رفتن به مطلب

حل مشکل لگ اینترنت اعصاب خورد کن

MR.MagicalMover
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان . من یک مودم TP LINK دارم .خیلی وقته یه مشکلی دارم هیچ جوره هم حل نمیشه اعصابم رو خورد کرده . اینجوره که درحال دانلود مثلا سرعت ثابته ، یک دفعه دو سه ثانیه صفر میشه بعدش برمیگرده حالت عادی . این مشکل وقتی اذیت کن میشه که میخوای بازی کنی .میدونید که ....

اینترنتم مخابرات هست و میدونم مشکلم از اینترنت نیست ، چون بعد از اثباب کشی هم این مشکل رو داشتم. یا از کامپیوتره یا مودم

متاسفانه امکان تست با سیستم دیگه ای هم ندارم که مطمئن شم مشکل کدومشونه . کسی میدونه این مشکل رو چجوری حلش کنم ؟

درضمن از ویندوز xp تا 10 هم همین مشکل رو دارم و فرقی به حالم نمیکنه

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز منم مخابرات دارم و مودم TP-LINK قبلا که از آسیا تک داشتم مشکلی نداشتم ولی از وقتی که اومدم مخابرات دقیقا مشکل شما رو دارم چند نفر از دوستان هم همین مشکل رو با TP-Link دارن خودم یه مودم Dlink 2470U سفارش دادم وقتی رسید تست میکنم نتیجه رو اعلام میکنم

لینک به دیدگاه

فک نکنم مشکل از مخابرات باشه ، سیستمم که فکر نکنم مشکل داشته باشه . هرچی باشه سر مودم هست . چون دو تا از دوستام هم مخابرات دارند بدون مشکل بازی میکنند . نتیجه رو پ خ کنید دوست عزیز ممنون میشم

لینک به دیدگاه

اقا منم همین مشکل رو دارن زنگ زدم مخابرات گفتند که دی اس ان سرور هامون مشکل پیدا کرده قرار بود چند روزه درست بشه که شده یه ماه فعلا

لینک به دیدگاه

برا چی از مخابرات میگیرید؟

این TP LINKاز مارک های درپیت بازار

AsusیاNetgearبگیرید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . من یک مودم TP LINK دارم .خیلی وقته یه مشکلی دارم هیچ جوره هم حل نمیشه اعصابم رو خورد کرده . اینجوره که درحال دانلود مثلا سرعت ثابته ، یک دفعه دو سه ثانیه صفر میشه بعدش برمیگرده حالت عادی . این مشکل وقتی اذیت کن میشه که میخوای بازی کنی .میدونید که ....

اینترنتم مخابرات هست و میدونم مشکلم از اینترنت نیست ، چون بعد از اثباب کشی هم این مشکل رو داشتم. یا از کامپیوتره یا مودم

متاسفانه امکان تست با سیستم دیگه ای هم ندارم که مطمئن شم مشکل کدومشونه . کسی میدونه این مشکل رو چجوری حلش کنم ؟

درضمن از ویندوز xp تا 10 هم همین مشکل رو دارم و فرقی به حالم نمیکنه

به نظرم مشکل از سمت مخابراته...

اثباب کشیتون در چه حدی بوده؟ منطقه مخابراتیتون عوض شده؟

من الان مخابراتو به tp-link w8968 وصل کردم همین مشکل رو داره، اما پارس آن لاین رو به یه مودم tplink w8901G ماله 4-5سال پیش وصل کردم، سرعت دانلودم بین 950KB تا 1MB میچرخه، هیچوقت صفر نمیشه

لینک به دیدگاه

مودم من Zoltrix هست

نخند پدر مودم ایرانه ها  :D  :D  :D

ویرایش شده توسط Tommy Angelo
لینک به دیدگاه

منم از دیروز مشکل تایم اوت زیاد دارم با مخابرات  (با وجود پینگ پایین) . بعیده مشکل از مودم باشه

لینک به دیدگاه

سرعت دانلود الان ۵ هست یعنی دایال اپ

حد اقل دایال اپ ۵ ثابت بود این اینجوریه ۰ سپس ۵ و تا ابد ادامه داره ولی صبح متم خوب میشه

لینک به دیدگاه

نه منطقه عوض نشده . مشکل هم چیزی نیست که یه ماهه باشه الان یک سال و خورده ایه تو اعصابمه

اگه پول بود که یه شرکت دیگه میگرفتیم خو  :laughing:

لینک به دیدگاه

آقا داغ دل ما رو تازه کردی

الان حدود یه ساله نا محدود 512 مخابرات دارم

پیرم کرده

منطقه هم فیبر نوریه از هیچ جا دیگه نمیتونم بگیرم

مخابرات هم نامحدود با سرعت بالاتر نمیده من 1 مگ نامحدود میخواستم هر کاری کردم ندادن

لینک به دیدگاه

سلام به همه ی دوستان

به نظر من اشکال از سرویس دهنده هست

من هم از شاتل سرویس دارم و گاهی مشکل استارتر عزیز واسم پیش میاد

لینک به دیدگاه

چرا اصلا از مخابرات میگیرین ؟

الببته اونهایی که فیبر نوری دارن چاره ای ندارن

واقعا این مسئله فیبر نوری غیر قابل درکه

لینک به دیدگاه

چند روز پيش با اسيا تک همين مشکل رو پيدا کردم. مدم رو از اول پروگرم و يه خاموش و روشن هم کردم درست شد.

لینک به دیدگاه

با مخابرات و مودم دی لینک مشکلی ندارم DotA 2 پلی می کنم

لینک به دیدگاه

مخابرات بدجور داغون یه روز خوبه یه روز افتضاح

مخابرات رو چه به اینرنت :| 

سرویسی که برا 50نفره بین 500نفر شیر میکنه با پینگه داغون دائم هم قطع و وصل میکنه 

2020 هم تماس میگیری میگه مشکلی نمیبینم یا 10 مین مودمو خاموش کن اکی میکنم باز روزه بعد روز از نو روزی از نو

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...