رفتن به مطلب

خرید فن سی پی یو

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من دنبال یه فن سی پی یو میگردم در حد 100000 تومن خودم NOCTUA-NH-C12Pروانتخاب کردم میخوام نظر دوستان رو هم بدونم الان فن زلمان دارم ولی ازش بدم اومده اگه NOCTUAروبخرم زلمان رو میفروشم مدلش CNPS10X EXTREME هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Zalman Cnps 10x Extreme فن خیلی خوبی هستش. من خودم Noctua NH-D14 دارم. coolermaster v10 و hyper 212 plus هم داشتم. در کل از یه حدی اونورتر تو aircooling تفاوت چندانی نمیکنه. حد اکثر 2-3 درجه. اگه فن zalman که الان دارید راضیتون نمیکنه . با

هیچ aircooling دیگه ای راضی نمی شید. به نظر من پول بیخودی خرج نکن ;) Shame%20On%20You.gif

لینک به دیدگاه

چرا coolermaster v6gt نميگيري .

cooler1_small.jpg

graph2.gif

graph4.gif

recommended.gif

جایی ر ومیشناسی که بفروشه؟ تو نت؟

لینک به دیدگاه

فكر كنم بتونه آقا حسيني براتون بگيره .

سلام دوست عزیز درخوب بودن زلمان هیچ شکی نیست سی پی یو من حرارت درزمان بیکاری تا 33 هم پایین اومده درزمان فشارزیاد هم دمااز 49 بالاترنرفت (کول &کوییت روشن) ولی میدونی به رمها گیر میکنه مجبورشدم سینگل ببندم 2 باوجود اینکه گیرفن محکمه یه کم شل میزنه فن noctua-nh-c12p se14تو فروشگاه لیون هست فقط میخوام بدونم کدوم قدرت بیشتری تو سرد کردن داره

لینک به دیدگاه

به نظر من دنبال خمير سيليكون خوب باشيد . شايد از عوض كردن فن خيلي بهتر باشه ;)

لینک به دیدگاه

باتشکر خمیر خودفن رو استفاده کردم 2 فن V6خیلی بزرگه چون نصب بعضی فنها روی سوکت AM3فقط در حالتی که فن روبه پایین کیس هست امکانپذیره واین یعنی گیرکردن فن به کارت گرافیک باز هم ممنون از همه دوستان

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام دوستان عزیز سه فن رو برای خرید انتخاب کردم لطفا دوستان محبت کرده وبرای خرید یکیشون کمکم کنند

NOCTUA NH-U12P SE2 یه مدل این شکلی توفروشگاه لیون هست نمیدونم SE2هست یانه

COOLER MASTER V6 GTدوسش دارم ولی لیون نداره

COOLER MASTER HIPER212 PLUSاگه مجبور بشم چاره ای نیست جز خرید

دوستان لطف کنند بگن فنهایی روکه لیون نداره چه جوری باید تهیه کرد چون من ساکن شهرستانم وخیلی دورازتهران

ملاک برای خرید فقط قدرت خنک کنندگی زیاد هست

لینک به دیدگاه

سلام @};-

دوست عزیز فنی که خودتون دارین خیلی بهتر هستش و به نظر من نیازی به تعویضش نیست .

منتها اگه می خواین عوض کنین در اون رده قیمتی با کمی بالاتر من NOCTUA NH-D14 رو پیشنهاد میدم.

با توجه به این که قدرت اورکلاک پردازنده های AMD رو ایر کم هستش به نظر من یه فن حدود 50 تومن برا شما کفایت میکنه و بیشتر از اون هزینه اضافیه.

به جای کولر مستر هایپر 212 هم من Core Contact Freezer 120 رو پیشنهاد میدم.

ویرایش شده توسط 3DSAT
لینک به دیدگاه

شرمنده داداش من اون فن زلمان رو دیگه ندارم یادم رفت امضا رو ویرایش کنم NOCTUA NH-D14 رو نمیدونم چراولی باهاش حال نمیکنم حالا نمیشه از اون 3تا یکی رو انتخاب کنید

لینک به دیدگاه

شرمنده داداش من اون فن زلمان رو دیگه ندارم یادم رفت امضا رو ویرایش کنم NOCTUA NH-D14 رو نمیدونم چراولی باهاش حال نمیکنم حالا نمیشه از اون 3تا یکی رو انتخاب کنید

از لحاظ بازدهی فنی که داشتین ( زالمن ) از فنهایی که معرفی کردید بهتر هست ، ولی از لحاظ صدای فن در لود کامل نسبت به بقیه نویزش بالاتره!

با این اوصاف اگه هزینه براتون مهم نیست من COOLER MASTER V6 GT رو پیشنهاد میدم .

و اگه می خواین کارایی بالا به نسبت هزینه پرداختی داشته باشید ، Core Contact Freezer 120 رو پیشنهاد میدم .

@};-

لینک به دیدگاه

از لحاظ بازدهی فنی که داشتین ( زالمن ) از فنهایی که معرفی کردید بهتر هست ، ولی از لحاظ صدای فن در لود کامل نسبت به بقیه نویزش بالاتره!

با این اوصاف اگه هزینه براتون مهم نیست من COOLER MASTER V6 GT رو پیشنهاد میدم .

و اگه می خواین کارایی بالا به نسبت هزینه پرداختی داشته باشید ، Core Contact Freezer 120 رو پیشنهاد میدم .

@};-

باور کنید من این سیستمو گرفتم هیچ قطعه ای به اندازه این فن سی پی یو منو اذیت نکرده واونم فقط به یک دلیل اونهم هیت سیت سینک های مادربورد که فن گیرمیکنه فن زالمن روبه همین خاطر فروختم حالا اگه بهمین خاطر دو دل هستم وگرنه همون رv6gtرومیگرفتم درمورد cor contact هم فکرنکنم am3 ساپورت کنه (am2-am2+)post-6621-005912400 1290113426_thumb.jpg hاین عکس مین هست

لینک به دیدگاه

Part Number:

CR-CCTF

Dimensions(mm):

125(L) × 104(W) × 155(H)

Weight: 590g

Bearing Type: Magnetic Fluid Dynamic Bearing

Rated Voltage: 12V DC

Rated Current: 0.16A

Air Flow: 90.65 CFM (MAX)

Noise: 16~20 +/- 10% dBA

Speed: 1000~2000 RPM +/- 10%

Life: 50,000 hours

Thermal Resistance 0.092 (? / W)

Compatibility:

CPU

Compatibility

AMD AM2 AM2+

&

AMD S-754/939/940

Sempron

Athlon 64

Athlon64×2

Athlon F×62

Opteron

Intel LGA775 Core 2 Quad Extreme

Core 2 Extreme

Core 2 DUO

Pentium(64)

Pentium D

Pentium 4

Celeron

CORE CONTACT FREZER 120

ویرایش شده توسط PHENOMIIX6
لینک به دیدگاه

چرا دوست عزیز به طور کامل از AM3 پشتیبانی میکنه @};-

سایت گرین

در لیون کامپیوتر

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی وبقیه دوستان اقای حسینی این noctua nh-u12p که توفروشگاه لیون هست همون noctuanh-u12p se2 هست درستهpost-6621-042166700 1290251246_thumb.jpgpost-6621-041887900 1290251419_thumb.jpgpost-6621-012136000 1290251494_thumb.jpg http://lioncomputer....product_id=2410 چون عکس توی سایت دوتا فن داره که مربوط میشه noctua nh-u12p se2ولی نوشتش se2نداره چون noktuaمعمولی یه دونه فن داره

ویرایش شده توسط PHENOMIIX6
لینک به دیدگاه

اقا حتما باید ما رو به گریه بندازید بعد جواب بدید:-? :o :mad:

لینک به دیدگاه

COOLER MASTER V6 GT انتخاب بهتري هست

cooler_master_v6gt_035.jpg

ویرایش شده توسط AMD>INTEL
لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی وبقیه دوستان اقای حسینی این noctua nh-u12p که توفروشگاه لیون هست همون noctuanh-u12p se2 هست درستهpost-6621-042166700 1290251246_thumb.jpgpost-6621-041887900 1290251419_thumb.jpgpost-6621-012136000 1290251494_thumb.jpg http://lioncomputer....product_id=2410 چون عکس توی سایت دوتا فن داره که مربوط میشه noctua nh-u12p se2ولی نوشتش se2نداره چون noktuaمعمولی یه دونه فن داره

درود

دوست عزیزم بعضی وقتها سرم شلوغه و نمیتونم به همه تاپیکها سر بزنم ودر این مواقع سوالتون رو بپرسید و لینک تاپیک رو برام پیغام خصوصی کنید .

این فنی که موجود داریم دو تا فن داره روش

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

ارزونترین وبهترین برای اوور چیه 955 X4

حتماً ارزون باشه

نظرتون راجع به بوفالو گرین چیه؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...