رفتن به مطلب

ازکجا اینترنت داری ؟؟

CryptorChid
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مخابرات 1 مگ نمیده من الان یه ساله دنبالشم

شما چجوری گرفتی؟

با کارت دانشجویی برادرم

به نظرم بهترین اینترنت نامحدود کشور رو مخابرات ارائه میکنه

کیفیتشم بسیار بالاست.

لینک به دیدگاه

من یک ماه عجالتا پارس آنلاینو 128 نامحدود تمدید کردم اون سرعت 16 مگش بد عادت کرده ما رو !

الان این با سرعت 66 دانلود میکنه و خدا رو شکر 5 روز دیگه تموم میشه افتضاح محضه این سرویسهای نا محدود

لینک به دیدگاه

نه دانلود نمی کنم بازی میکنم . دنباله اینترنتیم که سرعتش از 100 نیاد پایین

برای بازی پینگ مهمه نه سرعت تا جایی که می دونم

لینک به دیدگاه

من های وب دارم.یه مگ با 4 گیگ دانلود در ماه

سرعتش بد نیست ولی مشکل غیب شدن  حجم  دارم.

تو مغازم 1 گیگ مخابرات دارم  هر ماه اضافه میارم بعد  4 گیگ های  وب سر ده روز تموم  میشه مجبور میشم حجم  بخرم.

لامصب  سرعتش  خوبه وگرنه عوضش میکردم حیف  تو  شهر ما  سرویس  بهتر  وجود  نداره  ناچارم دزدیشونو  تحمل کنم.زنگم یزنی بهشون تمیز نیم ساعت  باید بمونی  تو  نوبت

یه رفرش  سا ده تو  همین  انجمن  لیون یه  مگ از  حجمشو کم میکنه :mad:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من 128 نامحدود مکس نت دارم که الان آسیاتک و مکس نت همکاری میکنن و این بار از آسیاتک گرفتم

سه ماهه 54 تومن سرعت دانلود حداکثر 30 اما تو هر 24 ساعت حدود 250 مگ سرعت 130 میده که توسایتش نوشته 7 گیگ تبادل پرسرعت در ماه

خواهرزادم هر هفته 2 روز اینجاست و دوتا بازی میکنه پینگا خوبه ، تایم اوت خیلی کم داره که اونم اگه dns خود شرکت ست کنی تقریبا به صفر میرسه

در مورد پینگ این دو شرکت خیلی خوب هستن و اگر دانلود هم بزاری پینگت بالا نمیره

لینک به دیدگاه

با کارت دانشجویی برادرم

به نظرم بهترین اینترنت نامحدود کشور رو مخابرات ارائه میکنه

کیفیتشم بسیار بالاست.

من این مشکل رو ندارم

منم دانشجو هستم و قبلا هم سرعت بالا (10 مگ محدود) از همین مخابرات گرفتم

ولی الان که میرم میگن دیگه کلا برداشته شده

یعنی کلا نامحدود بالاتر از 512 نمیدن

2020 هم زنگ زدم همین رو گفتن

195 هم شکایت کردم فایده ای نداشت

لینک به دیدگاه

من این مشکل رو ندارم

منم دانشجو هستم و قبلا هم سرعت بالا (10 مگ محدود) از همین مخابرات گرفتم

ولی الان که میرم میگن دیگه کلا برداشته شده

یعنی کلا نامحدود بالاتر از 512 نمیدن

2020 هم زنگ زدم همین رو گفتن

195 هم شکایت کردم فایده ای نداشت

بستگی به شهر  داره

تو شهر ما کلا مخابرات نا محدود نمیده حتی 128

من لنگرودم

لینک به دیدگاه

من 2 مگ 3 ماهی 150 گیگ دارم مشهد که الآن یه مدتیه سایت ها و سرور هایی که توی ایران هستن سرعتشون مثل قبله ولی سایت های خارجی یعنی حتی همین گوگل دیگه به زور بالا میاد. دانلود از مدیافایر مثلا سرعتش 700 بود الآن دیگه 70 بالاتر نمیره.

لینک به دیدگاه

من های وب دارم.یه مگ با 4 گیگ دانلود در ماه

سرعتش بد نیست ولی مشکل غیب شدن  حجم  دارم.

تو مغازم 1 گیگ مخابرات دارم  هر ماه اضافه میارم بعد  4 گیگ های  وب سر ده روز تموم  میشه مجبور میشم حجم  بخرم.

لامصب  سرعتش  خوبه وگرنه عوضش میکردم حیف  تو  شهر ما  سرویس  بهتر  وجود  نداره  ناچارم دزدیشونو  تحمل کنم.زنگم یزنی بهشون تمیز نیم ساعت  باید بمونی  تو  نوبت

یه رفرش  سا ده تو  همین  انجمن  لیون یه  مگ از  حجمشو کم میکنه :mad:

مشکل غیب شدن حجم نیست داداش

الان مثل چند سال پیش نیست.سایتا سنگین شدن .4گیگ برای یه ماه جواب نمیده.مگه اینکه خیلی کم مصرف باشید

قبلا 3گیگ تو یه ماه تموم نمیشد برام.الان تو 20 روز حدود 10 گیگ مصرف میشه.(بدون دانلود)

لینک به دیدگاه

اینو نصب کنین ریز به ریز حجمو نشون میده کجا داره میره

http://www.download3k.com/Install-NetWorx.html

لینک به دیدگاه

مشکل غیب شدن حجم نیست داداش

الان مثل چند سال پیش نیست.سایتا سنگین شدن .4گیگ برای یه ماه جواب نمیده.مگه اینکه خیلی کم مصرف باشید

قبلا 3گیگ تو یه ماه تموم نمیشد برام.الان تو 20 روز حدود 10 گیگ مصرف میشه.(بدون دانلود)

من  تو  مغازم  1  گیگ مخابرات  دارم.سابقه  نداره  من  حجمم  تموم بشه.

چطو سایتا واسه  مخابرات سنگین نیستن  بعد  برا  های  وب  سنگینن؟

من مصرفم  خیلی  کمه.دانلود اصلن  نمیکنم(مگر  در  ساعت  رایگان)

یبار رفرش  کردن انجمن لیون مگه  چی  داره  که  یه  مگ  حجم  کم  میشه؟

نیم  ساعت  وب  گردی میکنم تو  نت  یهو میبینم  200 مگ  حجمش  رفت.اگه با  این  سرعت  حجم  مخابرات  منم  می خواست  کم  بشه  یک  هفته هم  دووم  نمیاورد.

اینو نصب کنین ریز به ریز حجمو نشون میده کجا داره میره

http://www.download3k.com/Install-NetWorx.html

این برنامه هام  زیاد  نصب  کردم.

به  این  نتیجه  رسیدم  دزدن

حجم  نت من  اگه  هیچی مصرف  نکنم کم  نمیشه  ولی همچین  که  مصرف  میکنم انگار  حجم  خوره  داره.بیش  از  حد  حجم کم  میشه تو های وب

یبار  هم به خاطر همین  موضوع تاپیک  زدم  تو  لیون ویکی  از  دوستان  گفت یکی  از  کارمندای  های وب باهاش  دوسته اونم تایید  کرده بود  که از این  کارا  میکنن.

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

بی پدر مادر تر و حرم خور تر از مسئولین مخابرات توی کل دنیا وجود نداره.

کیفیت بد ، قیمت بالا ، پینگ بالا ، تایم اون ، نوسان سرعت ،  زنگ هم میزنی پشتیبانی  خیلی راحت برای این که شونه خالی کنن میگن مشکل از مرکز هست چیز دیگه ای هم  بگی جوری رفتار میکنن انگار پول بابای حرم خورشون رو طلب دارن.

دوستان اصلا از مخابرات نگیرید.

آسیاتک هم آپلود رایگانش خوبه.

چرا وجود داره هایوب

کلا خدا خاکشون رو از یجا برداشته همشون حروم خورن

اوپرتورهای هایوب که همیشه طفره میرن بهش میگی نره میگه بدوش که شیر داره !

من  تو  مغازم  1  گیگ مخابرات  دارم.سابقه  نداره  من  حجمم  تموم بشه.

چطو سایتا واسه  مخابرات سنگین نیستن  بعد  برا  های  وب  سنگینن؟

من مصرفم  خیلی  کمه.دانلود اصلن  نمیکنم(مگر  در  ساعت  رایگان)

یبار رفرش  کردن انجمن لیون مگه  چی  داره  که  یه  مگ  حجم  کم  میشه؟

نیم  ساعت  وب  گردی میکنم تو  نت  یهو میبینم  200 مگ  حجمش  رفت.اگه با  این  سرعت  حجم  مخابرات  منم  می خواست  کم  بشه  یک  هفته هم  دووم  نمیاورد.

لازم نیست رفرش کنی یبار مودم رس بده ببین چقدر از حجمت کم میشه 

من مودم رس هم میدم از حجمم کم میکنه

دیروز یه کارتون 750 مگی گرفتم 850 مگ کم کرد

به کی بگم ؟ ایا کسی هست جوابمو بده ؟ 

لینک به دیدگاه

دوستان کسی اینجا سرویس کاهش پینگ با قیمت مناسب سراغ نداره؟!

برا بازی دوتا 2 میخوام

حتما هم اکانت تست داشته باشه

لینک به دیدگاه

برا کانتر خیلی میندازه قدیم 1.6 میرفتم كیک کدی بود میزدم تو کنسول کمی ریت دان و اپ میومد پایین البته کد رابطه مستقیم با رونی بازی داشت از یک حدی جالب نبود پایینتر بیاد اما درست تنظیم میکردی قشنگ مصرف میومد پایین البته بازم مصرف بسته به مد و سرور خارجی فرق داره مثلا ددمچ مد شده و لول آپی با پینگ بالای 200 زیاد مینداخت!...یادش بخیر :دی

کدم یکچیزی تو مایه های cl update rate بود فکر کنم که عدد رو پایینتر میدادی ریت کم میشد

البته کانتر جدید شاید نداشته باشه بد نیست خودت سرچ کنی!...

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوستان کسی اینجا سرویس کاهش پینگ با قیمت مناسب سراغ نداره؟!

برا بازی دوتا 2 میخوام

حتما هم اکانت تست داشته باشه

http://vip.irantournament.ir/ من میگیرم خیلی خوبه گیگی 4 تومن از سری دوم بخوای تمدید کنی گیگی 3500 تقریبا میوفته واست

البته من لیگ بازی میکنم

ویرایش شده توسط Hosein Amiri
لینک به دیدگاه

چرا وجود داره هایوب

کلا خدا خاکشون رو از یجا برداشته همشون حروم خورن

اوپرتورهای هایوب که همیشه طفره میرن بهش میگی نره میگه بدوش که شیر داره !

لازم نیست رفرش کنی یبار مودم رس بده ببین چقدر از حجمت کم میشه 

من مودم رس هم میدم از حجمم کم میکنه

دیروز یه کارتون 750 مگی گرفتم 850 مگ کم کرد

به کی بگم ؟ ایا کسی هست جوابمو بده ؟ 

تمام کسایی که تلفن  جواب  میدن تو های وب آماده  پیچوندن مشتری ها هستن و جواب از قبل آماده  دارن.

اگه همه کار بکنن و مشتری و نتونن بیپیچونن میگن میتونین یه سرویس دیگه بگیرین و بی خیال های وب بشین(تو  شهرستان ما  پرت کمه خیالشون  راحته که تا دلشون  بخواد مشتری  آماده هست  تو صف)

لینک به دیدگاه

کلا اینترنت تو ایران یعنی حرف زور!

هر وقت دلشون بخواد میتونن گرونش کنن یا تعرفه رو تغییر بدن هیچ گونه اهمیتی به مشتری نمیدن و حتی یک زره هم نازاحت نمیشن که مشتری از یه isp بره یکی دیگه چون همشون به یه ریشه میرسن!

من 4تا شون رو امتحان کردم ولی بی فایده حجم میدزدن؛تعرفه گرون میکنن؛سرعت پایین میارن؛حجم گرون میکنن؛شبانه رایگان بر میدارن خلاصه هر کاری دلشون بخواد میکنن !در حال حاضر اسیا تک دارم همین دیروز تعرفمو از 17 تومن کردن 30 تومن! زنگ زدم میگه از اتحادیه دستور اومده ما ماموریمو معذور :D

ویرایش شده توسط Rexxar
لینک به دیدگاه

سلام 

خوبی 

csgo  کجا بازی میکنی ؟

من ادمین سایت gameniko هستم  Haj-Hemat  :laughing:  :laughing:  :laughing:

در مورد اینترنت شاتل یه دزد به تمام معناس 

من حجمی گرفتم ازش اول سرعتم روی 16 مگ بود عالی 

اما بعد از یه مدت آوردن رو 8 مگ هی چی هم زنگ میزنم میگن درست میشه اما میدونم الکی میگن 

قطع میکنم این ماه 

راجب پینگ بستگی به لوکیشنت داره 

بعضی جاها واقعا عالیه ماخابرات توی همین csgo خودمون کسایی هستن که با مخابرات پینگ 10-12 دارن 

دوست داشتی سری هم به ما بزن  :cool:

اما از من به تو نصحت شاتل دزد رو بی خیال شو

من با اسم Crayptro وCryptro الانم با crAypبازی میکنم . نامحدود شاتل دارید ؟ من با سرعت 100هم رازیم :(

سلام

من کالاف چهار بازى ميکنم و پينگم با سرويس نامحدود تو سروراى ايراني 40-50 و خارجيا بالاى 300 هست. اون موقع که تازه گرفته بودم زير 200 بود. ميتوني از طرح هاى نا محدود اسىاتک استفاده کني و قيمتاشونو تو سايتش چک کني. ولي در روز اگه بيشتر از يه حد استفاده کني سرعتت کم ميشه. راجب کانتر هم اون 250-300 مگ هم خيلي زياده چرا؟ چون fps بازى زياده و اپلودت زياد ميشه و استفادش زياد ميشه. شما اگه توى کانتر کدى هست که بشه fps رو محدود کرد ( طورى که روون باشه و کندى احساس نشه ) استفاده کن و بعدش مصرفتو چک کن.

ممنون از نظرت دقیقا همین چیزی که شما میگید من الان 300 تا fps دارم 1-2 ماه دیگه مانیتور 144hz میگیرم بیارم پایین یا limit ش کنم لگ مندازه 

من یک ماه عجالتا پارس آنلاینو 128 نامحدود تمدید کردم اون سرعت 16 مگش بد عادت کرده ما رو !

الان این با سرعت 66 دانلود میکنه و خدا رو شکر 5 روز دیگه تموم میشه افتضاح محضه این سرویسهای نا محدود

دوست عزیز تا چند گیگ دانلود کردید شما سرعتش شد 66 چون هرچی بشتر دانلود کنی سرعتش میاد پایین منم یبار امتحان کردم سرعتش شد 32 :/ یه سر به این لینک بندازید عملا نامحدود رو محدود کردن اسمشو گزاشتن هدیه  =)) http://www.parsonline.com/adsl/sales/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA/%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF/

برا کانتر خیلی میندازه قدیم 1.6 میرفتم كیک کدی بود میزدم تو کنسول کمی ریت دان و اپ میومد پایین البته کد رابطه مستقیم با رونی بازی داشت از یک حدی جالب نبود پایینتر بیاد اما درست تنظیم میکردی قشنگ مصرف میومد پایین البته بازم مصرف بسته به مد و سرور خارجی فرق داره مثلا ددمچ مد شده و لول آپی با پینگ بالای 200 زیاد مینداخت!...یادش بخیر :دی

کدم یکچیزی تو مایه های cl update rate بود فکر کنم که عدد رو پایینتر میدادی ریت کم میشد

البته کانتر جدید شاید نداشته باشه بد نیست خودت سرچ کنی!...

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

درسن میگید  cl_updaterate cl_cmdrate , Rate همه اینا کانتر چدیدهم داره اینارو خودش تنظیم میکنه بری تو هر سروری اگه از اون میزان بیاری پایین لگ مندازه 

دزدیو سرعت پایین time out قطع وصل شدن بکنار واسه پینگ خوب هم باید پول بدیم این دیگه اخرشه 

لینک به دیدگاه

تمام کسایی که تلفن  جواب  میدن تو های وب آماده  پیچوندن مشتری ها هستن و جواب از قبل آماده  دارن.

اگه همه کار بکنن و مشتری و نتونن بیپیچونن میگن میتونین یه سرویس دیگه بگیرین و بی خیال های وب بشین(تو  شهرستان ما  پرت کمه خیالشون  راحته که تا دلشون  بخواد مشتری  آماده هست  تو صف)

بزار خیالتو راحت کنم

یکی از دوستان تو هایوب کار میکنه میگه به ما گفتن هیچ رقمه زیر بار نرین !

میخام یه فیلم در حال دانلود یک گیگ فایل تهیه کنم قبل و بع از دانلود باقی مانده حساب رو هم ضبط کنم اگه 20:30 پخش نکرد میفرستم واسه منوتو

لینک به دیدگاه

آقا بین آسیاتک و شاتل کدوم؟.آسیاتک ۱۰ گیگ در ماه ۴ تا ۱۰ صبح رایگان ولی شاتل ۴ گیگ درماه ۱ تا ۸ صبح رایگان.هر دوشون ۴۵۰۰۰

الان شما بگید کدومش؟

sent from my Lumia 730 Dual SIM with Windows 10 Mobile

لینک به دیدگاه

من شاتل دارم , ارت یک , حدود 3 سالی میشه

پینگم واسه سرورهای خارجی 90 و داخلی 20 هست ( سرویس گیمینگ داره که به طور خودکار فعال نیست , باید درخواست بدی , رایگان هست ولی نمی دونم برای همه فعال نمی کنند )

سرعتم برای دانلود 145 هست و ماهی حدود 50 گیگ دانلود می کنم , این ماهم 75 گیگ دانلود کردم , سرعتمم تغییر نکرده 

یکمی که با سرویس ارت کار کنی قلقش دستت میاد , نباید به دور مداوم دانلود کنی , برای مثال 2 ساعت دانلود کن بعد بزار واسه 2 ساعت دیگه و بعضی وقت ها با سرعت لیمیت شده به طور مدائم دانلود کنی , قانون استفاده منصفانه شاملت نمیشه 

سرویس: ART1

تاریخ جزئیات ترافیک ارسال دریافت مصرف آذر 1394
نوع ترافیک
دریافت کلریت محاسبه شده
Internet
66,735,150KB
66,735,150KB
ShatelLand
4,828,125KB
4,828,125KB
4,349,805KB 71,563,275KB 75,913,080KB

راستی گور بابای شاتل , ولی انصافا شهر ما خیلی خوب سرویس دهیش

ویرایش شده توسط Raizex
لینک به دیدگاه

بزار خیالتو راحت کنم

یکی از دوستان تو هایوب کار میکنه میگه به ما گفتن هیچ رقمه زیر بار نرین !

میخام یه فیلم در حال دانلود یک گیگ فایل تهیه کنم قبل و بع از دانلود باقی مانده حساب رو هم ضبط کنم اگه 20:30 پخش نکرد میفرستم واسه منوتو

یه درصد  فک  کن 20:30 پخش  کنه :D

بفرست  منوتو  پخش  میکنه

لینک به دیدگاه

مخابرات نگیر برای من ماهی ۷۰ میاد کیفیت هم منفی هست مخصوصا از سرور های خارج

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...