رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام آقاى حسينى عزيز

تشكر وي‍ژه دارم بابت اطلاع رسانى و مشخص كردن اين موضوع كه بالاخره SSD ‌تقلبى در بازار هست.

-------------------------

دوستان، به صرف چينى بودن ليبل و نوشته هاى روى جعبه نميشه انگ تقلبى بودن به يك SSD Samsung 850 Evo زد.

لطفا" مطلب را بخوانيد.

كليه SSD هاى اصل سامسونگ كه پارت نامبر CN‌ دارند روى جعبه ى آنها چينى نوشته شده، و اين درايو ها اصل هستند. براى تشخيص تقلبى بودن SSD لطفا" مطلب را بخوانيد. 

ويژگى هاى SSD تقلبى:

1. فاصله 2.5 سانتيمترى محل پيچ پشت قاب SSD كه در مدلهاى 850Evo ‌اين فاصله صرفا" 1.5 سانتيمتره.

2. عدم تطابق سريال روى برچسب دستگاه با سريال نمايش داده شده در برنامه Samsung Magition

3. تشخيص عدم اصالت SSD توسط نرم افزار Samsung Magition

آرمین جان کلا هرچی که از کشور دوست و برادر چین بیاد برای ما ایرانی ها مشکوکه !!! خخخخخخخخخخخخخخخ

لینک به دیدگاه

آرمین جان کلا هرچی که از کشور دوست و برادر چین بیاد برای ما ایرانی ها مشکوکه !!! خخخخخخخخخخخخخخخ

پس به كل سيستم كامپيوترت شك كن، چون بالاى 90 درصدش ساخت چينه. :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:laughing:

...............................

درود

کلا موقع خرید باید خیلی حواست رو جمع کنی و بقول جناب حسینی تضمین جنس اصل رو بتونی از فروشنده داشته باشی که اگه خدایی نکرده مشکل هم برخوردی برات پیگیری کنه و تعویض بشه چون شاید شاید فردا اومدن برچسب گارانتی رو جعل کردن قاطی بقیه فروختن !

طرف رم هم همین کارو کرده بود ، اینم باز کنی و بررسی کنی میبینی ssd یک شرکت دیگس چپونده تو سامسونگ می فروشه...!  :-?

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

الان این اقای ب.ع  احیانا مجرم شناخته نمیشن با توجه به قوانین موجود در این صنفی که دارن فعالیت میکنن توش یا کلا قوانین موجود در کل کشور ؟

در جواب این پستم هرچی میخواهید بگین بگین فقط اینو نگین که این اقای ب.ع اومده از اقای حسینی به خاطر این تاپیک شکایت کرده و دادگاه رای رو به نفع ب.ع داده که پا میشم میرم افغانستان مشغول کارای ساختمونی میشم

لینک به دیدگاه

الان این اقای ب.ع  احیانا مجرم شناخته نمیشن با توجه به قوانین موجود در این صنفی که دارن فعالیت میکنن توش یا کلا قوانین موجود در کل کشور ؟

در جواب این پستم هرچی میخواهید بگین بگین فقط اینو نگین که این اقای ب.ع اومده از اقای حسینی به خاطر این تاپیک شکایت کرده و دادگاه رای رو به نفع ب.ع داده که پا میشم میرم افغانستان مشغول کارای ساختمونی میشم

اگه آقای ب.ع از تولید مثل شدگان از ما بهترون باشه هیچ بعید نیست بخاطر این تایپک برن شکایت کنن.(مگه چند روز پیش ندیدین تو شبکه پنج رعیس بانک مرکزی میگفت که موسسات قرض الحسنه ای که پول مردمو نمیدن و ما اموالشون رو چه منقول غیر منقول توقیف کردیم میرن از ما شکایت میکنن به نظرتون چه نهادی بالاتر از دولت هست که میتونه حال بانک مرکزی رو بگیره) امیدوارم تا قبل از مجبور شدن به حذف این تایپک این مورد به گوش خیلیها برسه.

با تشکر فراوان از جناب حسینی عزیز خدا همیشه پشت و پناهتون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بخاطر قیمتش

در سایتهای بلاد کفر کلا با ظرفیت 250 ش حدود 80 اودلار قیمت داره

اگه ماتریس این او سی زدهای وکتور 180 رو با این حدود قیمت میریخت تو بازار مطمئنن از محبوبیت این evo مقداری کم میشد

لینک به دیدگاه

یکی نیومد بپرسه حالا چرا سامسونگ ؟؟؟

برند نیس تو بازار ؟ این همه SSD رنگارنگ.

با گارانتی های بهتر و حداقل { شناخته شده تر}

:|

1. چون بهترین SSD های SATA رو سامسونگ میزنه. اس اس دی 850Evo بهترین SSD ساتای سال 2015 از دید بسیاری از منقدین انتخاب شده است.

2. چون پر فروشترین SSD های SATA همین سری Evo سامسونگه. یه اصطلاحی در انگلیسی هست flying off the shelf که معادل فارسیش شاید همون "رو هوا" میبرنش باشه. شما یه سر به Newegg بزن، به سرعت تموم میکنه و اغلب ناموجوده.

3. چون قیمتش فوق العاده رقابتیه.

4. چون بهترین ساپورت نرم افزاری رو سامسونگ برای SSD هاش داره.

5. چون خانواده سری 850 از فن آوری پیشرفته 3D V NAND استفاده میکنه بنابراین با دوام ترین حافظه های NAND رو سامسونگ داره

6. چون من به همه توصیه میکنم. :D جدا از شوخی، هر کدوم از دوستان یه نگاهی به بررسی SSD های SATA بندازن جز سامسونگ چیز دیگری نخواهند خرید.

7. کمترین میزان خرابی رو داره.

8. در خارج از ایران برای Pro تا 10 سال و برای Evo تا 5 سال گارانتی رسمی داره.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بفرمائید دیتا بیس بررسی Solid State Drive

http://www.johnnylucky.org/data-storage/ssd-database.html

لینک به دیدگاه

بسیار نیکو

ویرایش شده توسط KoenigTiger
لینک به دیدگاه

دوستان چه گیری دادین به اون. :D :D اون نه، یکی دیگه. این اولین بار نیست که جنس تقلبی وارد بازار شده آخرین بار هم نخواهد بود.

شما به این بخش فنی و کاربری داستان توجه کنید که اس اس دی تقلبی به شما و یا دوستان و اطرافیانتون نندازن.

ویژگی های اس اس دی تقلبی در مطلب ذکر شده. هدف این بوده روی اون بخش تمرکز بفرمایید تا خدای ناکرده موقع خرید سر کسی کلاه نره.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

مثل این میمونه که جامعه عوض مبارزه با قاتلین و دستگیری اونها بگن گیر به قاتلین ندین فقط مواظب باشید کشته نشید به قتل نرسید. *dry# *dry#

قاتل رو بگیرید، مساله رو حل کنیم نه اینکه صورت مساله رو پاک کنیم بدست خودمون. -__-

بهتر نیست؟

لینک به دیدگاه

کاملا درسته .

راستش من لپ تاپ دارم و گمونم ساخت تایوان باشه ( خیلی قدیمیه هنوز چین اینجوری نشده بود )

به هر حال چینی ها یه ضرب المتل دارن که میگه :

为什么要回收?

出口到伊朗 !

بازیافت چرا ؟

صادرات به ایران !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من که همیشه به همه توصیه کردم و می کنم سری pro  روبخرید به نسبت پولی که میدید واقعا ارزش عمر دو برابریش رو داره...  :-?

لینک به دیدگاه

مثل این میمونه که جامعه عوض مبارزه با قاتلین و دستگیری اونها بگن گیر به قاتلین ندین فقط مواظب باشید کشته نشید به قتل نرسید. *dry# *dry#

قاتل رو بگیرید، مساله رو حل کنیم نه اینکه صورت مساله رو پاک کنیم بدست خودمون. -__-

بهتر نیست؟

دوست عزیز

برای مبارزه، فروم دیگری باید بروید که مسئولیت آن مبارزه است.

در اینجا صرفا" مسائل فنی مطرح می شود تا کاربران هنگام خرید دقت کنند سرشون کلاه نره.

درود

من که همیشه به همه توصیه کردم و می کنم سری pro  روبخرید به نسبت پولی که میدید واقعا ارزش عمر دو برابریش رو داره...  :-?

نیما جان، به عنوان کسی که هم Evo داشتم و هم Pro، پیشنهاد من اینه که با توجه به قیمت خوبی که Evo داره، اگر شخص از نظر مالی بتواند، 2 تا Evo در حالت Raid 0 خیلی بهتر از خرید یک Pro است.

بخصوص اینکه در حالت RAID صفر میزان Write بین دو تا درایو تقسیم می شود و اینطوری کمتر مستهلک می شوند.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

چیزی که برا من عجیبه اینه ک هارداش به عنوان یه هارد تقلبی اونقدرم ضعیف نیس

اصن چرا اومد به اسم یه برند دیگه زد ، خودش برند میاورد شاید موفق هم میشد :D

به نظر من نسبت به یه شرکت ناشناس ک تجربه ای نداره بنچمارکش خیلی خوبهَ حالا درمورد کیفیت ساخت و عمر محصولش دیگه نمیدونم

ویرایش شده توسط amir.coder
لینک به دیدگاه

و 100 البته به لباس تنت و کفشات ساعت و... خخخخخخخخخ و گوشی موبایلت (شوخیییییییی)

از شوخی گذشته، به نظر بنده، عزیزانی که عضو لیون کامپیوتر هستن چرا اجناسشون رو از همینجا تهیه نکنن؟

قیمت مناسب، کالای اورجینال و یه وقت اگر خدای نکرده مشکلی هم باشه پاسخگو هستند، برای بنده که چندین سال

تقریبا تمام خریدام از لیون بوده هر موقع مشکلی بوده بدون هیچ بحثی حلش کردن.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام دوستان خسته نباشید

من این اس اس دی را تهیه کردم امانمی تونم قابلیت رپید را فعال کنم

هارد اصل هست و اصالتش توسط نرم افزار سامسونگ تایید میشه

یه نمونه دیکه هم برای یکی از دوستام  گرفتم با اون هم همین مشکلی که تو عکس قرار دادم مواجهم و قابلیت رپیدش فعال نمیشه ( سریال نامبر تو عکس توسط خودم پاک شده و مشکل از نرم افزار نیست )

فقط هم یه ssd رو سییستم نصبه

کسی میدونه راه حل چی هست. راهنمایی کنید ممنون میشم

post-24039-0-98722200-1463416965_thumb.jpg

ویرایش شده توسط ali.gh01
لینک به دیدگاه

اون ssd که لیون میگفت صدا میده رو باز کنی یحتمل با همچین منظره ای رو به رو میشید.

fake_chinese_drive_03.jpg

43957d1373871703-sd-cards-6iwnv.jpg

واقعا یه جوری تف مال کردن هارد رو بستن

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید

یه نمونه دیکه هم برای یکی از دوستام  گرفتم با اون هم همین مشکلی که تو عکس قرار دادم مواجهم و قابلیت رپیدش فعال نمیشه ( سریال نامبر تو عکس توسط خودم پاک شده و مشکل از نرم افزار نیست )

چه ویندوزی نصبه؟

سلام دوستان خسته نباشید

چه ویندوزی نصبه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...