رفتن به مطلب

مشکل هارد سامسونگ لپ تاپ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام وخسته نباشید به دوستان گل لیونی عید همتون مبارک @};-  @};-  :x  :x  :D

اقا داستان ما از اینجا شروع شد که یه روز لپ تاپ روشن بود که طبق معمول خود بخود رفت رو حالت اسلیپ منم دوباره رفتم روشنش کنم دیدم که روی آرم شرکت hp گیر کرده و دیگه بالا نمیاد

هرکاری کردم رفتم تو بایوس همه تنظیماتو تغییر دادم اما هیچ نتیجه ای حاصل نشد :(

بردمش پیش یه تعمیرکار گفت که فرمت هاردت پریده باید از اول پارتیشن بندی بشه بش گفتم من اطلاعات برام مهمن گفت چشم اما روز بعد زد اطلاعلات هاردو پاک کرد هیچ زد هاردو خراب کرد ینی دیگه بجای چارتا درایو فقط یه درایو 350مگابایتی نشون میداد :wacko:  :crying:  :eek:

مجبور شدم دوباره پارتیشن بندی کنم و ویندوز نصب کنم

بعدش بردمش یه تعمیرکار متخصص که با pc3000 ریکاوریش کنه بهم گفت که هد هاردت مشکل داره یعنی تا وسطای اسکن که میرسه یدفه فریز میکنه و دیگه جلوترنمیره باید هد هارد عوض بشه که حدودا خرجت با ریکاوری 600هزارتومن میشه *dry#  :mad:  :crying:  :eek:  8-}

حالا دوستانی که تخصصی هارد کار میکنن خواهش میکنم کمکم کنید باید چیکار کنم

من ساکن خوزرستان هستم نمیدونم کجا میتونم ببرم درستش کنم

از طرفی اطلاعات هارد خیلی خیلی واسم مهمن

اگه کسی هست که کمک کنه یه دنیا ممنونش میشم

منتظر کمکتون هستم بروبکس :)  :x

لینک به دیدگاه

از نرم افزار هاى ريکاورى استفاده کنين شايد برگشتن. اطلاعاتي رو که ميخواى برگردن رو به هيچ عنوان توى اين هاردتون کپي نکنين.

لینک به دیدگاه

از نرم افزار هاى ريکاورى استفاده کنين شايد برگشتن. اطلاعاتي رو که ميخواى برگردن رو به هيچ عنوان توى اين هاردتون کپي نکنين.

استاد مشکل اینه که هارد فریز میکنه و دیگه جلو نیمره این مشکلو باید حل کنم

قبلا همه نرم افزارای ریکاوری رو امتحان کردم بهتریناشو حتی با pc3000هم زدم اما نشد فریز میکنه

باید فریز کردنو حل کنم

لینک به دیدگاه

دوستان وقتی هارد بدسکتور داشت باشه یا هد مشکل داشته باشه با هیچ برنامه ای نمیشه ریکاوری کرد.چون مشکل سخت افزاریه

تعمیرکار اولی گند زده توی هارد و داده دست شما و یه مشته حرف الکی تحویل داده

من بودم ازش شکایت میکردم بخاطر 1:اطلاعات هارد رو بدون اجازه پاک کرده 2:از لحاظ سخت افزاری هم هارد رو تعطیل کرده

هر کیو میبینی بعد از چندتا دوره ی فشرده ی تعمیرات بدون هیچ تجربه ای یه مغازه اجاره میکنه و میزنه تعمیرات تخصصی لپتاپ و هارد و ....

که آخرش میشه همین بلایی که سر دوستمون اومده و هارد و اطلاعات هارد رو به باد داده

لینک به دیدگاه

درود

هاردت نیاز به جراحی داره. به همونجایی که لینکش رو گذاشته ام بزنگ.

لینک به دیدگاه

شما برو یکی از گارانتی ها - مثلا سازگار - جداگانه هزینه برداخت میکنی و اگه بشه اطلاعاتت رو ریکاور میکنن البته روش هاشون مثل این تعمیرکار های معمولی فقط نرم افزار نیست !!! و یه بیشنهاد مهم تر برای دفعه بعدی بجای هارد برای لب تابتون اس اس دی بخرید خیلی بهتره - موفق باشید 

لینک به دیدگاه

دئستان خیلی خیلی ممنونم از کمک هاتون ئپدمتون جییییییز :x  :x  @};-

رفقا اگه کسی دیگه ای میتونه کمکم کنه خیلی  خوشحال میشم :)  :clapping:

یه دنیا ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...