رفتن به مطلب

5820k vs 6700k

Recommended Posts

شما کجا خوندید این مطلب رو؟ یک لینک ازش بگذارید.

طبق ادعای مایرسُن:" در مقایسه با کامپیوترهای مجری ویندوز 7، اگر شما Skylake را با ویندوز 10 استفاده کنید، از 30 برابر قدرت گرافیک بهتر و 3 برابر عمر باتری بیشتر به علاوه امنیت بی نظیر محافظ مدارکی که توسط پردازنده شبیه سازی می شود، بهره می برید.

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=53682&hl=%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2

لینک به دیدگاه

• ارسال 70
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

http://hwbot.org/hardware/processor/core_i7_5820k/ 

با ایر کولر نمیتونید به 4.5 برسید مگر اینکه بگردید یدون LV پیدا کنید .

ولی با واتر کولر خوب میشه 4.5 زد . 

پیشنهاد میشه یه ست واتر کولر کاستوم خوب ببندید.

طبق ادعای مایرسُن:" در مقایسه با کامپیوترهای مجری ویندوز 7، اگر شما Skylake را با ویندوز 10 استفاده کنید، از 30 برابر قدرت گرافیک بهتر و 3 برابر عمر باتری بیشتر به علاوه امنیت بی نظیر محافظ مدارکی که توسط پردازنده شبیه سازی می شود، بهره می برید.

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=53682&hl=%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2

اینا یکسری ادعای ثابت نشده هستند ، لطفا برای اثبات این ادعا ها تست و بنچمارک بذارید . 

لینک به دیدگاه

اینا یکسری ادعای ثابت نشده هستند ، لطفا برای اثبات این ادعا ها تست و بنچمارک بذارید . 

اینا بیشتر در آینده توی DX12 تاثیر داره تا الان مطمعنا وقتی DX12 اجرایی بشه رو بازی ها تاثیر خودشو میگذاره

چون حرف منطقییم هست نرم افزار توی کارکرد سخت افزار نقش مهمی داره

لینک به دیدگاه

چرا نشه دوسته من.من خودم با ناکتوآ d15رسیدم به 4.46 دماش هم از 68 بیشتر نشد

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . ببخشید اینجا میپرسم .

استفاده از cpu برای  رندرگیری !  به کدوم بخش cpu  بیشتر باید توجه کرد  موقع خرید . 1- کش   2- تعداد هسته   3- سرعت cpu     ؟؟؟

از این دو کدوم انتخاب کنم  برای رندر گیری مکس و رویت و...اور کلاک هم نمیکنم .

5820k  یا 4790k  ??  

لینک به دیدگاه

کی گفته با ایر نمیشه به 4.5 رسید

مدرکی هم برای این ادعا دارین؟

لینک به دیدگاه

شما دقیقا متوجه حرف بنده نبودید انگار :من به ایشون گفتم شما با اون کولر خریداری شده و کلوکه 4.48 و ولتاژ1.284 دماتون به اون حد میرسه نه کلوکه4.8!!!!!!!!من با این کولر و اون ولتاژ تستintel xtuو دور 4 تا فن 14 سانت هم 3000دور در دقیقه بذارم بازم 80 درجه رو میبینم چه برسه اون آقا

پیشبینیم اینقدر بود براشون روی کلوکه 4.48 چونcoler master 120vهم 72درجه داد تو تست intel xtu

هر دو 8.1

نه منظور بنده همون کلاک  4.8 گیگاهرتز بود. که گویا شما رو 4.5 تست زدید.

الان داخل تست XTU (منظورم بنچمارکش هست)  با ولتاژ 1.28 ولت و کلاک 4.5  گیگاهرتز پیشینه بیشترین دما چقدر هست؟

چون من با کولر داخل امضام پردازنده 5930K و کلاک 4.5 گیگاهرتز رو ولتاژ 1.25 ولت، تست Cinebench 11.5 و R15 ران کردم متوسط بین 60 الی 65 درجه بود.

داخل تست XTU هم به نهایتا 70 متوسط 67 درجه.

دور فن رادیاتور هم 1600RPM و فرکانس رم ها هم 2666 مگاهرتز بود.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . ببخشید اینجا میپرسم .

استفاده از cpu برای رندرگیری ! به کدوم بخش cpu بیشتر باید توجه کرد موقع خرید . 1- کش 2- تعداد هسته 3- سرعت cpu ؟؟؟

از این دو کدوم انتخاب کنم برای رندر گیری مکس و رویت و...اور کلاک هم نمیکنم .

5820k یا 4790k ??

اول تعداد هسته.بعد کش بعد هم کلاک

Sent from my HUAWEI G525-U00 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوستان، توجه کنید Mr Fox پردازنده 6700K و 980 (نسخه موبایل) در لپ تاپ Eurocom Sky چقدر اورکلاک کرده (ایر کولینگ و خمیر لیکوئید آلترا):

1526621.jpg

1526602.jpg

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

نه منظور بنده همون کلاک  4.8 گیگاهرتز بود. که گویا شما رو 4.5 تست زدید.

الان داخل تست XTU (منظورم بنچمارکش هست)  با ولتاژ 1.28 ولت و کلاک 4.5  گیگاهرتز پیشینه بیشترین دما چقدر هست؟

چون من با کولر داخل امضام پردازنده 5930K و کلاک 4.5 گیگاهرتز رو ولتاژ 1.25 ولت، تست Cinebench 11.5 و R15 ران کردم متوسط بین 60 الی 65 درجه بود.

داخل تست XTU هم به نهایتا 70 متوسط 67 درجه.

دور فن رادیاتور هم 1600RPM و فرکانس رم ها هم 2666 مگاهرتز بود.

دوست عزیز من با کلوکه 4.49 و ولتاژ1.284{1.28پایدار 24 ساعته نمیشه زیر رندر افترافکت یا اتو کد بذارمش} ماکسیموم دمای من 57 بوده تو تستintel xtu strees البته نمیتونه به 60 برسه چون همه 4 تا فنه ناکتوآمو تنظیم کردم که رو 60 درجه 3000دور بچرخند.شما هم کولرت عالی هست ولی به نظرم 4تا فنشو هم مثله من 3000دور بنداز با اون واترپمپ محشری که دارین غوغا میکنه.

تو کلوکه 4.6 و ولتاژ 1.33 هم دما از 72 درجه توی intel xtu streesنمیگذره.تو کلوکه 4.83 و ولتاژ 1.49 دما توی intel xtu streesبه 88 میرسه ولی خیلی راحت و بدونه کرش کردن تو برنامه ها عالی کار میکنه ولی من دلم به سی پی یوم میسوزه و تو رندر کلوکش همون 4.48بیشتر نمیزارم ولی تو  گیم کلوکش همون 4.83 هست چون دماش اصلا بالای 60 نمیره

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

شما اگه 5820 وردارید باید یه هزینه ای مثل خودش واسه مادربورد هم بکنید.ولی با خرید 6700 میتونید مادربورد به مراتب ارزونتری بردارید.و باقی پولتون رو روی گرافیک و رم هزینه کنید.البته اگه سیستم واسه رندرینگ هست مطمئنا 5820 گزینه بسیار بهتری هست.ولی واسه بازی و استفاده ی غیر از رندرینگ 6700 خیلی هم زیادیه.و البته انتخاب 6700 دارای آینده نگری بیشتری هست

لینک به دیدگاه

شما اگه 5820 وردارید باید یه هزینه ای مثل خودش واسه مادربورد هم بکنید.ولی با خرید 6700 میتونید مادربورد به مراتب ارزونتری بردارید.و باقی پولتون رو روی گرافیک و رم هزینه کنید.البته اگه سیستم واسه رندرینگ هست مطمئنا 5820 گزینه بسیار بهتری هست.ولی واسه بازی و استفاده ی غیر از رندرینگ 6700 خیلی هم زیادیه.و البته انتخاب 6700 دارای آینده نگری بیشتری هست

واقعا بر اساس چه تجربه ایی این اطلاعاته غلط رو به دوستان میدید!!!! 

تاپیک رو کامل خوندید؟

تو تست های گیم اپن ورد تفاوته عملکرد 40 درصد هست که این یعنی با ظهور یک بازی که 30 درصد ازgtaبیشتر پردازنده رو برای 60 فرم به بالا گرفتن درگیر کنه 6700kرو با مادربردش انداخت آشغالی چون هیچوقت سی پی یویی قویتر از 6700برایz170نمیاد شاید نهایتا10 درصد بهتر بیاد روش ولی x99روش 5820 هست که در شرایط اورکلوک هردوشون 40 درصد توگیم اپن ورد بهتر عمل میکنه چه برسه 20هسته پردازشیکه قراره 6 ماه دیگه بیاد تو بازار ایران که روx99نصب میشه و راحت با اور 300درصد بهتر از6700عمل میکنه.

تازه دمای بالای6700واورپذیریه افتضاح 6700رو هم نادیده بگیریم.

مجموع اختلاف قیمته سیستمه تمام شدهz170با x99 فقط300تومن هست که ارزششو نداره.

منظورتون از آینده نگریه پلتفرمz170چی بود دقیقا؟

لینک به دیدگاه

تاپیک رو کامل خوندید؟

تو تست های گیم اپن ورد تفاوته عملکرد 40 درصد هست که این یعنی با ظهور یک بازی که 30 درصد ازgtaبیشتر پردازنده رو برای 60 فرم به بالا گرفتن درگیر کنه 6700kرو با مادربردش انداخت آشغالی چون هیچوقت سی پی یویی قویتر از 6700برایz170نمیاد شاید نهایتا10 درصد بهتر بیاد روش ولی x99روش 5820 هست که در شرایط اورکلوک هردوشون 40 درصد توگیم اپن ورد بهتر عمل میکنه چه برسه 20هسته پردازشیکه قراره 6 ماه دیگه بیاد تو بازار ایران که روx99نصب میشه و راحت با اور 300درصد بهتر از6700عمل میکنه.

سلام.تمام دنیا میدونن به لحاظ قدرت پردازش 5820 قویتره از 6700

دوست عزیز من فکر میکنم خوب متوجه عرض بنده نشدید.من پیشنهاد دادم اگه واسه بازی میخواید 6700 مناسب و زیادیه.بدون شک همه ی بازیهای روز دنیا و چند سال آینده رو با یه گرافیک خوب در کنار این پردازنده میتونید اجرا کنید.مثلا با داشتن مادربوردی مثل GIGABYTE Z170X-Gaming 3 LGA1151 Z170 Mainboard و یه گرافیک رده بالا.اشاره من فقط به این دوست بزرگوارمون نبود.بلکه واسه بقیه دوستانی که این مطلب ر میخونند هم هست.ظمن اینکه باید گفت اگه این دوست بزگوارمون میخواد سیستم سرور ببنده باید بره سراغ پردازنده های زئون.حالا زیاد وارد جزییات نشیم بهتره.من کارم رندرینگ هست.تفاوت پردازنده هایی مثل 5820 و 6700 رو خوب میشناسم.ظمنا مجموع اختلاف سیستم تمام شده این دو پلتفرم میتونه حتی 500 یا 600 تومن هم باشه.بستگی به نوع کاربری مخاطب داره.در مورد آینده نگری حرفم رو پس میگیرم.فکر میکنم زیاد درست نباشه.هرچند اسکایلیک آخرین نسل پردازنده های اینتل هست.به هر حال اگه زیاد نتونستم کمک کنم معذرت میخوام.مطمئنا بقیه دوستان نظرات مفیدتری ارائه میدن.سپاس از توجه شما @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

همیشه نباید به تست های سایت ها و بنچ مارک ها اکتفا کرد. خیلی وقت ها نتیجه ایکه خودتون میگیرید با تست ها بسیار متفاوت هست پس یا خودتون تست کنید یا از نزدیک مشاهده کردید تستی رو اونوقت با اطمینان بیایید نظر بدید توی تاپیک تا دوستانیکه قصد خرید دارند با مشاهده تناقض نوشته های شما با واقعیت دچار اشتباه موقع خرید و اسمبل نشند.

من تو تمامه سایتها اشتباه دیدم تو نتیجه تست و بعدش هم اونها همیشه با نرم افزارهای طرف قرار دادشون تست میگیرند و هیچ کدومشون نه با بازیه مورد نظر ما تست درست درمونی میگیرند نه با3dsmaxنه باafter efectو نه هیچکدوم از نرم افزارهای کاربردیه ما تست میگیرند.اگه هم بگیرند یک مینیموم ماکسیموم و میانگین برامون میزارند که معلوم نیست کدوم قسمته بازیه

سلام.تمام دنیا میدونن به لحاظ قدرت پردازش 5820 قویتره از 6700

دوست عزیز من فکر میکنم خوب متوجه عرض بنده نشدید.من پیشنهاد دادم اگه واسه بازی میخواید 6700 مناسب و زیادیه.بدون شک همه ی بازیهای روز دنیا و چند سال آینده رو با یه گرافیک خوب در کنار این پردازنده میتونید اجرا کنید.مثلا با داشتن مادربوردی مثل GIGABYTE Z170X-Gaming 3 LGA1151 Z170 Mainboard و یه گرافیک رده بالا.اشاره من فقط به این دوست بزرگوارمون نبود.بلکه واسه بقیه دوستانی که این مطلب ر میخونند هم هست.ظمن اینکه باید گفت اگه این دوست بزگوارمون میخواد سیستم سرور ببنده باید بره سراغ پردازنده های زئون.حالا زیاد وارد جزییات نشیم بهتره.من کارم رندرینگ هست.تفاوت پردازنده هایی مثل 5820 و 6700 رو خوب میشناسم.ظمنا مجموع اختلاف سیستم تمام شده این دو پلتفرم میتونه حتی 500 یا 600 تومن هم باشه.بستگی به نوع کاربری مخاطب داره.در مورد آینده نگری حرفم رو پس میگیرم.فکر میکنم زیاد درست نباشه.هرچند اسکایلیک آخرین نسل پردازنده های اینتل هست.به هر حال اگه زیاد نتونستم کمک کنم معذرت میخوام.مطمئنا بقیه دوستان نظرات مفیدتری ارائه میدن.سپاس از توجه شما @};- @};- @};-

دوست عزیز در مورد اختلاف قیمت باید بگم مادربردx99با قیمته900تومن موجودهست ولیz170رو باید حداقل550تومن بخرید که از نظر امکانات و تعداد پورت ها و کیفیته ساخته این دوتا اصلا قابله قیاس نیستند .

مورد بعدی فرمودید با یک گرافیک قوی و 6700 همه گیم هارو راحت تا چند سال روون اجرا میکنید در این مورد هم من به شما اطمینان میدم که این طور نیست به طور مثال گرافیکه دوهسته ایه جدیده amdکه خرداد میاد بازار به خاطر پهنای باند مموریش واقعا مناسب و آینده نگرانه است برای دنیای گیم ولی بهتون قول میدم که 6700 زمانیکه با این گرافیک اسمبل بشه حتما سی پی یو گلوگاه میشه تو بازی .به شما قول میدم با 5820 حداقل 10 درصد اختلاف فرم داشته باشند در شرایط یکسان و هردو اور شده.حالا حساب کنید گرافیکه های اند ساله 2017 رو چطور میتونید با این 6700ببینید آیندشو.

به نظر من کسیکه بخواد 6600بخره حرفی توش نیست ولی 6700 فقط زمانیکه 1200 بود ارزش خرید داشت نصبت به 5820 از زمانیکه بالای 1280 رفت دیگه ارزش خرید نداره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دورد از اونجایی که این دوستمون پرداز همزمان لازم داره بدون هیچ حرفی 5820 به خاطر تعداد کور

من عاشق نسل سوکت 1366 2011 و 3-2011 هستم چون سی پی یوش مثل پاره آجره  :)

و بهترین مدل مین

GIGABYTE X99-Gaming 5

ASUS X99-Pro

و ..

موفق باشید

لینک به دیدگاه

همیشه نباید به تست های سایت ها و بنچ مارک ها اکتفا کرد. خیلی وقت ها نتیجه ایکه خودتون میگیرید با تست ها بسیار متفاوت هست پس یا خودتون تست کنید یا از نزدیک مشاهده کردید تستی رو اونوقت با اطمینان بیایید نظر بدید توی تاپیک تا دوستانیکه قصد خرید دارند با مشاهده تناقض نوشته های شما با واقعیت دچار اشتباه موقع خرید و اسمبل نشند.

من تو تمامه سایتها اشتباه دیدم تو نتیجه تست و بعدش هم اونها همیشه با نرم افزارهای طرف قرار دادشون تست میگیرند و هیچ کدومشون نه با بازیه مورد نظر ما تست درست درمونی میگیرند نه با3dsmaxنه باafter efectو نه هیچکدوم از نرم افزارهای کاربردیه ما تست میگیرند.اگه هم بگیرند یک مینیموم ماکسیموم و میانگین برامون میزارند که معلوم نیست کدوم قسمته بازیه

دوست عزیز در مورد اختلاف قیمت باید بگم مادربردx99با قیمته900تومن موجودهست ولیz170رو باید حداقل550تومن بخرید که از نظر امکانات و تعداد پورت ها و کیفیته ساخته این دوتا اصلا قابله قیاس نیستند .

مورد بعدی فرمودید با یک گرافیک قوی و 6700 همه گیم هارو راحت تا چند سال روون اجرا میکنید در این مورد هم من به شما اطمینان میدم که این طور نیست به طور مثال گرافیکه دوهسته ایه جدیده amdکه خرداد میاد بازار به خاطر پهنای باند مموریش واقعا مناسب و آینده نگرانه است برای دنیای گیم ولی بهتون قول میدم که 6700 زمانیکه با این گرافیک اسمبل بشه حتما سی پی یو گلوگاه میشه تو بازی .به شما قول میدم با 5820 حداقل 10 درصد اختلاف فرم داشته باشند در شرایط یکسان و هردو اور شده.حالا حساب کنید گرافیکه های اند ساله 2017 رو چطور میتونید با این 6700ببینید آیندشو.

به نظر من کسیکه بخواد 6600بخره حرفی توش نیست ولی 6700 فقط زمانیکه 1200 بود ارزش خرید داشت نصبت به 5820 از زمانیکه بالای 1280 رفت دیگه ارزش خرید نداره .

در مورد زمانی که 1200 بود ارزش خرید بیشتری داشت کاملا موافقم.ولی هنوز هم برای خیلیها ارزش خرید داره.بخاطر همون مادربوردش.ممنون از راهنماییتون @};- @};-

لینک به دیدگاه

تاپیک رو کامل خوندید؟

دوست من، فعلا 6700K در بازی برتر از 5820K هست به جهت هسته های قوی تر اما اگر بازی از مولتی کور استفاده کنه بله گفته شما درسته.

و اینکه هیچ وقت سی پی یو قوی تر از 6700K نمیاد که باید بگم خیر! سوکت بعدی 1151 هست و پردازنده های نسل بعد قابل نصب بر روی بورد Z170 هست !

اگر دل خوش به اورکلاک نسل بعد هستید که اگر نسل بعد برادول باشه که باید با اورکلاک خداحافظی کنید ! برادول در سوکت 1150 هم فاجعه ترین سی پی یو تاریخ از نظر اورکلاک بود. 4.4 گیگاهرتز فقط فرکانس ثبت شده بود :دی

و اینکه 6700K از قابلیت اورکلاک خیلی خیلی بهتری به نسبت 5820K برخوردار هست در بحث فرکانس رم هم این 6700K هست که پیروز میدان خواهد بود !

اما از نظر کارایی یک رم در فرکانس 3000 مگاهرتز و تایمنیگ معمولی در پلتفرم X99 پرفورمنسی برابر با یک کیت رم در فرکانس 3700 مگاهرتز و تایمینگ بسیار تنگ برای شما به ارمغان میاره. 

هر دو پلتفرم آینده خوبی دارن و نمیشه گفت کدوم در آینده بهتره.

اما از نظر من فعلا 5820K از نظر دما و تعداد هسته بیشتر و رم 4 کاناله در موقعیت بهتری به نسبت  6700K قرار داره. خصوصا این که 6700K الان قیمت بیشتری داره در بدترین شرایط اگر قیمت هر دو برابر باشه باز هم 5820K ارزش خرید بیشتری داره.

و اینکه برای یک کارت رده بالا چون 980Ti پردازنده 4790K هم کم میاد پس در شرایط کنونی 6700K برای چنین کارتی انتخاب بهتری هست.

ولی خدایی انقدر راهنمایی میشه ولی  تاحالا دقت کردین اخر سر طرف کار خودشو میکنه؟ شما به فرض بهش بگو 6700K بخر، میگه چه کاریه  G3220 میخرم  :D

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

سلام دوستان لیمویی ( درست نوشتم !)

من دو ماه پیش قصد خرید سیستم داشتم ، من قصد خرید 6700 داشتم با نظرات دوستان متوجه شودم 5820 بهترین هست تو رنج1400 است

MB: Asus X99 TUF Sabertooth/USB 3.1: 1,400,000 ی

....یه سوال مادربرد زیر wifi دارد یا خیر ، نظرتون راجب این مادربورد چیست ، اگه مناسب نیست یه مادبورد معرفی کنید که گارد داشته باشه ............

ممنون از تمام دوستانی که من را راهنمایی کردن

لینک به دیدگاه

دوست من، فعلا 6700K در بازی برتر از 5820K هست به جهت هسته های قوی تر اما اگر بازی از مولتی کور استفاده کنه بله گفته شما درسته.

و اینکه هیچ وقت سی پی یو قوی تر از 6700K نمیاد که باید بگم خیر! سوکت بعدی 1151 هست و پردازنده های نسل بعد قابل نصب بر روی بورد Z170 هست !

اگر دل خوش به اورکلاک نسل بعد هستید که اگر نسل بعد برادول باشه که باید با اورکلاک خداحافظی کنید ! برادول در سوکت 1150 هم فاجعه ترین سی پی یو تاریخ از نظر اورکلاک بود. 4.4 گیگاهرتز فقط فرکانس ثبت شده بود :دی

و اینکه 6700K از قابلیت اورکلاک خیلی خیلی بهتری به نسبت 5820K برخوردار هست در بحث فرکانس رم هم این 6700K هست که پیروز میدان خواهد بود !

اما از نظر کارایی یک رم در فرکانس 3000 مگاهرتز و تایمنیگ معمولی در پلتفرم X99 پرفورمنسی برابر با یک کیت رم در فرکانس 3700 مگاهرتز و تایمینگ بسیار تنگ برای شما به ارمغان میاره. 

هر دو پلتفرم آینده خوبی دارن و نمیشه گفت کدوم در آینده بهتره.

اما از نظر من فعلا 5820K از نظر دما و تعداد هسته بیشتر و رم 4 کاناله در موقعیت بهتری به نسبت  6700K قرار داره. خصوصا این که 6700K الان قیمت بیشتری داره در بدترین شرایط اگر قیمت هر دو برابر باشه باز هم 5820K ارزش خرید بیشتری داره.

و اینکه برای یک کارت رده بالا چون 980Ti پردازنده 4790K هم کم میاد پس در شرایط کنونی 6700K برای چنین کارتی انتخاب بهتری هست.

ولی خدایی انقدر راهنمایی میشه ولی  تاحالا دقت کردین اخر سر طرف کار خودشو میکنه؟ شما به فرض بهش بگو 6700K بخر، میگه چه کاریه  G3220 میخرم  :D

جدا به این حرفتون اعتقاد دارید:6700K از قابلیت اورکلاک خیلی خیلی بهتری به نسبت 5820K برخوردار هست ؟ من که تستهامو گذاشتم دیدید که خوب اور نشده بود 6700!!!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان لیمویی ( درست نوشتم !)

من دو ماه پیش قصد خرید سیستم داشتم ، من قصد خرید 6700 داشتم با نظرات دوستان متوجه شودم 5820 بهترین هست تو رنج1400 است

MB: Asus X99 TUF Sabertooth/USB 3.1: 1,400,000 ی

....یه سوال مادربرد زیر wifi دارد یا خیر ، نظرتون راجب این مادربورد چیست ، اگه مناسب نیست یه مادبورد معرفی کنید که گارد داشته باشه ............

ممنون از تمام دوستانی که من را راهنمایی کردن

از سایت آریا کامپیوتر کپی کردید اسم مینو؟ نه وایفای نداره تو رنج قیمت مناسب و اورکلوکه خوب داشتن من x99gaming7 wifiرو قبول دارم.

گارد که نمیشه گفت این برای محافظت از خمیدگی مادربرد و گردو قبار هست و از همه مهمتر خنک بودن و دوام بسیار بالاست که به کار شما نمیاد به درد کسی میخوره که یا مدام زیر فشار رندر باشه یا تمامه خرجشون رو سیستم صرف کولینگ میکنه که در هردو صورت نیاز به خرج سنگینی داره پاور مثلهevga 1200g2 وssdسرور و هارد بلک و کولر حرفه ای میشه به اینا هم خرج نکرد ولی موضوع اینه که هماهنگی تو قطعات انتخابی باشه .مادربرد رو از رو قیافه نباید خرید باید بنا بر کاربردتون انتخابش کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...