رفتن به مطلب

سوال در مورد Amps پاور و رابطه ان با قطعات گيس

Recommended Posts

روى کارتون پاور من زده 18 امپر و گراف من فکر کنم 24 امپر باشه مشکل پيش نمياد؟ الان مصرف گراف من 145 وات ( تو امضام ) که راحت با 430 جواب ميده. چند وقت ديگه ميخوام 960 بخرم که مصرفش 120 واته که با توجه به اين شواهد بايد جواب بده. حالا سوالم اينه که اون 960 با توجه به اين که مصرفش 25 وات کمتره ولي فکر کنم امپرى که ميخواد بالا تر باشه باز هم جواب ميده؟ دوستان اهل فن و متخصص جواب بدن لطفايه مشکل هم هست و اينه که مانيتورم هر يکي دو روز يک بار که با سيستم کار ميکنم , بعد از خاموش کردن سيستم چراغ مانيتور خاموش ميشه و روشن نميشه. بايد از تو برق درش بيارم و بزنم تو پريز تا روشن بشه. مشکل از کجاست؟الان که چک ميکنم واسه 960 حد اقل رو زده 20 امپر. مشکلي که نبايد پيش بياد؟

چون 660 رو زده 24 امپر و 450 وات پاور و 960 رو زده 400 وات پاور و 20 امپر که وقتي 660 رو جواب داده پس 960 هم بايد جواب بده ديگه؟ پس دليل تصوير ندادن بعد از اسليپ اين ميتونه باشه؟

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...