رفتن به مطلب

راهنمای بازی fallout 4 برای تازه وارد ها + قسمت 3 اضافه شد صفحه ی 2

alidadashnejad
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

راهنمای بازی fallout 4 برای تازه وارد ها

با سلام به دوستان

افراد زیادی را دیدام وقتی وارد دنیای ویستلند می شوند هیچ ایده ندارند که باید دقیقا کجا بروند چه گونه مرحله ای را انتخاب کنن و .... در نتیجه گیج می شوند و بعد از چند ساعت بازی را کنار می گذارند . به همین دلیل مطلبی اماده کرده ام که اصول پایه را به شما دوستان یاد بدهم .

موارد توضیح

0 - نحوه ی استفاده از pipboy

1-      انتخاب مرحله

1 - مراحل اصلی 

2 – مراحل فرعی

2 - s.p.e.c.i.a.l

1 – اصلی

2 – زیر مجموعه

3 – ساختن

1– سلاح گرم

2 – سلاح سرد

3 – زره  معمولی

4 – power armor

5 – علم شیمی chemistry station

6 – settlement

4 – همراهیان

5 – کاوش

1 – مرحله 

2 – ایستگاه رادیو

3 – loot  ( غارت )

4 – مکان

5 – شخصیت

6 – مواردی بسیار خاص

6 – پول در اوردن

1  - تجارت 

1 –  خرید

2 – فروش

2 – انجام ماموریت

3 –  به کمک settlement

0 - نحوه ی استفاده از pipboy

1-      انتخاب مرحله

1 - مراحل اصلی 

2 – مراحل فرعی

مهم ترین قسمتی که مردم در استفاده از ان مشکل دارن pipboy می  باشد .

برای استفاده از این دستگاه دکمه ی tab روی کیبورد فشار دهید .

وقتی pipboy شما باز شد سربرگ های 

stats/inv/data/map/radio

رو به رو می شوید 

stats : قسمتی که وضعیت اصلی کارکتر شما در ان جا ثبت می شود 

inv : کوله پشتی شما می باشد 

data : قسمت داده های شما می باشد شما از این قسمت می توانید مراحل اصلی یا فرعی را دنبال کنید 

map : نقشه بازی می باشد 

raido : برای دریافت فرکانس های رادیویی و فرکانس های مختلف ( بعضی از این فرکانس ها شامل مراحلی می باشند و بعضی ها نیز برای کامل کردن مراحل اصلی می باشند ) 

من چندین عکس از داخل بازی تهیه کرده ام و در درون عکس ها توضیحات کامل داده ام 

js1zzjiqvgyfxyjfwp2d.jpg

omo51c1ybo8s3vz9csnf.jpg

در این قسمت شما می توانید پرک های که انتخاب می کنید را مشاهده کنید

3tl2q7eaqbqtwaldu6rl.jpg

umbquxje1hd74h28ifm4.jpg

gk8mhhko1id7elvnt6pu.jpg

mbyiqhsq8kljun5cv8zw.jpg

در این قسمت چیز هایی خاص مثل بابلهد های والت بوی و مجله ها و نوار و کلید و ....... را می توان مشاهده کرد

51f30oo36tura68khoy6.jpg

e1kdop2vmdse0oqd9je6.jpg

در این قسمت ماد هایی که جمع کرده اید یا ساخته این این جا جمع می شوند که اگر نیازی به ان ها ندارید می توانید ان ها را بفروشید 

zb9892bz8czp28fi51np.jpg

در این قسمت گلوله های شما نمایش داده می شود 

3915o0twd0mb5mawcuhr.jpg

itnn89utvhi6brjewhze.jpg

در این قسمت می توانید ستلمنت هایی که پیدا کرده این را ببینید و همچنین وضعیت ان ها را نیز ببینید 

qzyf0s03vhpebfbeye12.jpg

در این قسمت اطلاعات کلی از نحوه ی عمل کرد شما نوشته شده 

zhhyc9nakpfxcpgxroha.jpg

i7p0mywl8bulhepe7hmw.jpg

برای دریافت فرکانس های رادیویی و فرکانس های مختلف ( بعضی از این فرکانس ها شامل مراحلی می باشند و بعضی ها نیز برای کامل کردن مراحل اصلی می باشند ) 

h0wulryyv1k51qxumdrh.jpg

بقیه قسمت ها به زودی اماده می شود لطفا شکیبا باشید 

رزرو

رزرو

لیون قاطی کرده می خواهم 2 تا پست رو رزرو کنم اما وقتی پست رو ارسال می کنم توی پست اول نوشته می شن  :eek:

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• ارسال 279
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان اگر متن مشکل املایی داشت شرمنده وقت برای ویرایش نداشتم باید چمدان جمع کنم  :)

2 - s.p.e.c.i.a.l

1 – اصلی

2 – زیر مجموعه

توضیحات کامل در داخل عکس ها 

8juzjhsvinfl5y3nfi7b.jpg

a2cm7imnbgy19e6j72gu.jpg

3 – ساختن

1– سلاح گرم

2 – سلاح سرد

3 – زره  معمولی

4 – power armor

5 – علم شیمی chemistry station

6 – settlement

برای ساخت نیاز به ایستگاه های مختلف هست که تمام این ایستگاه ها در Sanctuary Hills می باشند

برای ساخت هر چیزی در بازی شما به junk یا همان اشغال نیاز دارید هر چیزی در بازی پیدا می کنید را جمع کنید به ایستگاه مورد نظر خود انتقال بدهید 

برای انتقال بهتر است که نزدیک workshop در یکی از مهمترین ستلمنت های خود شوید و از ان استفاده کنید ( دکمه ی E را بزنید ) و بعد بر روی دکمه ی T فشار دهید تا تمام اشغال های شما به ان وارد شود . 

برای ساخت انواع سلاح ها شما نیاز به Weapons workbench دارید

kr8fyyce1hr2dt6zq880.jpg

jxz3flw2clklb2m1v0n2.jpg

هنگامی که دارید به سلاح های خود ماد اضافه می کنید امکان دارد اسم و نحوه ی عمل کرد ان سلاح کاملا عوض شود .

شما می توانید اسم سلاح رو نیز خود تعیین کنید .

شما حتی می توانید یک کلت دستی را به اسنایپر و حتی مسلسل تبدیل کنید .

اما برای دسترسی به ماد های قوی تر باید پرک های Gun Nut برای سلاح های معمولی / Blacksmith برای سلاح های سرد / Science برای سلاح های لیزری را باز کنید .( هر چه تعداد ستاره های بیشتر باز کنید سلاح را می توانید بیشتر ماد کنید )

بعضی از ماد ها مثل دوربین دید در شب نیاز به 2 رنک دارند .

819gvmg355xcc8fzf1k3.jpg

برای ساخت انواع زره شما به Armor workbench نیاز دارید

ij097okfnqxrwkq4is1e.jpg

این ایستگاه به شما اجازه می دهد تا زره های خود را ماد کنید و ان ها را قوی تر کنید و همچنین قابلیت های خاصی نیز به ان ها بدهید

گونه های اصلی زره از ضعیف به قوی

Leather armor /  raider armor/  metal armor/ synth armor/ combat armor

شما می توانید این زره ها را یا خالی بپوشید یا به همراه یک لباس پایه به پوشید 2 نمونه از لباس پایه که می توانید قابلیت های خاص برای ان ها درست کنید

5tqmo388hg9iyhdjy2ej.jpg

Vault jumpsuits /  red dress

برای ساختن ماد های قوی تر برای زره های خود باید پرک armorer را باز کنید این پرک 4 تا ستاره دارد که هر یک مادی قوی تر برای زره شما باز می کند

برای قوی تر کردن لباس power armor  شما به  Power armor station نیاز دارید

paffr867xzs6jbz8ma4r.jpg

از این ایستگاه برای وصل کردن یا کندن و یا تعمیر کردن ماد های power armor استفاده می شود

نحوه ی استفاده :

اول از همه کمی جلو تر از ایستگاه از لباس خارج شوید سپس از ایستگاه استفاده کنید ناگاه لباس شما به ایستگاه منتقل می شود .

زره های خراب شده به کوله ی شما منتقل می شود اما هنگام استفاده از ایستگاه ان را در لیست زره ها می بینید

برای استفاده ی دوباره از زره خراب شده اول ان ها تعمیر کنید سپس ان را به لباس وصل کنید ( بر روی کلمه ی Equip بزنید )

رنگ های مختلف :

در طول بازی شما رنگ های مختلفی برای پاور ارمور پیدا می کنید که هر یک قابلیتی خاص به لباس می دهند

متریال :

شما می توانید به هر یک از رزه های لباس خود یک نوع متریال خاص بزنید

مثلا

سپر انفجاری به شما کمک می کند تا در مقابل سلاح های انفجاری کمتر اسیب ببینید

درضمن هنگامی که از این لباس استفاده می کنید قدرت سلاح های سرد شما نیز افزایش می یابد

برای ساخت ماد های قوی تر باید پرک armorer  و Science  را افزایش دهید

برای ساختن انواع مواد  / نارنجک / مین زمینی / دارو / .....................  نیاز به chemistry station دارید

hd8lmq5vjpt3bqc6or2r.jpg

برای تهیه ایتم های مختلف نیاز به مواد اولیه دارید و بعد از تهیه مواد مورد نیاز می توانید ایتم مورد نظر خود را تهیه کنید

برای دیدن لیست کامل به http://fallout.wikia.com/wiki/Chemistry_station بروید

برای پخت و پز باید از Cooking stations استفاده کنید

با استفاده از این ایستگاه می توانید مواد یا غذا های خوراکی تهیه کنید که بعضی از ان ها برای مدت زمانی محدود قابلیت خاصی به شما می دهند که در هنگام مبارزه های خیلی سخت بسیار مفید می باشد .

والبته برای تهیه این ایتم ها نیاز به مواد اولیه می باشد که تعداد از ان ها خودتان می توانید بکارید .

برای دیدن لیست کامل غذا ها به http://fallout.wikia.com/wiki/Cooking_station بروید .

برای ساخت ستلمنت شما باید از workshop استفاده کنید

h9lxtsyattktdq5p62m0.jpg

برای باز کردن منوی ورک شاپ یا به خود ایستگاه مراجعه کنید یا اگر در محدوده ی مشخص شده ی ستلمنت هستید دکمه ی V را بر روی کیبورد نگه دارید تا منوی ساخت و ساز باز شود

اقا رضا کاملا توضیح دادن اینجا http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=51146&page=12#entry635346

نیازی به توضیح من نیست

لینک به دیدگاه

بسیار عالی مرسی منتظر بقیش هستم @};-  @};-

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون تا شب بقیه نیز قرار می گیرد 

لینک به دیدگاه

این pip boyاز نوع واقعیش که با نرم افزار گوشی و خود کنسول نقش یک رابط رو بازی میکنه به قیمت یک میلیون و دویست تومان تو ایران فروخته میشه

میتونیدappاین برنامه رو برایwindows phone iphone androidدانلود کنید نیازی به pip boyواقعیش هم نیست ولی با نسخه های کرکی کار نمیکنه چون اکانت سینک شده وجود نداره

رو ps4یاxboxoneیا نسخه ی اورجینال pcفقط کار میکنه

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال ؟

وقتی این جانکهارو تو workshop مثلا redrocket ذخیره میکنیم آیا تو workshop های دیگه هم قابل دسترسیه؟ :-?

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال ؟

وقتی این جانکهارو تو workshop مثلا redrocket ذخیره میکنیم آیا تو workshop های دیگه هم قابل دسترسیه؟ :-?

خیر دوست عزیز فقط به ستلمنت خود ان جا مربوط می شود 

لینک به دیدگاه

اقا من به امید  این  تاپیک  دارم  بازی رو  ادامه  میدادم وگرنه  میبوسیدم میذاشتمش  کنار.مرسی  از  تاپیکت. @};-

بازیش خیلی برام  گنگ  هست. 

چند  تا  سوال  دارم  در  مورد  بازی

این  وسایلی  که بر  میداریم کی بدرد  می  خوره؟چطوری  میشه  ازشون  استفاده  کرد؟متلا من  پیراهن  برداشتم  ولی  نمیدونم  چطوری  میشه  تنم بکنم.

بعدم  من  هرچی  که  گیر  میارم بر  میدارم  آیا ظرفیتش  پر  نمیشه؟هر چقد  ات اشغال  پیدا  کنم  بر  دارم مشکل نداره؟

خیلی وقت ها هم که چیزی  رو  بر میدارم  گزینه ی برداشتن هست  و  ترنسفر.این  ترنسفر دقیقا  بدرد  چی  میخوره؟

کلا  برای  این  بازی  باید  زبان  قوی  ای  داشت  درسته؟من  که  از  خیلی  از  پیغاماش سر در  نمیارم .

لینک به دیدگاه

من یه مرحله رسیدم که میگه برای برو بچ غذا درست کن بزنیم

ولی هیچ خوراکی ای پیدا نمیکنم

کجاست خوراکیا ؟؟ ^_^

لینک به دیدگاه

خیر دوست عزیز فقط به ستلمنت خود ان جا مربوط می شود

سلام ، البته اگر supply line بين ستلمنت ها بذاريد شير ميشن ، مثلا همه رو به sanctuary وصل كنيد.

Sent from my iPad using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دستت درد نکنه کاملش کن چند وقت دیگه انشاله بازی رو بنصبم بازی کنم رفرنس خوبی باشه...  :Peace Sign:

لینک به دیدگاه

سلام ، البته اگر supply line بين ستلمنت ها بذاريد شير ميشن ، مثلا همه رو به sanctuary وصل كنيد.

Sent from my iPad using Tapatalk

بله دقیقا وقتی قسمت ستلمنت ها رسید کاملا توضیح می دهم 

لینک به دیدگاه

کل بازی به کنار اون سگه خیلی باهال. هست

مثلا یه چیزی ازش درخواست میکنی یه دور میزنه یه ورد میخونه و در دهانش یه چیزی ظاهر میشه و برات اجابت میکنه:)

یه چیز در مایه های غول چراغ جادو

ویرایش شده توسط EdrisRezai
لینک به دیدگاه

دوستان قسمت 2 نیز اضافه شد 

قسمت 3 هم به زودی قرار می دهم دارم می رم ابعلی فردا صبح نیستم جمعه بر گشتم سریع شروع می کنم به نوشتن 

لینک به دیدگاه

من خیلی چیزهای که میخوام بسازم در ورکشاپ مواد اولیه میخواد و نمیدونم از کجا پیدا کنم

مثلا من به پاور احتیاج دارم برای تولید برق و همچنین برق رسانی اما هنگام ساختش دو چیز ندارم و نمیتونه بسازه

چطوری میشه مواد و ابزار مورد نیاز بدست اورد. فکر کنم همون جانک میشه

لینک به دیدگاه

من این بازی رو انجام ندادم.ولی واقعا دقیق و زیبا توضیح دادین @};-  @};-

واقعا دستت درد نکنه داداش.خیلی زحمت کشیدی @};-  @};-

لینک به دیدگاه

دوستان قسمت سوم 

4 – همراهیان

tn8ds7ywoxlsd5f22doh.jpg

کلا 13 شخصت دربازی هست که می توانید به عنوان همراه از شان استفاده کنید .

Cait                                

Codsworth        

Curie

Paladin danse

John hancock

Robert maccready

Nick valentine

Piper

Preston garvey

Strong

X6-88

البته فقط  یک نفر بیشتر نمی توانید همراه خود کنید .

با بعضی از این همراهیان در مراحل اصلی روبه رو می شوید.

با بعضی در هنگام انجام مراحل فرعی و با بعضی ها هنگام گشتن در بازی اشنا می شوید.

بعضی از همراهیان شما دارای مراحل فرعی شخصی هستن.

نکات مهم درباره ی همراهیان

1 – همرهیان شما در طول جنگیدن با دشمن کشته نمی شوند و اگر بر زمین افتادن می توانید ان ها را دوباره به کمک stimpack به میدان جنگ برگردانید یا زمانی که جنگ تمام شد خود به خود جانشان پر می شود

2 – اگر همراهیان خود را به یکی از ستلمنت ها بفرستید و به ان ستلمنت حمله شود و شما از ان جا دفاع نکنید ممکن هست همراه کشته شود

3 – اگر بعضی از همراهیان شما اگر بیش از حد از شما ناامید شوند شما را ترک خواهند کرد

4 –همراهیان انسانی می توانند از لباس power armor استفاده کنن ( برای پوشیدن لباس کافی هست به همراه دستور دهید و برای خارج شدن از ان با همراه حرف بزنید )

buzz_lightyear_suit_mod_fallout_4_6-600x

5 – همراهیان انسانی می توانند از سلاح و زره های متفاوتی استفاده کنن ( زره یا سلاح مورد نظر را در کوله پشتی همراه ریخته و بعد ان ها را equip کنید

6 – بعضی از همراهیان شما بیشتر می توانند حمل کنند و پوشاندن لباس ماد شده میزان ان را می توان افزایش داد

5 – کاوش

20053320265l.jpg

1 – مرحله 

2 – ایستگاه رادیو

3 – loot  ( غارت )

4 – مکان

5 – شخصیت

6 – مواردی بسیار خاص

این قسمت رو به صورت کلی توضیح می دهم موارد زیر برای افرادی که بازی را شروع می کنند بسیار مفید می باشد تمام موارد زیر رو بعد از 100 ساعت بازی کردن تهیه کردم براتون .

همان طور که توضیح دادم بازی دارای قابلیت ساخت و ساز هست . اما برای ساخت و ساز شما به انواع junk نیاز دارید .

هیچ راهی بهتر برای پیدا کردن junk های مورد نظر شما نیست بجز گشتن و کشتن در طول کاوش .

هر جایی که می روید را بادقت زیر رو رو کنید. بعضی از مواقع مواردی پیدا می کنید که با دادن ان ها به npc خاص اون کارکتر به شما پول می دهد .

مثلا وقتی به برادرهود می پیوندید با صحبت کردن با چند کارکتر مراحل فرعی دریافت می کنید که به شما می گن که باید اسناد مهم قبل از جنگ پیدا کنید و یا خون موجودات خاص را پیدا کنید .

هنگام گشتن ممکن هست با مکان هایی خیلی عجیب رو به رو شوید حتما ان ها را چک کرده ممکن هست مراحلی جالب در ان ها پیدا کنید.

fallout-4-location-1200x675.jpg

در هنگام کاوش شما می توانید سلاح و زره های افسانه ای پیدا کنید که دارای پرکی خاصی می باشند یا حتی می توانید سلاح هایی خاص را برای اولین بار پیدا کنید و بعدا ان ها را با توجه به میل خود ماد کنید .

fallout4_guide_minigun_shredder.jpg

Fallout-4-Guide-Where-To-Find-The-Alien-

هنگام کاوش پیشنهاد می کنم حتما زره های خود را با جای اضافه ماد کنید تا بتوانید بیشتر حمل کنید .

هنگام کاوش دنبال fusion core  بگردید این کور ها معمولا در دستگاهی خاص می باشند و در بعضی از مواقع در جعبه های گلوله .

با افراد جدید اشنا شوید و با ان ها صحبت کنید حتما روی پرک کاریزمای خود کار کنید تا مکالمه ها را پیروز شوید .

1280x720-Ocs.jpg

هنگام کاوش اماده باشید امکان دارد شما با پنجه ی مرگ رو به رو شوید ان موقع هست که باید با تمام سرعت فرار کنید یا مثل یک مرد جلوی پنجه ی مرگ ایستاده و کشته شوید .

fallout-4-deathclaw_1920.0.0.jpg

هنگام کاوش دنبال مجله و یا بابل هد باشید با پیدا کردن هر یک از این ها شما یک پرک باز می کنید .

fallout-4-bobbleheads.jpg

دنیایه ازبین رفته بسیار بزرگ می باشد می توانید از fast travel  استفاده کنید .

هنگام کاوش به فرکانس های رادیویی زیادی روبه رو می شوید ان ها را در pipboy خود چک کنید بعضی از ان ها مراحلی می باشند و بعضی ها هم تله هستند .

هنگام گشتن می توانید مجله هایی پیدا کنید که برای power armor  شما رنگی خاص باز کند یا مدل مویی جدید حتی .

بعضی از مکان های بازی بسیار خطرناک می باشند و بدون اماده بودن بیشتر از چند لحظه زنده نخواهید ماند مانند : glowing sea  مرکز برخورد هسته ای .

fallout_4_e3_2015_22.jpg

در هنگام کاوش انواع دارو و مواد غذایی با خود همراه داشته باشید اما خیلی خود را سنگین نکنید .

6 – پول در اوردن

1  - تجارت 

1 –  خرید

2 – فروش

2 – انجام ماموریت

3 –  به کمک settlement

1-      وقتی در حال بازی هستید سلاح ها و زره های تمام افرادی که می کشید را بردارید شاید یک عدد قیمتی نداشته باشه اما اگر 10 تا بردارید بله فرق می کند .

حال به یکی از ستلمنت های بزرگ بازی مثل  diamond city    یا   goodneighbor   بروید و در بازارچه چیز هایی که نیاز ندارید را بفروشید تا جایی که می توانید جانک هارو نفروشید بعدا به درد می خورند .

Fallout-4-Town-hub-750x395.jpg

fallout-4-diamond-city.jpg

2 - با انجام ماموریت می توانید پول در اورید که معمولا می گن برو فلان نقطه این ها رو بکش برگرد پولت رو دریافت کن که به صورت میانگین بین 100 تا 200 درنوشابه دریافت می کنید

3 – بعضی از افراد از شما می خواهند که در ویستلند دنبال ایتم هایی خاص بگردید و با پیدا کردن هر یک از این ایتم ها و برگرداندن ان ایتم ها مقداری در نوشابه دریافت می کنید ( معمولا 25 تا برای هر ایتم بعضی از مکان ها شامل 3 الی 6 تا از این ایتم ها هستن پس حسابی مکان های مختلف را بگردید ) البته این افراد در فرقه ها هستن مخصوصا برادر هود که اول باید به ان فرقه به پیوندید.

4 – در اخر هم شما به کمک ستلمنت خود می توانید پول در اورید که بهترین و پر درامد ترین راه کشاورزی هست .

fallout-4-abernathy-farms.jpg

یک نکته ی مهم شما با افزایش پرک کاریزما و big sale  و پیدا کردن بابل هد و مجله هایی خاص می توانید در هنگام خرید و فروش قیمت ها را بهتر کنید . ( با قیمت بیشتری بفروشید و با قیمت کمتری بخرید )

خوب این تمام چیز های مهمی بود که باید می گفتم فکر کنم البته اگر سوالی خاص دارید حتما به پرسید دوستان 

نحوه ی نصب ماد 

قبل از شروع باید از سیو های بازی کپی بگیرید

C:\Users\ALI-D\Documents\my games\Fallout4

اول از همه باید یه تغییر کوچکی در فایل بازی ایجاد کنید برید توی لینک http://wiki.tesnexus.com/index.php/Fallout_4_Mod_Installation

کامل گفته من هم پایین برایتان اوردم ولی نوشته ها رو از اون جا کپی کنید کلا توی لینک بالا همه چیز رو توضیح داده

کلا هرچی توی این فولدر هست رو یه کپی بگیرید ازش به عنوان بک اپ داشته باشی

حالا روی همون فولدری که هستید رایت کلیک کنید و بر روی READ ONLY بزنید و بعد OK   کنید

بعدش باید یه فایلی رو دستکاری کنید

فایل  Fallout4Prefs.ini رو باز کنید / بگردید دنبال کلمه ی Launcher / دقیقا زیرش این رو کپی کن bEnableFileSelection=1 ببند سیو کن

حالا این رو باز کن Fallout4.ini / بگرد خط sResourceDataDirsFinal=STRINGS رو پیدا کن و بعد با sResourceDataDirsFinal=STRINGS\, TEXTURES\, MUSIC\, SOUND\, INTERFACE\, MESHES\, PROGRAMS\, MATERIALS\, LODSETTINGS\, VIS\, MISC\, SCRIPTS\, SHADERSFX\

عوضش کنید و بعد سیو کنید

برای دانلود و نصب ماد

اول بروید توی سایت http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/searchresults/?src_order=1&src_sort=0&src_view=1&src_tab=1&src_game=1151&src_language=0&src_showadult=1&ignoreCF=0&page=1&pUp=1

این سایت صفحه ی مادینگ fallout 4  هست برای بقیه بازی ها رو هم می تونید از سمت راست سرچ کنید

بعد عضو سایت شوید

بعد باید برنامه ی NMM  رو دانلود کنید تا بدون دردسر فایل ها نصب بشود

لینک دانلود http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/modmanager/? با توجه به ویندوز دانلود کنید

برنامه رو نصب کنید

بعد برنامه شروع می کند به اسکن کردن سیستم برای پیدا کردن فایل بازی بعد از این که پیدا کرد 2 تا علا مت می اد یکی ضبدر و یکی هم تیک بر روی تیک بزنید بعد سرچ رو متوقف کنید .

حالا اماده اید برای دانلود

چند ماد پیشنهادی

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/522

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/212

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/1145

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/798

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/325

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/449

بعد بروید روی files کلیک کنید

بعد اونی رو انتخاب کنید که بیشترین دانلود رو داره ( پیشنهاد می شه )  بعد بر روی download with manager کلیک کنید

حالا فایل توی برنامه ی NMM شروع می شود به دانلود صبر کنید دانلود تموم شه

وقتی تموم شد بر روش 2 بار کلیک کنید ( بر روی اسم فایلی که توی NMM دانلود کردید 2 بار کلیک کنید ) تا ماد شروع به نصب کند بعضی از ماد ها اپشن های مختلف دارد بعضی ها نه

اون چندتا ماد بالا بهترین ها هستن هر روز یه سر بزنید ماد های بیشتری وارد بازی می شه یه 3 ماه دیگه هم تکستچر های 4K هم می اد همراه با ENB

سوالی بود در خدمت هستم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاری که من میخواستم برای خیلی از دوستان انچام بدم  ولی علی جان به نحو احسن انجام داد علی جان دمت گرم خسته نباشی  گل وگلاب

لینک به دیدگاه

یه سئوال عجیب این چیه تو عکس ؟

اینو ندیدم تا حالا !!!!

.

ماد شده عایا ؟

http://www.gamersheroes.com/wp-content/uploads/2015/11/Fallout-4-Guide-Where-To-Find-The-Alien-Pistol.jpg

نه ماد نیست فکر کنم وقتی به لول 20 بررسی می تونی پیداش کنی 

توی یک قسمت از نقشه این اتفاق می افته من داشتم همین جوری می رفتم یک دفعه یک صدا هواپیما مانندی اومد یک دفعه یکی از همراهیانم گفت hey look بعد که صدای انفجار اومد گقت we should check it out من هم گفتم باشه رفتم دیدم 

دیگه اسپویلر می شه باید خودتون پیداش کنید چون خیلی باحال هست 

برای همین هست که عاشق fallout هستم 

اون سلاحم خیلی قوی هست سرعت شلیکش خیلی زیاده 

کاری که من میخواستم برای خیلی از دوستان انچام بدم  ولی علی جان به نحو احسن انجام داد علی جان دمت گرم خسته نباشی  گل وگلاب

خیلی ممنون اقا رضا 

لینک به دیدگاه

راهنمای نصب کردن ماد هم اضافه شد دوستان 

لینک به دیدگاه

یه سوال با چه سیستمی میشه بازیو رو low و 720p اجرا کرد؟

یه سیستم  که بتونه PES 2016 رو  رو  مدیوم اجرا کنه  بنظرم  اینم میتونه  با  این کیفیت  که  گفتین  اجرا  کنه.

با یه  گرافیک 5450 amd هم  میتونی یبا  این  رزولوشن  اجرا  کنی به  نظرم

کد  تقلب بازی رو  گرفتم   زدم  خونمو که آلوده  شده  بود  تمیز  کردم  راحت  شدم :laughing:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...