رفتن به مطلب

فروش CPU اینتل 4690K دست دو

Devileytion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

خب دوستان یه CPU دارم برای فروش.

اولین چیز، موقت اور شده تا 4.5 برای تست دوتا کولر که ریویو کردم اینجا.

http://tv.pcmod.ir/1479/

خالی مالی نمی بندم که اور نشده. میشه کسی CPU آنلاک K بخره اور نکنه؟

دوم اینکه تنها کارش نمایش یه تصویر ثابت در طول ویدئو ها بوده و یکی دو جلسه هم تست گرافیک از سیستم گرفته شده که به CPU ربطی نداره.

جعبه و کولرش هم موجوده. از کولرشم استفاده نشده.

قیمت پایه 640.

هر قیمتی خواستید اگه زیر پایه بود فقط اینجا اعلام کنید (مجازید، سوسول بازی نداریم) ولی اگه جواب ندادم یعنی تمایلی ندارم. برای قیمت بالاتر میتونید پیام خصوصی هم بزنید.

تعویضم ندارم چون میخوام پولشو بزنم به زخمی حقیقت. خواستم سیستم خودمو ارتقا بدم، دودلم فعلا.

پایان مزایده هم 24 ساعت بعد از بالاترین پیشنهاد.

هزینه ارسالم خریدار پای خریدار محترم، تحویل حظوری هم تهران میدون ولیعصر در خدمتم.

عکس:

post-6642-0-69617500-1450774726_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کسانی هستند که 4690k گرفتند و به هر دلیلی اور نکردند حتی یک بار ! 

مثلا خود من فقط به خاطر آینده نگری رفتم 4690k گرفتم و پیش خودم گفتم در صورت نیاز اگه کم آورد میرم سراغ اورکلاک (که در اون صورت هم به احتمال زیاد نمیرم :دی). تا الان هم با کلاک دیفالت خودش داره کار میکنه... 

به هر صورت خوب بفورشی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز کسانی هستند که 4690k گرفتند و به هر دلیلی اور نکردند حتی یک بار ! 

خوب اون افراد اشتباه کردن چون سی پی یو سری K برای اور کردن هست و اگر کسی قصد اور کردن نداشته باشه نباید پول اضافی برای این قابلیت پرداخت کنه و میتونه با پرداخت 70-80 هزار تومان کمتر سری معمولی بگیره . :-B

البته تو مملکت ما از این اتفاقها زیاد میافته و حتی من دیدم که برای سیستم منشی مدیرعامل سی پی یو 4790K نصب کردن که کاربری اون سیستم فقط تایپ کردن و استفاده از نرم افزار آفیس و یا ران کردن تلگرام و .... بوده ولی خوب در احترام به مدیر عامل شرکت قویترین سیستم شرکت را در اختیار منشیش قرار دادند و در عوض تو بخش فنی شرکت که با نرم افزارهای طراحی و ... کار میکنند سیستم i3 مورد استفاده قرار میگیرد  =))

لینک به دیدگاه

خوب اون افراد اشتباه کردن چون سی پی یو سری K برای اور کردن هست و اگر کسی قصد اور کردن نداشته باشه نباید پول اضافی برای این قابلیت پرداخت کنه و میتونه با پرداخت 70-80 هزار تومان کمتر سری معمولی بگیره . :-B

البته تو مملکت ما از این اتفاقها زیاد میافته و حتی من دیدم که برای سیستم منشی مدیرعامل سی پی یو 4790K نصب کردن که کاربری اون سیستم فقط تایپ کردن و استفاده از نرم افزار آفیس و یا ران کردن تلگرام و .... بوده ولی خوب در احترام به مدیر عامل شرکت قویترین سیستم شرکت را در اختیار منشیش قرار دادند و در عوض تو بخش فنی شرکت که با نرم افزارهای طراحی و ... کار میکنند سیستم i3 مورد استفاده قرار میگیرد  =))

:laughing: :laughing: :laughing:

emoji106.png

لینک به دیدگاه

بنده هم 4790کا داشتم و یک هرتز هم اورش نکردم.چون خیلی راحت جواب کارهامو میداد و توی بازی هم کوچکترین مشکلی نداشت :)

لینک به دیدگاه

خب دوستان یه CPU دارم برای فروش.

اولین چیز، موقت اور شده تا 4.5 برای تست دوتا کولر که ریویو کردم اینجا.

http://tv.pcmod.ir/1479/

خالی مالی نمی بندم که اور نشده. میشه کسی CPU آنلاک K بخره اور نکنه؟

دوم اینکه تنها کارش نمایش یه تصویر ثابت در طول ویدئو ها بوده و یکی دو جلسه هم تست گرافیک از سیستم گرفته شده که به CPU ربطی نداره.

جعبه و کولرش هم موجوده. از کولرشم استفاده نشده.

قیمت پایه 640.

هر قیمتی خواستید اگه زیر پایه بود فقط اینجا اعلام کنید (مجازید، سوسول بازی نداریم) ولی اگه جواب ندادم یعنی تمایلی ندارم. برای قیمت بالاتر میتونید پیام خصوصی هم بزنید.

تعویضم ندارم چون میخوام پولشو بزنم به زخمی حقیقت. خواستم سیستم خودمو ارتقا بدم، دودلم فعلا.

پایان مزایده هم 24 ساعت بعد از بالاترین پیشنهاد.

هزینه ارسالم خریدار پای خریدار محترم، تحویل حظوری هم تهران میدون ولیعصر در خدمتم.

عکس:

attachicon.gifFullSizeRender.jpg

من خودم 4690k داشتم حتی یکبار هم اور نکردم. دلیلم هم برا خریدش داشتن جامعه وسیعتر و امکان فروش راحت ترش در آینده بوده. پس لطفا جمع نبندیم.  :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیگه دوستان توضیح دادن این مسئله رو.

لینک به دیدگاه

من خودم 4690k داشتم حتی یکبار هم اور نکردم. دلیلم هم برا خریدش داشتن جامعه وسیعتر و امکان فروش راحت ترش در آینده بوده. پس لطفا جمع نبندیم.  :)

عزیز اشتباه کردید سری K خریدید ...سری k برای اورکلاک هست صرفا و دیگر هیچ . 

اینکه استارتر گفتند که اورکلاک کردن نکته مثبتی هست وگرنه ناگریز یا محکوم به دروغ میشد یا به عدم اگاهی که هر دو خوب نیست .

لینک به دیدگاه

تاپیک فروش این بنده خدارو تبدیل به تاپیک تبادل نظر کردن!!!!! باور کنید هیچکس علاقه ای به خوندن نطرات شما در مورد OC کردن و  نکردن  تو تاپیک فروش رو نداره...

به هیچ عنوان لحنه تهاجمی و قصد بی احترامی نداشتم...فقط خیلی رک حقیقت رو گفتم :D @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توسط بنده خریداری شد ختم تاپیک

خخخخخخ

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

خخخخخخ

خریدی اور کنی  به جای این بنده خدا 

خخخخخ

لینک به دیدگاه

تاپیک فروش این بنده خدارو تبدیل به تاپیک تبادل نظر کردن!!!!! باور کنید هیچکس علاقه ای به خوندن نطرات شما در مورد OC کردن و  نکردن  تو تاپیک فروش رو نداره...

به هیچ عنوان لحنه تهاجمی و قصد بی احترامی نداشتم...فقط خیلی رک حقیقت رو گفتم :D @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

عزیز اشتباه کردید سری K خریدید ...سری k برای اورکلاک هست صرفا و دیگر هیچ . 

اینکه استارتر گفتند که اورکلاک کردن نکته مثبتی هست وگرنه ناگریز یا محکوم به دروغ میشد یا به عدم اگاهی که هر دو خوب نیست .

ممنون که متوجه اشتباهم کردین، نمیدونستم الان کاملا توجیه شدم  :)

مبارک خریدار باشه  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خخخخخخ

با دوستمون داریم صحبت میکنیم. در صورت واریز ارسال میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

570 خریدارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عب داستانی شدا.

خودم جرات نمیکنم پست کسی اینجا نقل قول کنم، پ.خ میزنم که مدیریت نگه داری خلاف قوانین آپ میدی؛ بعد دوستان اینجوری تاپیک رو آذین میبندن.

یکم رعایت کنید دوستان گلم.

لینک به دیدگاه

عب داستانی شدا.

خودم جرات نمیکنم پست کسی اینجا نقل قول کنم، پ.خ میزنم که مدیریت نگه داری خلاف قوانین آپ میدی؛ بعد دوستان اینجوری تاپیک رو آذین میبندن.

حق با شماست دوست من، عذر میخوام. امیدوارم خوب بفروشید.

عب داستانی شدا.

حق با شماست دوست من، عذر میخوام. امیدوارم خوب بفروشید.
لینک به دیدگاه

650 برای من با احتساب هزینه ارسال پست پیشتاز به اصفهان توسط شما. :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا فروخته شده مبلغ هم واریز شده بیخیال شید دیگه

لینک به دیدگاه

با دوستمون داریم صحبت میکنیم. در صورت واریز ارسال میشه.

طبق این پست فروشنده باید وضعیت رو مشخض کنند ، نه شما دوست عزیز!  ^_^

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...