رفتن به مطلب

ازکجا اینترنت داری ؟؟

CryptorChid
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با ptp میشه (اتصال بی سیم نقطه به نقطه)که بعضی ispها میدند که دو مورد رو باید اول چک کنید و مد نظر بگیرید!

1.آنتنی در نزدیکی شما هست؟که با ispباید صحبت کنید

2.هزینه اولیه چیزی حدود 400 هزار تومان میباشد.

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

نه کلا منظورم اینه که تو شهرمون سرویس نداره پس قطعا آنتن هم نباید داشته باشه در این نزدیکی ها .

هزینه اولیه ای هم که گفتین خیلی بالاست !

لینک به دیدگاه

درود

من پارس آنلاین دارم سرعتش خوبه همیشه تو 16MB قفل شده

ولی یه مشکل جدید داره اینم فقط تو پارس آنلاین کل ف.ی--''\\\-.ل--.ت.ر--\\\//-ش.\\\ک.----ن همشون از کار افتاده اینم یه جور دزدی کثیفی هست

ویرایش شده توسط EVGA-OC
لینک به دیدگاه

من همین الان 3 دور مولتی زدم توی هر سه تا هم اول بودم که وسط هر سه تا بازی دیسکانکت شدم ، دست اینترنت ایران درد نکنه ،

پینگ 300ms کم هست که تایم اوت dc هم داره تا کم و کاستی نداشته باشه .

اگه اینترنت درست بود تا الان شاید جزو ده نفر برتر بازی بودم ( گوست ریکون فانتوم )

من تو هر بازی مولتی مینویسم اینترنت ایران افتضاح هست و ممکنه هر لحظه دیسکانکنت بشم !

و 30 % مواقع هم دیسکانکنت میشم . چهره اینترنت ایران قشنگ جلوی خارجی ها مجسم میشه ، حداقل دلم خنک میشه .

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

من خودم مصرفم خیلی بالاس و خیلی سرویس ها رو امتحان کردم الان از اسیاتک سرویس دو مگ برنزی نامحدود رو گرفتم سرعت دانلودش 256 هست و اپلود حدود 40 پینگ هم 70 اما قیمت بالاس ( 115 ) نکته ای که وجود داره در مورد اسیاتک اینه که اگه تا یه حدی استفاده کنی از نت سرعت همونی هست که باید باشه اما اگه مصرفت بره بالا ( تو این سرویس روزانه بیشتر از 1/6 گیگ ) دیگه سرعت میاد پایین

در کل وضع نت مملکت خیلی خرابه و شما هر سرویسی که بگیری بازم گرون و کم سرعته !

لینک به دیدگاه

دوستان اونجور که متوجه شدم بهترین اینترنت برای مولتی بازی کردن تو ایران همین PTP به صورت وایرلس هست ، من چیز زیادی از این روش نمیدونم ، من استان گلستان هستم ، ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که چه کارایی باید انجام بدم تا صاحب یه اینترنت وایرلس پرسرعت بشم ؟

لینک به دیدگاه

دوستان اونجور که متوجه شدم بهترین اینترنت برای مولتی بازی کردن تو ایران همین PTP به صورت وایرلس هست ، من چیز زیادی از این روش نمیدونم ، من استان گلستان هستم ، ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که چه کارایی باید انجام بدم تا صاحب یه اینترنت وایرلس پرسرعت بشم ؟

میگم یکم تست ازین اینترنتای گوشی هم بگیر چون گاهی من اماری از وضعیت نت گوشی بعضی دوستان (هم پینگ هم سرعت) از فروم های اینور و اونور! دیدم که تو adsl ندیدم کلا اون ptp خیلی هزینش بنظرم(که هم نظریم @};- سنگینه و شرکتایی که این پول رو بریزی تو حلقمشون شاخ میشن! :D بنظرم :cool: این PTP رو بزار تو گزینه های اخرت :-?

لینک به دیدگاه

من اینترنت 10 مگابیت آسیا تک دارم اگه خط نویز نداشته باشه تا 1.2 مگابایت سرعت دانلود میده که اگه 10 گیگ در ماهش رو بگیرید از ساعت 4 تا 10 صبح دانلود رایگان هست و میتونید تقریبا 22 گیگ دانلود کنید البته باید بگم که سرعت دانلود از هاست های خارجی پایینه (270 کیلوبایت) ولی از هاست های داخلی سرعت دانلود خوبه.. ولی اگه بازی میکنی اینترنت پارس انلاین رو پیشنهاد میکنم.

ویرایش شده توسط Rengar
لینک به دیدگاه

:o یعنی ممکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی تایید میکنه گفته های ایشون رو ؟

اصلا فکرشم نکن 

isp فقط مهم هست چه کار میکنه چه بلایی سر پینگ میاره

لینک به دیدگاه

میگم یکم تست ازین اینترنتای گوشی هم بگیر چون گاهی من اماری از وضعیت نت گوشی بعضی دوستان (هم پینگ هم سرعت) از فروم های اینور و اونور! دیدم که تو adsl ندیدم کلا اون ptp خیلی هزینش بنظرم(که هم نظریم @};- سنگینه و شرکتایی که این پول رو بریزی تو حلقمشون شاخ میشن! :D بنظرم :cool: این PTP رو بزار تو گزینه های اخرت :-?

تست کردم 500ms ping داره با 8.8.8.8 هرچند دقیقه یه بار هم میره بالای 1 ثانیه !

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

دادا برو نت وایرلس از شاتل بخر اولش 300 تومن هزینشه ولی ماهی 30 تومن نامحدود (اون 11 12 گیگا برای اینه که دانلود نکنی من روزی 1.5 2 گیگ دانلود دارم) سرعت دانلودم 4 مگ در ثانیه برا سرور ایرانی برای خاارجیم 100 که با سرویس تبدیل نت میشه همون 4 مگ

لینک به دیدگاه

هزینه نت ptp (وایرلس) اونقدم بالا نیست بستگی داره چه قد تا انتن یا دیتاسنتر فاصله داسته بلاشین زیر 2 کیلومتر فوقش 250 تومن . زیر 5 کیلومتر 300تا 350 . اگه بیشتر باشه دیگه هزینش میشه همون حدود 400 50 0تومن ولی ارزششو داره من الان تو dota2 پینگ امریکام 60 عه

لینک به دیدگاه

من دارم مجانی تا 8 مگ سرعت دانلود میگیرم ازآسیاتک .برادرم اونجا کار میکنه اگه بخوای میتونم برات جور کنم با همین شرایط خودم( اما کمیسیونم  و میگیرم ازت  :D )

ویرایش شده توسط morteza pc
لینک به دیدگاه

سلام بنده تو اپارتمان زندگی میکنم 5 طبقه البته تو مرکز شهر هستیم (اصفهان) سرعت الانم 10 مگابیته میخواستم ببینم راهی هست دکلی انتنی چیزی بزنیم رو پشتمون کل ساختمون از اون استفاده کنن و سرعت دانلود و اپلود بالا داشته باشه?

و اگه نمیشه اینترنت چی پیشنهاد میکنید که پینگ تو بازی به حداقل برسه?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

نت مخابرات مشهد هستم! 2 ساعته کلا اینترانت شده نتم! اقایون کسی میتونه یه چک کنه سراسرییه یا فقط منم؟!

لینک به دیدگاه

نت مخابرات مشهد هستم! 2 ساعته کلا اینترانت شده نتم! اقایون کسی میتونه یه چک کنه سراسرییه یا فقط منم؟!

واسه من هم همینطور شده سایت خارجی باز نمیکنه

هایوب گرگان

لینک به دیدگاه

سلام بنده تو اپارتمان زندگی میکنم 5 طبقه البته تو مرکز شهر هستیم (اصفهان) سرعت الانم 10 مگابیته میخواستم ببینم راهی هست دکلی انتنی چیزی بزنیم رو پشتمون کل ساختمون از اون استفاده کنن و سرعت دانلود و اپلود بالا داشته باشه?

و اگه نمیشه اینترنت چی پیشنهاد میکنید که پینگ تو بازی به حداقل برسه?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

اقا جواب ما رو نمیدید?
لینک به دیدگاه

اقا جواب ما رو نمیدید?

اگه هزینه براتون مهم نیست و پینگ پایین میخواین با سرعت بالا فکر کنم بهترین کار همون اینترنت آنتنی باشه که بعضی isp ها میدن ، باید باهاشون تماس بگیرین و صحبت کنین در این رابطه .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

دیگه خسته شدم انقدر پول اینترنت داادم من ماهی 70 تومان میدم واسه 30 گیگ . تو سال 900 تومان پول نت میدم 

ماهی 30 40 گیگ مصرف دارم چه اینترنتی بگیرم  نامحدود شاتل چجوره ؟ اگه کسی شاتل داره لطفا یه کوچولو توضیح بدید ممنون میشم 

ART 8 شاتل بگیر

لینک به دیدگاه

ART 8 شاتل بگیر

دادا یه سوال

این برا یک ماهه یا یک سال؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...