رفتن به مطلب

مشکل عجیب در روشن شدن سیستم

THE-BLACK-CAPTAIN
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان خوب لیونی

خب دوستان یه مشکلی که واسه سیستم من پیش اومده اینه که وقتی دکمه پاور کامپیوتر میزنم اول فن ها و odd و hdd همگی روشن میشن بعد از یک ثانیه خاموش میشن و ایندفعه کل سیستم کامل روشن میشه و درست کار میکنه

Clear cmos هم کردم ولی مشکل پابرجاست

بنظرتون مشکل از پاور یا مادربورد؟

i7 5820k

X99X killer

Gskill 4*4 3400

Green 1050oc+

لینک به دیدگاه

سلام

با اجازه استارتر

منم تقریبا یه هم چین مشکلی دارم البته گاهی اینطوری میشه و برای روشن شدن باید دوباره دکمه پاور رو بزنیم.

لطفا دوستان کمک کنید

@};-

لینک به دیدگاه

برق اضافه پاور و مين رو خالي کنيد و تست کنين ( بلدى که؟ )

کولر پردازنده رو دوباره باز و صحيح ببند چون اگه موقع روشن شدن سيستم , پردازنده بيشتر از حد مجاز گرم بشه سيستم خاموش ميشه. قبلا با پاور گرين اين مشکلو داشتم. اگه بعد از تخليه برق کيس و پاور , مشکل حل نشد و کولر رو هم چک کردى , با يه پاور ديگه هم تست کن چون اگه زياد خاموش روشن بشه ممکنه منبع تغذيه پاور دچار مشکل بشه و حد اقل بايوس بپرونه ( واسه خودم اتفاق افتاده با سيستم قبليم )

لینک به دیدگاه

برق اضافه پاور و مين رو خالي کنيد و تست کنين ( بلدى که؟ )

کولر پردازنده رو دوباره باز و صحيح ببند چون اگه موقع روشن شدن سيستم , پردازنده بيشتر از حد مجاز گرم بشه سيستم خاموش ميشه. قبلا با پاور گرين اين مشکلو داشتم. اگه بعد از تخليه برق کيس و پاور , مشکل حل نشد و کولر رو هم چک کردى , با يه پاور ديگه هم تست کن چون اگه زياد خاموش روشن بشه ممکنه منبع تغذيه پاور دچار مشکل بشه و حد اقل بايوس بپرونه ( واسه خودم اتفاق افتاده با سيستم قبليم )

من پاور از پشت خاموش کردم و سیم پاور هم در اوردم گذاشتم یه چند دقیقه بگذره بعد وصل کردم بدون مشکل روشن شد بعد دوباره pc خاموش کردم ایندفعه دوباره مثل قبل با مشکل روشن شد فکر کنم مشکل پاور هست درسته؟

کولر هم درسته بسته شده و دما نرماله

ویرایش شده توسط agandûr
لینک به دیدگاه

اگه بتوني با يه پاور ترجيحا غير گرين تست کني خوبه.

لینک به دیدگاه

اگه بتوني با يه پاور ترجيحا غير گرين تست کني خوبه.

اگه دکمه روشن کردن در حد یک ثانیه نگه دارم همون موقع بدون مشکل روشن میشه ولی تا بعد لوگو ویندوز ده میره و ریست میشه و درست بالا میاد

حالا باید یه پاور دیگه گیر بیارم باش تست کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

احیانا بایوس آپدیت نکردین؟ یبار این مشکل رو داشتم بایوس قدیمی تری فلش کردم کاملا حل شد مشکلم. از رم ها هم میتونه باشه. شما رم هارو یکی یکی امتحان کنین شاید یکی از رم ها مورد داره.

لینک به دیدگاه

سلام

احیانا بایوس آپدیت نکردین؟ یبار این مشکل رو داشتم بایوس قدیمی تری فلش کردم کاملا حل شد مشکلم. از رم ها هم میتونه باشه. شما رم هارو یکی یکی امتحان کنین شاید یکی از رم ها مورد داره.

نه اپدیت نکردم ولی پشتیبانی ازراک گفت حتما اپدیت کنین شاید درست بشه

رم هم تست کردم مشکلی نداشت

لینک به دیدگاه

بشخصه اگه سیستم شما رو با این کیفیت قطعات داشتم هیچوقت بهش دست نمیزدم و میبردم لیون کامبیوتر یا جای مورد اعتمااد برام تست کنن - اما من قبلا همین مشکل رو با h61  m و G2020 داشتم - مشکلم هم حل نشد  - مشکل هم غالبا به این صورتی که شما گفتید بود و اینکه هر وقت برق کامبیوتر رو قطع میکردم بعد باید برای روشن شدنش دو سه بار سعی میکردم !!! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه اپدیت نکردم ولی پشتیبانی ازراک گفت حتما اپدیت کنین شاید درست بشه

رم هم تست کردم مشکلی نداشت

پس اگه مادربردتون asrock هستش حتما آپدیت کنین بایوس رو. تو سایت ازراک ببینین ورژن آخر روی برده؟ اگه بود یه ورژن قبلتر یا ورژن جدیدش رو بریزین. بردی که من داشتم هم ازراک بود همین مشکل رو داشت. مخصوصا با گرافیک amd. موفق باشین

لینک به دیدگاه

دوستان الان ویندوز هفت نصب کردم فعلا خداروشکر درست روشن میشه فکر کنم یک نوع باگ ویندوز ده بوده

با تشکر از تمام دوستانی که راهنمایی کردن

ویرایش شده توسط agandûr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان الان ویندوز هفت نصب کردم فعلا خداروشکر درست روشن میشه فکر کنم یک نوع باگ ویندوز ده بوده

خدا رو شکر ولی عزیز با نصب ویندوز مشکل شما حل نمیشه.

لینک به دیدگاه

خدا رو شکر ولی عزیز با نصب ویندوز مشکل شما حل نمیشه.

درست میفرمایید چون برای ویندوز ده خود سایت ازراک بایوس 2.1 پیشنهاد داده واسه من نسخه 1.50 نصبه بزودی بایوس جدید نصب میکنم

بازم ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...