رفتن به مطلب

تجربه شما از اجرای روان gta v روی رزولوشن پایین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

***عنوان تاپیک عوض شد***

سلام به دوستان لیونی

تجربه خودتون رو از سیستمی که بتونه gta v رو روی رزولوشن 1024x768  و تنظمیات medium روون اجرا کنه

cpu, graphic , ram و فریم دهی بازی رو به اشتراک بذارین

ممنون

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

من فقط اینو بهت بگم که با رم 4گیگ بازی خیلی لگ میزنه ,

و فکر میکنم Q6600 با کمی اورکلاک خوب جواب میده

لینک به دیدگاه

رزولیشن نسبت به فول اچ دی بیش از 60 درصد کاهش داره !

گمون نکنم رم 4 کم بیاره .

cpu رو سری g یا فنوم 4 هسته ای بگیرید . سری q برای گیم ( تا اونجایی که من میدونم ) چندان خوب نیست ( فرکانس پایین ) .

گرافیک 650 و 7770 و 6870 و همین حدود خوبه !

لینک به دیدگاه

درود، بنده روی سیستم قبلی با E7400 و 4 گیگ رم DDR2 با گرافیک GTX 560 SE بازی رو با تنظیمات Medium به بالا برروی رزولوشنی که مدنظر شما هست بازی میکردم، فریم بازی هم اگه اشتباه نکنم بالای 30 بود، البته من بعضی تنظیمات رو واقعا بالا برده بودم! :D تو اکثر جاها بازی روون بود، ولی وقتی سوار ماشین می شدی تنها قسمت بالای شهر کمی بازی تیک میزد، وگرنه بقیه موارد خوب و قابل قبول بودند، البته اگر تنظیمات رو همگی روی مدیوم میگذاشتم بازی روان اجرا میشد. در ضمن روی یوتوب هم ویدئوهایی دیدم که با اور کردن q6600 تا 3.0-3.2 با فن استوک! مقدار زیادی از لگ کاهش پیدا کرده بود.

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.

ویرایش شده توسط Nima_2015
لینک به دیدگاه

رزولیشن نسبت به فول اچ دی بیش از 60 درصد کاهش داره !

cpu رو سری g یا فنوم 4 هسته ای بگیرید . سری q برای گیم ( تا اونجایی که من میدونم ) چندان خوب نیست ( فرکانس پایین ) .

گرافیک 650 و 7770 و 6870 و همین حدود خوبه !

سری q9xxx رو به هر سلرونی ترجیح میدم .

رم دو عدد 4 گیگ یا 4 عدد 2 گیگ ( در نهایت حداقلش 8 گیگ رم باشه )

پردازنده q9400 یا بالاتر

گرافیک 750ti

اگه بودجه محدود تر هست لطفا بگین چقدر بودجه موجود هست ؟ تا قطعات مناسب رو انتخاب کنیم 

لینک به دیدگاه

من قبلا رم-ام 4 بود و از وقتی که افزایش دادم لگهای ناگهانی رواصلا نمیبینم(خیلی کم شده)

با رم 4 بازی از 3850 یا همین حدودها استفاده میکنه(توی شلوغی 4000+) که با فشرده سازی به این حد میرسه و وقتی که کم میاره شروع به لگ زدنهای ناگهانی میکنه ولی الان راحت تا 4500 استفاده میکنه و از اون لگهای وحشتناک هم خبری نیست

خب حالا اگر نیاز نداره پس چرا استفاده میکنه :-?

همون 4+1 هم احتمالا براش کافی باشه

لینک به دیدگاه

سلام 

یه سیستم fm2+ تهیه کنید خیلی بهتره . سی پی یو هم a8 7600 که دارای گرافیک r7 هست . قدرت گرافیکش هم بالای 200 ارزش داره و اینجوری شما حدود 100 تا 120 هزینه سی پی یو کردید . 

لینک به دیدگاه

سلام عزيزم

فکر خريد پردازنده دو هسته اى براى gta v رو از سر مبارکت بيرون کن. من با i3 کم ميووردم. حد اقل يه چهار هسته اى حد اقل c2q لازمه. به amd هم اصلا فکر نکن که فريم دهيش افتضاحه مخصوصا پردازنده هاى apu

رم چهار گيگ هم کافيه به شرطى که texture quality رو روى مديوم بزارى. اگه بيشتر بزارى حجم گرافيک بايد دوگيگ باشه که اگه يک بود کم مياره و افزايش رم هم کمکي نميکنه و بعد يه ربع دوباره لگ ميشه.

بيشتر روى cpu کار کن.

گراف رو حتما 2 گيگ بردار تا بتوني تکسچر رو very high کني چون روى مديوم بازى خيلي بيريخت ميشه.

روى i5 3470

vga gt 630 2G

روى فکر کنم مديوم , شصت فريم داد.

نظر خودم رم 4

گراف 730 دو گيگ کار کرده.

پردازنده حد اقل 9550

لینک به دیدگاه

من قبلا رم-ام 4 بود و از وقتی که افزایش دادم لگهای ناگهانی رواصلا نمیبینم(خیلی کم شده)

با رم 4 بازی از 3850 یا همین حدودها استفاده میکنه(توی شلوغی 4000+) که با فشرده سازی به این حد میرسه و وقتی که کم میاره شروع به لگ زدنهای ناگهانی میکنه ولی الان راحت تا 4500 استفاده میکنه و از اون لگهای وحشتناک هم خبری نیست

خب حالا اگر نیاز نداره پس چرا استفاده میکنه :-?

همون 4+1 هم احتمالا براش کافی باشه

شما توی چه رزولیشن و تنظیماتی بازی کرده اید ؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بفرما این اجرای بازی gta v با سی پی یو و گرافیک داخلی پردازنده a8 7600 روی رزولیشن  1920*1080 

https://www.youtube.com/watch?v=I_HUXNbglzo

باید از چیز شکن استفاده کنید . بین 20 تا 25 فریم هم میده . روی رزولیشن 1280 در 720 هم تستشو دیدم حدود 40 تا 42 فریم میداد که تو همونجا یه سرچ کوچولو بزنید خودتون میبینید 

البته اگر بخواید با جزئیات بالا اجرا کنید مشخصه که نیاز به گرافیک مجزا خواهید داشت 

موفق باشید 

آدرس به طور اتوماتیک حذف میشه  :D  اگر خواستید بگید براتون دان میکنم جای دیگه آپ میکنم 

سایت یوتیوب 

ویرایش شده توسط babak_11
لینک به دیدگاه

شما توی چه رزولیشن و تنظیماتی بازی کرده اید ؟؟؟

1280x720

حداقل تنظیمات 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بفرما این اجرای بازی gta v با سی پی یو و گرافیک داخلی پردازنده a8 7600 روی رزولیشن  1920*1080 

باید از چیز شکن استفاده کنید . بین 20 تا 25 فریم هم میده . روی رزولیشن 1280 در 720 هم تستشو دیدم حدود 40 تا 42 فریم میداد که تو همونجا یه سرچ کوچولو بزنید خودتون میبینید 

البته اگر بخواید با جزئیات بالا اجرا کنید مشخصه که نیاز به گرافیک مجزا خواهید داشت 

موفق باشید 

آدرس به طور اتوماتیک حذف میشه  :D  اگر خواستید بگید براتون دان میکنم جای دیگه آپ میکنم 

سایت یوتیوب 

میتونید به صورت رایگان تو سایت آپارات بارگذاریش کنید ، دردسر دانلود و آپلود هم نداره .

این یکی رو خودم براتون load کردم @};- : http://www.aparat.com/v/9rGY0

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

ممنون از لطفتون بابت آپلود فایل .  :clapping:  :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...