رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید دسته بازی کامپیوتر تا 90 هزار تومان

Rai30
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان میخوام تو این رنج قیمت یه دسته معرفی کنید که هم عمر طولانی داشته باشه و هم با تمامی بازیا مچ باشه مخصوصا فیفا 16

ممنون

لینک به دیدگاه

گیم پد پی سی با این قیمت چیز مناسبی گیر نمییاد. 

نظرمنو میخوای یه دسته360 یا ps3 - 4  تهیه کن بعد با دانگل متصلش کن به سیستم . شعاع آنالوگشون هم بیشتره 

اگه مورد پسند نیست نظر بنده به این موارد توجه شود:/ 

http://www.digikala.com/Search/Category-Gamepad/#!Category-Gamepad/

ویرایش شده توسط JarOoBarghi
لینک به دیدگاه

گیم پد پی سی با این قیمت چیز مناسبی گیر نمییاد. 

نظرمنو میخوای یه دسته360 یا ps3 - 4  تهیه کن بعد با دانگل متصلش کن به سیستم . شعاع آنالوگشون هم بیشتره 

اگه مورد پسند نیست نظر بنده به این موارد توجه شود:/ 

http://www.digikala.com/Search/Category-Gamepad/#!Category-Gamepad/

ممنون عزیز

قیمت دانگل چقده و با کدوما متصل میشه بدون مشکل؟

من نظرم رو اینه بعد میخوام با دانگل راش بندازم:

http://www.digikala.com/Product/DKP-7661/Xbox-Slim-Gamepad/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%8A-%D8%A8%D9%8A%E2%80%8C%D8%B3%D9%8A%D9%85-%D8%A7%D9%8A%DA%A9%D8%B3-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B3-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D9%8A%D9%85#!/color-1/displaycomment-0/page-2/size-0/sort-date/tab-comments/warranty-83/

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

دیوار زیاد مطمئن نیست اخه... یه وقت دسته فیک باشه بدبخت میشم  :D 

دانگل هم خیلی بالاست... با این حساب ارزش خرید دسته ایکس باکس مخصوص pc همراه با دانگل به قیمت 160 ارزشش بیشتره

با این دانگل وایرلسای معمولی و ارزون قیمت کار میکنه؟

ویرایش:

دوستان یک سایت پیدا کردم قیمتاش خوبه

بین این دو مدل موندم:

http://www.takrayan.ir/fa/shop/detail575/Microsoft-XBOX360-Wireless-Controller-For-Windows-black/

http://www.takrayan.ir/fa/shop/detail445/Logitech-F710-wireless-Gamepad/

ویرایش شده توسط Rai30
لینک به دیدگاه

دیوار زیاد مطمئن نیست اخه... یه وقت دسته فیک باشه بدبخت میشم  :D 

دانگل هم خیلی بالاست... با این حساب ارزش خرید دسته ایکس باکس مخصوص pc همراه با دانگل به قیمت 160 ارزشش بیشتره

با این دانگل وایرلسای معمولی و ارزون قیمت کار میکنه؟

ویرایش:

دوستان یک سایت پیدا کردم قیمتاش خوبه

بین این دو مدل موندم:

http://www.takrayan.ir/fa/shop/detail575/Microsoft-XBOX360-Wireless-Controller-For-Windows-black/

http://www.takrayan.ir/fa/shop/detail445/Logitech-F710-wireless-Gamepad/

دانگل فیک هارو پیشنهاد نمیکنم دانگل های اصلی فقط تو باندل دسته هستن مثل لینک اول 

بین این دوتا لاجیتک ـه مناسب تره برای فیفا و Pes(به دلیل قرارگیری آنالوگ r3+l3 کنار هم ) با دسته 360یی هم میشه فیفا زد فقط یکم سختتر میشه:دی ولی به نظرم 20تومن ارزشش رو نداره که اون نمونه 360یی رو نخرید 

ولی اکثریت با دسته Ps3 بازی میکنن  .   .  یا حتی Ps2  

اسم تاپیک هم ویرایش کنید به 160 هزار تومان:دی 

ویرایش شده توسط JarOoBarghi
لینک به دیدگاه

دانگل فیک هارو پیشنهاد نمیکنم دانگل های اصلی فقط تو باندل دسته هستن مثل لینک اول 

بین این دوتا لاجیتک ـه مناسب تره برای فیفا و Pes(به دلیل قرارگیری آنالوگ r3+l3 کنار هم ) با دسته 360یی هم میشه فیفا زد فقط یکم سختتر میشه:دی ولی به نظرم 20تومن ارزشش رو نداره که اون نمونه 360یی رو نخرید 

ولی اکثریت با دسته Ps3 بازی میکنن  .   .  یا حتی Ps2  

من بیشتر بخاطر فیفا میخوامش فقط دنده ی دسته واسم مهمه اون جهت ها مهم نیستن

دلم پیش مدل ایکس باکسی گیره ولی از اونجایی که بازی فیفا شدیدا سخته و این دسته سختترش میکنه انتخابشو سخت میکنه

تو این دسته گرفتن دکمه های RT و LT سخته که متاسفانه تو فیفا با همین دکمه ها باید دفاع کرد

دسته فابریکی ps3 خوبه ولی این مدل زیاد فیک و خرابه دیدم ازش زده شدم. میخوام اینبار یه انتخاب متفاوت و محصول با کیفیتی داشته باشم

:D باشه

لینک به دیدگاه

من بهتون لاجیتک F310 پیشنهاد میدم دوروبر 70-80 تومنه دسته ی خیلی خوبیم هست.

لینک به دیدگاه

من بهتون لاجیتک F310 پیشنهاد میدم دوروبر 70-80 تومنه دسته ی خیلی خوبیم هست.

اینم تو لیسته

تفاوتش با F710 فقط سیمی و وایرلس بودنه؟ از نظر کیفیت یکی هستن؟

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز برای دسته کامپیوتر خرج کردن پول اضافه دادنه و ارزش نداره

میتونی با 90 تومن یه دسته با کیفیت xbox360 با سیم usb مخصوص pc رو بگیری و از تمام بازیها پشتیبانی میکنه بدون مشکل

اما اگر فقط برای فوتبال میخوای به نظرم یه دسته معمولی 15 تومنی کفایت میکنه
چون در فوتبال اتفاقات زیادی می افته که منجر به شکستن دسته و کوبیدن در دیوار میشه :D و ضرر میکنی

من دو عدد دسته دارم یک عدد چینی wipro 15 تومنی مخصوص pes و یه xbox360 usb مخصوص بازیهای دیگه

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز برای دسته کامپیوتر خرج کردن پول اضافه دادنه و ارزش نداره

میتونی با 90 تومن یه دسته با کیفیت xbox360 با سیم usb مخصوص pc رو بگیری و از تمام بازیها پشتیبانی میکنه بدون مشکل

اما اگر فقط برای فوتبال میخوای به نظرم یه دسته معمولی 15 تومنی کفایت میکنه
چون در فوتبال اتفاقات زیادی می افته که منجر به شکستن دسته و کوبیدن در دیوار میشه  :D و ضرر میکنی

من دو عدد دسته دارم یک عدد چینی wipro 15 تومنی مخصوص pes و یه xbox360 usb مخصوص بازیهای دیگه

ممنون
اره فقط واسه فوتبال میخرم
یه دسته 40 تومنی دارم ولی فکر میکنم دقت درستی تو حرکت بازیکنا نداره..
بعد این فیفا لامذهب خیلی گرفتن سختش کردن دفاعش دکمه ای نیست دستیه. نمیتونه آدم با گرفتن دو تا دکمه مثل pes بدوه دنبال بازیکن حریف.
با جمله آخرت موافقم  :D 
امروز چیزی نمونده بود بزنم دسته 40 تومنیمو داغون کنم. بخاطر گل خوردن زیاد اومدم یه دسته بهتر بردارم :D

با ایکس باکسی کار سختتر میشه. احتمال بسیار بالا لاجیتیک رو سفارش بدم. حالا یا سیم دارش یا بی سیم

ویرایش شده توسط Rai30
لینک به دیدگاه

دسته پلی استیشن 2 اصل ( مدل A ) به همراه آداپتور و نرم افزار x360ce

نسبت به قیمت خیلی خوبه 

بعد هم دسته اصل x360 سیم دار حدود 90 تومان

بعد هم دسته ps3

نمیدونم دسته های ps4 و xboxone رو میشه روی pc استفاده کرد یا نه ؟

لینک به دیدگاه

xiaomi-bluetooth-gaming-controller-02.jp    xiaomi_bluetooth_game_controller.jpg

http://www.shemshad.com/default/xiaomi-mi-bluetooth-game-controller/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D9%84%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%AB-%D8%B4%DB%8C%D8%A7%D8%A6%D9%88%D9%85%DB%8C

خواستم اینو بخرم ولی تو یوتوب یه نظر دیدم منصرف شدم 

"please help me why not working in game fifa 16 ?"

حیف شد خیلی میتونه خوش دست باشه

ویرایش شده توسط Rai30
لینک به دیدگاه

ترکیب دسته های ایکس باکس و پلی استیشنه .

البته برای موبایل هست نه کامپیوتر

ولی میشه روی کامپیوتر هم استفاده کرد

لینک به دیدگاه

بهترین حالت برای شما بنظرم دسته 360 با دانگل هست

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

لاجیتک F310 گزینه ی بسیار خوبیه. 

جزء پرفروش ترین گیم پد های آمازون هم هست. و خیلی محبوبه. 

دسته ی Xbox 360 با سیمش هم عالیه.

لینک به دیدگاه

سلام عزیز.منم بهتون لاجیتک F310 پیشنهاد میدم .واقعن عالیه.من یه سال دارمش مخصوصن اینکه جهتاش مثه بیشتر دسته های دیگه فقط 4جهته نیست،یه دایره ی کامله که توی فوتبال مخصوصن فیفا خیلی بدردتون میخوره.قیمتشم عالیه.تو خریدش شک نکن.ضمنن گارانتیشم خیلی خوبه.حتمن با گارانتی بخر.موفق باشی.

لینک به دیدگاه

خیلی وقته که دنبال یه دسته خوبم تا از کیبرد مهاجرت کنم :دی

تو این مسابقاتی که برگزار میکنن از نظر دسته محدودیتی نداره ؟

این لاجیتک F310 که مشکلی برای شناخته شدن توسط پی سی نداره ؟ به قیافش نمیاد خیلی خوش دست باشه ، ایکس باکس خوش دست تر نیست ؟

لینک به دیدگاه

سلام بنده بعد یک هفته از ایجاد این تاپیک یه دسته لاجیتک F310 خریدم خیلی خوب بود اما عالی و زیاد خوش دست نبود...

فکر کنم یک ماه گذشت یه دسته ایکس باکس وان فور ویندوز خریدم که بنظر من هیچ دسته ای به پای این دسته نمیرسه!
بعد از دست گرفتن دسته ی اکس باکس وان دسته های دیگه لاجیتیک یا ps3 اصلا توی دستم خوش دست نبودن انگار خیلی کوچک هستن

خیلی وقته که دنبال یه دسته خوبم تا از کیبرد مهاجرت کنم :دی

تو این مسابقاتی که برگزار میکنن از نظر دسته محدودیتی نداره ؟

این لاجیتک F310 که مشکلی برای شناخته شدن توسط پی سی نداره ؟ به قیافش نمیاد خیلی خوش دست باشه ، ایکس باکس خوش دست تر نیست ؟

مشکلی بر شناسایی شدن تو بازی ها نداره راحت بدون مشکل شناسایی میشه. نسبت به قیمت هم خیلی خوبه یه دسته با کیفیت هست ولی به زیبای و خوش دستی دسته ی ایسک باکس نمیرسه. البته ایکس باکس وان
دسته ی ایکس باکس وان کامل و راحت تو دست جا میگیره دستو پر میکنه دکمه هاشم خیلی نرم ویبره شم خیلی هوشمند و عالی

لینک به دیدگاه

سلام بنده بعد یک هفته از ایجاد این تاپیک یه دسته لاجیتک F310 خریدم خیلی خوب بود اما عالی و زیاد خوش دست نبود...

فکر کنم یک ماه گذشت یه دسته ایکس باکس وان فور ویندوز خریدم که بنظر من هیچ دسته ای به پای این دسته نمیرسه!

بعد از دست گرفتن دسته ی اکس باکس وان دسته های دیگه لاجیتیک یا ps3 اصلا توی دستم خوش دست نبودن انگار خیلی کوچک هستن

مشکلی بر شناسایی شدن تو بازی ها نداره راحت بدون مشکل شناسایی میشه. نسبت به قیمت هم خیلی خوبه یه دسته با کیفیت هست ولی به زیبای و خوش دستی دسته ی ایسک باکس نمیرسه. البته ایکس باکس وان

دسته ی ایکس باکس وان کامل و راحت تو دست جا میگیره دستو پر میکنه دکمه هاشم خیلی نرم ویبره شم خیلی هوشمند و عالی

این ایکس باکس وان چند فی میخوره ؟ عکسی لینکی ازش بگذارید زیارتش کنیم .

یدونه ریزر هم تو لیون هست 500 و اندی ، لامصب عجب طراحی و ارگونومی برای دکمه ها داره ، گرونه  :(

.

لینک به دیدگاه

این ایکس باکس وان چند فی میخوره ؟ عکسی لینکی ازش بگذارید زیارتش کنیم .

یدونه ریزر هم تو لیون هست 500 و اندی ، لامصب عجب طراحی و ارگونومی برای دکمه ها داره ، گرونه  :(

.

من از اینجا خریدم.. الان ارزونتر شده

http://www.yeganestore.com/component/jshopping/xbox-accessories/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%88%D8%A7%D9%86-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2.html?Itemid=0

ویرایش شده توسط Rai30
لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

توی این رنج از قیمت لاجیتک F310 انتخاب خوبیه

خوب طبیعتا هر چی پول بیشتر حق انتخاب بیشتر 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام - این مطلب خیلی ارزشمندی بود. من لذت بردم  و اینکه  سایتتون هم عالیه خدا قوت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...