رفتن به مطلب

ازکجا اینترنت داری ؟؟

CryptorChid
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان یه سوال آیا همه جای دنیا این تقسیم کردن خط وجود داره ؟! یعنی اینترنت یک مگابیت که خودش حداکثر سرعتش میشه 128 کیلوبایت رو بین 8 نفر تقسیم میکنن که میشه برای هر نفر 16 کیلوبایت که به درد بازی نمیخوره . همه جا همینجوری هست ؟! اگه در بقیه کشورها این حالت وجود نداره پس قیمت اینترنت در ایران 8 برابر از اون چیزی که بقیه فکر میکنن ( که همون هم خیلی بالاست ) بالاتر هست !!

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

عزیز بنده 5 سال هست که ART1 128 دارم و ماهانه حدود 20 تا 25 گیگ استفادم هست و مشکلی ندارم و سرعتم کم نمیشه

فقط باید قلق استفاده از سرویس های شاتل دستتون بیاد

اولین قلقش اینه که چهار روز اول هفته استفاده هر روزتون بیشتر از یک گیگ نشه

دومین قلقش اینه که مثلا جمعه که خیلی دانلود میکنید ، دیگه تا چند روز دانلود نکنید :D

یعنی نباید چند روز پشت هم دانلود بکنید ، باید چارتتون فراز و نشیب داشته باشه

سرویس رو که بگیرین قاعده دستتون میاد

بنده شخصا فقط جمعه ها 4-5 گیگابایت دانلود میکنم و بقیه هفته استفادم معمولی هست و زیر یک گیگ

اوایل که گرفته بودم و ناشی بودم مدام سرعتم کم میشد و شاکی میشدم ، اما دیگه این چند سال همیشه روی 150 ثابت هست سرعتم

توی ماه هر آلبوم موسیقی ، موزیک ویدیو و فیلمی هم که میخوام میگیرم و اصلا دیگه باک ترافیک ندارم که تموم نشه فلان نشه فیسال نشه

ماهی 28 تومن واقعا فوق العاده مناسبه

میانگین استفادم 25 گیگابایت هست و اگه محدود از هر شرکتی میداشتم حداقل صد تومن باید هزینه میکردم و شاتل 28 میدم خیلی هم خوب وراضی پینگش هم عالی

بازی انلاین هم زیاد میکنم و اکثرا از همه پینگم بهتره

اینو هم میگم که بنده چه سرویس های محدود چه نامحدود 8 شرکت رو تست کردم و شاتل بهترین انتخاب بود دنبال بهتر از شاتل نباشین که گشتم نبود

هیچ فراز و نشیبی نداره و هیچوقت توی هیچ بازی آنلاینی هیچ مشکلی نداشتم

ویرایش شده توسط amir.coder
لینک به دیدگاه

من شاتل دارم , ارت یک , حدود 3 سالی میشه

پینگم واسه سرورهای خارجی 90 و داخلی 20 هست ( سرویس گیمینگ داره که به طور خودکار فعال نیست , باید درخواست بدی , رایگان هست ولی نمی دونم برای همه فعال نمی کنند )

سرعتم برای دانلود 145 هست و ماهی حدود 50 گیگ دانلود می کنم , این ماهم 75 گیگ دانلود کردم , سرعتمم تغییر نکرده 

یکمی که با سرویس ارت کار کنی قلقش دستت میاد , نباید به دور مداوم دانلود کنی , برای مثال 2 ساعت دانلود کن بعد بزار واسه 2 ساعت دیگه و بعضی وقت ها با سرعت لیمیت شده به طور مدائم دانلود کنی , قانون استفاده منصفانه شاملت نمیشه 

سرویس: ART1

تاریخ جزئیات ترافیک ارسال دریافت مصرف آذر 1394

نوع ترافیک
دریافت کلریت محاسبه شده
Internet
66,735,150KB
66,735,150KB
ShatelLand
4,828,125KB
4,828,125KB
4,349,805KB 71,563,275KB 75,913,080KB

راستی گور بابای شاتل , ولی انصافا شهر ما خیلی خوب سرویس دهیش

استارتر عزیز بنده از Art 1 شاتل استفاده میکنم. بعد از دانلود یک مقدار معین، سرعتتون رو کمتر و کمتر میکنن تا 10kb ، این موقع میتونید با پرداخت مابه التفاوت سرویس خودتون رو به یک تعرفه بالاتر یا پایینتر تغییر بدید تا دوباره سرعتتون درست بشه.

انتخاب بین بد و بدتره ، در شهر اردبیل بنده به نسبت ISP های دیگه از این شرکت راضی تر بودم.( البته از نامحدودش!حجمی شاتل واقعا مزخرف بود!)

p5bdvg22qc6ptlpf5enk.jpg

هیچکی شاتل ارت نداره ؟ هرکی داره یکم توضیح بدید من که 30 گیگ مصرف دارم برا من خوبه ارت 1 از 11 گیگ بیشتر مصرف کنی سرعتش تا چند میاد پایین ؟

دوستان فکر می کنم شاتل قانون مصرف منصفانه رو برداشته , نمی دونم بخاطر بسته های ارزون ایرانسه یا جشنواره زمستانی

الان از اذر ماه سرعت رو پایین نمیارن , ولی قبلا اینطوری بود اگه تو یه روزی بیشتر از 2 گیگ به طور مدارم ( مثلا 4 ساعت پشت سر هم ) دانلود میکردی سرعتت از 145 برای سرور های خارجی میومد روی 95 که اگه حدود 3 روز مصرفت کمتر از 500 مگابایت باشه بازم میاد روی 145 ولی اگر تکرار کنی میاد 45 و در نهایت میاد 16 که در پایان دوره اگه سرویس رو ارت 2 تغییر بدی سرعتت میاد 175 و می تونی قانون رو دور بزنی

برای سرور های داخلی اگر 300 گیگ هم دانلود کنی سرعتت روی 145 می مونه  , در کل میشه روزی 3 گیگ دانلود کرد بدون که سرعتت رو کم کنن , فقط نباید به طور مداوم دانلود کنی 

الان از ماه گذاشته سرعت رو پایین نمیارن , این ماه برای تست 8 ساعت به طور مداوم دانلود کردم ولی سرعتم کم نشد , البته من استان اردبیل هستم , اممکنه جا های دیگه شرایط فرق داشته باشه

fiuksy9cznliygp35vns.png

ویرایش شده توسط Raizex
لینک به دیدگاه

عزیز بنده 5 سال هست که ART1 128 دارم و ماهانه حدود 20 تا 25 گیگ استفادم هست و مشکلی ندارم و سرعتم کم نمیشه

دومین قلقش اینه که مثلا جمعه که خیلی دانلود میکنید ، دیگه تا چند روز دانلود نکنید :D

بنده شخصا فقط جمعه ها 4-5 گیگابایت دانلود میکنم و بقیه هفته استفادم معمولی هست و زیر یک گیگ

اوایل که گرفته بودم و ناشی بودم مدام سرعتم کم میشد و شاکی میشدم ، اما دیگه این چند سال همیشه روی 150 ثابت هست سرعتم

توی ماه هر آلبوم موسیقی ، موزیک ویدیو و فیلمی هم که میخوام میگیرم و اصلا دیگه باک ترافیک ندارم که تموم نشه فلان نشه فیسال نشه

میانگین استفادم 25 گیگابایت هست و اگه محدود از هر شرکتی میداشتم حداقل صد تومن باید هزینه میکردم و شاتل 28 میدم خیلی هم خوب وراضی پینگش هم عالی

اینو هم میگم که بنده چه سرویس های محدود چه نامحدود 8 شرکت رو تست کردم و شاتل بهترین انتخاب بود دنبال بهتر از شاتل نباشین که گشتم نبود

این ماه 90 گیگی دان کردم مخابرات نامحدود + 10 گیگ سایت با مرورگر مشاهده کردم  :D  :laughing:

512 K ماهی 23 تومن چندبار خرشدم محدود بگیرم اما پشیمون شدم راس کار من نیست  :)

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

من که همه رو تست کردم خوب نبودن اصلا. شاتل پارس های وب آسیا تک صبانت

کسی ADSL با کیفیت ( پینگ کم و قطعی کم, سرعت دانلود مهم نیست برام) در اهواز استفاده میکنه بگه!

وایر لس خیلی کیفیتش خوبه ولی گرونه.

لینک به دیدگاه

من که همه رو تست کردم خوب نبودن اصلا. شاتل پارس های وب آسیا تک صبانت

کسی ADSL با کیفیت ( پینگ کم و قطعی کم, سرعت دانلود مهم نیست برام) در اهواز استفاده میکنه بگه!

وایر لس خیلی کیفیتش خوبه ولی گرونه.

پینگ برای همه ISP ها خراب شده حتی سایت هم بذور باز میشن 

منم پینگ برام مهم هست دانلود مهم نیست سرعتش اما کسی نیست صدایمان را بشنود اینجا ایران هست صدای جهموری خلق چین  :D

لینک به دیدگاه

منم پینگ برام مهم هست دانلود مهم نیست سرعتش اما کسی نیست صدایمان را بشنود اینجا ایران هست صدای جهموری خلق چین  :D

چرا پینگ سرویس گیمینگ شاتل عالیه , سرور های داخلی 20 هست و برای سرور های خارجی 90 , بدون هیچ لاست پاکت و تایم اوت 

الان توی سرور های المان بتلفیلد 4 رو با پینگ 90 بدون اینکه از بازی بندازه بیرون راحت بازی می کنم

ویرایش شده توسط Raizex
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اینترنت نامحدود هیچ شرکتی بهت نمی ده بغیر ار مخابرات من خودم یکساله دارم استفاده می کنم خیلی خوبه ماهی 100 گیگ دانلود می کنم عالیه با سرعت 512 گرفتم ماهی 24000

لینک به دیدگاه

تبریک میگم من هستم صداتو بشنوم :D

اما متاسفانه در حال حاضر کاری از دستم بر نمیاد =))

اما دعا میکنم برای نتت :( :D

چرا پینگ سرویس گیمینگ شاتل عالیه , سرور های داخلی 20 هست و برای سرور های خارجی 90 , بدون هیچ لاست پاکت و تایم اوت 

الان توی سرور های المان بتلفیلد 4 رو با پینگ 90 بدون اینکه از بازی بندازه بیرون راحت بازی می کنم

سرویس گیمینگ؟ لینک این طرح از سایت شاتل رو بدین

دانلود شبانه هم داشته باشه و جوری ک شما میگین باشه عالیه!

دوست عزیز اینترنت نامحدود هیچ شرکتی بهت نمی ده بغیر ار مخابرات من خودم یکساله دارم استفاده می کنم خیلی خوبه ماهی 100 گیگ دانلود می کنم عالیه با سرعت 512 گرفتم ماهی 24000

کدوم استان هستین شما؟

لینک به دیدگاه

این ماه 90 گیگی دان کردم مخابرات نامحدود + 10 گیگ سایت با مرورگر مشاهده کردم  :D  :laughing:

512 K ماهی 23 تومن چندبار خرشدم محدود بگیرم اما پشیمون شدم راس کار من نیست  :)

ماهی 83گیگ دانلود دارم

13تومن ماهانه

مخابرات

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

برای رفتن روی سرور گیمینگ باید با خود شاتل تماس بگیرین و فکر نمیکنم جایی بهش اشاره شده باشه

بنده هم روی سرور گیمینگشون هستم و چند سالی هست هیچ جور مشکل پینگی نداشتم

باشد که به شاتل ایمان بیاورید

لطفا سرویس مخابرات رو با شاتل مقایسه نکنید ،

لینک به دیدگاه

برای رفتن روی سرور گیمینگ باید با خود شاتل تماس بگیرین و فکر نمیکنم جایی بهش اشاره شده باشه

بنده هم روی سرور گیمینگشون هستم و چند سالی هست هیچ جور مشکل پینگی نداشتم

باشد که به شاتل ایمان بیاورید

لطفا سرویس مخابرات رو با شاتل مقایسه نکنید ،

درود

شما ساکن کدوم شهر هستید؟

شما با سرور های battle.net هم تست کردین؟

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

درود

شما ساکن کدوم شهر هستید؟

شما با سرور های battle.net هم تست کردین؟

Sent from my D5503

سلام دوست عزیز

از کاشان هستم ، اما خرم آباد هم ک دانشجو بودم از شاتل نت گرفتم و دقیقا مثل همینجا بود

سه ماهم تهران بودم و گرفتم دقیقا همینگونه بود و تفاوتی وجود نداره بین شهر ها

والا من خودم توی بازی های کامپیوتری کانتر و چند تا بازی رو استیم رو تست کردم و بیشتر رو کنسول بوده

و توی هیچی هیچ مشکلی نداشتم و همیشه اگه مشکلی هم بوده از طرف مقابل بوده

اینو هم بگم ک توی تست های خودم مودم خیلی خیلی خیلی موثر بود ، حتی تا 50 میلی ثانیه

اولش مثلا توی سرور خودم کانتر با مودم 50 تومنی ، 130-120 لتنسی داشتم ، مودمو عوض کردم 80 تومنی گرفتم رسید به 80-90 

باز عوضش کردم 110 تومنی گرفتم رسید به 60 ، و دیگه با مودم های گرون قیمت هم پایین تر نرفت :D

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

از کاشان هستم ، اما خرم آباد هم ک دانشجو بودم از شاتل نت گرفتم و دقیقا مثل همینجا بود

والا من خودم توی بازی های کامپیوتری کانتر و چند تا بازی رو استیم رو تست کردم و بیشتر رو کنسول بوده

اینو هم بگم ک توی تست های خودم مودم خیلی خیلی خیلی موثر بود ، حتی تا 50 میلی ثانیه

اولش مثلا توی سرور خودم کانتر با مودم 50 تومنی ، 130-120 لتنسی داشتم ، مودمو عوض کردم 80 تومنی گرفتم رسید به 80-90 

باز عوضش کردم 110 تومنی گرفتم رسید به 60 ، و دیگه با مودم های گرون قیمت هم پایین تر نرفت :D

شاید نوع پروتکلی که DSL  وصل میشه یکم تاثیر داشته باشه .

ولی در عمل مودم زیاد تاثیری در پینگ نداره .

لینک به دیدگاه

ماهی 83گیگ دانلود دارم

13تومن ماهانه

مخابرات

با 13 تومان شما 83 گیگ دانلود میکنید ؟؟؟ من 70 تومان میدم ماهی 30 گیگ :(

لینک به دیدگاه

با 13 تومان شما 83 گیگ دانلود میکنید ؟؟؟ من 70 تومان میدم ماهی 30 گیگ :(

8گیگ حجم ماهانه دارم.دانلود شبانه هم هر شب 2.5 دانلود میشه.حداکثرش میشه 83 گیگ

لینک به دیدگاه

ممتون دوست عزیز خدا کنه پورت خالی داشته باشن از این پارس افلاین لعنتی کوچ کنم :(

8گیگ حجم ماهانه دارم.دانلود شبانه هم هر شب 2.5 دانلود میشه.حداکثرش میشه 83 گیگ

دیگه ورداشتن این سرویس هارو اره ؟   من گیج شدم یکی میگه کلا دانلود شبانه رو ورداشتن یکی دیگه میگه هنوزم هست 

لینک به دیدگاه

دیگه ورداشتن این سرویس هارو اره ؟   من گیج شدم یکی میگه کلا دانلود شبانه رو ورداشتن یکی دیگه میگه هنوزم هست 

بستگی به جاش داره

طرح من قدیمیه و 2ساله دارمش

طرحای جدید مخابرات شهرمون شبانه نداره ولی من هنوز دارمش

هر شهر و هر منطقه خدماتش فرق میکنه

لینک به دیدگاه

دوستان کسی میدونه اینستا گرام چقد مصرف داره ؟ میدونم بستگی داره یاروفقط عکس ببینه یا ویدیو بگیم هردو قاطی بنظر شما تو1 ساعت چقد مصرف داره 

لینک به دیدگاه

دوستان کسی میدونه اینستا گرام چقد مصرف داره ؟ میدونم بستگی داره یاروفقط عکس ببینه یا ویدیو بگیم هردو قاطی بنظر شما تو1 ساعت چقد مصرف داره 

میتونید برای اینکه بفهمید دقیقا چقدر مانیتورینگ و مصرف دارید از  V-P-N روی گوشی استفاده کنید .

مورد VIP خاصی رو هم خواستید پخ بدید .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

:o یعنی ممکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی تایید میکنه گفته های ایشون رو ؟

لینک به دیدگاه

این وضعیت پینگ سرویس شاتل برای سرور المان بدون کاهنده پینگ

vo7bkcxwgac5qxp5mhw3.png

bncdy91meihkksqzclhw.png

:o یعنی ممکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی تایید میکنه گفته های ایشون رو ؟

چنین چیزی اصلا امکان نداره 

لتنسی (میانگین پینگ ) و پینگ به ISP مربوطه و مودم در کاهش پینگ هیچ تاثیری ناره , احتمالا این دوستمون به طور تصادفی با تعویض مودم سرویس دهی ISP شون بهتر شده

ویرایش شده توسط Raizex
لینک به دیدگاه

من از سرویس جهنمی"مخابرات" استفاده میکنم!

راهی هم برای خلاص شدن از این جهنم نیست!(بخاطر سیم کشی فیبر نوری و انحصاری کردنش توسط مخابرات!)

لینک به دیدگاه

دوستان تو منطقه ما فقط مخابرات و های وب و آسیاتک سرویس داره ، راهی هست که بشه از شاتل سرویس گرفت ؟

لینک به دیدگاه

دوستان تو منطقه ما فقط مخابرات و های وب و آسیاتک سرویس داره ، راهی هست که بشه از شاتل سرویس گرفت ؟

با ptp میشه (اتصال بی سیم نقطه به نقطه)که بعضی ispها میدند که دو مورد رو باید اول چک کنید و مد نظر بگیرید!

1.آنتنی در نزدیکی شما هست؟که با ispباید صحبت کنید

2.هزینه اولیه چیزی حدود 400 هزار تومان میباشد.

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...