رفتن به مطلب

Recommended Posts

تخفیف هارد بلو 1 ترابایت و فن af140 کورسیر همین الان در کانال لیون کامپیوتر

لینک به دیدگاه

• ارسال 129
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

درود

من مطمئنم یه روز جناب حسینی لیون رو با ایده های نو و جذب و تفکرات جالبش به یکی از پر طرفدارترین ها در ایران خواهد کرد

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

درود

من مطمئنم یه روز جناب حسینی لیون رو با ایده های نو و جذب و تفکرات جالبش به یکی از پر طرفدارترین ها در ایران خواهد کرد

بسیار ممنونم جناب شعبانی :x

انرژی دوستان قدیمی مثل شما همیشه به ما میرسه @};-

لینک به دیدگاه

تخفیف هدست بی سیم با کیفیت گیمینگ استیل سریس همین الان در کانال لیون کامپیوتر

http://lioncomputer.ir/product/7289/%D9%87%D8%AF%D8%B3%D8%AA+%D8%A8%DB%8C+%D8%B3%DB%8C%D9%85+%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%84+%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%B3+7+XB/

لینک به دیدگاه

امیدوارم این حرکت باحال تا زمانی که من پول هام واسه خرید هارد جور میشه ادامه پیدا کنه....  :D

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی عزیز.ممنون بابت سایت بروز با قیمتای واقعن عالیتون.به خاطر همین مدیریته صحیحه که من هم تصمیم گرفتم خرید سیستم جدیدمو از سایت شما انجام بدم.چون من مرتب به سایتتون سر میزنم حداقل روزی 3 بار. بعضی از قیمتای اجناستون در مقابل سایتای دیگه حداقل 40 هزار تومن پایین تره مثه ssd های سامسونگتون.واقعن کارتون درسته وکسی که با مشتریاش صادق باشه جواب صداقتشو هم میگیره.جناب حسینی میخواستم بدونم من اگه بخوام سیستمی تا 8میلیون ازتون بخرم تخفیف هم بش میخوره؟مسئله ی بعد اینکه هزینه های اسمبل ونصب نرم افزار چطوریه؟ضمنن من همکارتون هستم و در بخش قیمت همکار هم مدارکمو ثبت کردم.ممنون میشم یه توضیحی بدین.موفق باشید.

ویرایش شده توسط lali city
لینک به دیدگاه

درود جناب حسینی.

Gskill Ripjaws X 8GB 4GBx2 2400MHz CL11 DDR3

من این مدل رو میخوام بخرم.اگه توی تخفیفاتون بزارین خیلی خوب میشه.

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی عزیز.ممنون بابت سایت بروز با قیمتای واقعن عالیتون.به خاطر همین مدیریته صحیحه که من هم تصمیم گرفتم خرید سیستم جدیدمو از سایت شما انجام بدم.چون من مرتب به سایتتون سر میزنم حداقل روزی 3 بار. بعضی از قیمتای اجناستون در مقابل سایتای دیگه حداقل 40 هزار تومن پایین تره مثه ssd های سامسونگتون.واقعن کارتون درسته وکسی که با مشتریاش صادق باشه جواب صداقتشو هم میگیره.جناب حسینی میخواستم بدونم من اگه بخوام سیستمی تا 8میلیون ازتون بخرم تخفیف هم بش میخوره؟مسئله ی بعد اینکه هزینه های اسمبل ونصب نرم افزار چطوریه؟ضمنن من همکارتون هستم و در بخش قیمت همکار هم مدارکمو ثبت کردم.ممنون میشم یه توضیحی بدین.موفق باشید.

درود دوست گلم

ممنونم از محبتتون

متاسفانه سود قطعات خیلی کاهش پیدا کرده ولی تمام سعیمون رو میکنیم که بتونیم بهتون تخفیف بدیم البته تخفیفات کمن ولی میشه یه کارهایی کرد.

خیلی وقتها تختفیف مهم نیست مهم خرید مناسب با مشاوره خوب و قطعات اورجینال و اصیل هستش

ولی با این حال کاملا در خدمتیم و افتخار میدید

درود جناب حسینی.

من این مدل رو میخوام بخرم.اگه توی تخفیفاتون بزارین خیلی خوب میشه.

درود دوست گلم

فردا منتظر باش تو تلگرام ;)

لینک به دیدگاه

تخفیف پاور 600 وات گرین هم اکنون در کانال تلگرام لیون کامپیوتر

لینک به دیدگاه

تخفیف  ویژه RGB LED DEEPCOOL همین الان در کانال لیون کامپیوتر

https://telegram.me/joinchat/Bdr8oTviHnrhSt7w51yn9g

لینک به دیدگاه

تختفیف رمهای Adata 2133 ddr3 8gb با تختفیف بسیار ویژه همین الان در کانال لیون کامپیوتر

دوستان اگر کالایی دوست دارید تخفیف بخوره و شما خرید کنید اینجا اعلام کنید در صورت موجود بودن بعد از بررسی انجام میشه

لینک به دیدگاه

من تخفیف نمیخوام فقط میخوام کارت های گرافیک Galax رو بیزحمت موجود کنید مخصوصا ۹۷۰ و ۹۸۰ رو.

Sent from my Nokia_X using Tapatalk

لینک به دیدگاه

تخفیف کیس کورسیر Corsair Carbide Series® SPEC-01 Mid-Tower Gaming Case همین الان در کانال تلگرام لیون کامپیوتر

لینک به دیدگاه

http://lioncomputer.ir/product/2812/%D8%B1%D9%85+%D8%AC%DB%8C+%D8%A7%D8%B3%DA%A9%DB%8C%D9%84+TridentX+8GB+4GBx2+2400Mhz+CL11+DDR3/

این مدل یا هر پک 4gb*2 با فرکانس ۲۱۳۳ یا بالاتر.

جناب حسینی چند پست بالاتر درخواست این مدل رو گذاشته بودم.فرمودین تو تاپیک بزار.منم جهت یادآوری دوباره در این تاپیک می زارم

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

لطفا اگه ممکنه برای فرمون لاجیتک G27 هم از این تخفیف خوبا بزنید!

مـرســــی @};-

لینک به دیدگاه

http://lioncomputer.ir/product/2812/%D8%B1%D9%85+%D8%AC%DB%8C+%D8%A7%D8%B3%DA%A9%DB%8C%D9%84+TridentX+8GB+4GBx2+2400Mhz+CL11+DDR3/

این مدل یا هر پک 4gb*2 با فرکانس ۲۱۳۳ یا بالاتر.

جناب حسینی چند پست بالاتر درخواست این مدل رو گذاشته بودم.فرمودین تو تاپیک بزار.منم جهت یادآوری دوباره در این تاپیک می زارم

ممنون

سلام جناب حسینی

لطفا اگه ممکنه برای فرمون لاجیتک G27 هم از این تخفیف خوبا بزنید!

مـرســــی @};-

آقای حسینی، اگه ممکنه دوباره فن Corsair Air Series AF140 Quiet Edition High Airflow 140mm تخفیف بدید.

دفعه ی قبل، دیر متوجّه شدم و اعتبار زمانی تموم شده بود.

اگه بشه صبح تخفیف اعمال بشه که ظهر برم فروشگاه و بگیرم، عالیه.

درود دوستان گلم

امروز منتظر خبر تخفیفها باشید ;)

اینرو هم بدونید شما برای ما مهمید @};- :x

البته الان تلگرام ما قطعه امیدواریم امروز وصل بشه

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

امروز منتظر خبر تخفیفها باشید ;)

اینرو هم بدونید شما برای ما مهمید @};- :x

البته الان تلگرام ما قطعه امیدواریم امروز وصل بشه

تلگرام همه قطعه متاسفانه

Sent from my C6602 using Tapatalk

ویرایش شده توسط Operator
لینک به دیدگاه

تخفیف رم 2133 + فرمون بازی g27 + فن af140 همین الان توی کانال لیون ;)

روش کار به اینصورته که وفتی ما کالایی رو توی کانال اعلام میکنیم ( این تخفیفات فقط در کانال اعلام میشه ) شما به همون قیمتی که توی سایت هستش ( قیمت بدون تخفیف ) بین اون ساعتی که اعلام میکنیم خرید کنید و مبلغ رو واریز کنید . موقع ارسال مبلغ تخفیف داده بهتون برگشت داده میشه و یا میره توی حساب کاربریتون :x

لینک به دیدگاه

تخفیف دو کالای زیر هم اکنون در کانال تلگرام لیون

موس گیمینگ VOLOS Combat تی تی ای اسپورت

هدست گیمینگ تی تی ای اسپورت مدل شوک وان HT-SHO001EC

روش کار به اینصورته که وفتی ما کالایی رو توی کانال اعلام میکنیم ( این تخفیفات فقط در کانال اعلام میشه ) شما به همون قیمتی که توی سایت هستش ( قیمت بدون تخفیف ) بین اون ساعتی که اعلام میکنیم خرید کنید و مبلغ رو واریز کنید . موقع ارسال مبلغ تخفیف داده بهتون برگشت داده میشه و یا میره توی حساب کاربریتون :x

لینک به دیدگاه

درود

میشه توی کانال قیمتی که میزنید رو قیمت قبلش رو هم بزنید.

یعنی قبل از تخفیف و بعد از تخفیف

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی لطف کنید زودتر کارت msi390xو390msiرو موجود کنید و ی تخفیفی هم بذارید روش بخریمش زودتر خیلی انتظار کشیدیم بخدا.فقطم میخوام از لیون بگیرم.

خیییلی ممنون

لینک به دیدگاه

اگه ممکنه تو اعلانهای تلگرام لینک محصول و فروم رو بدید 

اینطوری باید بگردی تا اون قطعه رو پیدا کنی که دقیقا همونی باشه که شما روش تخفیف دادید

لینک به دیدگاه

درود

میشه توی کانال قیمتی که میزنید رو قیمت قبلش رو هم بزنید.

یعنی قبل از تخفیف و بعد از تخفیف

اگه ممکنه تو اعلانهای تلگرام لینک محصول و فروم رو بدید 

اینطوری باید بگردی تا اون قطعه رو پیدا کنی که دقیقا همونی باشه که شما روش تخفیف دادید

درود دوستان گلم

دقیقا همین کار رو امروز کردیم و ممنونیم از نظرات عالیتون :)

تخفیف سه کالا همین الان در کانال لیون کامپیوتر :

کیس کورلر مستر haf x

مانیتور ایسوس vs228n

تبلت لنوو a3000f

سلام جناب حسینی لطف کنید زودتر کارت msi390xو390msiرو موجود کنید و ی تخفیفی هم بذارید روش بخریمش زودتر خیلی انتظار کشیدیم بخدا.فقطم میخوام از لیون بگیرم.

خیییلی ممنون

درود دوست عزیزم

به محض اینکه بیاد توی سایت قرار میگیره و به محض اینکه دیدید اینجا اعلام کنید

لینک به دیدگاه

خداییش این بیزینس !!! این تخفیف !!!!

خوب شما هم به جای اینکه پول بره تو حساب بانکی شما !!! بزارید تو حساب خودمون بمونه و یک کد تخفیف برای اعضا تعریف کنید !!!!

یعنی اسکریپت کد تخفیف اینقدر زحمت داره  یا هوف شما گردش مالی بالاتره !!!

لینک به دیدگاه

خداییش این بیزینس !!! این تخفیف !!!!

خوب شما هم به جای اینکه پول بره تو حساب بانکی شما !!! بزارید تو حساب خودمون بمونه و یک کد تخفیف برای اعضا تعریف کنید !!!!

یعنی اسکریپت کد تخفیف اینقدر زحمت داره  یا هوف شما گردش مالی بالاتره !!!

درود

همین امروز روش تغییر کرده و شما در زمان تعیین شده میتونید کالاتون رو با قیمتی که توی کانال اعلام میشه خرید کنید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...