رفتن به مطلب

خاطرات گیمر های لیون

mohamad161
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

7 دقیقه قبل، hosin گفته است:

بقیه نهایت 10 دقیقه تونستم تحمل کنم ...

درود
علت اینکه ایده جدیدی و خلاقیت از تو بازی ها خیلی وقته پر کشیده و برای پر کردن این خلا
الان همه چی شده گرافیک دیگ توجهی ب داستان موسیقی شخصیت پردازی خوش دست بودن گیم خوشساخت بودن و ... نمیشه دیگه خیلی وقته

اون زمان ی رزیدنت پارازیت ایو دینوکرایسیس 

درایور ... جی تی ای ...
سپسی من ...
جکی چان...
سوای اینا مورتال کومبات میزدیم رو سگا سونیک tiny toon و ... 
هر کدوم تو هر ژانری ک بود محشر بود گرافیک نبود اما اونقدر خلاقیت و نبوغ ب کار گرفته میشد ک اصلا گرافیک دیده نمیشه ب معنای کلمه بازی هاش گذشته سرگرم کننده بودن ....!!!! نه مثه امروز خسته کننده ...!!!
هنوز ک هنوزه ترس صدای پای نمسیس تو شوکر دسته پی اس رو یادمه ...!!
حالا ی چیز جالب بگم شاید باور نکنی از موقعی ک گراف جدیدم رو گرفتم فقط دارم بازی قدیمی میزنم ب قول شما بازی های امروزی رو تک توک شاید تا اخرش برم یا اولش ولش میکنم یا وسطاش پاکش میکنم
حالا این باز 2 علت داره یکیش اینکه منو شما و ... دیگ حوصله گذشته رو بخاطر مشکلات امروزی نداریم 
یا هم واقعا بازی های امروزی چرت و اشغال شده و خالی از هرگونه خلاقیتی 
پ ن : همین الان حتی تو سینما هم همینطوری این همه فیلم مارول دی سی و ... داده میشه بیرون همه خالی از هر گونه خلاقیت و نبوغ ی نگاه کوچیک ب سری فیلم های جدید این شرکت ها بنداز ... اشغالن اشغال

لینک به دیدگاه

در سال های خیلی دور...

بازی محبوبم company of heroes  رو با داداشم پلی میدادم... من نیروهای آمریکا رو تحت کنترل داشتم، داداشم نیروهای آلمانی..

هنوز یادم نمیره..

من با بدبختی 10 تا تانک سری  M36 Jackson

1226611885_M36_Jackson_at_vehicle_show2C_Czech_Republic_2011.thumb.webp.b678fba3dbf986546db2cb119e0442f3.webp

ساخته بودم، همه ام فول آپگرید، جلوشون هم سنگر بندی کرده بودم...با استراتژی خودم خیلی حال میکردم....

یک دفعه داداشم با 2 تانک اومد.. Panzerkampfwagen IV

pz-kpfw-iv-ausf-h.thumb.jpg.2bb7947c93ddecd12891103986c03872.jpg

هیچی دیگه... منو به خاک سیاه نشوند.. لامصب پانزر های آلمانی خدا هستن... هر چی سعی کردم برم از پشت بهشون صدمه بزنم، چون نقطه ضعف اینا بیشتر پشتشون هست، اما نشد که نشد.... هنوز که هنوز هر از گاهی میگه عجب باختی دادی....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
4 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

لذتی که most wanted 2005 داشت فورزا 5 نداره .

#تکبیر

والا، هنوز بازی نیومده که رو دست این و carbon باشه، شخصی سازیاش عالی بودن

لینک به دیدگاه

سلام  دهه 70 من با این اتاری ها خیلی خاطره دارم   

akbarka26_92506-448032!1.jpg

لینک به دیدگاه

اولین بازی با pc

max-payne 1

سال 1380 سوم دبیرستان بودم و تازه pc خریده بودم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...