رفتن به مطلب

(((((( فروش هارد WD 1T Black )))))) کاهش قیمت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر دوستان

هارد مدل WD1003FZEX و کم کارکرد هست

اولویت فروش در تهران

قیمت  :   250  240 تومان

post-3985-0-09347000-1450118444_thumb.jpg

post-3985-0-60791800-1450118457_thumb.png

post-3985-0-43924400-1450376244_thumb.png

post-3985-0-79271500-1450380342_thumb.png

ویرایش شده توسط asmgamer
لینک به دیدگاه

این بلک نیست !! شرکتیه !! خودت نگاه کن فقط لیبل بلک زده و هارد بلک اصلی نیست .لیبل هاردارو فلاهی از خارج وارد میکنن.بلک اصلو از این لینک ببین http://www.wdc.com/en/products/products.aspx?id=760#Tab2

لینک به دیدگاه

این بلک نیست !! شرکتیه !! خودت نگاه کن فقط لیبل بلک زده و هارد بلک اصلی نیست .لیبل هاردارو فلاهی از خارج وارد میکنن.بلک اصلو از این لینک ببین

http://www.wdc.com/en/products/products.aspx?id=760#Tab2

عزیزم کاملا اورجیناله.

وسترن بلک شرکتی و غیره نداریم .

دقیقا از همان هاردی هست که لیون کامپیوتر و سایر فروشندگان داخل ایران و خارج داره میفروشه

پ.ن : این یک نوع از وسترن بلک 1ترا ارائه شده هست که وزنی در حدود 500 گرم داره نسخه ی دیگری از وسترن بلک 1ترابایتی هست که وزن سنگین تری داره و فعلا به تولید انبوه نرسیده البته تا اونجایی که اطلاع دارم.

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

تا اونجایی که من دارم و میدونم هارد وسترن بلک یک مدل هست که خود سایت به اون اشاره کرده. وزن 500 گرم نداره که همه ی ترای بلک 450 گرمه. این لینکی که لیوان میفروشهhttp://lioncomputer.ir/product/4730/WD+Black+1TB+64MB+Buffer+HDD/ قسمت وسط روی هارد دایره مشکی بزرگ ‌با دایرهای مشکی کوچیک روی هارد مدلی که بنده دارم!! هاردی مورد تایید وسترن هست که هارد از نظر شکل ظاهری همونی که تو سایتش زده باشه . نه این که رو درب المینومی هارد بیارن ی برچسب بلک بندازن بگن .این همون بلکه .در ضمن داخل این هارد بدون محافظ دیسک هست محافظ دیسک مخصوص هارد های بلک که به صورت نیم دایره رو دیسکت پلاترو میپوشونه واسه محافظت بیشتر .دیسکها .اگه حرف بندرو قبول ندارین سری به شرکت nhd نوین هارد بزنید کارش تعمیرات هارده ببین حرف منو تایید میکنه یا نه .هارد بلک فیکش زیاد شده .مخصوصا 1 ترا .از طرفی وارد کننده های هارد فیک به فکر سود خود هستن که هاردو به عنوان هارد اصلی معرفی میکنن و گارنتی ها هم چون از موضوع خبر ندارن .گارنتی میکنن.هارد فیک هم کار میکنه نمیگن که کار نمیکنه . عمر مفیدش 1 ساله.ولی بلک 5 سال ب ضمانت شرکت کار میکنه.پس فیکش پره تو بازار.

لینک به دیدگاه

تا اونجایی که من دارم و میدونم هارد وسترن بلک یک مدل هست که خود سایت به اون اشاره کرده. وزن 500 گرم نداره که همه ی ترای بلک 450 گرمه. این لینکی که لیوان میفروشهhttp://lioncomputer.ir/product/4730/WD+Black+1TB+64MB+Buffer+HDD/ قسمت وسط روی هارد دایره مشکی بزرگ ‌با دایرهای مشکی کوچیک روی هارد مدلی که بنده دارم!! هاردی مورد تایید وسترن هست که هارد از نظر شکل ظاهری همونی که تو سایتش زده باشه . نه این که رو درب المینومی هارد بیارن ی برچسب بلک بندازن بگن .این همون بلکه .در ضمن داخل این هارد بدون محافظ دیسک هست محافظ دیسک مخصوص هارد های بلک که به صورت نیم دایره رو دیسکت پلاترو میپوشونه واسه محافظت بیشتر .دیسکها .اگه حرف بندرو قبول ندارین سری به شرکت nhd نوین هارد بزنید کارش تعمیرات هارده ببین حرف منو تایید میکنه یا نه .هارد بلک فیکش زیاد شده .مخصوصا 1 ترا .از طرفی وارد کننده های هارد فیک به فکر سود خود هستن که هاردو به عنوان هارد اصلی معرفی میکنن و گارنتی ها هم چون از موضوع خبر ندارن .گارنتی میکنن.هارد فیک هم کار میکنه نمیگن که کار نمیکنه . عمر مفیدش 1 ساله.ولی بلک 5 سال ب ضمانت شرکت کار میکنه.پس فیکش پره تو بازار.

گویا شما خود شرکت وسترن دیجیتال رو هم دارید زیر سوال میبرید !

در این مورد کاری نمیشه کرد.

پ.ن : شما که اینقدر از هارد ها میدونید و تخصص دارید چرا از دیروز تا حالا پیغام خصوصی بنده رو ترکوندید که هارد وسترن بلک میخوام!

یعنی هارد های فیک و تقلبی میخواین بخرین :دی

یه توصیه هم بکنم بهتره تاپیک فروش کسی رو بخاطر چیزی که نمیدونید خراب نکنید اگر واقعا قصدتون اطلاع رسانیه یه تاپیک مجزا توی محل مربوطه بزنید .

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

ازت هارد میخام .اگه هاردت از این فیک و تقلبی باشه نه نمیخام . خودم در به در دنبال هارد هستم . چون تو بازار دیگه از اون هاردها نیست اینجا اومدم شاید از هارد اصلی گیرم بیاد .قصد خراب کردن تاپیک کسیرو ندارم .فقط محض اطلاع رسانی بود .دیگه تو تاپیک شما پیام نمیدم شرمنده اقا خوب بفروشی.

لینک به دیدگاه

آقای koorush91  نمیدونم منظورت از هارد تقلبی چیه ولی به هر حال تاپیک فروش بنده جای این بحث ها نیست همینطور که تو عکس میبینید هارد گارانتی معتبر سازگار داره 

فروش ادامه دارد

لینک به دیدگاه

سر مسئله فیک یا اوریجینال بودن برای جلب اعتماد میتونید یک شات از برنامه speccy قسمت storage بزارید برای نمایش اطلاعات. هارد دیسک فیک اینا رو نداره فک کنم  

لینک به دیدگاه

سر مسئله فیک یا اوریجینال بودن برای جلب اعتماد میتونید یک شات از برنامه speccy قسمت storage بزارید برای نمایش اطلاعات. هارد دیسک فیک اینا رو نداره فک کنم  

مرسی دوست عزیز یه عکس اضافه کردم برای قوت قلب خریدار محترم :D

لینک به دیدگاه

این بلک نیست !! شرکتیه !! خودت نگاه کن فقط لیبل بلک زده و هارد بلک اصلی نیست .لیبل هاردارو فلاهی از خارج وارد میکنن.بلک اصلو از این لینک ببین http://www.wdc.com/en/products/products.aspx?id=760#Tab2

دوست عزیز اگر یک بار دیگه بدون دلیل و مدرک معتبر اقدام به زدن اتهام تقلبی بودن کالای فروشی یک نفر بکنید ، با شما برخورد میشه . این بار رو به عنوان یک اخطار در نظر بگیرید .

کالا گارانتی معتبر داره ، تو نرم افزار هم شناسایی شده و پارت نامبرش درسته . پس تقلبی نیست .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...