رفتن به مطلب

مشاوره برای انتخاب بین چند مدل گرافیک gtx

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خیلی مخلصیم
گرافیکم asus gtx 650ti هست و خیلی راضی هستم
پاور x580 hercules گیگا  که برق 6 پین و 8 پین هم داره ودر واقع 500 وات واقعی خروجی میده ....

از شما اساتید تقاضا دارم راهمایی بفرمایید از بین این مدلها که مد نظرم هست کدو رو انتخاب کنم ؟!
این رو هم در نظر بگیرید که نمیخوام فعلا پاور عوض کنم و همین موارد مد نظر هست حالا اینکه پاور جوابگو هست یا نه به عهده نظر کارشناسانه شما دوستان ....

Gigabyte GTX760 OC  2g  256 bit . دست دوم هست با قیمت 550 با گارانتی

2-evga gtx 960 2g 128 bit . دست دوم با قیمت  650 با گارانتی و 2 ماه کارکرد

3- gigabyte gtx960 g1 gaming 2g . دست دوم با قیمت  700 با گارانتی و 4 ماه کارکرد

گزینه های آکبند مد نظر
1- evga gtx950 scc 2g  
690 تومن و برق 8 پین میخوره

2- asus gtx950 strix 2g
710 تومن و برق 6 پین میخوره

3- zotac gtx950 2g
700 تومن و برق 6 پین - میدونم خیلی از دوستان نظرشون روی این مدل زوتاک هست اما موارد دست 2 بالا خیلی وسوسه میکنه . همچنین مدل آکبند evga gtx 950 که از پارتنرهای اصلی انویدیا هست و برندشو خیلی قبول دارم ....

اساتید راهنمایی بفرمایید
ممنون

لینک به دیدگاه

1-gigabyte gtx960 g1 gaming 2g

2-evga gtx 960 2g 128 bit

ممنون خودمم تقریبا تو فکر g1 هستم و اینکه واسه پسر خالم آکبندشو 980 گرفتم 2 ماه پیش... اما رو سیستمی که پاورش 700 گرین هست گذاشتم ! یعنی پاور من کم نمیاره ؟ 2 تا 6 پین میخوره و پاور بنده ساپورت میکنه

اکبند 950 که نه ارزش نداره.

دست دوم 960 هر برندی بخری عالیه.

ولی

حتما با گارانتی باشه.کارت خوبیه

زنده باشی

آره خودمم رو 960 فکر کردم و فکر کنم g1 با 4 ماه کارکرد و 700 تومن ارزش خرید داره ...

لینک به دیدگاه

960 evga دسته دو 

بیشتر از بقیه همین رو ترجیح میدم .

لینک به دیدگاه

960 evga دسته دو 

بیشتر از بقیه همین رو ترجیح میدم .

آخ آخ چرا من اینقدر این برندو دوست دارم ؟! قبلا ازش کارت داشتم واقعا عالیه خیلی ساده و بی آلایش با قیمت مناسبتر نسبت به برندای اسوس و گیگا و ام اس آی ...

حتما بین این مدل و g1 یکی رو انتخاب میکنم و خرید آکبند 950 با توجه به بودجم منطقی ب نظر نمیرسه....

لینک به دیدگاه

انتخاب دست دوم: evga 960

انتخاب آکبند: zotac 950

ولی 960 دست دوم ارزش خرید بیشتری داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

960

از هر برندی باشه برنده ای

لینک به دیدگاه

760 که هيچ

950 هم اگه قرار باشه اکبند بخرى نميصرفه , توى خيلي از بنچ مارک ها تا ده فريم هم کمتر از 960 داده. بهترين گذينه با توجه به قيمت همون evga هستش که از قدرت خوبي برخورداره. زياد هم ارزش نداره 50 تومن بدى واسه G1 که يکم بيشتر فريم بده ( نظر شخصيمه )

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

انتخاب دست دوم: evga 960

انتخاب آکبند: zotac 950

ولی 960 دست دوم ارزش خرید بیشتری داره.

ممنون واسه کمکی که کردین

960

از هر برندی باشه برنده ای

درسته ارزشش بیشتر از 950 هست و البته قطعات من هم شاخ نیست اما بین 950 با 960 مسلما دست 2 960 خیلی به صرفه هست

760 که هيچ

950 هم اگه قرار باشه اکبند بخرى نميصرفه , توى خيلي از بنچ مارک ها تا ده فريم هم کمتر از 960 داده. بهترين گذينه با توجه به قيمت همون evga هستش که از قدرت خوبي برخورداره. زياد هم ارزش نداره 50 تومن بدى واسه G1 که يکم بيشتر فريم بده ( نظر شخصيمه )

آره بین g1 و evga شک دارم اما فکر نمیکنم خیلی فرق داشته باشن علاوه بر اینکه g1 جاگیرتر هم هست.....

بله ممنون از لطف شما نظر خودم همین کارت هست و مطمئن شدم :) @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...