رفتن به مطلب

* تا یک دقیقه دیگه منتظر یک اتفاق زیبا در صفحه اول سایت لیون کامپیوتر باشید *

Recommended Posts

جالبه این حرکت نمادین اینقدر طولانی بوده که هیچ کس موفق به دیدنش نشده.

لینک به دیدگاه

یه گربه تو محله ما هست بدبخت  غدا نداره بهش کمک کنید  :D

یه خارپشت هم تو محله ماست اونم طفلک اوضاع روحیش مساعد نیست. خیلی دوست داره یه نفر بغلش کنه 

یه بنر زده: Free Hug Is Appreciated :|

اونم بدجور نیاز به حمایت داره :D

لینک به دیدگاه

http://lioncomputer.ir/news/1436/

اا قبلا یکی پست داده واسش که  :D

ویرایش شده توسط ERFAN021
لینک به دیدگاه

این مطلب اصلی بود بچه ها

این کار رو برای تاثیر گذاری و برای کسانیکه دوست دارن درک کن انجام دادیم و بس @};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

شاید هر کدوم از ماها امکانات مختصر و مفیدی داریم که میتونیم در هستی و در بین ادمها تاثیر گذار باشیم .

لیون کامپیوتر هم تا دقایقی دیگر در صفحه اول سایتش این اتفاق رو ایجاد میکنه . :x :x :x :x

پس یک دقیقه دیگه صفحه اول سایت لیون کامپیوتر رو مشاهده کنید .

@};- @};- @};- :x :x :x

حرکت واقعا قشنگی بود. :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

یه سوال و فقط جهت یادگیریه خودم دارم: جمله درست "be kind to animals" نیست به جای "be kind with animals" ؟ :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

هیچی یک بنر برای حمایت از حیوانات 

من که خوشم نیامد اصلا 

همچین گفتین منتظر اتفاق باشین گفتم الان همه اجناس نصف قیمت حراج میکنید

والا

مگه این اجناس رو لیون تولید میکنه که نصف قبمت اف بده ؟؟؟؟  :wacko:

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیزم، هر دو جمله درست هستن

یه سوال و فقط جهت یادگیریه خودم دارم: جمله درست "be kind to animals" نیست به جای "be kind with animals" ؟ :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

این مطلب اصلی بود بچه ها

این کار رو برای تاثیر گذاری و برای کسانیکه دوست دارن درک کن انجام دادیم و بس @};-

از طبیعت دوستی شما کمال تشکر رو داریم.

امیدوارم موفق باشید.  @};- 

تعداد و زمان این کارها رو بیشتر کنید. مطمئناً بسیار تاثیر گذار خواهد بود. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

تو کانال سایت گذاشتید رفتم دیدم فکر کردم سایت رو هک کردن یعد دیدم حرکت فرهنگیه خودتون بوده...   :x  :clapping:  :clapping:

ممنون از اخبار و مطالب جالبی که تو سایت میزارید اون پردازش گرافیکی هم که گذاشتین جالب بود عکس رندر اخر مال one pounch man هست انیمه مورد علاقه جدیدم... :x  :x  :x

...............................

من دیدم

فک کردم هک شده سایت یا یه همچین چیزی.

:|

منم اول که دیدم فکر کردم اینجوریه بعد دیدم نه حرکت فرهنگی لیون هست... :D

لینک به دیدگاه

پنج شیش تا گربه توی محل ما بودن . الان حدود ۶ ماهه همشون با هم توی حیات ما پلاسن و غذا میخورن. امروز بعد از ظهر همشون اومدن به خوابم میخواستن منو بخورن. منم بیدار شدم رفتم توی حیات دمپایی ها رو پرت کردم بهشون . الان یکی دو ساعته هی به حیات سر میزنم ببینم برگشتن یا نه.

Sent from my HUAWEI G525-U00 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

:wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub: ایده ای بسیار خوب و عالی .ممنون 

لینک به دیدگاه

این مطلب اصلی بود بچه ها

درود خدمت جناب آقای حسینی

آقای حسینی فکر کنم کپی & رایت را رعایت نکردین! :D

آخه تیتر " زمین مال ما نیست " اسم آهنگ قدیمی " امیر ت*تلو " هست! :D‏ ‏:D‏ ‏:D

شادکام باشید :D

لینک به دیدگاه

هیچی یک بنر برای حمایت از حیوانات 

من که خوشم نیامد اصلا 

همچین گفتین منتظر اتفاق باشین گفتم الان همه اجناس نصف قیمت حراج میکنید

والا

:D

لینک به دیدگاه

یه خارپشت هم تو محله ماست اونم طفلک اوضاع روحیش مساعد نیست. خیلی دوست داره یه نفر بغلش کنه 

یه بنر زده: Free Hug Is Appreciated :|

اونم بدجور نیاز به حمایت داره :D

من هم Free Hug میخوام . :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

بیا Free Hug‏ خودم عزیزم. :D

لینک به دیدگاه

کاش یکی از ما حمایت میکرد  =))

حیوانم آرزوست  :D

///////////////////////////////////////////

اما خوب حرگت قشنگی بود یکم بیشتر روش کار میشد بهتر بود

تشکر از اقای حسینی  @};-  :x

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

بیا Free Hug‏ خودم عزیزم. :D

آغوشت رو باز کن ......

کمربند انفجاریم رو محکم بستم .

دوست دارم خودمو توی بغلت منفجر کنم ..........

یک داعشی ! خخخخخخخخخخ

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیزم، هر دو جمله درست هستن

درود. @};-

با تمام احترام، هنوز فکر میکنم اشتباه میکنید، "With" به عنوان "همراهی" معنی میشه اینجا و چون منظور "نسبت به" هست "to" درسته. حتی اگر شما همین جمله رو در گوگل با "with" سرچ کنید، نتایجی رو که نشون میده با "to" هست.

بیا اینجا داداش :big hug: :big hug: :big hug: :big hug:

لینک به دیدگاه

واقعا شگفت انگیز بود :wacko:

دوستان منم در جریان بذارید :D

لینک به دیدگاه

be kind to animals درسته

لینک به دیدگاه

جامعه ای که واسه خودش ارزش قایل نباشه، نمیتونه برای حیوانات، گیاهان، آلودگی هوا، طبیعت و ... ارزش قایل باشه

اینو به وضوح در پست های تمسخرآمیز دوستان میشه دید!

لینک به دیدگاه

متاسفانه ما رفتارای نژاد پرستانه رو نه خیلی دوست داریم واسه این بین خودمون دیگه جواب گو نبوده حمله کردیم به حیوانات!

مثلا تو کشور خودمون به سگ و خر زیاد از زیادم اونورتر ، توهین میشه البته این رفتار تو کشورای دیگه هم دیده میشه مثلا میمون مظهر زشتی میدونن یا اینجا که دیگه همه ماشالله استادیم 

ولی فک کنم اگه واقعا یه موجود بیگانه دارای قدرت تفکر و انصاف بیاد بینمون قضاوت کنه فقط یک نژاد رو نماد قرار میده ! 

خود ما 

مظهر خشونت ، شقاوت ،حرص،فساد ،جهالت، پستی.....

لینک به دیدگاه

ای کاش یه ویدئو کوتاه هم درست میکردین .....

مثلا به یه گربه بی پناه غذا میدادین یا .....

اون وقت تاثیر گزار میشد :) @};-

---ویرایش

یه گربه کوچیک پارسال نمیدونم چی شده بود عاشق حیاط خونه ما شده بود ... هر روز موقع ناهار و غروب تو حیاط میومد میو میو میکرد ...

در ردو باز میکردی میدویید رو پات میخوابید و میچرخید برای خودش... خلاصه بعد چند دقیقه لوس بازی وادارت میکرد نوازشش کنی .... بعدش هم تا غذا بهش نمیدادی نمیرفت...خلاصه گربه خیلی نازی بود ... ولی بعد یکی دو هفته تو خیابون کنار خونمون دیدم یکی با موتور یا ماشین از روش رد شده ... و کسی هم ک از روش رد  شده ( حالا عمد یا تصادفی ) لاشه اش رو هم ورنداشته و صحنه دل خراشی درست شده بود .... هر وقت صحبت حمایت از حقوق حیوانات میشه یاد اون گربه بیچاره میافتم

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

اینم یک خبرجالب درمورد موضوع تایپک 

سگی ولگردی که در تصادفی دچار جراحاتی شده بود توسط انسانی خیر و حیوان دوست به بیمارستان دامپزشکی زاگرس کرمانشاه ارجاع داده شد.

به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از كرمانشاه؛ عصر روز دوشنبه 30/9/1394 سگی ولگردی که در تصادفی دچار شکستگی شده بود  توسط انسانی خیر و حیوان دوست  به بیمارستان دامپزشکی زاگرس کرمانشاه ارجاع داده شد.

در بررسی های تخصصی و عکس برداری صورت گرفته که از حیوان به عمل آمد مشخص شد که حیوان از 2 ناحیه اندام حرکتی تحتانی دچار مشکلات وخیمی شده که منجربه فلجی هردوپای خلفی حیوان شده بود به طوری که حیوان در زمان راه رفتن لگن و هر دوپای خود را روی زمین می کشید به طوری که استخوان ران پای چپ از وسط به طور کامل شکسته و پای راست حیوان هم از محل مفصل لگنی رانی جدا شده و به سمت قدامی پشتی مفصل حرکت کرده.

در ادامه برای درمان حیوان تصمیم به انجام 2 عمل وسیع ارتوپدی گرفته شد که خوشبختانه فرد خير در یک حرکت نادر و حیوان دوستانه تمامی هزینه های جراحی را تقبل کردند و بیمارستان دامپزشکی زاگرس کرمانشاه هم در جهت تکمیل لطف این فرد 30% از کل هزینه های حیوان به اضافه کل هزینه های بستری و نگهداری های بعد از عمل حیوان را متقبل شدند.

تیم جراحی بیمارستان تصمیم به انجام 2 عمل جراحی اتوپدی به فاصله چند روز از هم  را گرفتند.

در صبح روز 3 شنبه 1/10/1394   اقدام به عمل جراحی جااندازی و تثبیت شکستگی استخوان ران پای چپ توسط پین و سیم ارتوپدی گرفته شد که بعد از طی زمان 4 ساعت عمل به صورت کامل و موفقیت آمیز انجام شده و پای چپ حیوان به حالت نرمال برگشت.

گفتنی است  بعد از کنترل وضعیت حیوان بعد از جراحی و تحت نظر گرفتن روند بهبودی بیمار تصمیم به انجام جراحی دوم در روز یک شنبه 6/10/1394 گرفته شده است که خود انسان خير  هم نيز در روز عمل در بيمارستان حضور خواهند داشت.
ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

ملت دارن از گرسنگی کلیه هاشون رو میفروشن و هزارتا بربختی دارن شاید واسه اینه که خیرین توجه کمتری به حیوانات دارن و خیلی هنر کنند به 4 تا انسان کمک کنند. دم این جور ادم ها هم گرم که مراقب حیوانات هستند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...