رفتن به مطلب

راهنمای بازی fallout 4 برای تازه وارد ها + قسمت 3 اضافه شد صفحه ی 2

alidadashnejad
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

جوری گه من فهمیدم این ربات ها مغز انسان دارن و مثلد1 ادم هستن. فرق زیادی ندارن. پسر سلاحشون حرف نداره هم اسنایپرش هم اوون دیزرت عزیزش اووووف کولاکه

مغز انسان که نه شبیهش ، کلاً فتوکپی برابر است ، مغزشون چیزی جز کد 0-1 نیست

لینک به دیدگاه

• ارسال 279
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اقا این کوست چیه قبلش 1 جا رفتم پاکسازی و 1 چیزی شبیه تلپورت ساختم باز کوست داد گفت بیا اینجا همه رو کشتم اما وورک استیشن نداره که چیزی بسازم

4bb381e16b85c6e184c71d05ed6a85e7.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا این کوست چیه قبلش 1 جا رفتم پاکسازی و 1 چیزی شبیه تلپورت ساختم باز کوست داد گفت بیا اینجا همه رو کشتم اما وورک استیشن نداره که چیزی بسازم

4bb381e16b85c6e184c71d05ed6a85e7.jpg

از کدوم گروه کمک گرفتی ؟ ریل رود برادر هود مینیت من؟

از هر کدوم کمک گرفتی بهت یه منطقه مشخص میکنه که اونجا 3 تا وسایل مخصوص (special) بسازی

لینک به دیدگاه

خوشبحالتون

من که اصلا متوجه نشدم :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوشبحالتون

من که اصلا متوجه نشدم :(

بازیو شروع کردین ؟ چقدر جلو رفتین ، باید بازی کنین اونم ساعتهای زیاد تا متوجه اصطلاحات و بقیه چیزا بشید .

خود من پستش تو این تاپیک هست ، اوایل بازی یه دایناسور میکشی واسه اینکار پاورآمور با مینی گان بهت میده ، چون زبان درست حسابی ندارم و حوصلم نکشید به دیالوگ ها گوش بدم و تو جریان بازی نبودم متوجه پاور آرمور و مینی گان نشدم و دایناسور بعد چندین بار مردن و ولود باگ پیدا کردم زدمش

زیاد به خودت سخت نگیر ، از من که بی سواد تر نیستی :D

لینک به دیدگاه

اون کوست رو همون دیقه حل کردم باید میرفتم تو 1 شهر اولی میساختم. داستان حسابی شوکم کرد منم لو نمیدم اما اقای استار کیلر واقعا نمیتونم ادامه بدم موندم سر 3 راهی تا اون جمله رو از یارو شنیدم دکمه f5 زدم و خوابیدم جدی میگم بعدشم بازی نکردم تا تصمیم درست بگیرم

اون کوست رو همون دیقه حل کردم باید میرفتم تو 1 شهر اولی میساختم. داستان حسابی شوکم کرد منم لو نمیدم اما اقای استار کیلر واقعا نمیتونم ادامه بدم موندم سر 3 راهی تا اون جمله رو از یارو شنیدم دکمه f5 زدم و خوابیدم جدی میگم بعدشم بازی نکردم تا تصمیم درست بگیرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سخت نگیر ، آخر بازی باید یکیو انتخاب کنی که من یه بار برادر هود انتخاب کردم ، دفعه دوم مینیت من ، سوم پسره

برادرهود و پسره دشمن همدیگرن باید یکیشون بمیره اما هر بار این ریل رود میترکوندم (بدم میاد)

لینک به دیدگاه

دوستان کسی nuka world رو نصب کرده ؟؟ برای من شخصیت های این dlc اصلا صدا ندارن !!!مشکل از کجاست ؟

لینک به دیدگاه

:| انصافی یه نفرم به من کمکی میکرد بد نمیشدا اصلا :| این گروه ریل رودو از کجا پیدا کنم ؟ نوشته تو boston Common برو بگرد که اونجام رفتم از تو دریاچه وسط پارک یه باس اومد بیرون :| کشتمش اما همچنان پیدا نکردم این گروهو برای Decode کردن courser Chip  :-?  @};-

follow the freedom road :)

لینک به دیدگاه

:| انصافی یه نفرم به من کمکی میکرد بد نمیشدا اصلا :| این گروه ریل رودو از کجا پیدا کنم ؟ نوشته تو boston Common برو بگرد که اونجام رفتم از تو دریاچه وسط پارک یه باس اومد بیرون :| کشتمش اما همچنان پیدا نکردم این گروهو برای Decode کردن courser Chip :-? @};-

ربطی به باس نداره.شما روی زمین دقت کن خط های قرمزی کشیده شده دنبال کندنا برسی به 1 کلیسا در سمت راست ستلن کلیسا تونل رو برو تا برسی به 1 صفحه گردون روی دیوار که باید اسم گروه ریلورد بنویسی تا در باز بشه.
لینک به دیدگاه

سلام این کوست misecllaneousکه تو بالونه میری بیش یک مرده هر کاری میکنم جواب نمیده کوست اتمام نمیرسه وقتی باهاش حرف میزنم باید اینم توضیحشcollect technical documents for proctor qyuinlanچیکار کنم

ویرایش شده توسط navidesmili
لینک به دیدگاه

سلام این کوست misecllaneousکه تو بالونه میری بیش یک مرده هر کاری میکنم جواب نمیده کوست اتمام نمیرسه وقتی باهاش حرف میزنم باید اینم توضیحشcollect technical documents for proctor qyuinlanچیکار کنم

کوست های این قسمت زیاد مهم نیستن و تو روند اصلی بازی هیچ تغیری نداردند. فکر کنم تو همون مطقه باید 1 سری فایل جمع کنی براش خودمم حلش نکردم اینقدر کوست داره اینا توش گمن
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه اسکرین بزار از کوست

:| انصافی یه نفرم به من کمکی میکرد بد نمیشدا اصلا :| این گروه ریل رودو از کجا پیدا کنم ؟ نوشته تو boston Common برو بگرد که اونجام رفتم از تو دریاچه وسط پارک یه باس اومد بیرون :| کشتمش اما همچنان پیدا نکردم این گروهو برای Decode کردن courser Chip  :-?  @};-

از همونجا خط قرمز دنبال کن میرسی به کلیسا مکان ریل رود

لینک به دیدگاه

دوستان شما هم توی محیط های بسته افت فریم دارید ؟ تا 30 میاد یدفه

ییه سوال حس میکنم همش دارم مراحل فرعی میرم چیکار کنم ؟ اصن نمیشه تشخیص داد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان شما هم توی محیط های بسته افت فریم دارید ؟ تا 30 میاد یدفه

ییه سوال حس میکنم همش دارم مراحل فرعی میرم چیکار کنم ؟ اصن نمیشه تشخیص داد

مراحل اصلی اونایی هستن که به پیداکردن پسرش مربوطه بقیه فرعی هستش

راجب افت فریم : مشخصات کامل سیستم و رزولیشین و تنظمیات لطف کنید

لینک به دیدگاه

cpu i7 4790k

750ti 4g asus

full hd

من دوستان خیلی مراحل برادر هود انجام دادم فکر کنم بیوستم به اونا میشه به چند تا گروه بیسوت یا نه

ببخشید دکمم کیبوردم مشکل داره

لینک به دیدگاه

دوستان الت تو Pipboyمن تو قسمتstatمنو یجوری نشون میده انگار یه چیزی کم داره زبونشو اورده بیرون سرعتش تو راه رفتن تو حالت عادی کم شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان الت تو Pipboyمن تو قسمتstatمنو یجوری نشون میده انگار یه چیزی کم داره زبونشو اورده بیرون سرعتش تو راه رفتن تو حالت عادی کم شده

کاراکتر موتاد شده باید بری پیش دکتر معالجعه بشی

cpu i7 4790k

750ti 4g asus

full hd

من دوستان خیلی مراحل برادر هود انجام دادم فکر کنم بیوستم به اونا میشه به چند تا گروه بیسوت یا نه

ببخشید دکمم کیبوردم مشکل داره

خوب با این کارت نهایت تو فول اچ دی high ،حداکثر 35 الی 40 میگیری بعضی جاها 30 ، طبیعیه

لینک به دیدگاه

من رو lowگذاشتم 60فریم میگیرم اما بازی مشکل داره توی محیط بسته مثلا وارد یه محیط میشم میاد رو 30

دکتر کجاس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان کسی نمیدونه دکتر کجاس ؟

تو دایموند سیتی هست

لینک به دیدگاه

دوستان میگم این FATHERکه تو ایندس همون شان بسرمه

و این که من الان بیوستم به اونا با گروها دیگه دشمن شدم هدف این گروه چیه

ویرایش شده توسط navidesmili
لینک به دیدگاه

بازی تموم شد برادر هود و اون یکی گروهو نابود کردم اخرشم fatherکشتم خخخخ

لینک به دیدگاه

بازی تموم شد برادر هود و اون یکی گروهو نابود کردم اخرشم fatherکشتم خخخخ

خب چرا لو میدی خدا رو شکر من تو تیم railord هستم و خیانت نمیکنم به دوستام این پسر توله هم میزنم میترکونم
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در در 1394/09/30, 17:44:39، alidadashnejad گفته است :

دوستان قسمت سوم 

4 – همراهیان

tn8ds7ywoxlsd5f22doh.jpg

کلا 13 شخصت دربازی هست که می توانید به عنوان همراه از شان استفاده کنید .

Cait                                

Codsworth        

Curie

Paladin danse

John hancock

Robert maccready

Nick valentine

Piper

Preston garvey

Strong

X6-88

البته فقط  یک نفر بیشتر نمی توانید همراه خود کنید .

با بعضی از این همراهیان در مراحل اصلی روبه رو می شوید.

با بعضی در هنگام انجام مراحل فرعی و با بعضی ها هنگام گشتن در بازی اشنا می شوید.

بعضی از همراهیان شما دارای مراحل فرعی شخصی هستن.

نکات مهم درباره ی همراهیان

1 – همرهیان شما در طول جنگیدن با دشمن کشته نمی شوند و اگر بر زمین افتادن می توانید ان ها را دوباره به کمک stimpack به میدان جنگ برگردانید یا زمانی که جنگ تمام شد خود به خود جانشان پر می شود

2 – اگر همراهیان خود را به یکی از ستلمنت ها بفرستید و به ان ستلمنت حمله شود و شما از ان جا دفاع نکنید ممکن هست همراه کشته شود

3 – اگر بعضی از همراهیان شما اگر بیش از حد از شما ناامید شوند شما را ترک خواهند کرد

4 –همراهیان انسانی می توانند از لباس power armor استفاده کنن ( برای پوشیدن لباس کافی هست به همراه دستور دهید و برای خارج شدن از ان با همراه حرف بزنید )

buzz_lightyear_suit_mod_fallout_4_6-600x

5 – همراهیان انسانی می توانند از سلاح و زره های متفاوتی استفاده کنن ( زره یا سلاح مورد نظر را در کوله پشتی همراه ریخته و بعد ان ها را equip کنید

6 – بعضی از همراهیان شما بیشتر می توانند حمل کنند و پوشاندن لباس ماد شده میزان ان را می توان افزایش داد

5 – کاوش

20053320265l.jpg

1 – مرحله 

2 – ایستگاه رادیو

3 – loot  ( غارت )

4 – مکان

5 – شخصیت

6 – مواردی بسیار خاص

این قسمت رو به صورت کلی توضیح می دهم موارد زیر برای افرادی که بازی را شروع می کنند بسیار مفید می باشد تمام موارد زیر رو بعد از 100 ساعت بازی کردن تهیه کردم براتون .

همان طور که توضیح دادم بازی دارای قابلیت ساخت و ساز هست . اما برای ساخت و ساز شما به انواع junk نیاز دارید .

هیچ راهی بهتر برای پیدا کردن junk های مورد نظر شما نیست بجز گشتن و کشتن در طول کاوش .

هر جایی که می روید را بادقت زیر رو رو کنید. بعضی از مواقع مواردی پیدا می کنید که با دادن ان ها به npc خاص اون کارکتر به شما پول می دهد .

مثلا وقتی به برادرهود می پیوندید با صحبت کردن با چند کارکتر مراحل فرعی دریافت می کنید که به شما می گن که باید اسناد مهم قبل از جنگ پیدا کنید و یا خون موجودات خاص را پیدا کنید .

هنگام گشتن ممکن هست با مکان هایی خیلی عجیب رو به رو شوید حتما ان ها را چک کرده ممکن هست مراحلی جالب در ان ها پیدا کنید.

fallout-4-location-1200x675.jpg

در هنگام کاوش شما می توانید سلاح و زره های افسانه ای پیدا کنید که دارای پرکی خاصی می باشند یا حتی می توانید سلاح هایی خاص را برای اولین بار پیدا کنید و بعدا ان ها را با توجه به میل خود ماد کنید .

fallout4_guide_minigun_shredder.jpg

Fallout-4-Guide-Where-To-Find-The-Alien-

هنگام کاوش پیشنهاد می کنم حتما زره های خود را با جای اضافه ماد کنید تا بتوانید بیشتر حمل کنید .

هنگام کاوش دنبال fusion core  بگردید این کور ها معمولا در دستگاهی خاص می باشند و در بعضی از مواقع در جعبه های گلوله .

با افراد جدید اشنا شوید و با ان ها صحبت کنید حتما روی پرک کاریزمای خود کار کنید تا مکالمه ها را پیروز شوید .

1280x720-Ocs.jpg

هنگام کاوش اماده باشید امکان دارد شما با پنجه ی مرگ رو به رو شوید ان موقع هست که باید با تمام سرعت فرار کنید یا مثل یک مرد جلوی پنجه ی مرگ ایستاده و کشته شوید .

fallout-4-deathclaw_1920.0.0.jpg

هنگام کاوش دنبال مجله و یا بابل هد باشید با پیدا کردن هر یک از این ها شما یک پرک باز می کنید .

fallout-4-bobbleheads.jpg

دنیایه ازبین رفته بسیار بزرگ می باشد می توانید از fast travel  استفاده کنید .

هنگام کاوش به فرکانس های رادیویی زیادی روبه رو می شوید ان ها را در pipboy خود چک کنید بعضی از ان ها مراحلی می باشند و بعضی ها هم تله هستند .

هنگام گشتن می توانید مجله هایی پیدا کنید که برای power armor  شما رنگی خاص باز کند یا مدل مویی جدید حتی .

بعضی از مکان های بازی بسیار خطرناک می باشند و بدون اماده بودن بیشتر از چند لحظه زنده نخواهید ماند مانند : glowing sea  مرکز برخورد هسته ای .

fallout_4_e3_2015_22.jpg

در هنگام کاوش انواع دارو و مواد غذایی با خود همراه داشته باشید اما خیلی خود را سنگین نکنید .

6 – پول در اوردن

1  - تجارت 

1 –  خرید

2 – فروش

2 – انجام ماموریت

3 –  به کمک settlement

1-      وقتی در حال بازی هستید سلاح ها و زره های تمام افرادی که می کشید را بردارید شاید یک عدد قیمتی نداشته باشه اما اگر 10 تا بردارید بله فرق می کند .

حال به یکی از ستلمنت های بزرگ بازی مثل  diamond city    یا   goodneighbor   بروید و در بازارچه چیز هایی که نیاز ندارید را بفروشید تا جایی که می توانید جانک هارو نفروشید بعدا به درد می خورند .

Fallout-4-Town-hub-750x395.jpg

fallout-4-diamond-city.jpg

2 - با انجام ماموریت می توانید پول در اورید که معمولا می گن برو فلان نقطه این ها رو بکش برگرد پولت رو دریافت کن که به صورت میانگین بین 100 تا 200 درنوشابه دریافت می کنید

3 – بعضی از افراد از شما می خواهند که در ویستلند دنبال ایتم هایی خاص بگردید و با پیدا کردن هر یک از این ایتم ها و برگرداندن ان ایتم ها مقداری در نوشابه دریافت می کنید ( معمولا 25 تا برای هر ایتم بعضی از مکان ها شامل 3 الی 6 تا از این ایتم ها هستن پس حسابی مکان های مختلف را بگردید ) البته این افراد در فرقه ها هستن مخصوصا برادر هود که اول باید به ان فرقه به پیوندید.

4 – در اخر هم شما به کمک ستلمنت خود می توانید پول در اورید که بهترین و پر درامد ترین راه کشاورزی هست .

fallout-4-abernathy-farms.jpg

یک نکته ی مهم شما با افزایش پرک کاریزما و big sale  و پیدا کردن بابل هد و مجله هایی خاص می توانید در هنگام خرید و فروش قیمت ها را بهتر کنید . ( با قیمت بیشتری بفروشید و با قیمت کمتری بخرید )

خوب این تمام چیز های مهمی بود که باید می گفتم فکر کنم البته اگر سوالی خاص دارید حتما به پرسید دوستان 

نحوه ی نصب ماد 

قبل از شروع باید از سیو های بازی کپی بگیرید

C:\Users\ALI-D\Documents\my games\Fallout4

اول از همه باید یه تغییر کوچکی در فایل بازی ایجاد کنید برید توی لینک http://wiki.tesnexus.com/index.php/Fallout_4_Mod_Installation

کامل گفته من هم پایین برایتان اوردم ولی نوشته ها رو از اون جا کپی کنید کلا توی لینک بالا همه چیز رو توضیح داده

کلا هرچی توی این فولدر هست رو یه کپی بگیرید ازش به عنوان بک اپ داشته باشی

حالا روی همون فولدری که هستید رایت کلیک کنید و بر روی READ ONLY بزنید و بعد OK   کنید

بعدش باید یه فایلی رو دستکاری کنید

فایل  Fallout4Prefs.ini رو باز کنید / بگردید دنبال کلمه ی Launcher / دقیقا زیرش این رو کپی کن bEnableFileSelection=1 ببند سیو کن

حالا این رو باز کن Fallout4.ini / بگرد خط sResourceDataDirsFinal=STRINGS رو پیدا کن و بعد با sResourceDataDirsFinal=STRINGS\, TEXTURES\, MUSIC\, SOUND\, INTERFACE\, MESHES\, PROGRAMS\, MATERIALS\, LODSETTINGS\, VIS\, MISC\, SCRIPTS\, SHADERSFX\

عوضش کنید و بعد سیو کنید

برای دانلود و نصب ماد

اول بروید توی سایت http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/searchresults/?src_order=1&src_sort=0&src_view=1&src_tab=1&src_game=1151&src_language=0&src_showadult=1&ignoreCF=0&page=1&pUp=1

این سایت صفحه ی مادینگ fallout 4  هست برای بقیه بازی ها رو هم می تونید از سمت راست سرچ کنید

بعد عضو سایت شوید

بعد باید برنامه ی NMM  رو دانلود کنید تا بدون دردسر فایل ها نصب بشود

لینک دانلود http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/modmanager/? با توجه به ویندوز دانلود کنید

برنامه رو نصب کنید

بعد برنامه شروع می کند به اسکن کردن سیستم برای پیدا کردن فایل بازی بعد از این که پیدا کرد 2 تا علا مت می اد یکی ضبدر و یکی هم تیک بر روی تیک بزنید بعد سرچ رو متوقف کنید .

حالا اماده اید برای دانلود

چند ماد پیشنهادی

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/522

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/212

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/1145

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/798

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/325

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/449

بعد بروید روی files کلیک کنید

بعد اونی رو انتخاب کنید که بیشترین دانلود رو داره ( پیشنهاد می شه )  بعد بر روی download with manager کلیک کنید

حالا فایل توی برنامه ی NMM شروع می شود به دانلود صبر کنید دانلود تموم شه

وقتی تموم شد بر روش 2 بار کلیک کنید ( بر روی اسم فایلی که توی NMM دانلود کردید 2 بار کلیک کنید ) تا ماد شروع به نصب کند بعضی از ماد ها اپشن های مختلف دارد بعضی ها نه

اون چندتا ماد بالا بهترین ها هستن هر روز یه سر بزنید ماد های بیشتری وارد بازی می شه یه 3 ماه دیگه هم تکستچر های 4K هم می اد همراه با ENB

سوالی بود در خدمت هستم

سلام دوست من ممنون از راهنماییهاتون. میشه نحوه عضو شدن تو سایت nexus رو یکم توضیح بدین؟ باید رجیستر بشه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...