رفتن به مطلب

** حمایت از تاپیکها و وبلاگهای مفید **

Recommended Posts

درود به تمام کاربران عزیز لیون کامپیوتر

بارها دیده شده که بعضی از کاربران عزیز آموزشها و مطالب بسیار مفیدی که خودشون تولید کردن رو اینجا میگذارن , ما تصمیم گرفتیم از این پس این تاپیکها و وبلاگها رو حمایت کنیم . روش کار به اینصورته که تاپیک یا وبلاگ اموزشی و یا مطلب مفیدی که تولید خود استارتر باشه رو بعد از بررسی یه مدتی مهم میکنیم و سعی میکنیم هر چند وقت یکبار برای حمایت از اون شخص و یا کاربران عزیز یک تاپیک مفید  رو انتخاب کنیم و یه قرعه کشی کوچیکی توش راه بندازیم بین افرادیکه در بحث کاملا مفید ظاهر میشن .

از این پس هر کسی تاپیک مفیدی ایجاد کرد اینجا لینکش رو بگذاره تا بررسی کنیم @};- @};- @};-

:clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

ایده ی بسیار جالبیه جناب حسینی  :clapping:

ولی از نظر من، دادن لینک مطلب توسط خودِ نویسنده، ممکنه نوعی سوء تفاهم در سایر دوستان ایجاد کنه. بهتر نیست خود شما مطلب رو انتخاب کنید؟

لینک به دیدگاه

ایده ی بسیار جالبیه جناب حسینی  :clapping:

ولی از نظر من، دادن لینک مطلب توسط خودِ نویسنده، ممکنه نوعی سوء تفاهم در سایر دوستان ایجاد کنه. بهتر نیست خود شما مطلب رو انتخاب کنید؟

ممنونم

هیچ عیبی از دید بنده نداره چون کسی که مطلب مفید خودش رو برای دیگران میگذاره و اطلاعات خودش رو با دیگران در میون میگذاره انسان تاثیر گذاری هستش .

حالا مطلب اینجاست که تاپیکی رو اوکی میکنیم که طرفدار داشته باشه و کاربران توش بحث و گفتگو کنن

لینک به دیدگاه

:clapping: :clapping: :clapping:

میتونید به امضا بنده مراجعه کنید خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی عزیز

بسیار عالیه، امیدوارم دوستان تشویق بشوند برای زدن تاپیک هایی از این دست تا به دوستان خودشون کمک کنند. لیون کامپیوتر همین حالا هم یکی از اصلی ترین منابع مطالعاتی و مفید در تمامی زمینه های مسائل مرتبط با کامپیوتره. از این جهت پایه های بسیار قویی برای توسعه بخش آموزشی داره. الحمدالله تعداد کاربران خوش ذوق پر از ایده، و تعداد کاربران حرفه ای عضو انجمن بسیار زیاد هستند که میتوانند در این راستا مفید واقع بشوند و به هم کمک کنند.

هر مطلب یا دانسته ای که از ما به اشتراک گذاشته میشه، پایه ای خواهد بود، برای مطلب بعدی، قوی تر و بهتر از قبل. دوستان عزیز لیون، احساس نکنید اگر من نوعی یه چیزی رو میدونم، به کسی بگم شاید چیزی از من کم میشه. اگر دانشمندان و معلمین چنین طرز تفکری داشتند، الان هیچ کسی ضرب و تقسیم هم بلد نبود. اشتراک گذاشتن اطلاعات و دانسته ها هرچه بیشتر و وسیع تر باشه، نه تنها باعث پیشرفت دیگران میشه، بلکه باعث پیشرفت خودمون هم خواهد شد. پیشرفت و توسعه سریع بشریت بر پایه همین اصل بنیادین به اشتراک گذاری سریع تجارب و دانسته ها بنا نهاده شده. پس زدن تاپیک آموزشی و به اشتراک گذاشتن دانسته هامون نه تنها چیزی رو از ما کم نیکنه، بلکه باعث پیشرفت خودمون هم خواهد شد. شاید در لحظه ای که من حس میکنم همه چیز رو میدونم، بعد از به اشتراک گذاشتنش با دیگران، مسئله ی دیگری روشن بشه که تا قبلش من خودم هم نمیدونستم. بارها و بارها این اتفاق برای من افتاده و خیلی خوشحالم که همیشه چیز جدیدی از قبل به اشتراک گذاشتن تجربه هام بدست آوردم.

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-    

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

تاپیک زیر به مدت یک ماه مهم شد

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=41086&page=0

در ضمن ملاکهای مختلفی رو برای مهم کردم تاپیکها در نظر میگیریم . مثلا استقبال کاربران , اپدیت تاپیک توسط استارتر و خیلی چیزهای دیگه @};-

لینک به دیدگاه

به نظر من تنها حمايت شما کافي نيست. بعضي از دوستان هم کم لطفي ميکنن. مثلاhttp://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=51211من ميخواستم يه تاپيک باز کنم با موضوع : زيبا ترين کيس هاى مود شده در جهان ( يه همچين چيزى )بعد بيام کيس هاى که توى وب گردى پيدا ميکنمو مراحل مودينگو با ترجمه خودم و عکس بزارم توى اون تاپيک عين همون لينک که دادم که نخوام واسه هر کيس يه تاپيک بزنم. خيلي هم وقت گيره چون با مبايل اين کار رو انجام ميدم. بعدش نهايت يه امتياز بهت ميدن :D حمايت شما هم باعث ميشه که روز به روز پست هاى بيشترى گذاشته بشه.

البته اگه دوستان ديگه اى هم لينک داشته باشن بدن تا ترجمه کنم و بزارم ( کيسي که مراحل هم توش باشه

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

به نظر من تنها حمايت شما کافي نيست. بعضي از دوستان هم کم لطفي ميکنن. مثلاhttp://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=51211من ميخواستم يه تاپيک باز کنم با موضوع : زيبا ترين کيس هاى مود شده در جهان ( يه همچين چيزى )بعد بيام کيس هاى که توى وب گردى پيدا ميکنمو مراحل مودينگو با ترجمه خودم و عکس بزارم توى اون تاپيک عين همون لينک که دادم که نخوام واسه هر کيس يه تاپيک بزنم. خيلي هم وقت گيره چون با مبايل اين کار رو انجام ميدم. بعدش نهايت يه امتياز بهت ميدن :D حمايت شما هم باعث ميشه که روز به روز پست هاى بيشترى گذاشته بشه.

البته اگه دوستان ديگه اى هم لينک داشته باشن بدن تا ترجمه کنم و بزارم ( کيسي که مراحل هم توش باشه

میلاد جان اتفاقا بسیار مهمه که یک تاپیک دنبال بشه توسط کاربران این نشون دهنده جذابیت اون تاپیک هستش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...