو انتخاب کردم واسه خرید :

cpu : i5 6600

fan cpu : green cpu coolor buffalo 100pwm

m.b : h170 pro gaming

case : raid max cobra         http://lioncomputer.ir/product/2744/RaidMax+Case+Cobra/ 

power : green 750b-oc+platinum 80 plus

monitor : vx229 ah-ips

hard : wd blue 64

ram : gskill ripjaws 8 gb 2400mhz

اول این نکته رو بگم که اورکلاک نمیکنم اصلا...

بودجه هم 4300هست...

حالا چنتا سوال درمورد قطعات سیستم :

1-اصلا الان زمان مناسبی برای خرید سیستم هستش یا ن؟

2-سیستم قطعاتش باهم مچ هستند اصلا؟گلوگاه نمیشن 970و6600؟؟؟

3-کیسی ک انتخاب شده دارای کیفیت مناسبی هست؟و 970یا 390xتوش جا میشن؟؟؟

4-هارد رو blueبردارم یا همین green بهتره؟کاره اصلیم بازی هستش اما در آینده قصد خرید ssdهم دارم چون گفتن تاثیر مستقیم تو سرعت لود بازی ها داره...

5-با توجه به اینک اورکلاک نمیکنم خنک کننده ی buffalo باری این cpuمناسب هستش یا عوض کنم؟؟؟

حالا اگ لازمه خودتون ی تغییراتی توش ایجاد کنید خوشحال میشم پیشنهاداتتون رو بدید...

و گرافیک هم قصد دارم تا ماه آینده یه کارکرده 970 یا 390xگیر بیارم...(((ممنون میشم اگ سراغ دارید خبر بدید)))

و سوال آخرمم اینه  ک در حالت کلی این سیستم چطور هستش میتونه بازیارو تا دو سه سال آینده رو حالت fhdاجرا کنه؟؟؟

بیخشید ک خیلی طولانی شد ممنون میشم ب همه ی سوالاتم جواب بدید چون تا فردا بیشتر وقت ندارم...

ایشالله عروسیتونrolling%20on%20the%20floor.gif @};-   

لینک به دیدگاه

قطعات انتخابیت مناسبه.

این 970 برای فروش هست که قیمتش برای مصرف کننده مثل شما خوبه.

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=52251

لینک به دیدگاه

1- اگه منظورتون اینه که در آینده قیمت پایین میاد یا نه در این صورت نمیشه به طور قطعی نظر داد.

2- خیر گلوگاه نیست.

3- بهتره کمی صبر کنید تا قیمت Green X3+ Viper بیاد پایین بعد اون رو تهیه کنید.

4- هارد Blue بردارید که سرعت بیشتری نسبت به Green داره اما صدای بیشتری هم تولید میکنه.

5- بله مناسبه من Deepcool GAMMAXX S40 هم به شما پیشنهاد میدم.

6- نمیشه به طور قطعی گفت اما حدس من این هست که بله اجرا میکنه اما با تنظیمات پایین.

سیستم پیشنهادی من:

رم Gskill Ripjaws4 16gb(2x8) DDR4 2133

مانیتور vn247h

گرافیک Zotac 970 AMP Extreme Core

پاور Green 650

کیس Green X3+ Viper

بقیه قطعات هم همونیه که خودتون انتخاب کردید.

چند نکته:

پنل ips کیفیت بهتری نسبت به tn داره اما برای گیم  ips توصیه نمیشه مگه بودجه برای خرید مانیتور بالا باشه برای همین پیشنهاد من vn247h هست.

رم 8گیگ برای سیستم با این مشخصات کمه برای همین بهتره 16گیگ بردارید.

گرافیک رو 970 از همین مدل بردارید که یکی از قوی ترین هاست.

پاور 650 برای این سیستم کفایت میکنه.

ویرایش شده توسط GForce
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

1-این رو دقیقا نمیشه گفت الان یکم قیمتا بالاس ولی هیچ تضمینی نیست که بعدا قیمتا بالاترم نره پس به نظر من همین الان بخرید

2- خیر 6600 اصلا گلوگاه نمیشه و کاملا مناسبه

3- زکر نکرده که تا چه طولی گرافیک رو ساپورت میکنه پیشنهاد من برای کیس X3 green + viper و یا این مدل هم عالیه http://lioncomputer.ir/product/5885/DeepCool+KENDOMEN+Ti+Case/

4- پیشنهاد میکنم هارد رو سیگیت بردارید چون یا BLUE  اه واقعی چون الان شرکت وسترن گرین و بلو رو ادغام کرده

5- بله کفایت میکنه ولی وقتی شما دارید هزینه میکنید با یکم هزینه بیشتر میتونید http://lioncomputer.ir/product/2699/%D8%AE%D9%86%DA%A9+%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87+%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87+%D8%AF%DB%8C%D9%BE%DA%A9%D9%88%D9%84+%D9%85%D8%AF%D9%84+%DA%AF%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%B3+%D8%A7%D8%B3+40/ این مدل با مدل thermaltake true speed120 رو تهیه کنید

6-گرافیک رو 970 یا r9 390 بگیرید چون تفاوت بین 390 و 390x کمه ولی تفاوت قیمت زیاده

7-سیستم خوب و مناسبیه این رو هیچکسی نمیتونه بگه ولی تا 2 سال با تنظیمات خوب و کیفیت قابل قبول اجرا میکنه براتون

لینک به دیدگاه

سلام پاور خوبيه ولي اگه واسه گراف کم مياريد 600 وات هم کافيه. بقيه پولتونو صرف خريد ssd کنين. بقيه سوال ها رو هم که اساتيد دادن. البته اگه مشکل بودجه نداريد 750 وات واسه اينده نگرى خوبه.

اون کارتي که اقاى امير محمود پيشنهاد دادن عاليه

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

1-این رو دقیقا نمیشه گفت الان یکم قیمتا بالاس ولی هیچ تضمینی نیست که بعدا قیمتا بالاترم نره پس به نظر من همین الان بخرید

2- خیر 6600 اصلا گلوگاه نمیشه و کاملا مناسبه

3- زکر نکرده که تا چه طولی گرافیک رو ساپورت میکنه پیشنهاد من برای کیس X3 green + viper و یا این مدل هم عالیه http://lioncomputer.ir/product/5885/DeepCool+KENDOMEN+Ti+Case/

4- پیشنهاد میکنم هارد رو سیگیت بردارید چون یا BLUE  اه واقعی چون الان شرکت وسترن گرین و بلو رو ادغام کرده

5- بله کفایت میکنه ولی وقتی شما دارید هزینه میکنید با یکم هزینه بیشتر میتونید http://lioncomputer.ir/product/2699/%D8%AE%D9%86%DA%A9+%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87+%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87+%D8%AF%DB%8C%D9%BE%DA%A9%D9%88%D9%84+%D9%85%D8%AF%D9%84+%DA%AF%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%B3+%D8%A7%D8%B3+40/ این مدل با مدل thermaltake true speed120 رو تهیه کنید

6-گرافیک رو 970 یا r9 390 بگیرید چون تفاوت بین 390 و 390x کمه ولی تفاوت قیمت زیاده

7-سیستم خوب و مناسبیه این رو هیچکسی نمیتونه بگه ولی تا 2 سال با تنظیمات خوب و کیفیت قابل قبول اجرا میکنه براتون

بله خیلی ممنون amirجان 

بین 970,و,390کدومش رو بخرم؟؟؟390و 390xدر بازی حدود چند فریم اختلاف دارن؟

نظرتون راجع به خرید دست دوم این قطعه ها چیه؟؟؟

کاره درستیه آیا بنظرتون؟

1- اگه منظورتون اینه که در آینده قیمت پایین میاد یا نه در این صورت نمیشه به طور قطعی نظر داد.

2- خیر گلوگاه نیست.

3- بهتره کمی صبر کنید تا قیمت Green X3+ Viper بیاد پایین بعد اون رو تهیه کنید.

4- هارد Blue بردارید که سرعت بیشتری نسبت به Green داره اما صدای بیشتری هم تولید میکنه.

5- بله مناسبه من Deepcool GAMMAXX S40 هم به شما پیشنهاد میدم.

6- نمیشه به طور قطعی گفت اما حدس من این هست که بله اجرا میکنه اما با تنظیمات پایین.

سیستم پیشنهادی من:

رم Gskill Ripjaws4 16gb(2x8) DDR4 2400

مانیتور vn247h

گرافیک Zotac 970 AMP Extreme Core

پاور Green 650

کیس Green X3+ Viper

بقیه قطعات هم همونیه که خودتون انتخاب کردید.

چند نکته:

پنل ips کیفیت بهتری نسبت به tn داره اما برای گیم  ips توصیه نمیشه مگه بودجه برای خرید مانیتور بالا باشه برای همین پیشنهاد من vn247h هست.

رم 8گیگ برای سیستم با این مشخصات کمه برای همین بهتره 16گیگ بردارید.

گرافیک رو 970 از همین مدل بردارید که یکی از قوی ترین هاست.

پاور 650 برای این سیستم کفایت میکنه.

بله خیلی ممنون از پیشنهادتون ...

, واقعا برام مهمه بدونم تفاوت بین 970و 390x چقدر هست ارزش داره 400تومان بیشتر هزینه کنم واسه 390x؟؟؟

اگه 970 بتونه حداقل تا دوسال جوابگو باشه 390x جقدر میتونه جوابگو باشه از نظر زمانی؟؟؟

لینک به دیدگاه

بله خیلی ممنون amirجان 

کاره درستیه آیا بنظرتون؟

ببینین دوست عزیز 970 و 390 تقریبا مثل همند. اما:

مصرف 970 حدود 145 وات و مصرف 390 حدود 275 وات هست که خیلی از 970 بیشتر هستش.

اما در عوض 390 دارای 8 گیگ رم هست و 970 فقط 4 گیگ رم داره که طبق مطالبی که قبلا دوستان گفتند از 3.5 گیگش می تونه استفاده کنه.

390 انتخاب آینده نگرانه تریه. اما مصرفش خیلی بیشتره.

390 و 390x هم تفاوت زیادی ندارن.

در هر حال انتخاب باشماست.

ویرایش شده توسط hossein74
لینک به دیدگاه

بله خیلی ممنون amirجان 

کاره درستیه آیا بنظرتون؟

کارت های 970 و 390 تفاوت کمی دارند اما با توجه به این که 970 خنک تر هست مدل های اورکلاک شده ی اون قدرت بیشتری دارند همچنین قیمت و مصرف کمتری نسبت به 390 داره از نظر من 970 به صرفه تر هست. برای فول اچ دی هم 8 گیگ نیازی نیست.

بین 390 و 390x حدود 10درصد تفاوت هست اما با توجه به اختلاف قیمتشون 390x اصلا نمیصرفه.

بین 970 و 390x هم از نظر من 970 ارزش خرید بیشتری داره چون 390x علاوه بر قیمت بالاتر، مصرف بالاتری داره و شما می بایست پاور قوی تری تهیه کنید.

ویرایش شده توسط GForce
لینک به دیدگاه

مصرف برقش بیشتره  یعنی هزینه ی برق زیاد میشه فقط ؟؟؟چون پاورم مناسبه فک نکنم رو سیستم فشار آنچنانی ای بیاره...

اگ از مصرف برقش ک بگذریم در حال حاضر 390میتونه بازیارو 2kهم اجرا کنه؟؟؟ :eek:

970چطور؟؟؟

ویرایش شده توسط ali3516
لینک به دیدگاه

چون کاربری گیمینگه به نظرم مانیتور BenQ GL2460HM 24inch انتخاب بهتری هست با زمان پاسخ گویی کمتر و یک سری فناوری های جالب و خوب مثل "Senseye" و همچنین گارانتی طولانی مدت و ...

لینک به دیدگاه

مصرف برقش بیشتره  یعنی هزینه ی برق زیاد میشه فقط ؟؟؟چون پاورم مناسبه فک نکنم رو سیستم فشار آنچنانی ای بیاره...

970چطور؟؟؟

کارت نیروی بیشتری میخواد و علاوه بر مصرف برق بیشتر شما باید پاور قوی تری تهیه کنید. اگه کارت 970 استفاده کنید پاور 600 هم کفایت میکنه اما برای 390 باید 700وات به بالا تهیه کنید.

برای 2k بهتره 390 رو تهیه کنید چون توی 2k کارت 970 حافظه کم میاره و از رم میگیره که با افت فریم همراه هست. اما توی فول اچ دی 970 بهتر هست چون 4گیگ برای این رزولوشن کافیه. هر دو کارت میتوانند در رزولوشن فول اچ دی بیشتر بازی ها رو روی 60 فریم اجرا کنند. در 2k هم باید تنظیمات گرافیکی رو برای 60 فریم پایین آورد.

ویرایش شده توسط GForce
لینک به دیدگاه

چون کاربری گیمینگه به نظرم مانیتور BenQ GL2460HM 24inch انتخاب بهتری هست با زمان پاسخ گویی کمتر و یک سری فناوری های جالب و خوب مثل "Senseye" و همچنین گارانتی طولانی مدت و ...

کاملا درسته اما مانیتور tnداشتم و اصلا از کیفیتش راضی نبودم و چون کاربری گرافیکی هم دارم کلا ipsبرام مناسب تره...

لینک به دیدگاه

رم رو حتما 12گیگ یا بالاتر بگیرید ( 16 باشه خوب هست )

هارد بلو یا بارکودا سیگیت ( سراغ گرین نرین که برای نصب ویندوز و بازی مناسب نیست )

کارت گرافیک هم من 390 رو به دوتا کارت دیگه ترجیح میدم .

مانیتور هم پنل های tn ارزونتر هستن و برای بازی مناسب تر ولی برای پنل ips باید هزینه بیشتری بکنید تا هنگام بازی به مشکل برنخورید ( توصیه میکنم مانیتور رو به فروشگاه ها برید و از نزدیک تست کنید قبل از خرید )

لینک به دیدگاه

970چطور؟؟؟

بله.یعنی هزینه برق بیشتر میشه و البته پاور بالاتری هم میخواد.

اگه تو 2k می خواین بازی کنین 390 انتخاب بهتریه. :)

لینک به دیدگاه

رم رو حتما 12گیگ یا بالاتر بگیرید ( 16 باشه خوب هست )

هارد بلو یا بارکودا سیگیت ( سراغ گرین نرین که برای نصب ویندوز و بازی مناسب نیست )

کارت گرافیک هم من 390 رو به دوتا کارت دیگه ترجیح میدم .

مانیتور هم پنل های tn ارزونتر هستن و برای بازی مناسب تر ولی برای پنل ips باید هزینه بیشتری بکنید تا هنگام بازی به مشکل برنخورید ( توصیه میکنم مانیتور رو به فروشگاه ها برید و از نزدیک تست کنید قبل از خرید )

بله خیلی ممنون .میشه بگید کدوم یک فروشگاه ها مانیتورهاشونو روشن گذاشتن واسه تست؟چون نمیدونم کجا باید برم...

و دوم اینک کارت 390کار کرده ش گیر میاد ااگ بگردن؟؟؟در کل بصرفه س خری کارکرده ش یا نو بخرم بنظرشما؟

و سوم کدوم مارک از 390پیشنهاد میشه؟؟؟فرقی دارن؟

لینک به دیدگاه

بله خیلی ممنون .میشه بگید کدوم یک فروشگاه ها مانیتورهاشونو روشن گذاشتن واسه تست؟چون نمیدونم کجا باید برم...

و دوم اینک کارت 390کار کرده ش گیر میاد ااگ بگردن؟؟؟در کل بصرفه س خری کارکرده ش یا نو بخرم بنظرشما؟

و سوم کدوم مارک از 390پیشنهاد میشه؟؟؟فرقی دارن؟

MSI R9 390 Gaming Twin Frozr V OC 8GB GDDR5

این دو مدل 390 نسبت به قیمتشون کارت های خوبی هستند. اگه تونستید دسته دوم پیدا کنید اون رو بگیرید البته باید توی خرید کارت دسته دوم دقت داشته باشید.
تفاوت در برندهای سازنده فقط در کولینگ و کلاک آن ها هست.
در مورد سوال اول اطلاعی ندارم. اما بهتره مانیتور فول اچ دی برای گیم تهیه کنید چون مانیتور 2k گرون تر در میاد و همچنین برای بازی در رزولوشن 2k با این کارت مجبور به پایین آوردن تنظیمات گرافیکی برای گرفت 60 فریم میشوید.
لینک به دیدگاه

پردازنده ای که انتخاب شده قابلیت اورکلاک رو نداره در نتیجه نیازی هم به خنک کننده جداگانه نداره و بهتره که از خنک کننده ای که همراه پردازنه هست استفاده کنید . همین خنک کننده اینتل به راحتی میتونه دما رو کنترل کنه

1. به نظر بنده برای خرید سیستم یا هر چیز دیگه ای در ایران هیچ وقت زمان مناسب نمیرسه پس بهتره که تمرکز تون رو بزارید روی انتخاب قطعات مناسب و مقرون به صرفه تر

2. سیستم کاملا باهم مچه فقط به کمی تغیرات نیاز داره مثل اضافه کردن ssd که میتونه خیلی مفید باشه

3. کیس خوبیه ولی گزینه های بهتر از این هم هستند که قیمت ظاهر و فظای بیشتری در اختیارتون مزارن مثال http://lioncomputer.ir/product/5885/DeepCool+KENDOMEN+Ti+Case/

4. هار بلو بهتره یا مدل سیگیت باراکودا . خرید ssd رو هم به بعد موکول نکنید 

5. اگه اصرار دارید که حتما خنک کننده جداگانه تهیه بکنید همین بوفالو خیلی هم خوبه ولی درکل به نظر بنده اصلا نیازی نیست

شما در بودجه 4300 کارت گرافیک رو هم حساب کردید یا هزینه گرافیک جداست به این خاطر میپرسم که گفتید قراره بعدا گرافیک رو تهیه بکنید 

در ضم چرا گرافیک رو به صورت نو خریداری نمیکنید 

درسته اما ظاهرا سری اسکای لیک خنک کننده ی جداگانه داخل جعبه ندارن...

خیر با کارت گرافیک 4300...

راستیتش من اول قصد داشتم 390x کارکرده خریداری کنم ولی دوستان میگن 390xبا 390خیلی تفاوت کمی دارن!!!

واسه همین گفتم یک 390کارکرده خریداری کنم اگه تا یک سال دیگ کم آورد حداقل دلم بیاد با قیمت کم بفروشمش... :)

دوستان لطف کنید نظرتون رو درباره خنک کننده buffalo بگید , چکار کنم؟ با توجه ب اینک اورکلاک نمیکنم بوفالو گزینه ی مناسبس هست؟؟؟

فشار نمیاد رو cpu???

لینک به دیدگاه

درسته اما ظاهرا سری اسکای لیک خنک کننده ی جداگانه داخل جعبه ندارن...

خیر با کارت گرافیک 4300...

راستیتش من اول قصد داشتم 390x کارکرده خریداری کنم ولی دوستان میگن 390xبا 390خیلی تفاوت کمی دارن!!!

واسه همین گفتم یک 390کارکرده خریداری کنم اگه تا یک سال دیگ کم آورد حداقل دلم بیاد با قیمت کم بفروشمش... :)

دوستان لطف کنید نظرتون رو درباره خنک کننده buffalo بگید , چکار کنم؟ با توجه ب اینک اورکلاک نمیکنم بوفالو گزینه ی مناسبس هست؟؟؟

فشار نمیاد رو cpu???

توی اسکای لیک فقط 6600k و 6700k خنک کننده ندارند.

buffalo زیادی هم هست از فن خود اینتل قوی تره.

ولی برای فول اچ دی بهتره 970 بگیرید. 8گیگ برای فول اچ دی اضافیه.

لینک به دیدگاه

توی اسکای لیک فقط 6600k و 6700k خنک کننده ندارند.

buffalo زیادی هم هست از فن خود اینتل قوی تره.

ولی برای فول اچ دی بهتره 970 بگیرید. 8گیگ برای فول اچ دی اضافیه.

میشه اگ مانیتورم full hdباشه من 2kبازی کنم اگه کارت گرافیکم توان 2kرا داشته باشه؟؟؟ :-?

کیفیتش رو میشه حس کرد؟؟؟

لینک به دیدگاه

این گرافیک قیمتش فوقعلادست و آکبندم هست در ضمن بهترین برند دنیا هم هست حتی بالاتر از ایسوس

http://lioncomputer.ir/product/6582/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+evga+GTX+970+SSC/

1.290 تومان

ایسوس و گیگا بیخودی 300 هزار تومن گرون هستن

فن خیلی کم صدایی داره  و تو حالت بیکاری هم فنهاش خاموش میشه که این خیلی توی عمر گرافیک تاثیر داره چون گردو خاک کمتری میگیره

مطمئن هم هستین که اور نشده

قابلیت اور خیلی خوبی هم داره

در ضمن 970 بهتر از 390 هستش برای مانیتور فول اچ دی چون برا 390 باید پاور 750 بگیرید ولی 970 با یه پاور 500 هم کار میکنه به راحتی و همینجا چیزی حدود 150 تا 200 تومن تو پاور صرفه جویی میکنه براتون مصرف برق کمی هم داره گرمای کمتری هم تولید میکنه همینطور نویز کمتر در ضمن توی رزولوشن فول اچ دی حجم گرافیک بالای 3 گیگ اصلا به کارتون نمیاد ولی توی 4K چرا که اونجا دیگه اصلا باید سه چهارتا از این گرافیکو اس ال آی کنید و این جور گرافیکها به صورت تکی به کار نمیاد وقتی هم اس ال آی بشن حجماشون جمع میشه که مشکل حجمم برطرف میشه . کلا دور سی پی یو مین و گرافیک ای ام دیو خط بکشید که کلی مشکل دارن از دما بگیر تا آرتیفکتو لگ های کذاییو ...

من خودم گرافیک GTX680 دارم برا چهار سال پیشه ولی هنوز بازیهارو با بالاترین جزئیات با فریم عالی اجرا میکنه

ببینید این لینکو

http://www.anandtech.com/bench/product/1355?vs=1348

رزولوشن 1920*1080 همون فول اچ دیه

چشم انسان هم بیشتر از 60 فریمو نمیتونه تشخیص بده این نکته رو هم در نظر داشته باشید

لینک به دیدگاه

میشه اگ مانیتورم full hdباشه من 2kبازی کنم اگه کارت گرافیکم توان 2kرا داشته باشه؟؟؟ :-?

کیفیتش رو میشه حس کرد؟؟؟

فول اچ دی: 1920x1080

2k: 2560x1440

وقتی مانیتور شما نتونه بیشتر از 1920در1080 پیکسل رو نشون بده قاعدتا نمیتونید با رزولوشن بیشتر از اون بازی کنید. خود AMD یه فناوری داره به اسم VSR که میشه با رزولوشنی بازی کنی که بیشتر از مانیتورت هست اما اون فقط یک جور شبیه سازی هست و نمیشه اون کیفیت رو احساس کرد. اگه میخواید مانیتور 2k بگیرید یا باید یه کارت قوی تر تهیه کنید یا با همون کارت تنظیمات گرافیکی رو بیارید پایین.

لینک به دیدگاه

سیستم پیشنهادی 

orginal_1408864806_Z97%20Guard%20Pro%20-

مادربرد ام اس آی  Z97 Guard-Pro

۴۳۸,۰۰۰

orginal_1402137945_4690.jpg

سی پی یو اینتل i5 4460 هاسول

۶۰۷,۰۰۰ 

orginal_1444813509_GTX%20970%20SSC%20-%2

کارت گرافیک evga GTX 970 SSC

۱,۲۹۰,۰۰۰ 

orginal_1377419482_F3-2400C11D-8GXM.jpg

Gskill Ripjaws X 8GB 4GBx2 2400MHz CL11 DDR3 Ram

۲۱۵,۰۰۰ 

orginal_1375510593_011.jpeg

WD10EZEX - هارد وسترن دیجیتال سری بلو 1 ترابایت

۱۶۹,۰۰۰ 

orginal_1441440231_Kendoman%20-%2001.jpg

DeepCool KENDOMEN Ti Case

۱۷۹,۰۰۰ 

orginal_1398504464_VS650%20-%2001.jpg

Corsair VS650 Power Supply

۲۵۵,۰۰۰

orginal_1411815534_24D395HP%20-%2001.jpg

Samsung S24D395HP Plus 24inch PLS LED Monitor

۶۴۰,۰۰۰ 

orginal_1421746993_850%20EVO%20-%2001.jp

اس اس دی سامسونگ ایوو 850 با ظرفیت 250 گیگابایت

۳۳۰,۰۰۰ 

orginal_01_large_WR334520KH.jpg

SAMSUNG 24X SATA DVD-RW

۴۵,۰۰۰ 

-----------------------------------------------------------

۴,۱۶۸,۰۰۰ تومان

دست گلت درد نکنه بابت پیشنهاد به این خوبی

سی پی یو عالی

گرافیک فوقعلاده . چقدر قیمتش خوب شده این 970 های EVGA

مین عالی

پاور هم که شاهکاره ولی میشه یه 550 هم بست به جاش

خیلیا میرن برا دو سال اینده یه سیستم میبندن در حد سرور گوگل وقتی هم بهشون میگی میگن میخوام خیالم راحت باشه و حرفتو قبول نمیکنن الا بلا باید 6700Kبگیرن با یه کولر خفن دو ملیون تومن

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

مشکل اینجاست من cpuی 6600رو خریداری کردم 2 روز پیش... *dry#  ^_^  :crying:

کاش زودتر همچین پیشنهادی رو میدادید...

الان یعنی با این سیستم راحت میتونم تمام بازیای جدید رو رو 60 فریم بگیرم؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط ali3516
لینک به دیدگاه

بله خیلی ممنون amirجان 

کاره درستیه آیا بنظرتون؟

خواهش

خریدش به خودتون بستگی داره هردو کارت های خوب و عالی هستن برای FHD من خودم 970 رو پیشنهاد میدم

خرید دست دوم هم مشکلی نداره و بسیار عالیه اگه از شخص مطمعن و با گارانتی و مهلت تست خریداری بشه موقع فروش هم ضرر کمتری میده

لینک به دیدگاه

درود

مادربرد رم رو تا فرکانس 2133 پشتیبانی میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...