رفتن به مطلب

دوستان کمک سیستمم دیگه روشن نمیشه!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

گارانتی کننده ی بدی نیست 

بهترین کار اینه بدون توضیح اضافی فقط بگین روشن نمیشه

سلام دوست عزیز برای یکی از رفقای ما هم این اتقاق افتاده و بردش سوخت. البته گارانتی سازگار داشت و ایشون هیچ چیز خاصی نگفت گفت سیستمم روشن نمیشه. بعد خودشون یه مین دیگه دادن.

پس فردا باید برد رو پست کنم.

واقعا آدم گیج میشه برد سالم همه چیزش اوکیه بعد یک هندزفوری چلقوز میزنه کل بردتو میسوزونه. :wacko: :crying:

لینک به دیدگاه

دوستان برد رو تنها پست کنم با کارت گارانتی یا نه با کارتون و تمام متعلقاتش بفرستم؟؟؟

جریانش چجوریه چون صبح میخوام بفرستمش.

لینک به دیدگاه

ای بابا تسلیت میگم عزیز :(

منم چند روز پیش برد گیگابایتمو فروختم رفتم msi گرفتم الان با این وضعیت خیلی پشیمونم کاش نفروخته بودم. :crying:

راستی خبر گارانتی ماتریکس رو هم بده ، من تا حالا گذرم بهشون نیوفتاده ولی دوست دارم بدونم چطور گارانتیه

-------------

همه رو باید با هم پست کنی عزیز کارت گارانتی نباشه که اصلا قبول نمیکنن.

ویرایش شده توسط behbod
لینک به دیدگاه

دوستان برد رو تنها پست کنم با کارت گارانتی یا نه با کارتون و تمام متعلقاتش بفرستم؟؟؟

جریانش چجوریه چون صبح میخوام بفرستمش.

کامل پستش کن با جعبه و کارت گارانتی مشکلی پیش نیاد 

بگو روشن نمیشه تازه خریدم در مورد سوکت اینا هم چیزیی نگو  :D

لینک به دیدگاه

قبل از این که بفرستی یه بار خارج از کیس اسمبل کن .

با یه وسیله فلزی ( مثلا چاقو ) میتونی دوتا میله مخصوص روشن شدن برد رو به هم اتصال بدی تا برد روشن بشه .

مین رو با cpu نفرستی بره !!!

لینک به دیدگاه

ای بابا تسلیت میگم عزیز :(

منم چند روز پیش برد گیگابایتمو فروختم رفتم msi گرفتم الان با این وضعیت خیلی پشیمونم کاش نفروخته بودم. :crying:

راستی خبر گارانتی ماتریکس رو هم بده ، من تا حالا گذرم بهشون نیوفتاده ولی دوست دارم بدونم چطور گارانتیه

-------------

همه رو باید با هم پست کنی عزیز کارت گارانتی نباشه که اصلا قبول نمیکنن.

باش همین کارو میکنم

کامل پستش کن با جعبه و کارت گارانتی مشکلی پیش نیاد 

بگو روشن نمیشه تازه خریدم در مورد سوکت اینا هم چیزیی نگو  :D

باش 

داش ممنون ان شاء ا.. خیره.

قبل از این که بفرستی یه بار خارج از کیس اسمبل کن .

با یه وسیله فلزی ( مثلا چاقو ) میتونی دوتا میله مخصوص روشن شدن برد رو به هم اتصال بدی تا برد روشن بشه .

مین رو با cpu نفرستی بره !!!

داش اینکارو قبلا کردم ولی بازم روشن نشده برده کارش تمومه باید بفرستم بره راهی دیگه ای نداره :(

داش میدونم من این سیستم رو از 0 تا 100 خودم اسمبل کردم اونم یک اسمبل تمیز ان شاء ا.. بعدا وقت کردم حتما چندتا عکس از داخل کیس میزارم.

الان همه قطعاتو بیرون کردم فردا برد رو میفرستم ان شا... .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان بعد از دو هفته انتظار بالاخره زنگ زدم گفتند بردتون باید تعویض شه ولی الان این مدل بردتونو موجود نداریم هفته بعد بار جدید میرسه این نوع برد توش موجوده هفته بعد یک نوشو برات میفرستیم :x :x :crying:

الان در کل همون 1 ماهه الاف این بردم 1 هفته که تو راه بود دستشون برسه 1 هفته هم گفتند بررسیش میکنیم حالا دو ، سه هفته دیگه باید صبر کنم :eek: :crying: :crying: :crying: :crying:

خدایا خودت بهم صبر بده. :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: ~x(  اگه این لپ تاپ نبود دیوونه میشدم :crying:

لینک به دیدگاه

خدا رو شکر بازخوبه تعویض میکنن برات....می خواستی بگی عجله داری و موجودی مین ازشون میگرفتی و میگفتی مین دیگه بفرستن! :)  شاید گیگا یا ایسوس داشتن و واسه رضایت مشتری هم شده یه مین بهتر گیرت میومد! :D

ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

خدا رو شکر بازخوبه تعویض میکنن برات....می خواستی بگی عجله داری و موجودی مین ازشون میگرفتی و میگفتی مین دیگه بفرستن! :)  شاید گیگا یا ایسوس داشتن و واسه رضایت مشتری هم شده یه مین بهتر گیرت میومد! :D

آره اینم میشه ولی فکر کنم ماتریکس فقط به برد های msi خدمات میده :-?

لینک به دیدگاه

شاخک های پورت usb احتمالا با بدن برخورد کردن با یک چاقویی اینا رو جدا کن حله

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...