رفتن به مطلب

راهنمای بازی fallout 4 برای تازه وارد ها + قسمت 3 اضافه شد صفحه ی 2

alidadashnejad
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اینکارو کردم اما اتفاقی نمیوفته!

واسه راه اندازی این ایستگاه چیز خاصی نمیخواد؟

یا لول خاصی میخواد کلا گیج شدم :wacko:

Fallout4_2015_12_29_21_19_58_221.jpgFallout4_2015_12_29_19_41_21_847.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 279
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

والا نمی دونم چه جوری بگم 

کار سختی نیست باید راحت انجام به شه 

همون اول بازی توی یکی از مراحل اصلی باید بری سوار پاور ارمور شی ( همون جا که سیاه پوسته رو می بینی ) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هنوز به اونجا نرسیدم احتمالا واسه همون باز نمیکنه

ممنون از وقتی که گذاشتین

ویرایش شده توسط Hassan.StarKilleR
لینک به دیدگاه

ممنون از وقتی که گذاشتین

خواهش اون مرحله رو بری خیلی از قسمت های بازی فعال می شه برات 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از وقتی که گذاشتین

رود

شما فیوژن کور داری... یا یه چیزی تو این مایه ها بود اسمش.. اگه نداشته باشی نمی پوشه فکر کنم... یدونه همون اول بازی بعد از اونجایی که سگه رو پیدا کردی میری به شهر میرسی تو شهر یه ساختمونی رو دارن سرش جنگ می کنند، همونجور که دوستمون گفتن بهت میگن برو ژنراتور طبقه پایین رو هک کن کورش رو بردار بیار بهت ادرس میدن بالا همون ساختمون میری لباس ارمور هست کور رو میزاری داخلش لباس فعال میشه می پوشیش... میای پایین یدونه از موجود خفن ها بهت حمله می کنه و ادامه بازی... ! خواست باشه لباس با اون کور تا شارژ داره کار می کنه بنظرم در نتیجه همیشه نپوشش ... زودی شارژش تموم میشه...  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رود

شما فیوژن کور داری... یا یه چیزی تو این مایه ها بود اسمش.. اگه نداشته باشی نمی پوشه فکر کنم... یدونه همون اول بازی بعد از اونجایی که سگه رو پیدا کردی میری به شهر میرسی تو شهر یه ساختمونی رو دارن سرش جنگ می کنند، همونجور که دوستمون گفتن بهت میگن برو ژنراتور طبقه پایین رو هک کن کورش رو بردار بیار بهت ادرس میدن بالا همون ساختمون میری لباس ارمور هست کور رو میزاری داخلش لباس فعال میشه می پوشیش... میای پایین یدونه از موجود خفن ها بهت حمله می کنه و ادامه بازی... ! خواست باشه لباس با اون کور تا شارژ داره کار می کنه بنظرم در نتیجه همیشه نپوشش ... زودی شارژش تموم میشه...  :D

الان 4 تا از اونا دارم که 3تاشو هم قبلا به ایستگاه 81 دادم (جمعاً 7تا)

نمیدونستم به درد میخوره ورگرنه نگه میداشتم

مشکل من اینجاست که وقتی لباسو به ایستگاه ارمور منتقل میکنم اتفاقی نمیوفته

خواهش اون مرحله رو بری خیلی از قسمت های بازی فعال می شه برات 

همون سیاهه که تفنگ لیزری داره با کلاه کابوی اونجارو خیلی وقته رد کردم اونم سیاه رو هم فرستادم پی کارش الان با این موجود (استرانگ) دارم میرم

اون موجود رو هم کشتم با یه اتک فول هلس میمردم اما بازی باگ داره یه بار مردم دفعه بعد تو چاله خودش گیر کرد زدمش

اگه اونجا لباسی بود من ندیدم (به سازنده فوش میدادم که آخه اول بازی این دایناسور چجوری میشه زد! :D  نگو لباس خفن داشت من ندیدم!)

Fallout4_2015_12_25_21_42_56_056.jpgFallout4_2015_12_25_21_42_53_001.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برگشتم به منطقه سیاهه بیشتر گشتم لباسو پیدا با یه تفنگ خفن

منو باش با کلت اول بازی دایناسور گشتم کلی هم به سازنده فوش دادم =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

بازم مشکل اینجاست که لباسی که خودم تو ماموریت فرعی پیدا کردم از همون مدله اما اونو نمیپوشه :-?

لینک به دیدگاه

تا فردا صبر کنی یه فیلم می گیرم که چه جوری سوارش بشی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا فردا صبر کنی یه فیلم می گیرم که چه جوری سوارش بشی 

مشکل حل شد سوارش شدم

مشکل لباس جدیدمو فهمیدم وقتی لباس مرحلو پیدا کردم سوارش کردم رو دستگاه لباس جدیدمو خواستم بپوشم پیغام داد شکسته  و نیاز به تعمیر داره

ماما مورفی هم به دیار باقی شتافت!

Fallout4_2015_12_30_12_16_56_751.jpg

تعمیرش کردم اما نمیدونم چرا بازم اینکیه لباسو نمیپوشه!؟

ولش

لینک به دیدگاه

مشکل حل شد سوارش شدم

مشکل لباس جدیدمو فهمیدم وقتی لباس مرحلو پیدا کردم سوارش کردم رو دستگاه لباس جدیدمو خواستم بپوشم پیغام داد شکسته  و نیاز به تعمیر داره

ولش

داداش دمت گرم یکم شادمون کردی =))   من موندم اون پنجه مرگو چجوری کشتی بدون power armor اونم با کلت... :eek:    ماما مورفی رو چرا کشتی :laughing:    

لینک به دیدگاه

چند تا عکس برای اینکه روحیه همگی عوض بشه :D

post-59-0-63991100-1451474580_thumb.jpg

post-59-0-09364800-1451474592_thumb.jpg

post-59-0-76983100-1451474602_thumb.jpg

post-59-0-27483000-1451474613_thumb.jpg

post-59-0-55895100-1451474623_thumb.jpg

post-59-0-66027000-1451474638_thumb.jpg

اونقدرها هم سخت نیست بازی . اگر همه چیز رو که پیدا میکنید بردارید ، فروشیها رو بفروشید و آشغالها رو هم نگه دارید ، خیلی زود اینطوری میشید :D :D

فقط همه جا رو بگردید . البته بازی باگ هم داره . ولی میشه بیخیال شد . مثلا من الان گیر یک باگ بازی افتادم که توش یه ماموریت داده که باید یک وسیله رو برای کسی بیارم . میگه برو اون وسیله رو بردار ، درحالیکه من قبلا برداشتمش . حالیش هم نمیشه که من دارمش :laughing: :laughing: البته خیلی ماموریت مهمی نیست . برای ملحق شدن به گروه railroad هست . ولی به هرحال XP اون ماموریت پرید  :cool: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برگشتم به منطقه سیاهه بیشتر گشتم لباسو پیدا با یه تفنگ خفن

منو باش با کلت اول بازی دایناسور گشتم کلی هم به سازنده فوش دادم =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

بازم مشکل اینجاست که لباسی که خودم تو ماموریت فرعی پیدا کردم از همون مدله اما اونو نمیپوشه :-?

مشکل حل شد سوارش شدم

ولش

درود مجدد

والا منم اول مشکل داشتم یک قسمت از لباس پوشیده نمیشد، رفتم تعمیرش کردم بازم نمی پوشید که باید تو پیپ بویت اون قسمت از لباس رو تیکش رو میزدی تا بپوشه و گرنه لباس رو کامل نمی پوشید... راستی یه مینی گان هم هست اونجا با ارمور باهم میری دایناسوره رو می کشی و گرنه اول بازی که نمیشه با کلت همچین دیوی رو کشت...  :D

(البته با این موجودات من تو بازی اندروید دیده بودم حمله میکردن سه تاش باهم نصف ادمامو میکشتن حالا بیا برا زنده کردنشون نفری 1000 تا بده سرویس میشدم تا اینکه اسحه های قویتر گیر اوردم دادم ادمام تو اتاق سوم نرسیده له میشدن سه تاشون !   ^_^ )

چند تا عکس برای اینکه روحیه همگی عوض بشه :D

attachicon.gif2015-12-30_14-46-54.jpg

attachicon.gif2015-12-30_14-48-22-1.jpg

attachicon.gif2015-12-30_14-49-15-2.jpg

attachicon.gif2015-12-30_14-49-57.jpg

attachicon.gif2015-12-30_14-50-59.jpg

attachicon.gif2015-12-30_14-51-41.jpg

اونقدرها هم سخت نیست بازی . اگر همه چیز رو که پیدا میکنید بردارید ، فروشیها رو بفروشید و آشغالها رو هم نگه دارید ، خیلی زود اینطوری میشید :D :D

فقط همه جا رو بگردید . البته بازی باگ هم داره . ولی میشه بیخیال شد . مثلا من الان گیر یک باگ بازی افتادم که توش یه ماموریت داده که باید یک وسیله رو برای کسی بیارم . میگه برو اون وسیله رو بردار ، درحالیکه من قبلا برداشتمش . حالیش هم نمیشه که من دارمش :laughing: :laughing: البته خیلی ماموریت مهمی نیست . برای ملحق شدن به گروه railroad هست . ولی به هرحال XP اون ماموریت پرید  :cool:

دمت گرم برو اون ایتم رو دراپ کن دوباره بردار شاید درست شد مشکلت...  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

دمت گرم برو اون ایتم رو دراپ کن دوباره بردار شاید درست شد مشکلت...  :D

آیتم های کوئست دراپ نمیشن ، به فکر خودم رسیده بود :D

راستی ماما مورفی من هم اوردوز کرد و به دیار باقی شتافت :laughing: :laughing: =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش دمت گرم یکم شادمون کردی =))   من موندم اون پنجه مرگو چجوری کشتی بدون power armor اونم با کلت... :eek:    ماما مورفی رو چرا کشتی :laughing:    

ماما مورفی عمرش تموم شد سکته زد

بازی باگ داره تو چاله خودش گیر کرد زدمش با کلت دستی اول بازی و بدون لباس :D

یه آمور دیگه پیدا کردم یکیش قفل بود که نتونستم بشکنم بعدا میرم سرغاش اگه یادم نره جاشو

Fallout4_2015_12_30_15_28_26_080.jpg

راستی این فیژون کور میشه دوباره شارژ کرد؟ کسی تست کرده مثلا بزنیم به همون دستگاهی که ازش خارج میکنیم؟

لینک به دیدگاه

ماما مورفی عمرش تموم شد سکته زد

بازی باگ داره تو چاله خودش گیر کرد زدمش با کلت دستی اول بازی و بدون لباس :D

یه آمور دیگه پیدا کردم یکیش قفل بود که نتونستم بشکنم بعدا میرم سرغاش اگه یادم نره جاشو

راستی این فیژون کور میشه دوباره شارژ کرد؟ کسی تست کرده مثلا بزنیم به همون دستگاهی که ازش خارج میکنیم؟

نه شارژ نمی شه ولی یه مد هست که میزان مصرفش رو کم یا زیاد می کنه یه ماد دیگه هست که می تونی باهاش فیوژن ها رو بسازی 

لینک به دیدگاه

نه شارژ نمی شه ولی یه مد هست که میزان مصرفش رو کم یا زیاد می کنه یه ماد دیگه هست که می تونی باهاش فیوژن ها رو بسازی 

درود 

علی آقا میشه این مادهارو یادمون بدین؟ من الان لول 16 هستم فقط یبار واسه کشتن پنجه مرگ پاور آرمورو برش داشتم دیگه بهش دست نزدم *dry# بخاطر اینکه شارژ تموم میکنه کلا خودمو از آرمور محروم کردم. 5تا باطری دارم فقط :(

لینک به دیدگاه

درود 

علی آقا میشه این مادهارو یادمون بدین؟ من الان لول 16 هستم فقط یبار واسه کشتن پنجه مرگ پاور آرمورو برش داشتم دیگه بهش دست نزدم *dry# بخاطر اینکه شارژ تموم میکنه کلا خودمو از آرمور محروم کردم. 5تا باطری دارم فقط :(

چرا اینقدر کم ؟ بابا من الان 93 تا دارم . همیشه هم دارم با آرمور اینور و اونور میرم . از موقعی که آرمور داده تو بازی ، اصلا بدون اون کاری نکردم . مگر اینکه مجبور باشم ( تو یه غار زیر آبی باید شنا میکردم که با آرمور نمیشه ، میره ته آب و دیگه بالا نمیاد :D ) شما هیچی برنمیدارید ؟ هر چی میبینید بردارید و اگر به دردتون نمیخوره بفروشید . البته Junk ها رو نگه دارید حتما . کمی هم پیاده روی بیشتر بکنید تو نقشه . همش از فست تراول استفاده نکنید . اینقدر چیز میز پیدا میشه که اصلا کم نمیارید . به عکسهایی که گذاشتم نگاه کنید . مهمات رو ببینید . تازه بخشی از مهمات هست .

لینک به دیدگاه

چرا اینقدر کم ؟ بابا من الان 93 تا دارم . همیشه هم دارم با آرمور اینور و اونور میرم . از موقعی که آرمور داده تو بازی ، اصلا بدون اون کاری نکردم . مگر اینکه مجبور باشم ( تو یه غار زیر آبی باید شنا میکردم که با آرمور نمیشه ، میره ته آب و دیگه بالا نمیاد :D ) شما هیچی برنمیدارید ؟ هر چی میبینید بردارید و اگر به دردتون نمیخوره بفروشید . البته Junk ها رو نگه دارید حتما . کمی هم پیاده روی بیشتر بکنید تو نقشه . همش از فست تراول استفاده نکنید . اینقدر چیز میز پیدا میشه که اصلا کم نمیارید . به عکسهایی که گذاشتم نگاه کنید . مهمات رو ببینید . تازه بخشی از مهمات هست .

میگردم. حتی اون مجله های پاره پاره هست اونارم برمیدارم . هر وقت هم پر میشم میدم به strong واقعا که خیلی کمکم میکنه. جانک هارو حتی یدونه تا حالا نفروختم همش تو work shop هستن. بقیه رم اگه ببینم بدردم نمیخورن میبرم dimon city آبشون میکنم ^_^  نمیدونم چرا نمیتونم پیدا کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از کجا اینهمه گیر اوردی من فقط برا نبرد سختی چیزی بشه یهویی می پوشمش...! باتریهاش دو قدم بری خالی شده... تازه سرعتشم کمتره پیاده و با لباس عادی بهتر و راحتتر جابجا میشه شد بنظرم...  :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پیاده روی خیلی از جاها رو مشخص میکنه الان یه کمی دور کمپ اصلیم چرخ زدم یه لباس جدید نصفه پیدا کردم با یه فیژون کور

یه رباتم بود که نفهمیدم چجوری بهش دستور بدم ثابت مونده بود(از اون قونده ها ) دستور دادم بترکه 2تا فیوژن کور داشت برداشتم :D

لینک به دیدگاه

از کجا اینهمه گیر اوردی من فقط برا نبرد سختی چیزی بشه یهویی می پوشمش...! باتریهاش دو قدم بری خالی شده... تازه سرعتشم کمتره پیاده و با لباس عادی بهتر و راحتتر جابجا میشه شد بنظرم...  :-?

از جاهای مختلف . یه سری ها رو هم خریدم . برای من که کم نمیمونه . الان هم پرک مربوط به طول عمر بیشتر کور رو باز کردم . تا 50 درصد بیشتر میمونه . سرعتش کمی کمتره . ولی در عوض از ارتفاع میپرم پایین و مشکلی پیش نمیاد برام . با جت پکش هم ساختمان های بلند رو میرم بالا :D ضمن اینکه سنسور کلاه رو فعال کردم که تمام موجودات رو به صورت قرمز نشون میده . چه شب و چه روز تمام موجودات تو محیط که تو دید میان رو میبینم و میتونم از دور براشون تصمیم بگیرم . غافلگیر نمیشم با دشمنهای بازی . مقدار بیشتری هم لوازم میتونم حمل کنم باهاش .

لینک به دیدگاه

از جاهای مختلف . یه سری ها رو هم خریدم . برای من که کم نمیمونه . الان هم پرک مربوط به طول عمر بیشتر کور رو باز کردم . تا 50 درصد بیشتر میمونه . سرعتش کمی کمتره . ولی در عوض از ارتفاع میپرم پایین و مشکلی پیش نمیاد برام . با جت پکش هم ساختمان های بلند رو میرم بالا :D ضمن اینکه سنسور کلاه رو فعال کردم که تمام موجودات رو به صورت قرمز نشون میده . چه شب و چه روز تمام موجودات تو محیط که تو دید میان رو میبینم و میتونم از دور براشون تصمیم بگیرم . غافلگیر نمیشم با دشمنهای بازی . مقدار بیشتری هم لوازم میتونم حمل کنم باهاش .

فکر کنم بدانید ولی گفتنش بد نیست 

هنگامی که پاور ارمور سوار هستید می توانید با پریدن از یک ارتفاعی مشخص بالاتر به دشمنان اطراف خود اسیب بزنید 

مخصوص که جت پک هم دارید با جت پک ارتفاع بگیرید بعد ولش کنید تا با سرعت بیاد پایین و دشمنان اطراف رو نابود کنید 

برای فان هم که شده باید یک دفعه از بالاترین ساختمان بازی  بپرید خیلی حال می ده 

لینک به دیدگاه

فکر کنم بدانید ولی گفتنش بد نیست 

هنگامی که پاور ارمور سوار هستید می توانید با پریدن از یک ارتفاعی مشخص بالاتر به دشمنان اطراف خود اسیب بزنید 

مخصوص که جت پک هم دارید با جت پک ارتفاع بگیرید بعد ولش کنید تا با سرعت بیاد پایین و دشمنان اطراف رو نابود کنید 

برای فان هم که شده باید یک دفعه از بالاترین ساختمان بازی  بپرید خیلی حال می ده 

بله ، در جریان هستم . چند باری استفاده کردم .

بلندترین ساختمان کدومه ؟ همون برج ترینیتی ؟

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا یه توضیح تکمیلی در مورد اون Quest هایی که به تروفی مربوط میشه و Missable نیز میباشن بدید که هم من و هم بقیه دوستان استفاده کنن !
کلا کجاها باید سیو زد و به چه ترتیبی باید مراحل رو بریم که به مشکل نخوریم
اگه از دوستان بتونه توضیح بده عالی میشه ! yahoo_4.gif
لینک به دیدگاه

بله ، در جریان هستم . چند باری استفاده کردم .

بلندترین ساختمان کدومه ؟ همون برج ترینیتی ؟

فکر کنم اخر بازی بالای یکی از برج ها تمام می شه که اون برج بلند ترین هست و فقط از طریق مرحله ی اخر می شه رفت بالاش 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...