رفتن به مطلب

راهنمای بازی fallout 4 برای تازه وارد ها + قسمت 3 اضافه شد صفحه ی 2

alidadashnejad
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یه سیستم  که بتونه PES 2016 رو  رو  مدیوم اجرا کنه  بنظرم  اینم میتونه  با  این کیفیت  که  گفتین  اجرا  کنه.

با یه  گرافیک 5450 amd هم  میتونی یبا  این  رزولوشن  اجرا  کنی به  نظرم

کد  تقلب بازی رو  گرفتم   زدم  خونمو که آلوده  شده  بود  تمیز  کردم  راحت  شدم :laughing:

من الان gt 710 2gb دارم

با e4600

با 2 g رم

میتونه؟

حالا اگ رمو 4 کنم و e8500 چطور؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 279
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

خیر...

اگ رمو 8 کنم چی  :D

هر چند کیس مال ده سال پیشه انتظار کمی دارم

تو سال 85 بابتش 1 میلیون دادم

ولی الان 300 تومنم نمیخرن

لینک به دیدگاه

اگ رمو 8 کنم چی  :D

هر چند کیس مال ده سال پیشه انتظار کمی دارم

تو سال 85 بابتش 1 میلیون دادم

ولی الان 300 تومنم نمیخرن

با این سیستمی که میگی فک  نکم بتونی رو LOW هم بازی کنی.مشکل رم  نیست  مشکل  بیشتر  گرافیک  هست  بعدم سی پی یو.

وگرنه  رم  4 کافی هست  واسه  رزولوشن  پایین

لینک به دیدگاه

لول 20 چیه الان لول م 3 رقمی شده.دی

کجای مپه این که من ندیدم !!!!

یا شایدم دیدم و نرفتم 

http://kotaku.com/where-to-find-fallout-4s-rare-alien-blaster-weapon-1743692089

اینجا کامل توضیح داده 

لینک به دیدگاه

سلام

علی آقا قرار بود روش شیر کردن workshop هارو هم بفرمایین که به همه جانکها تو همه ستلمنت ها دسرسی باشه. ممنون @};-

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خسته نباشید اقا من تازه بازی رو شروع کردم با چی دیوار بکشم با فنس یا دیوار چوبی یا فلزی ؟؟؟ فرقیم دارند؟؟؟ بعد چجوره پستی بلندی هارو دیوار کشی کنم از زیرش چیزی رد میشه یا نه از روش چطور؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام من یه مشکل دارم

چطوری باید به سیگنال ها گوش بدم ؟؟ !! مثلا میگه که به سیگنال نطامی فلان گوش بده. میرم همون منطقه و بعدش رادیو رو تنظیم میکنم رو اون موج و صداییی جز خش خش نمیاد . یکی از محل دور میشی سیگنال قطع میشه !!!

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام من یه مشکل دارم

چطوری باید به سیگنال ها گوش بدم ؟؟ !! مثلا میگه که به سیگنال نطامی فلان گوش بده. میرم همون منطقه و بعدش رادیو رو تنظیم میکنم رو اون موج و صداییی جز خش خش نمیاد . یکی از محل دور میشی سیگنال قطع میشه !!!

فکر کنم باید از طریق پیپ بوی ... توش رادیو بود ... البته فکر کنم الانم از همون طریق گوش میدادی...   :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

سلام

من یجایی گیر کردم کمکم کنین. با paladin dans وارد یه ساختمونی شدیم یکم جلو رفتیم الان power نیست یه دکمه هست میزنم میگه پاور وجود نداره. همون جاییکه اون اسلحه آشغال پرت کنو پیدا کردم(junc jet) @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر کنم باید از طریق پیپ بوی ... توش رادیو بود ... البته فکر کنم الانم از همون طریق گوش میدادی...   :D

آره دیگه از طریق اون میرم . ولی چیزی نمیشه!!

لینک به دیدگاه

آره دیگه از طریق اون میرم . ولی چیزی نمیشه!!

درود

قرار نیست چیزی بشه. اگه اون سیگنال اعلام کننده ماموریتی باشه اون ماموریت تو data خوبخود فعال میشه.اگه هم ماموریت نباشه که هیچی نمیشه. 

شما وقتی به سیگنالی میرسی رادیو رو باز کن رو اون سیکنال جدید کلیک کنید .(البته شاید اینو خودتون میدونستید)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

قرار نیست چیزی بشه. اگه اون سیگنال اعلام کننده ماموریتی باشه اون ماموریت تو data خوبخود فعال میشه.اگه هم ماموریت نباشه که هیچی نمیشه. 

شما وقتی به سیگنالی میرسی رادیو رو باز کن رو اون سیکنال جدید کلیک کنید .(البته شاید اینو خودتون میدونستید)

همه اینکارو انجام میدم . وقتی ماموریتی میشه رو موج رادیو اعلام میشه و میاد تو قسمت data ولی تو یکی از ماموریتها که چند مرحله هستش اینکه باید به سیگنال گفته شده گوش بدم . میزنم تو نقشه محل رو نشون میده و میرم اونجا و رادیو رو میزارم رو اون موج ولی هیچی

لینک به دیدگاه

همه اینکارو انجام میدم . وقتی ماموریتی میشه رو موج رادیو اعلام میشه و میاد تو قسمت data ولی تو یکی از ماموریتها که چند مرحله هستش اینکه باید به سیگنال گفته شده گوش بدم . میزنم تو نقشه محل رو نشون میده و میرم اونجا و رادیو رو میزارم رو اون موج ولی هیچی

یجایی شنیده بودم بعضی از سیگنالها میتونن تله باشن شاید از اوناس.  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از استارتر عزیز

دوستان بازیو 1 ساعت شروع کردم چجوری این آتو آشغالو بفروشم یا اسلحه های اضافی؟

یا کلا همه چی رو منتقل کنم یه جا و چجوری شورع به دیواری سازی کنم؟

لینک به دیدگاه

ممنون از استارتر عزیز

سلام

جانکهارو پیشنهاد میکنم نفروش بعدا واسه ساخت وسایل لازمت میشه. یکم مرحله برو خودت پیدا میکنی کجا بفروشی. راستی جانکهارو تو workshop ترنسفر کن. همون شهر اول یا همون جاکه سگو پیدا کردی workshop هستش.

لینک به دیدگاه

ممنون از استارتر عزیز

دوست من تمام چیز هایی که سوال کرده اید رو کامل توضیح دادم 

حتما صفحه ی دوم را هم بخوانید بقیش اونجاست 

لینک به دیدگاه

با تشکر از شما من خیلی دوس دارم که این سبک بازی رو کامل با نکات اصلی یاد بگیرم تا بتونم بازی خوبی داشته باشم. لطفا  تا اخرش ادامه بدین من شدیده دنبال فردی بودم فالوت باز باشه !! تنها بازی هست که نتونستم درکش کنم

لینک به دیدگاه

با تشکر از شما من خیلی دوس دارم که این سبک بازی رو کامل با نکات اصلی یاد بگیرم تا بتونم بازی خوبی داشته باشم. لطفا  تا اخرش ادامه بدین من شدیده دنبال فردی بودم فالوت باز باشه !! تنها بازی هست که نتونستم درکش کنم

خیلی ممنون 

دقیقا چه چیز هایی را می خواهید من دربارشون توضیح بدم بگید تا اماده کنم 

صفحه ی دوم رو هم فراموش نکنید یکی از قسمت ها در صفحه ی دوم هست 

لینک به دیدگاه

فالوت 4 من از بازار خریدم دی وی دی هاشو فکر نکنم اپدیت باشه یا مود اپدین ها و مود ها چی بم میدن تو بازی ؟ به جز گرافیک بهتر

راجب اون خونه اول که سگ رو پیدا میکنید کلی کسایل هست . من خودم دست و پا شکسته دیوار کشیدن رو یاد گرفتم شانسی. اما مثلا برای تقویت صلاح نمیدونم متریالش از کجا بگیرم ایتم های بگم رو کجا بریزم که جیبم پر نشه ارمور رو چه جور قوس تر کنم و لباس ازمرو رو اگه تو خونه نصب کنم کی ها میتونم بپوشمش یا اگه من 1 خونه بسازم تو شهر های یعدی هم میاد یا هر شهر 1 خونه بسازم. کوست های اصلی از فرعی رو چه جوری بفهمم. هک کردن رو یاد گرفتم باز کردن قفل رو یادم بدین
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فالوت 4 من از بازار خریدم دی وی دی هاشو فکر نکنم اپدیت باشه یا مود اپدین ها و مود ها چی بم میدن تو بازی ؟ به جز گرافیک بهتر

راجب اون خونه اول که سگ رو پیدا میکنید کلی کسایل هست . من خودم دست و پا شکسته دیوار کشیدن رو یاد گرفتم شانسی. اما مثلا برای تقویت صلاح نمیدونم متریالش از کجا بگیرم ایتم های بگم رو کجا بریزم که جیبم پر نشه ارمور رو چه جور قوس تر کنم و لباس ازمرو رو اگه تو خونه نصب کنم کی ها میتونم بپوشمش یا اگه من 1 خونه بسازم تو شهر های یعدی هم میاد یا هر شهر 1 خونه بسازم. کوست های اصلی از فرعی رو چه جوری بفهمم. هک کردن رو یاد گرفتم باز کردن قفل رو یادم بدین

هک کردن به ما هم یاد بده

واسه باز کردن قفل شانسی جهت انتخاب میکنی A فشار میدی اگه قفل تا ته چرخید باز میشه اگه هم نه زیاد بهش فشار نشار چون میله میشکنه هر چی قفل بیشتر بچرخه جهتشو درستر انتخاب کردی

لینک به دیدگاه

برای هک کردن : توی مانیتور 1 س ی کلمات میاد سعی کنید 1 کلمه که حروف زیادی توش داره انتخاب کنید. بعدش اونجا سمت راست یه جواب میده linkses=0 اگه 0 بود یعنی هیچ کلمه ای در این حرف جزو رمز نیست پس انتخا بعدی شما باید اینا توش نباشه. اما اگه 1 یا 2 بود یعنی از این حروف 1 یا 2 هست باید حدس بزنید اگه قابلیت اینتلجنس و هک رو بالا ببرید خیلی اسون تر میشه شانستتون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای هک کردن : توی مانیتور 1 س ی کلمات میاد سعی کنید 1 کلمه که حروف زیادی توش داره انتخاب کنید. بعدش اونجا سمت راست یه جواب میده linkses=0 اگه 0 بود یعنی هیچ کلمه ای در این حرف جزو رمز نیست پس انتخا بعدی شما باید اینا توش نباشه. اما اگه 1 یا 2 بود یعنی از این حروف 1 یا 2 هست باید حدس بزنید اگه قابلیت اینتلجنس و هک رو بالا ببرید خیلی اسون تر میشه شانستتون

اقا دمت گرم نکته مفیدی بود...  :big hug:

خیلی ممنون 

دقیقا چه چیز هایی را می خواهید من دربارشون توضیح بدم بگید تا اماده کنم 

صفحه ی دوم رو هم فراموش نکنید یکی از قسمت ها در صفحه ی دوم هست 

درود

علی جان یخورده دقیق تر دیوار کشی رو توضیح بده ، نوشتین تا اونجا که میتونی محدوده سبز رو پوشش بده ... اما دیوار رو بهم می چسبونه در صورتی که شیب رو اصلا رعایت نمی کنه یا بصورت بعلاوه می چسبونه فقط در زوایای دیگه نیست میشه چند عکس از دیواری که دور همون محیط اول بازی که سگه رو پیدا می کنی بزاری دقیقا ؟؟؟ 

...................

سوال بعدی تو این کامپیوتر ها چیز بدرد خور هست یا فقط برا هک کردن هست ؟؟؟  :-?

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قسمتهای قرمز شده جونو چجوری درست کنیم؟

لینک به دیدگاه

فکر کنم باید غذا درست کرد رو اتیش با کوشت هایی که جمع کردیم منم بلد نیستم. داروهای انتی رادیو اکتیو هم هست

لینک به دیدگاه

قسمتهای قرمز شده جونو چجوری درست کنیم؟

باید برین دکتر خوبتون کنه اگه دکتر پیدا نکردین هنوز تو پیپ بوی تو قسمت aid داروها هستن از اونجا radway رو پیدا کن مصرف کن..بعضی گیاهای سبز رنگ هستن با اونا هم میتونی درست کنی radway

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...