رفتن به مطلب

رم تقلبی با گارانتی انفورماتیک گستر

afsaneh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

عجب!!! دیگه ما از شرکت انفورماتیک انتظار نداشتیم! البته دوست عزیز شما باید قبل از خرید تو اینترنت سرچ میکردی که گارانتی اصلیش چه شرکتی هست، حالا توانش رو داری میدی با یه رم تقلبی که ۵۰ تومن هم ارزش نداشته... به حمدالله آقای حسینی‌ هم قول داد که مو شکافی کنه ...

:wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  *dry# 

درود

حدودا یک ساعت پیش با مدیریت شرکت انفورماتیک گستر صحبت کردم و ایشون فرمودن که رمهاشون فیک و ریمارک و یا همون غیر اورجینال نیستن . از اینرو با در حال تهیه این رمها هستیم از بازار تا بررسی کامل رو به صورت علمی انجام بدیم که خدای نکرده به کسی از تهمتی زده نشه @};-  پس همچنان صبور باشید

آیا انتظار داشتید که بگن تقلبی هست !!!

:eek:

لینک به دیدگاه

• ارسال 96
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تاییدیه ی کاربر تازه وارد رو کم داشتیم.خلاصه گل بود و به سبزه آراسته شد. مخصوصا این که آغازگر تاپیک هم ظاهرا خودخواسته مورد کلاهبرداری قرار گرفته. حالا که اینقدر دل شون واسه ما می سوزه، کاش نام و نشانی اون فروشگاه رو هم بدن تا ازش جیزی نخریم.

الان رو نمی دونم جریان چی ه.یادمه سه چهار سال پیش عین همین بحث درباره رمهای xms3 پیش آمد که بعدش معلوم شد برای توجیه اختلاف قیمت 20هزار تومانی بوده.

لابد شما هم انتظار دارین شرکت به اصطلاح گارانتی اصلی بگه دو تا رم یکی هستند و ما عشق مون کشیده گران تر می فروشیم.

لینک به دیدگاه

تاییدیه ی کاربر تازه وارد رو کم داشتیم.خلاصه گل بود و به سبزه آراسته شد. مخصوصا این که آغازگر تاپیک هم ظاهرا خودخواسته مورد کلاهبرداری قرار گرفته. حالا که اینقدر دل شون واسه ما می سوزه، کاش نام و نشانی اون فروشگاه رو هم بدن تا ازش جیزی نخریم.

الان رو نمی دونم جریان چی ه.یادمه سه چهار سال پیش عین همین بحث درباره رمهای xms3 پیش آمد که بعدش معلوم شد برای توجیه اختلاف قیمت 20هزار تومانی بوده.

لابد شما هم انتظار دارین شرکت به اصطلاح گارانتی اصلی بگه دو تا رم یکی هستند و ما عشق مون کشیده گران تر می فروشیم.

نه اما عکس هایی که گذاشتن رو چک کنید می‌بینید که پارت نامبر داره که می‌شه تو سایت اصلی‌ کرسیر چکش کرد،و اینکه ایکس ام پی‌ رو پشتیبانی‌ نمی‌کنه!! اینارو چیکار کنیم دوس عزیز؟ بهتر نیست جفتمون صبر کنیم آقای حسینی رم رو باز کنه و حقیقتو بگه؟

:-? 

خب خدا رو شکر.

این مشکلم حل شد.

امیدوارم عاملانش به سزای اعمالشون برسن.

*dry#

=)) =)) :D 

لینک به دیدگاه

درود دوستان هنوز در حال تست رمها هستیم در روشهای مختلف و به زودی اعلام نتیجه میکنیم اینجا

ولی کاربرmamzi وafsaneh    آی پی هر دوی شما یکی هستش یا دو نفر هستید که در کنار هم با یک اینترنت کار میکنید و یا یک نفر با دو نام کاربری. دوست خوبم اینجا در این فروم ثبت نام با دو نام کاربری خلاف قوانین فروم هستش . به غیر از این لطفا کاربران اینجا رو ساده فرض نکنید و به این کار بسیار ساده و پیش پا افتاده ادامه ندید :-?

لینک به دیدگاه

قصد پیش داوری ندارم ولی وقتی یوزر جدید همچین تاپیکی میزنه و یه نیو یوزر دیگه تایید میکنه قضیه خیلی مشکوک میشه!!!

لینک به دیدگاه

اقا من قبلا گفتم بازم میگم.

رم های کورسیر منم این پروفایل xmp رو پشتیبانی نمیکنن.دلیل نداره تقلبی باشن.

رم های من گارانتی دارن و گارانتیشون هم انفورماتیک نیست.

پس نمیشه گفت  که همه شرکتا جنس تقلبی رو گارانتی میکنن.

لینک به دیدگاه

من دو تا رم کورسیر 2*4 باس 1600  و CL11 دارم که کلا  با  پروفایل XMP  مشکل دارن.

کلا این رم  ها بدترین  رم  ها  واسه  اورکلاک هستن.

با  کوچیک  ترین دستکاری تو تایمینگ بالا  نمیان.

وقتی بنچمارکم میگیرم نمرشون  خیلی پایین  میاد.شاید جزو ضعیف  ترین  رم های هیتسینگ  دار باس 1600 هستن  که  تا  حالا  دیدم.

البته من فرکانسشونو بالا  بردم(1866) و تایمینگو کمی زیاد  کردم  نمره  بنچمارکش بهتر شد.

اون رم اگر چیپ درست حسابی داشت خود کارخونه با تایمینگ 7 و ولتاز 1.5 میداد بیرون دو برابر قیمت هم میفروخت مثل جی اسکیل تازه اگر رمت اصل و ساخت کورس ایر باشه که نیست بعد شما میخوای اورش کنی تا باس 3200 با تایمینگ 5 ؟

شمایی که میری مغازه به طرف میگی ارزونترین مینبردو میخوام با ارزونترین سی پی یو با ارزونترین گرافیک خب مغازه دارم به وارد کننده میگه داداش برو برام ارزونترین اس اس دی های تقلبی چین با ارزونترین رمهای تقلبی چین باارزونترین .... بردار بیار که وقتی مشتری میاد بهش بدیم کیف کنه و لذت ببره

کیه که درک کنه تفاوت رم کورس ایر تایمینگ 9 با تایمینگ 11 فقط دو واحد زمان تاخیر نیست تضمین یک عمر سلامتی هم هست

کینگ استونم که زیگزاگی زده تو بازار دیگه با این رماش

کینگ استون فیوری اکبند 59 تومن رم 4 گیگ تایمینگ 11 باس 2133

خب وقتی خود کمپانی های مادر نظارت نداشته باشن تو ایران نتیجش رفتن برندای معتبر و پر شدن جیب یک عده تاجرو افراد گارانتی کننده میشه که گارانتیشونم مفت نمیارزه

شما فکر کردی وقتی رو بسته های اس اس دی سامسونگ و اینتل زده 5 سال وارانتی تو بقیه کشور ها هم مثلا افغانستان گارانتی انفورماتیک هست یا گارانتی الماس خاورمیانه

نه اونجا نمایندگی اصلی خود اینتل و سامسونگ هستن و برات هاردو عوض میکنن اگرم بخواد جنس تقلبی بیاد با یه شکایت پرچم سادات میکنن طرفو

منتها تو ایران به خاطر تحریما طرف رو گاو هولشتاین برچسب رم باس 1600 با تایمینگ 11 میزنه میده بیرون حالا تو بیا شکایت کن فوقش اینه 50 هزار تومنتو پس میده اگرم بخوای به نیابت از کمپانی کورس ایر شکایت کنی قاضی بهت میگه تورو سننه چیکاره حسن کورس ایری ؟ داداششی ؟ باباشی ؟ پسرشی ؟

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

یک فرضیه ی بدیع:

این تاپیک از طرف انفورماتیک گستر زده شده برای این که از یک طرف به نظر بیاد شرکت رقیب خیلی ناشیانه جوسازی می کنه و از طرف دیگه انفورماتیک گستر بتونه به خاطر تهمت ناحقی که بهش زده شده مظلوم نمایی کنه.

از کارآگاهان انجمن درخواست مشارکت داریم.

لینک به دیدگاه

درود دوستان هنوز در حال تست رمها هستیم در روشهای مختلف و به زودی اعلام نتیجه میکنیم اینجا

ولی کاربرmamzi وafsaneh    آی پی هر دوی شما یکی هستش یا دو نفر هستید که در کنار هم با یک اینترنت کار میکنید و یا یک نفر با دو نام کاربری. دوست خوبم اینجا در این فروم ثبت نام با دو نام کاربری خلاف قوانین فروم هستش . به غیر از این لطفا کاربران اینجا رو ساده فرض نکنید و به این کار بسیار ساده و پیش پا افتاده ادامه ندید :-?

بله حق با شماست جناب حسینی, البته من درد دل کردم با دوستم و اون بنا بر تصمیم خودش این کارو انجام داد و از ایشون خواستم بحث رو متوقف کنه . منتظر واقعیت از طرف متخصصین شما هستم .

لینک به دیدگاه

بله حق با شماست جناب حسینی, البته من درد دل کردم با دوستم و اون بنا بر تصمیم خودش این کارو انجام داد و از ایشون خواستم بحث رو متوقف کنه . منتظر واقعیت از طرف متخصصین شما هستم .

اون دوستتون که توی پستش شما رو مقصر دونسته ( البته دوست عزیز شما باید قبل از خرید تو اینترنت سرچ میکردی که گارانتی اصلیش چه شرکتی هست، حالا تاوانش رو داری میدی با یه رم تقلبی که ۵۰ تومن هم ارزش نداشته)

لینک به دیدگاه

اون رم اگر چیپ درست حسابی داشت خود کارخونه با تایمینگ 7 و ولتاز 1.5 میداد بیرون دو برابر قیمت هم میفروخت مثل جی اسکیل تازه اگر رمت اصل و ساخت کورس ایر باشه که نیست بعد شما میخوای اورش کنی تا باس 3200 با تایمینگ 5 ؟

شمایی که میری مغازه به طرف میگی ارزونترین مینبردو میخوام با ارزونترین سی پی یو با ارزونترین گرافیک خب مغازه دارم به وارد کننده میگه داداش برو برام ارزونترین اس اس دی های تقلبی چین با ارزونترین رمهای تقلبی چین باارزونترین .... بردار بیار که وقتی مشتری میاد بهش بدیم کیف کنه و لذت ببره

کیه که درک کنه تفاوت رم کورس ایر تایمینگ 9 با تایمینگ 11 فقط دو واحد زمان تاخیر نیست تضمین یک عمر سلامتی هم هست

کینگ استونم که زیگزاگی زده تو بازار دیگه با این رماش

کینگ استون فیوری اکبند 59 تومن رم 4 گیگ تایمینگ 11 باس 2133

خب وقتی خود کمپانی های مادر نظارت نداشته باشن تو ایران نتیجش رفتن برندای معتبر و پر شدن جیب یک عده تاجرو افراد گارانتی کننده میشه که گارانتیشونم مفت نمیارزه

شما فکر کردی وقتی رو بسته های اس اس دی سامسونگ و اینتل زده 5 سال وارانتی تو بقیه کشور ها هم مثلا افغانستان گارانتی انفورماتیک هست یا گارانتی الماس خاورمیانه

نه اونجا نمایندگی اصلی خود اینتل و سامسونگ هستن و برات هاردو عوض میکنن اگرم بخواد جنس تقلبی بیاد با یه شکایت پرچم سادات میکنن طرفو

منتها تو ایران به خاطر تحریما طرف رو گاو هولشتاین برچسب رم باس 1600 با تایمینگ 11 میزنه میده بیرون حالا تو بیا شکایت کن فوقش اینه 50 هزار تومنتو پس میده اگرم بخوای به نیابت از کمپانی کورس ایر شکایت کنی قاضی بهت میگه تورو سننه چیکاره حسن کورس ایری ؟ داداششی ؟ باباشی ؟ پسرشی ؟

الان  این  توضیحات  چه ربطی به  حرف من داشت  که از من نقل میگیری شما؟؟؟

من گفتم انتظار دارم این  رم ها تایمینگ 7 بزنن؟؟؟

من فقط گفتم این  رم هارو دارم و اصلا بدرد اور کلاک نمیخورن.

رم بدونه  هیتسینگ و ارزون  تر از این  رو از مارکای دیگه  تست  کردم نمرش بالاتر اومد.تایمینگشونم میشد  کمی پایین اورد.رماش چندان هم ارزون نبودن به نسبت  خیلی از رم های دیگه.

کله حرف من اینه این  رم ها جزو  رم های سطح پایین کورسیر هستن و رم حرفه ای از این برند  نیستن وبه خاطر همین نمیشه گفت  تقلبی  هستن.

لینک به دیدگاه

دوست من یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه  هیچ ارزونی بی علت نیست.

شما باید تشخیص میدادی وقتی اختلاف قیمت زیادی بین دو نمونه  از یک کالا  وجود داره حتماً دلیل خاصی داره صرفاً گارانتی هم نیست. برای مثال وقتی اس اس دی Samsung 850 EVO 120GB  در بازار با چند قیمت مختلف فروخته میشود باید شک کرد ، 260 ، 220 یا حتی 170 هزار تومان ! 

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

دوستان لطفا به هیچ عنوان از بحث عنوان تاپیک خارج نشید @};-

لینک به دیدگاه

یک فرضیه ی بدیع:

این تاپیک از طرف انفورماتیک گستر زده شده برای این که از یک طرف به نظر بیاد شرکت رقیب خیلی ناشیانه جوسازی می کنه و از طرف دیگه انفورماتیک گستر بتونه به خاطر تهمت ناحقی که بهش زده شده مظلوم نمایی کنه.

از کارآگاهان انجمن درخواست مشارکت داریم.

من احتمال میدم شما از طرف خود شرکت انفورماتیک هستید بهتره به جای بحث رمهایی رو که تو بازار فروختید قبل از گارانتی یه تست میکردید و الان مجبور به جواب دادن این بحثها نبودید. با تشکر.

لینک به دیدگاه

من احتمال میدم شما از طرف خود شرکت انفورماتیک هستید بهتره به جای بحث رمهایی رو که تو بازار فروختید قبل از گارانتی یه تست میکردید و الان مجبور به جواب دادن این بحثها نبودید. با تشکر.

دوست عزیزم و سایر دوستان لطفا به هم تهمت نزنید چون تاپیک قفل میشه و بدون نتیجه باقی میمونه .

دوست عزیز ایشون یکی از دوستان ما هستن و هیچ ربطی به شرکت انفورماتیک ندارن پس این قضاوتهای اشتباه رو بگذاریم کنار

لینک به دیدگاه

دوست من یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه  هیچ ارزونی بی علت نیست.

شما باید تشخیص میدادی وقتی اختلاف قیمت زیادی بین دو نمونه  از یک کالا  وجود داره حتماً دلیل خاصی داره صرفاً گارانتی هم نیست. برای مثال وقتی اس اس دی Samsung 850 EVO 120GB  در بازار با چند قیمت مختلف فروخته میشود باید شک کرد ، 260 ، 220 یا حتی 170 هزار تومان ! 

حق با شماست ولی مشکل اینجاست وقتی میری قیمت یک کالارو تو بازار میکیری اینقدر قیمتهای مختلف بهت میدن گیج میشی و دلیلی هم وجود نداره اونی که از همه گرونتره جنسش بهتره این فروشنده ها تا اونجایی که بتونن سود می کیرنر از من و شما :crying:

لینک به دیدگاه

رم بدونه  هیتسینگ و ارزون  تر از این  رو از مارکای دیگه  تست  کردم نمرش بالاتر اومد.تایمینگشونم میشد  کمی پایین اورد.رماش چندان هم ارزون نبودن به نسبت  خیلی از رم های دیگه.

کله حرف من اینه این  رم ها جزو  رم های سطح پایین کورسیر هستن و رم حرفه ای از این برند  نیستن وبه خاطر همین نمیشه گفت  تقلبی  هستن.

کله حرف منم اینه کسی که میخواد رمو اور کنه رم حرفه ای و اصل و گرون میگیره نه رم سطح پایین و 50 هزار تومنی و تقلبی که قابلیت XMP نداره در حالی که کورس ایر تو سایت رسمیش گفته داره

تفاوت رم تایمینگ 9 و 11 فقط دو واحد زمان تاخیر نیست که شما ولتاژو از 1.5 ببری رو 1.65 بتونی رمو تو تایمینگ 9 استیبل کنی اگه اینجوری بود خود کارخونه اینکارو میکرد و شیش هفت دلار گرونتر میفروخت . تفاوتشون کیفیت چیپشونه

این رمی که شما گرفتی برا حسابدار یا منشی یه جاییه که یه نرم افزار خیلی ساده رو اجرا میکنه نه گیمر حرفه ای یا مهندسی که نرم افزار سنگین کار میکنه

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم و سایر دوستان لطفا به هم تهمت نزنید چون تاپیک قفل میشه و بدون نتیجه باقی میمونه .

دوست عزیز ایشون یکی از دوستان ما هستن و هیچ ربطی به شرکت انفورماتیک ندارن پس این قضاوتهای اشتباه رو بگذاریم کنار

آخه این دوستمون میکه این تایپیک از طرف انفورماتیکه یعنی به جای اینکه مشکل رو حل کنند بحث رو دارن غوض میکنند و ضمنا ایشون گفتند من این تایپیک رو از طرف انفورماتیک گستر زدم در صورتی که من گفتم احتمالا :(

لینک به دیدگاه

دوستان قیمت 170 تومن  واسه  یه رم  معمولی با این  مشخصات  گرون  هست؟؟؟

نمیدونم چرا بعضیا  دارن  القا میکنن  تو  پاچه  ی این  دوستمون  رفته.

نه این طور  نیست این  رم ها به  قیمت خریداری شده اگه  رم  حرفه ای  تر  می خواستن باید  پول بیشتر  میدادن.

من قبلا تو سایت کورسیر رفته بودم و در مورد این  رم ها تحقیق کرده  بودم.(چون فک میکردم  رم هام زیادی  کندن)

خلاصه اینکه  این  رم  با این شکل و قیافه ظاهری و  نام 3 مدل مختلف داره که تو سایت کورسیر هم اومده.

از این3 مدل رم 2 مدلش تایمینگشون cl11 هست که یکیشون  ولتاژ 1.5 دارن یکیشون 1.65

مال من 1.65 بود که این مدلش حتی پروفایل XMP رو هم پشتیبانی  نمیکنه.

در مورد  رم  من که این  طور بود :)

خلاصه اینکه بعید میدونم تقلبی باشن.

لینک به دیدگاه

این حرف شما رو من قبول ندارم مشکل من اورکلاک به 1600 به بالا نیست این رم حتی تو باس 1600 هم کار نمیکنه

دوستان قیمت 170 تومن  واسه  یه رم  معمولی با این  مشخصات  گرون  هست؟؟؟

نمیدونم چرا بعضیا  دارن  القا میکنن  تو  پاچه  ی این  دوستمون  رفته.

نه این طور  نیست این  رم ها به  قیمت خریداری شده اگه  رم  حرفه ای  تر  می خواستن باید  پول بیشتر  میدادن.

من قبلا تو سایت کورسیر رفته بودم و در مورد این  رم ها تحقیق کرده  بودم.(چون فک میکردم  رم هام زیادی  کندن)

خلاصه اینکه  این  رم  با این شکل و قیافه ظاهری و  نام 3 مدل مختلف داره که تو سایت کورسیر هم اومده.

از این3 مدل رم 2 مدلش تایمینگشون cl11 هست که یکیشون  ولتاژ 1.5 دارن یکیشون 1.65

مال من 1.65 بود که این مدلش حتی پروفایل XMP رو هم پشتیبانی  نمیکنه.

در مورد  رم  من که این  طور بود :)

خلاصه اینکه بعید میدونم تقلبی باشن.

شما احتمالا متن تایپیک رو کامل نخوندی عرض کردم دو ماژول رم خرید 170 تومان نه یک ماژول یعنی هر ماژول 85 تومان لطفا تایپیک رو کامل بخونید ممنون میشم :)

لینک به دیدگاه

کله حرف منم اینه کسی که میخواد رمو اور کنه رم حرفه ای و اصل و گرون میگیره نه رم سطح پایین و 50 هزار تومنی و تقلبی که قابلیت XMP نداره در حالی که کورس ایر تو سایت رسمیش گفته داره

تفاوت رم تایمینگ 9 و 11 فقط دو واحد زمان تاخیر نیست که شما ولتاژو از 1.5 ببری رو 1.65 بتونی رمو تو تایمینگ 9 استیبل کنی اگه اینجوری بود خود کارخونه اینکارو میکرد و شیش هفت دلار گرونتر میفروخت . تفاوتشون کیفیت چیپشونه

این رمی که شما گرفتی برا حسابدار یا منشی یه جاییه که یه نرم افزار خیلی ساده رو اجرا میکنه نه گیمر حرفه ای یا مهندسی که نرم افزار سنگین کار میکنه

دوست من  من با  حرف  شما  کاملا  موافقم  و  هر دومون  حرفمون  یکی هست.

فقط من  بحتم این بود این  رم در  مقایسه  با  رم  های سطح  پایین دیگه و هم قیمت خودش  هم   کمتر  قابلیت  اور داره.اینکه شما  میفرمایید که  برای  اور  کردن  ساخته  نشده هم  کاملا درسته.

به  خاطر  همین هست  که من  میگم  تقلبی  نیست.ساختارش  همینه.

من واجب شد دوباره  برم سایت کورسیر ببینم آیا اونجا نوشته از Xmp پشتیبانی  میکنه؟

این حرف شما رو من قبول ندارم مشکل من اورکلاک به 1600 به بالا نیست این رم حتی تو باس 1600 هم کار نمیکنه

شما احتمالا متن تایپیک رو کامل نخوندی عرض کردم دو ماژول رم خرید 170 تومان نه یک ماژول یعنی هر ماژول 85 تومان لطفا تایپیک رو کامل بخونید ممنون میشم :)

کار  نمیکنه  یعنی  چی؟ تو 1600 بالا نمیاد؟

خب منم دارم  میگم  قیمتش خوبه دیگه.چرا میپیچونی  بحتو؟

آیا دونه ای 85  تومن واسه این رم  خیلی  گرونه؟؟؟

لینک به دیدگاه

اقا من قبلا گفتم بازم میگم.

رم های کورسیر منم این پروفایل xmp رو پشتیبانی نمیکنن.دلیل نداره تقلبی باشن.

رم های من گارانتی دارن و گارانتیشون هم انفورماتیک نیست.

پس نمیشه گفت  که همه شرکتا جنس تقلبی رو گارانتی میکنن.

دوست من لطفا این لینک شرکت کورسیر رو ببین http://www.corsair.com/en/xms3-4gb-ddr3-memory-module-cmx4gx3m1a1600c11

اکر رم کورسیر باشه باید پروفایل xmp رو ساپورت کنه اگرنه با یک رم 60 تومانی چه فرقی داره

البته اگه این کمپانی تولید کننده متقلب پروفایل xmp  رو میزاشت ,رمش تو دو ساعت میسوخت =))

ببینید دوستان وقتی کلاک سی پی یو شما 1333 باشه و حتی مادربرد و رم شما کلاک 1600 ساپورت کنه به صورت اتوماتیک رم شما 1333 کار میکنه ولی در بایوس یه قسمتی به نام xMP وجود داره که میتونید آن را Enable کنید و وقتی Enable میکنید کلیه فرکانسهای بالاتری که لازم دارید رو میتونید انتخاب کنید .

حتی فرکانس 1600 و من میخوام رمم با فرکانس 1600 کار کنه و بایستی در بایوس این قسمت فعال بشه تا دسترسی داشته باشم اگر نباشه رم شما به صورت اتوماتیک رو 1333 کار میکنه و نمیخوام 1333 کار کنه کیو باید ببینم ؟؟ :-?

این فرق رم کورسیر با رمهای دیگر هست .

لینک به دیدگاه

دوست من  من با  حرف  شما  کاملا  موافقم  و  هر دومون  حرفمون  یکی هست.

فقط من  بحتم این بود این  رم در  مقایسه  با  رم  های سطح  پایین دیگه و هم قیمت خودش  هم   کمتر  قابلیت  اور داره.اینکه شما  میفرمایید که  برای  اور  کردن  ساخته  نشده هم  کاملا درسته.

به  خاطر  همین هست  که من  میگم  تقلبی  نیست.ساختارش  همینه.

من واجب شد دوباره  برم سایت کورسیر ببینم آیا اونجا نوشته از Xmp پشتیبانی  میکنه؟

کار  نمیکنه  یعنی  چی؟ تو 1600 بالا نمیاد؟

خب منم دارم  میگم  قیمتش خوبه دیگه.چرا میپیچونی  بحتو؟

آیا دونه ای 85  تومن واسه این رم  خیلی  گرونه؟؟؟

کار میکنه ولی بایوس که فقط ملاک نیست

بایوس رو هر چیزی دیت میخواد میشه کپی کنی و نمایش بدی

مهنم پروفایل XMP هست که به شما امکان انتخاب کلاک رم رو میده

کار میکنه ولی بایوس که فقط ملاک نیست

بایوس رو هر چیزی دیت میخواد میشه کپی کنی و نمایش بدی

مهنم پروفایل XMP هست که به شما امکان انتخاب کلاک رم رو میده

بهتره این لینک شرکت کورسیر رو ببینید http://www.corsair.com/en/xms3-4gb-ddr3-memory-module-cmx4gx3m1a1600c11

تا متوجه کامل حرف من بشید این مدل رم قابلیت پشتیبانی از پروفایل XMP داره و تو سایت کورسیر هم گفته شده ولی رمی که من خریدم با همین پارت نامبر نداره حالا شما جای من باشی چه حالی میشی ؟

به شکال رم نگاه میکنی یا به کارکرد وامکانات و قابلیت اجراش ؟؟؟؟؟

اما قبول کنید که مشکل خود ما هم هستیم. وقتی این همه رم بهتر تو بازار هست الکی گیر میدید به همونی که شرایطش از همه بدتره

همین میشه که فیک یه مدل زیاد میشه. ایشالا که آقای حسینی عزیز پیگیری لازمه رو انجام میدند و بهتره دوستان صبر داشته باشند :)

نه مشکل اینه که من به این گارانتی انفورماتیک گستر اعتماد کردم و به خاطر تفاوت 10 هزار تومان روی هر ماژول  170 هزار تومان کلاه رفت سرم .

لینک به دیدگاه

ببینید دوستان وقتی کلاک سی پی یو شما 1333 باشه و حتی مادربرد و رم شما کلاک 1600 ساپورت کنه به صورت اتوماتیک رم شما 1333 کار میکنه ولی در بایوس یه قسمتی به نام xMP وجود داره که میتونید آن را Enable کنید و وقتی Enable میکنید کلیه فرکانسهای بالاتری که لازم دارید رو میتونید انتخاب کنید .

حتی فرکانس 1600 و من میخوام رمم با فرکانس 1600 کار کنه و بایستی در بایوس این قسمت فعال بشه تا دسترسی داشته باشم اگر نباشه رم شما به صورت اتوماتیک رو 1333 کار میکنه و نمیخوام 1333 کار کنه کیو باید ببینم ؟؟ :-?

این فرق رم کورسیر با رمهای دیگر هست .

دوست من منم دقیقا  همین  مشکل  رو داشتم.

با دوتا مادربرد z97 نست کردم ولی  دیدم  فایده  نداره.

هر وقت  پروفایل  Xmp رو فعال میکردم سیستم  بالا نمیومد.

اولش فک  کردم ایراد از مادربرد  هست و  بایوس رو  آپدیت  کردم حتی  تو  خود  لیون هم هم تاپیک  زدم  ولی فهمیدم  ایراد از  رم  هست.

الان  با  رم  های  حرفه ای Gskil دارم راحت رو پروفایل xmp کار  میکنم با  سیستم.

خلاصه  اینکه منم  دقیقا  مشکل شما  رو داشتم.رم های منم شبیه ماله شما  بود  فقط  ولتاژ رم من 1.65 بود.

رم منم گارانتی  دارن  الان چون  تو  دسترس نیست نمیتونم بگم گارانتیشون چی بود ولی بزودی میتونم نگاه  کنم.

خلاصه  اگر تقلبی باشن اون شرکت  گارانتی کننده ی رم  من  هم زیر  سوال  میره :-?

الان  که میرم  تو  سایت  کورسیر  رم Xms3  2*4 با فرکانس 1600 و  ولتاژ 1.65 اصلا وجود  نداره

پارسال که من با این  رم  درگیر بودم  کاملا یادمه تو سایتش  بود.

الان  فقط  ولتاژ 1.5 با این مشخصات  هست.

الان  رو  رم  من نوشته  ولتاژ 1.65 ولی تو  سایت کورسیرهمچین چیزی   نیست  یعنی جدی جدی تقلبیه؟؟؟ :D

لینک به دیدگاه

دوست من منم دقیقا  همین  مشکل  رو داشتم.

با دوتا مادربرد z97 نست کردم ولی  دیدم  فایده  نداره.

هر وقت  پروفایل  Xmp رو فعال میکردم سیستم  بالا نمیومد.

اولش فک  کردم ایراد از مادربرد  هست و  بایوس رو  آپدیت  کردم حتی  تو  خود  لیون هم هم تاپیک  زدم  ولی فهمیدم  ایراد از  رم  هست.

الان  با  رم  های  حرفه ای Gskil دارم راحت رو پروفایل xmp کار  میکنم با  سیستم.

خلاصه  اینکه منم  دقیقا  مشکل شما  رو داشتم.رم های منم شبیه ماله شما  بود  فقط  ولتاژ رم من 1.65 بود.

رم منم گارانتی  دارن  الان چون  تو  دسترس نیست نمیتونم بگم گارانتیشون چی بود ولی بزودی میتونم نگاه  کنم.

خلاصه  اگر تقلبی باشن اون شرکت  گارانتی کننده ی رم  من  هم زیر  سوال  میره :-?

الان  که میرم  تو  سایت  کورسیر  رم Xms3  2*4 با فرکانس 1600 و  ولتاژ 1.65 اصلا وجود  نداره

پارسال که من با این  رم  درگیر بودم  کاملا یادمه تو سایتش  بود.

الان  فقط  ولتاژ 1.5 با این مشخصات  هست.

الان  رو  رم  من نوشته  ولتاژ 1.65 ولی تو  سایت کورسیرهمچین چیزی   نیست  یعنی جدی جدی تقلبیه؟؟؟ :D

spd ولتاژ این مدل رم  1.5 ولت هست  تو سری های جدید جهت کم کردن مصرف ولتاژ رو پایین آوردند حتی تو رمهای DDR4 ولتاژ کاری 2.2 هست

ولی با زهم  بایستی پروفایل xmp  رو ساپورت کنه

تنها رم کورسیر سری Value که بدون هیت سینک هست پروفایل Xmp رو ساپورت نمیکنه و حتی اکثر رمهای برندهای دیگه هم که فاقد هیت سینک میباشند پروفایل xmp رو ساپورت نمیکنند.

چون اگر ساپورت کنه قابل استفاده در کلاک بالا خواهد بود و عدم هیت سینک باعث سوختن رم میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...