رفتن به مطلب

راهنمای بازی fallout 4 برای تازه وارد ها + قسمت 3 اضافه شد صفحه ی 2

alidadashnejad
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اخه با عقل جور در نمیار با پاور ارمر با اون سرعت کمش کوست بری ماشاالله برخی کوست ها مسیر طولانیه اما امتحان میکنم.لباس ها رو یاد گرفام اپدیت کنم..

لینک به دیدگاه

• ارسال 279
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

دستت درد نکنه دوست عزیز @};-

من بازی رو نصب کردم و اینقدر گنگ بود و ازش سر در نیاوردم که سریع پاکش کردم

با راهنمایی های شما شاید دوباره نصبش کنم :D

اوایل اینجوریه و بعد رفته رفته راه میوفتید مثل خود من و صد البته با کمک استارتر عزیز

اخه با عقل جور در نمیار با پاور ارمر با اون سرعت کمش کوست بری ماشاالله برخی کوست ها مسیر طولانیه اما امتحان میکنم.لباس ها رو یاد گرفام اپدیت کنم..

رو تی 45 خرج نزار بزار رو 51

لینک به دیدگاه

میشه کل مدل های پاور ارمر رو بگی . من به جایی رسیدم که اگه مقام بگیرم برادر هود بم پاور میده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

45 51 60 x1

برادر هود هم تی 60 میده

تو جاهای خاص ایکس وان میده که اونم باید لولت بالا باشه (حدود 35 به بالا) اونم نصفه ، شانسی بعضی جاهاشو میده ، من اوایل نمیدونستم بعدها فهمیدم وقتی قطعه مناسب نمیداد دوباره لود میکردم و شانسمو دوباره امتحان میکردم و قطعه دیگری میگرفتم

لینک به دیدگاه

من که اصلا متوجه نمیشم این اصطلاحاتی که میگین چی هست :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که اصلا متوجه نمیشم این اصطلاحاتی که میگین چی هست :(

بازیو شروع کنی و یه کم غرقش بشی اتوماتیک همه چی جا میوفته

من که 3 بار تموم کردم منتظر dlc جدید هستم که برم واسه چهارمی :)

لینک به دیدگاه

البته باید انگلیسی هم بلد باشیم یه مقدار؟

با این چیزی که بار اول بازی رو نصب کردم از خودم دیدم بعید میدونم بتونم یه مرحله هم رد کنم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته باید انگلیسی هم بلد باشیم یه مقدار؟

با این چیزی که بار اول بازی رو نصب کردم از خودم دیدم بعید میدونم بتونم یه مرحله هم رد کنم :D

خود من انگلیسی در حد سلام جواب بلدم ،بیشتر دیالوگ هارو هم زدم رفت اصل کاری 4 تا انتخاب که بهت میده اوناس که اونا هم ساده هستن میپرسه کمک میکنی یا نه یا توضیحات میخواد یا میکشی یا نه و به همین روال

و سعی کن پرک کاریزما (جذابیت) حداقل اوایل بازی بیاری رو 7 ، هم ایکسی خوبی بهت میده و هم انتخابهات بهتر میشن

تو بعضی از دیالوگ ها 3 تا رنگ بهت میده (زرد ، نارنجی ، قرمز به ترتیب : آسون ، متوسط ، سخت) که اگه این پرک رو 10 باشه ، قرمز رنگ (یعنی سخت ترین متقاعد کردن) براحتی بهت جواب بله میده

لینک به دیدگاه

خب اگه قرمز رو بزنیم و یارو اوکی بده جه فرقی داره با زمانی که زرد اوکی بده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب اگه قرمز رو بزنیم و یارو اوکی بده جه فرقی داره با زمانی که زرد اوکی بده

زرد یعنی آسون که راحت اوکی میده ، قرمز یعنی سخت اگه اوکی داد که هیچی چه بهتر ولی باید کاریزما بالا باشه

لینک به دیدگاه

من میگم هم قرمز هم زرد هر 2 حالت یارو رو قانع میکنی فرقش در چیه ؟! فرض کن کاریزمای من 10 هست الان تو 1 دیالوگ هم قرمز دارم هم زرد خب جرا باید قرمز بزنم زرد میزنم که شانس بردنم بیشتر باشه

خب حالا سوال جدید....

وقتی لوت میکنی کسی رو میکشی یا جعبه باز میکنی برخی ایتم ها کنارش علامت + هست یعنی چی ؟! یعنی تکراریه ؟!

توی قسمت اینونتوری mods ها چی هستن فکر میکنم قطعات سلاح هستن مثل نشونه و اینا..

شما 1 جا گفتی قلعه رو که فتح کنی گویا تو این بازی قلعه های زیادی فتح میکنی برای هر گروه چون من هم برای برادر هود دارم مانوریت میرم هم یارو سیاه پوسته..

صلاح هایی هستن که سبک دست ساز دارن و رنگ برنجی دارن زنگ زده و خراب اینا ارزش ارتقا دارن ایا یا بفروشم برن ؟!

در مورد برق کشی موتور برق ساختم چه جوری میشه جوری شهر رو ساخت که زیاد سیم کشی نخاد و شبک و مجلسی برق رو بخش کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من میگم هم قرمز هم زرد هر 2 حالت یارو رو قانع میکنی فرقش در چیه ؟! فرض کن کاریزمای من 10 هست الان تو 1 دیالوگ هم قرمز دارم هم زرد خب جرا باید قرمز بزنم زرد میزنم که شانس بردنم بیشتر باشه

خب حالا سوال جدید....

وقتی لوت میکنی کسی رو میکشی یا جعبه باز میکنی برخی ایتم ها کنارش علامت + هست یعنی چی ؟! یعنی تکراریه ؟!

توی قسمت اینونتوری mods ها چی هستن فکر میکنم قطعات سلاح هستن مثل نشونه و اینا..

شما 1 جا گفتی قلعه رو که فتح کنی گویا تو این بازی قلعه های زیادی فتح میکنی برای هر گروه چون من هم برای برادر هود دارم مانوریت میرم هم یارو سیاه پوسته..

صلاح هایی هستن که سبک دست ساز دارن و رنگ برنجی دارن زنگ زده و خراب اینا ارزش ارتقا دارن ایا یا بفروشم برن ؟!

در مورد برق کشی موتور برق ساختم چه جوری میشه جوری شهر رو ساخت که زیاد سیم کشی نخاد و شبک و مجلسی برق رو بخش کنم

اگه قرمزه قانع شد چه بهتر نیازی به دیالوگ بیشتر نیست اما تو زرد امکان داره چیز دیگه ای بپرسه و رنگش نارنجی بشه و اگه اون هم موفق شدی قرمز میاره

راجب + تا حالا دقت نکرده بودم ، احتمالاً حدس خودتون درست باشه

مود ها هم همون آپدیت سلاح ها و آرمور هستن که اگه یه وقت خواستی دوباره بسازی نیازی نباشه خرج دوباره کنی و با یه کلیک ساده آپدیت میشن ، چند تا جعبه بساز و سلاح ها ، آرمورها ، قرص ها و مود ها و ... همشونو دسته بندی کن و بریز اون تو اونایی که فعلا بهشون نیاز نداری

منظور از قلعه هم همون castle مینیت من هستش که وقتی قسمت آرموری باز کردی یه جنازه هستش که آرمور خوبی داره و وزن کمی (5تا)

اینم اسکرینش

Fallout4_2016_08_14_13_08_11_318.jpg

Fallout4_2016_08_14_13_06_53_332.jpg

راجب سلاح هم یه اسکرین بذار ، من کلاً طرف سلاح های  mele نرفتم ، شاید منظورتون از اون باشه ، با یه اسکرین بهتر میتونم راهنمایی کنم

سیم کشی هم من اینجوری انجام میدم شاید دوستان  طور دیگه ای انجام میدن

ژنراتور که درست کردم کانکتور میزارم واسه جاهایی که میخوام لامپ بزارم و با سیم بهم وصل میکنم و طرف دیگشو به ژنواتور

Fallout4_2016_08_14_13_03_54_115.jpg

اینم ربات نسل آخر

بساز بزار نگهبانی بده ، من چون کرکی بازی میکنم با وجود دیوارکشی بعضی وقتها مهاجمها از دیوارها غیب میشن اینور ظاهر میشن واسه همین پست نگهبانی واجبه حداقل واسه سنچوری هیل و castle ، چون اون جاها بیشتر مورد حمله قرار میگیرن

Fallout4_2016_08_14_13_08_36_052.jpg

Fallout4_2016_08_14_13_08_55_785.jpg

لینک به دیدگاه

یعنی ربات بسازم بزارمش تو ایستگاه نگهبانی ؟!

در مورد کانکنور ها انواع و اقسام داریم 1 مدلایش هست شبیه دکل رادیو بیکان هستن چی هستن اونا ؟!

1 سری گاو میان تو دهکده اما چیزی نمیفروشن.. راجب انواع استور هم اموزش بدین.

اون قسمت هست بهش میگن راکت قرمز من دارم اونجا ساخت و ساز میکنم واسه اولین شهرم البته کستلم رفتم مراحل بزارر خودزم کلی رفتم اما تا حالا هیچی نساختم

این اسپیکر های میله ای که دو زمین میکاریم چه فایده ای دارند ؟!

شما 1 بار گفتی انواع جعبه بساز سلاح و لباس دسته بندی کن خب مگه نو خود وورک استیشن نمیشه بینهایت چیز میز ریخت تازه من 1 پرک گرفتن که گویا همه ورک استیشن هام رو مشترک میکنه...

1 سری یخچال و ماکروفر و یخ سازم تو زمینم هست به در میخورن یا اسکرپ کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ربات به خودت بستگی داره ، ساختی بهتره ، دفاع خوبی میکنه ، اگه منابع خوبی داری و بعضی از ربات ها رو میکشی بهت مود میدن

اونا هم کار کانکتورهای دیگه انجام میدن وقتی سیم کشیشون کنی میتونی چراغونی کنی یا ماشین دفاعی (دیفنس) که ساختی نیاز به برق داره و از ژنواتور دوره بهشون وصل کنی

گاوها بیشتر دکوری چیزی هستن ، یه جورایی بازی شبیه به زمانی میکنه گاوها شخم میزدن ، فکر کنم واسه محصولات کشاورزی خوبن

اسپیکر  یه اسکرین بزار ببینم از کدومان (من که تا حالا استفاده نکردم)

تو ورک استیشین میشه اما بعد ها اونقدر لوازمت زیاد میشه که دستبه بندیشون کار سختی میشه و وقتی میخوای وسیله ای پیداکنی راحتر میتونی بهش دسترسی داشته باشی

تمامی ورک استیشین یه منطقه به هم وصل هستن و تو یه منطقه میتونی به همه لوازمت دسترسی داشته باشی من فقط آشغال ها رو تو ورک شاپ میریختم که واسه ساخت و ساز به درد میخورن و با گرفتن پرک حمل و نقل میتونی هر چقدر وزن داشته فست ترول کنی (مثلاً من با ورزن 10000 فست ترول میتونم بکنم و ساخت و ساز مناطق جدید خیلی آسون تر میشه و نیازی واسه قطعه ای نیاز دارم دنبال آت و آشغال باشم)

یخچال و اینجور چیزا من استفاده نکردم به دردم نخورد خوردشون کردم

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

میشه ورگ استیشن توی منطقه های مختل رو شیر کرد ؟؟ انواع کانکتور هم خیلی فرق دارن بابا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شیر کردن نه ، اما همشون یه کارو انجام میدن برق رسانی

لینک به دیدگاه

شیر کردن نه ، اما همشون یه کارو انجام میدن برق رسانی

مطمعنی داداش اخه 1 پرک هست همچین چیزایی نوشته ها. راستی اخرش بچش پیرا میشه یا نه من فکر کنم اون گروه زیرزمینی دانشمندا دزدیدنش همونا که ربات ها خفنی دارن
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مطمعنی داداش اخه 1 پرک هست همچین چیزایی نوشته ها. راستی اخرش بچش پیرا میشه یا نه من فکر کنم اون گروه زیرزمینی دانشمندا دزدیدنش همونا که ربات ها خفنی دارن

اگه چنین پرکی بود دیگه پرک فست ترول با وزن زیاد معنی نمیداد

راجب بچش خودت بفهمی بهتره اگه من بگم لذت بازی از بین میره ، اسپویل میشه

لینک به دیدگاه

اگه چنین پرکی بود دیگه پرک فست ترول با وزن زیاد معنی نمیداد

راجب بچش خودت بفهمی بهتره اگه من بگم لذت بازی از بین میره ، اسپویل میشه

این اسپویل که وگویی یعنیییی چه ؟!

خب اقا دیوار وقتی میکشم خودکار میچسبه به صورت موازی و خیلی جاها زیرش باز میمونه زشت میشه.

راجب فروشگاه ها استور ها و اینکه پولی که از هر منطقه در میاد کجا برم بگیرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی آخر داستانو بگم (مثلا ًداری فیلم میبینی یکی میاد میگه اینجاش اینجوری میشه ، آخرش این زنده میمونه ، اون میمیره)

جاهای ناهموار باید به صورت پلکانی دیوار بکشی ، یه کم مهارت میخواد

تو هر منطقه وقتی جمعیت زیاد شد میتونی مزرعتو گسترش بدی و محصولات تو شهر الماس یا فروشنده های دیگه بفروشی

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

اقا یکیک کمک کنه من ژنرات.ر ساختم توی شهرم اما چطور برق رسانی کنم

لینک به دیدگاه

اقا یکیک کمک کنه من ژنرات.ر ساختم توی شهرم اما چطور برق رسانی کنم

برو نزدیکش دکمه اسپیس میزنی سیم میکشه وصل میکنی به دستگاه مکرد نظر و یا میتونی 1 کانکتور یا جعبه تقسیم بزاری از اون دوباره انشعاب بگیری
لینک به دیدگاه

وقتی که ژنراتور ساختی برو نزدیکش دکمه اسپیس بزن خودش 1 تیکه سیم میده بهت با موس بکشش هرجا دوست داری البته هر دستگاه وقتی کابل رو بش وصل کنی سفید رنگ میشه و دوباره اسپیس میزنی وصل میشه

لینک به دیدگاه

یه سوال الان من میتونم همه ژنراتورامو به یک پایه برق معمولی وصل کنم و ازش انشعاب  بگیرم یا نه

برق رسانی انطور انجام میشه وسایل برقشونو از کجا بیارن فقط وصله به دکل برق راستی یه دونه تو قسمت پایه برقا هست شبیه دکله اونو بلسازم چی میشه

چطوری مردمو جذب کنم زیاد شن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...