رفتن به مطلب

* تا یک دقیقه دیگه منتظر یک اتفاق زیبا در صفحه اول سایت لیون کامپیوتر باشید *

Recommended Posts

اینم یک خبرجالب درمورد موضوع تایپک 

تقبل هزینه های درمانی سگ ولگرد توسط انسان خیر+تصاویر
سگی ولگردی که در تصادفی دچار جراحاتی شده بود توسط انسانی خیر و حیوان دوست به بیمارستان دامپزشکی زاگرس کرمانشاه ارجاع داده شد.
به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از كرمانشاه؛ عصر روز دوشنبه 30/9/1394 سگی ولگردی که در تصادفی دچار شکستگی شده بود  توسط انسانی خیر و حیوان دوست  به بیمارستان دامپزشکی زاگرس کرمانشاه ارجاع داده شد.

Not%20Worthy.gif  خدا بخیر کنه از یه طرف بقیه بچه معصوم 4 ساله رو جر میدن از یه طرف دیگه کمک به حیوانات !   :eek:  :devilish:

ویرایش شده توسط my lion
لینک به دیدگاه

"زمین مال همه ماست، با هم مهربان باشیم"

"زمین فقط مال ما نیست، با حیوانات مهربان باشیم"

ویرایش شده توسط EhsanCPU
لینک به دیدگاه

حرکت جالبیه اما...

ببخشید شاید کلیشه ای باشه مردمی که چه تو عروسی چه تو عزا جلوی بچه های کوچیک با افتخار گوسفند و گاو سر میبرن فکر نمیکنم این چیزا حالا حالاها تو کَتِشون بره

لینک به دیدگاه

ملت دارن از گرسنگی کلیه هاشون رو میفروشن و هزارتا بربختی دارن شاید واسه اینه که خیرین توجه کمتری به حیوانات دارن و خیلی هنر کنند به 4 تا انسان کمک کنند. دم این جور ادم ها هم گرم که مراقب حیوانات هستند

شخصی که به حیوانات کمک کنه قطعا به فکر هم نوع خودش هم هست، کمک هم حتما قرار نیست مالی باشه

Not%20Worthy.gif خدا بخیر کنه از یه طرف بقیه بچه معصوم 4 ساله رو جر میدن از یه طرف دیگه کمک به حیوانات ! :eek: :devilish:

تقریبا این دو ارتباطی به هم ندارن و بحث وجدان افراد تو کاره!

حرکت جالبیه اما...

ببخشید شاید کلیشه ای باشه مردمی که چه تو عروسی چه تو عزا جلوی بچه های کوچیک با افتخار گوسفند و گاو سر میبرن فکر نمیکنم این چیزا حالا حالاها تو کَتِشون بره

سر بریدن گوسفند با سنگ پرت کردن سمت گربه یا با لگد شوتش کردن کلا معقوله جدایی هست. قرار نیست هر کس سر بریدن گوسفند رو ببینه جانی بالفطره بشه! اگر به درد جاندار هست، باید بگیم گیاهان هم موقعی که چیده و بریده میشن حق حیات گرفته میشه ازشون؟!!!
لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

حمایت یعنی چی ؟؟؟؟؟ تا به حال بهش فکر کردید ؟

یه سری از دوستان اینجا گله کردن از کارمون و نظرشون محترم ولی  ازشون یه سری سوال دارم  :

1 - تا به حال شده وقتی مادر زحمت کش شما داره سفره رو جمع میکنه یه ظرف رو برداری ببری بشوری ؟

2 - تا به حال شده پدر خسته ای که از بیرون خونه اومده و کلافست با کوله باری از مسائل , یه لیوان آب براش بیاری و بگی پدر دوستت دارم ؟

3 - تا به حال شده دوستی بهت مراجعه کنه و بگه مشکل دارم فقط به اندازه 5 دقیقه به حرفهاش گوش کنی تا تخلیه بشه ؟

4 - تا به حال شده برادرت و یا خواهرت رو بغل کنی و فقط به مسائل و حرفهایی که تو دلشه گوش کنی ؟

دوست عزیزم که به مردم گرسنه و هوای الوده و کلی مسائل جهانی فکر میکنی !!!!!!!!!!!   حمایت دم دستته فلسفه رو بذار کنار و نمیخواد پولت رو خرج کنی , اگر اینهایی که گفتم رو انجام ندادی برو انجام بده و اگر انجام دادی دمت گرمممممممممم .

حالا در مورد حیوانات به دلیل عدم فرهنگ سازی در کشور و عدم وجود اموزش درست در این زمینه خیلیها اشنایی ندارن .

ولی ازتون میخوام حتما بررسی کنید که وجود حیوانات برای حیات خود ما چقدر ضروری و مهمهههههههههه .

اینرو برای بعضی از دوستان میگم . دوست گلم لطفا نمیخواد حمایت کنی فقط بهشون سنگ نزن , لگد نزن , الکی اگر برای حیاط نیاز نداری نکششون @};- @};- @};- @};-

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

یه سری از دوستان اینجا گله کردن از کارمون و نظرشون محترم ولی  ازشون یه سری سوال دارم  :

1 - تا به حال شده وقتی مادر زحمت کش شما داره سفره رو جمع میکنه یه ظرف رو برداری ببری بشوری ؟

2 - تا به حال شده پدر خسته ای که از بیرون خونه اومده و کلافست با کوله باری از مسائل , یه لیوان آب براش بیاری و بگی پدر دوستت دارم ؟

3 - تا به حال شده دوستی بهت مراجعه کنه و بگه مشکل دارم فقط به اندازه 5 دقیقه به حرفهاش گوش کنی تا تخلیه بشه ؟

4 - تا به حال شده برادرت و یا خواهرت رو بغل کنی و فقط به مسائل و حرفهایی که تو دلشه گوش کنی ؟

دوست عزیزم که به مردم گرسنه و هوای الوده و کلی مسائل جهانی فکر میکنی !!!!!!!!!!!   حمایت دم دستته فلسفه رو بذار کنار و نمیخواد پولت رو خرج کنی , اگر اینهایی که گفتم رو انجام ندادی برو انجام بده و اگر انجام دادی دمت گرمممممممممم .

حالا در مورد حیوانات به دلیل عدم فرهنگ سازی در کشور و عدم وجود اموزش درست در این زمینه خیلیها اشنایی ندارن .

ولی ازتون میخوام حتما بررسی کنید که وجود حیوانات برای حیات خود ما چقدر ضروری و مهمهههههههههه .

اینرو برای بعضی از دوستان میگم . دوست گلم لطفا نمیخواد حمایت کنی فقط بهشون سنگ نزن , لگد نزن , الکی اگر برای حیاط نیاز نداری نکششون @};- @};- @};- @};-

موفق باشید

اولی رو آره

دومی : پدرم هیچ وقت اینجوری نیومد خونه !!! دبیر ریاضی بود الان بازنشسته شده ولی تا دیلتون بخواد براش آب بردم ( ساقی ساقی که میگن منو میگن !!! )

سوی رو هم آره

چهارمی هم تا حدود زیادی !!!!

حالا این که ما به بسیاری از حقوق از جمله حق کپی رایت احترام درستی نگذاشتیم دلیل نمیشه که به حق حیوانات احترام نگذاریم ( گرچه اون حقوق گاها مهم تره و اولویت داره )

برای مثال یک داستان طنز رو که خیلی وقت پیش خوندم ( گمونم توی مجله بود ) رو از سایت بیتوته براتون کپی میکنم .

مسئولین یک مؤسسه خیریه متوجه شدند که وکیل پولداری در شهرشان زندگی می‌کند و تا کنون حتی یک ریال هم به خیریه...پس یکی از افرادشان را نزد او فرستادند.

مسئول خیریه: آقای وکیل ما در مورد شما تحقیق کردیم و متوجه شدیم که الحمدالله از درآمد بسیار خوبی برخوردارید ولی تا کنون هیچ کمکی به خیریه نکرده‌اید. نمی‌خواهید در این امر خیر شرکت کنید؟

وکیل: آیا شما در تحقیقاتی که در مورد من کردید متوجه شدید که مادرم بعد از یک بیماری طولانی سه ساله، هفته پیش درگذشت و در طول آن سه سال، حقوق بازنشستگی‌اش کفاف مخارج سنگین درمانش را نمی‌کرد؟

مسئول خیریه: (با کمی شرمندگی) نه، نمی‌دانستم. خیلی تسلیت می‌گویم.

وکیل: آیا در تحقیقاتی که در مورد من کردید فهمیدید که برادرم در جنگ هر دو پایش را از دست داده و دیگر نمی‌تواند کار کند و زن و ۵ بچه دارد و سالهاست که خانه نشین است و نمی‌تواند از پس مخارج زندگیش برآید؟

مسئول خیریه: (با شرمندگی بیشتر) نه . نمی‌دانستم. چه گرفتاری بزرگی...

وکیل: آیا در تحقیقاتتان متوجه شدید که خواهرم سالهاست که در یک بیمارستان روانی است و چون بیمه نیست در تنگنای شدیدی برای تأمین هزینه‌های درمانش قرار دارد؟

مسئول خیریه که کاملاً شرمنده شده بود گفت: ببخشید. نمی‌دانستم این همه گرفتاری دارید...

وکیل: خوب. حالا وقتی من به این ها یک ریال کمک نکرده‌ام، شما چه طور انتظار دارید به خیریه شما کمک کنم؟

جمله آخر داستان رو با این جمله مقایسه کنید : ما در زندگی خودمون به حق هم دیگه احترام نمیگذاریم حالا انتظار دارید که به حقوق حیوانات احترام بگذاریم ؟

هر دو جمله تلخ هست مگه نه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

5 دقیقه فقط؟؟؟

خود کار کار جالب و خوبی بود ولی جوری که انجامش دادید اصلا جالب نبود...معمولا 1 روز یا یه هفته میزارن...نه 5 دقیقه که هیچکی نتونه ببینه و بعد راجع بهش خبر بزنید...یه جورایی جالب نیست...

5 دقیقه نه پیامی داره و نه پیامی رو به کسی میرسونه.هیچ فایده ای نداره.

با تشکر. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان عزیزم

اینرو برای بعضی از دوستان میگم . دوست گلم لطفا نمیخواد حمایت کنی فقط بهشون سنگ نزن , لگد نزن , الکی اگر برای حیات نیاز نداری نکششون @};- @};- @};- @};-

موفق باشید

ممنون جالب بود @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای حسینی اینی که گفتین چی بود ؟ احیانا جزو اسرار الهی نیست که ما ندیدیم ؟؟؟

لینک به دیدگاه

5 دقیقه فقط؟؟؟

خود کار کار جالب و خوبی بود ولی جوری که انجامش دادید اصلا جالب نبود...معمولا 1 روز یا یه هفته میزارن...نه 5 دقیقه که هیچکی نتونه ببینه و بعد راجع بهش خبر بزنید...یه جورایی جالب نیست...

5 دقیقه نه پیامی داره و نه پیامی رو به کسی میرسونه.هیچ فایده ای نداره.

با تشکر. 

اون جایگاههای به شرکتها فروخته شده و فقط 5 دقیقه مجاز بودیم با اجازشون بنر رو تغییر بدیم ..

در ضمن معتقدم وقتی کاری رو میکنیم حتی اگر یک نفر متوجه هدف و منظورت بشه کافیه @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...