رفتن به مطلب

فروش CPU اینتل 4690K دست دو

Devileytion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خوب اون افراد اشتباه کردن چون سی پی یو سری K برای اور کردن هست و اگر کسی قصد اور کردن نداشته باشه نباید پول اضافی برای این قابلیت پرداخت کنه و میتونه با پرداخت 70-80 هزار تومان کمتر سری معمولی بگیره . :-B

البته تو مملکت ما از این اتفاقها زیاد میافته و حتی من دیدم که برای سیستم منشی مدیرعامل سی پی یو 4790K نصب کردن که کاربری اون سیستم فقط تایپ کردن و استفاده از نرم افزار آفیس و یا ران کردن تلگرام و .... بوده ولی خوب در احترام به مدیر عامل شرکت قویترین سیستم شرکت را در اختیار منشیش قرار دادند و در عوض تو بخش فنی شرکت که با نرم افزارهای طراحی و ... کار میکنند سیستم i3 مورد استفاده قرار میگیرد  =))

چون سیپیو فروش رفته پست گذاشتم منم سیپیو i7 2700 k گرفتم تا حالا اور نکردم.میدونید چرا چون ما در وضعیتی نیستیم که بخایم یک قطعه ای بگیریم که بعد بندازیم دور باید یک قطعه ای بگیریم تا موقع ارتقا بتونیم ردش کنیم .خودم شخصا هر قطعه کامپیوتر بجز هارد و موس کیبرد یک مدلی خرید میکنم که هر وقت خاستم بتونم ردش کنم.
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چون سیپیو فروش رفته پست گذاشتم منم سیپیو i7 2700 k گرفتم تا حالا اور نکردم.میدونید چرا چون ما در وضعیتی نیستیم که بخایم یک قطعه ای بگیریم که بعد بندازیم دور باید یک قطعه ای بگیریم تا موقع ارتقا بتونیم ردش کنیم .خودم شخصا هر قطعه کامپیوتر بجز هارد و موس کیبرد یک مدلی خرید میکنم که هر وقت خاستم بتونم ردش کنم.

خوب دوست عزیز اگر تمایلی به اور کردن نداشتید چرا مقداری هزینه بیشتر دادید ؟

میتونستید با هزینه کمتر سری معمولی را بگیرید که در عمل هم برای شما هیچ فرقی با سری k ندارد  :)

در تنها موردی که خود من هم به دوستانی که قصد اورکلاک نداشتند پیشنهاد خرید سری K میدادم سی پی یو 4790K بود که فرکانس دیفالتش نسبت به سری معمولی آن 400 مگا هرتز بیشتر بود ولی در بقیه موارد هیچ فرقی بین سری معمولی و سری K درحالت دیفالت نیست .

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز. کسی که CPU سری K میخره و اور نمیکنه میشه داستان 206خانوم دکتری که تا مطب میره بر میگرده. به نظرت یه همچین آدمی (خانوم دکتره) چقدر تو مکانیک خودرو قابل اعتماده که بتونه خودش تظمین بده با ماشینش درست گازو کلاج کرده؟

اگه کسی به من حتی صادقانه بگه CPU کا داشتم ولی اور نکردم با خودم میگم ببین کی بوده که یه پردازنده آنلاک رو نتونسته خیلی ساده اور کنه، پس خدا عالمه که CPU دست همچین عادمی چی کشیده؟ همه چیز Auto و دیفالتم چندان کار خوبی نیست. نمونش ولتاژ auto همیشه بالاتر از حد نیاز پردازندس و کسی هم که قصد اور نداشته حتما هزینه ای هم برای کولر نکرده پس CPU همچین در شرایت ایده آلی کار نکرده که بگیم وای CPU در حد آکه. میشه همون 206 که معلوم نیست توش به جای آب رادیات و روغن چی ریختن آخرشم میگن دست فلانی بده لابد کارکردی نداشته و عین فابریکه. این چیزا دیگه تو جامعه منو شما جا افتاده پس تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها. CPU معمولی داشته باشی خود اینتلم نمی تونه بگه اور کردی یا نه.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

آقا ما یه اور کردشو میخایم دارید ؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...