رفتن به مطلب

5820k vs 6700k

Recommended Posts

5820نصبت به مشخصاته کاغذیش واقعی تره.من تا دو ماه پیش 6700کا داشتم موقعی که خریدم 1250 بود{خودت حساب کن کی بود}بعد از کلی کلنجار رفتن به دلم نچسبید که نچسبید به کلی دلیل اولا کیفیت ساختش اگه شما دوتاشو تو دستت بگیری هرچقدرم آماتور باشی در ثانیه حالت از 6700کا به هم میخوره با خودت میگی یعنی منه بی عقل به هردوتای اینها باید به یک اندازه پول بدم!!!!!!

دوما IHSسی پی یوی 6700 رو باز کردم از بس که داغ بود گفتم یک حالی بهش بدم با خمیر اینطور که نمیشه برای پایدار کردن روی فرکانس 4.83 دما به 100 هم برسه تو 3 دقیقهPRIM95.خوب که بازش کردم با وجود اینکه خیلی مراعات کردم برد آسیب نبینه ولی اونقدر جنسش نازک وآشغال بود یک گودی توی برد کنده شده بود اولین بارم نبود حداقل 50 بار اینکارو کرده بودم حتی 3770کا و 4770کا و 4790 کارو هم انجام داده بودم به به نظرم 4770 بهترین جنس رو داشت.خلاصه بستمش بی عیب راه افتاد ولی باز هم برای این همه خرج خمیر کردن و 900تومن خنک کننده 433مگاهرتز اور کردن هر هسته ودر مجوع 3400مگاهرتز ارزش این همه عذابو نداشت اونم با وجود اور شدنه به این خوبیه 5820 کا که هر بچه ای میتونه هر هستشو با یک کولر 300 تومنی به4465مگاهرتز برسونه که یعنی هر هسته865 مگاهرتز اور شده و در مجموع هسته ها 10380 مگاهرتز اور شده که بی نظیره.اینقدرم منت میزاره INTELکه انگار خیلی تفاوت داره6700با 6700Kفقط چیز فرض کردنه مشتریه.

مورد سوم و مهمترین مورد کارآیه واقعیشونه به تور مثال من با فول تنظیمات همه قطعات امضام هم همینها بودGTAVرو تو حالته فول اچ دیULTRA اجرا میکردم الان میانگین بگیرم 5 فرم روونتر اجرا میکنم که حالا اصلا مهم نیست مهم اینه که 6700Kبا فرکانس 4.83مدام بینه 90 تا 100 درصد سی پی یو در حاله استفاده بود وقتی با همون شرایط رو5820Kبا فرکانس4.6تست گرفتم از تعجب دهنم باز موند CPU USAGEبینه 20 تا 35 درصد بود خودمو کشتم 40 درصد نشد اولش گفتم شاید از 12 هسته خوب نمیتونه استفاده کنه رفتم هایپرتردینگ رو غیر فعال کردم شد 6 هسته باز هم 39 درصد بیشتر نشد اینجا بودکه به خودم برای خرید6700Kفحش دادم با خودم گفتم ایکاش زودتر اینو میخریدم گول تبلیغاتو خوردم.

5820Kپلتفرم آینده نگرانه تری هست ساله دیگه یک سی پی یوی 20 هسته ای براش میندازی ولیZ170اولو آخرش همینه شاید شاید یک سی پی یو با 10 درصد اختلافه بیشتر ساله دیگه براش بدند که در مقابل 20 هسته اییکه قراره برایX99بیاد هیچ حرفی برای گفتن نداره

درود دوست عزیز

ممنون از اینکه تجربیات با ارزش خودتون رو به اشتراک گذاشتید.

فقط یک سوال داشتم.

تفاوت فریم پردازنده I7‎ ‎6700k ‎4.8Ghz‏ با پردازنده I7‎ ‎5820K ‎4.6Ghz‏ در بازی Gta V‏ چقدر بود؟؟؟

مثلا با i7‎ ‎6700k 4.8Ghz‏ چند فریم میگرفتید؟؟؟

و با I7‎ ‎5820K ‎4.6 ‎‏ چند فریم میگرفتید؟؟؟

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

• ارسال 70
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

5820نصبت به مشخصاته کاغذیش واقعی تره.من  تا دو ماه پیش 6700کا داشتم موقعی که خریدم 1250 بود{خودت حساب کن کی بود}بعد از کلی کلنجار رفتن به دلم نچسبید که  نچسبید به کلی دلیل اولا کیفیت ساختش اگه شما دوتاشو تو دستت بگیری هرچقدرم  آماتور باشی در ثانیه حالت از 6700کا به هم میخوره با خودت میگی یعنی منه بی عقل به هردوتای اینها باید به یک اندازه پول بدم!!!!!!                    

دوما IHSسی پی یوی 6700 رو باز کردم از بس که داغ بود گفتم یک حالی بهش بدم با خمیر اینطور که نمیشه برای پایدار کردن روی فرکانس 4.83 دما به 100 هم برسه تو 3 دقیقهPRIM95.خوب که بازش کردم با وجود اینکه خیلی مراعات کردم برد آسیب نبینه ولی اونقدر جنسش نازک وآشغال بود یک گودی توی برد کنده شده بود اولین بارم نبود حداقل 50 بار  اینکارو کرده بودم حتی 3770کا و 4770کا و 4790 کارو هم انجام داده بودم به به نظرم 4770 بهترین جنس رو داشت.خلاصه بستمش بی عیب راه افتاد ولی باز هم برای این همه خرج خمیر کردن و 900تومن خنک کننده 433مگاهرتز اور کردن هر هسته ودر مجوع 3400مگاهرتز ارزش این همه عذابو نداشت اونم با وجود اور شدنه به این خوبیه 5820 کا که هر بچه ای میتونه هر هستشو با یک کولر 300 تومنی به4465مگاهرتز برسونه که یعنی هر هسته865 مگاهرتز اور شده و در مجموع هسته ها 10380 مگاهرتز اور شده که بی نظیره.اینقدرم منت میزاره INTELکه انگار خیلی تفاوت داره6700با 6700Kفقط چیز فرض کردنه مشتریه.

مورد سوم و مهمترین مورد کارآیه واقعیشونه به تور مثال من با فول تنظیمات همه قطعات امضام هم همینها بودGTAVرو تو حالته فول اچ دیULTRA اجرا میکردم الان میانگین بگیرم 5 فرم روونتر اجرا میکنم که حالا اصلا مهم نیست مهم اینه که 6700Kبا فرکانس 4.83مدام بینه 90 تا 100 درصد سی پی یو در حاله استفاده بود وقتی با همون شرایط رو5820Kبا فرکانس4.6تست گرفتم از تعجب دهنم باز موند CPU USAGEبینه 20 تا 35 درصد بود خودمو کشتم 40 درصد نشد اولش گفتم شاید از 12 هسته خوب نمیتونه استفاده کنه رفتم هایپرتردینگ رو غیر فعال کردم شد 6 هسته باز هم 39 درصد بیشتر نشد اینجا بودکه به خودم برای خرید6700Kفحش دادم با خودم گفتم ایکاش زودتر اینو میخریدم گول تبلیغاتو خوردم.

5820Kپلتفرم آینده نگرانه تری هست ساله دیگه یک سی پی یوی 20 هسته ای براش میندازی ولیZ170اولو آخرش همینه شاید شاید یک سی پی یو با 10 درصد اختلافه بیشتر ساله دیگه براش بدند که در مقابل 20 هسته اییکه قراره برایX99بیاد هیچ حرفی برای گفتن نداره

کاملا تائید میشه  ، مضاف بر اینکه برای گیمینگ از دو کارت گرافیک یا 3 تا در حالت 16 بهره میبرید .

البته نظر شخصیم اینه که 2011 بهتره از 2011 V3 به دلیل رم DDR4 که هنوز تایمینگاش بسیار بالا هستند .

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

فقط یک سوال داشتم.

تفاوت فریم پردازنده I7‎ ‎6700k ‎4.8Ghz‏ با پردازنده I7‎ ‎5820K ‎4.6Ghz‏ در بازی Gta V‏ چقدر بود؟؟؟

البته این برای بازی ویچر3 هم صادقه: (پردازنده 5930K اینجا)

i7-6700k-witcher.png

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

فقط یک سوال داشتم.

اختلاف فرم که بالا هم توضیح دادم میانگینش 5 فرم بود یعنی اختلاف فرم حداقل3 بود و اکثر موارد 6 فرم بود ولی پیش می اومد که 5820کا 18 فرم هم جلو بیافته .

در مورد فرم هم چون اپن ورده دقیق نمیشه گفت جاش خیلی مهمه شلوغ  بودن خیلی مهمه رو تپه های سر سبز وقتی تیکاف میکردم سنگین ترین جا بود چون چمن ها تیکه تیکه میشدند خاک هم ذراتش تو هوا پخش میشد که خیلی فرم پایین می اومد 93 فرم بود تمام تنظیمات رو اولترا بود حتی ادونس آپشن.از تو تنظیمات گرافیک همmfaaفعال بود بیشترین فرم هم 217 بوده جای سبک ولی هرچی به فرم 60 نزدیک میشدم اختلاف 5820 با 6700 مشهود تر بود به 120 فرم هم که میرسید دیگه 6700 جا میموند

کاملا تائید میشه  ، مضاف بر اینکه برای گیمینگ از دو کارت گرافیک یا 3 تا در حالت 16 بهره میبرید .

البته نظر شخصیم اینه که 2011 بهتره از 2011 V3 به دلیل رم DDR4 که هنوز تایمینگاش بسیار بالا هستند .

ااوایل ورودx99 آره حرف شما صدق میکنه ولی الان که نصبت فرکانس به تایمینگ اینقدر خوب شده توddr4دیگه برتریش واضحه بعدش هم ولتاژddr4خیلی مناسبه و راحت میشه 400 مگاهرتز اکثرشونو افزایش داد البته اینم باید در نظر بگیرید که سی پی یوهایx79اصلا به اندازهx99ها بهینه نبودند x99خیلی پهنای باندش بهتره و از همه مهمتر مشکل کرش کردن حین اورش خیلی کمتره {من چون همشونو داشتمx38. x48.x58 x79 z68 z77 z87 z97 z170 الانم x99 البته amdهم داشتم n590 790fx  890fx که باید بگم بهتریناشون x58 و x99بودند x58رو اینقدر دوست داشتم که 3 تا برد عوض کردم تا همشونو کنکاش کنم.

لینک به دیدگاه

اختلاف فرم که بالا هم توضیح دادم میانگینش 5 فرم بود یعنی اختلاف فرم حداقل3 بود و اکثر موارد 6 فرم بود ولی پیش می اومد که 5820کا 18 فرم هم جلو بیافته .

در مورد فرم هم چون اپن ورده دقیق نمیشه گفت جاش خیلی مهمه شلوغ بودن خیلی مهمه رو تپه های سر سبز وقتی تیکاف میکردم سنگین ترین جا بود چون چمن ها تیکه تیکه میشدند خاک هم ذراتش تو هوا پخش میشد که خیلی فرم پایین می اومد 93 فرم بود تمام تنظیمات رو اولترا بود حتی ادونس آپشن.از تو تنظیمات گرافیک همmfaaفعال بود بیشترین فرم هم 217 بوده جای سبک ولی هرچی به فرم 60 نزدیک میشدم اختلاف 5820 با 6700 مشهود تر بود به 120 فرم هم که میرسید دیگه 6700 جا میموند

ااوایل ورودx99 آره حرف شما صدق میکنه ولی الان که نصبت فرکانس به تایمینگ اینقدر خوب شده توddr4دیگه برتریش واضحه بعدش هم ولتاژddr4خیلی مناسبه و راحت میشه 400 مگاهرتز اکثرشونو افزایش داد البته اینم باید در نظر بگیرید که سی پی یوهایx79اصلا به اندازهx99ها بهینه نبودند x99خیلی پهنای باندش بهتره و از همه مهمتر مشکل کرش کردن حین اورش خیلی کمتره {من چون همشونو داشتمx38. x48.x58 x79 z68 z77 z87 z97 z170 الانم x99 البته amdهم داشتم n590 790fx 890fx که باید بگم بهتریناشون x58 و x99بودند x58رو اینقدر دوست داشتم که 3 تا برد عوض کردم تا همشونو کنکاش کنم.

خیلی ممنون دوست عزیز

با این حساب بنده یک خط قرمز دور Skylake‏ میکشم و میرم بسمت پردازنده های 2011‎ v3 .

چون شما پردازنده های 2011‎ v3 را تست کردین یک سؤال دیگه ازتون داشتم.

به نظرتون کدوم پردازنده از این دو بصرفه تر هست؟

I7 5930K

I7 5820K

نکته: بنده SLI ‎‎& CFX‏ نمیکنم فقط میخوام زمان بیشتری برای بازیها دوام بیاره و ضمنا قصد اورکلاک هم دارم!

سپاس گذارم.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون دوست عزیز

با این حساب بنده یک خط قرمز دور Skylake‏ میکشم و میرم بسمت پردازنده های 2011‎ v3 .

I7 5930K

I7 5820K

نکته: بنده SLI ‎‎& CFX‏ نمیکنم فقط میخوام زمان بیشتری برای بازیها دوام بیاره و ضمنا قصد اورکلاک هم دارم!

سپاس گذارم.

5820 و 5930

دوتاشون قدرتشون اندازه همه فقط کلاک 5930 کمی بالاتره و pci lanes بیشتری داره

اگه سراق مولتی gpu نمیرید همون5820 بخرین

لینک به دیدگاه

البته این برای بازی ویچر3 هم صادقه: (پردازنده 5930K اینجا)

i7-6700k-witcher.png

ممنون دوست عزیزم بابت چارت.

ولی بنده تعداد زیادی از این چارت ها دیدم ولی هیچ کدوم مثل تستی که هموطن آدم انجام میده و نتیجه اون را اعلام میکنه نیست.

سپاس گذارم.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون دوست عزیز

I7 5930K

I7 5820K

سپاس گذارم.

من برای مشتریم 5930 زیاد بستم و تو تستیکه با ماله خودم انجام دادم در حالته اور شده نهایت تفاوتش 5درصد هم نیست برای sliهم دوتا 970 تست کردم تفاوتی نداشت فقط زمانیکه3تا گرافیک با هم بخواد بذارید تفاوتش محسوس میشه.یا دوتا گرافیکه خیلی قوی مثله 980ti oc که اونم 7درصد بود تفاوتش

برای آینده نگری برای گیم هم اگه مثله من میخوایید 120 فرم اجرا کنید همه گیمهارو تا 2 سال اگه میخوایید90 فرم اجرا کنید 3 سال اگه 60 فرم5 سال به نظر من .منکه خودم به شخصه معتاد 120 فرمم واسه همین تابستون 20 هسته ای رو میگیرم که تا 10 سال جوابمو بده.

کلا کم آوردن تو کار این سی پییوها نیست من 990xداشتم 7ساله پیش فروختمش به مشتریم هنوز که هنوزه داره gtavرو با 970 فول رون 60 فرم بازی میکنه 920 هم 7.5 سال پیش فر.ختم اونم دار50 فرم با 280xراحت بازی میکنه البته اورش کرده

خیلی ممنون دوست عزیز

I7 5930K

I7 5820K

سپاس گذارم.

به نظر من6700kعمر بسیار کوتاهی داره الان به بازیه gtavکه همچین جدید هم نیست کاملا درگیر شده چه برسه دوساله دیگه عناوینه 2016 که قراره بدن مثله assasins  crysis mafia بهتون قول میدم اونجا تفاوته این دو سی پی یو حاشا میکنه مخصوصا که دایرتکس 12 با 12 هسته شاخه بازیهارو میشکنه طبق برآوردها.

اینتل داره برای مادربردهای سریهzخودش فقط کاسبی میکنه هرسال همون 8 هسته همون مقدار کش همون مقدار پهنای باند شاید با 4درصد افزایش فقط کلوکو میبره بالا که دیگه جوابگو نیست لیتوگرافیش و با 80 وات داره از 5960 شونزذه هسته ای داغتر عمل میکنه چه برسه 5820 من دوتاش جلوم بود بدونه فن استارت کردم 6700کا ویندوزو لود کرد تا اومدم نرم افزار گیگا رو باز کنم دماشو چک کنم خاموش شد ولی 5820 رفتم تو نرم افزار دیدم 54 درجست باورم نمیشد دست گذاشتم روش دیدم آره درسته

مین رو x99 gaming 5 بگیر اگه پولت بیشتر بود x99 sabertuch اگه هم بیشتربودx99 gaming7 wifi. بیشتر از این دیگه لازم نیست میشه پوله عشق 

لینک به دیدگاه

من برای مشتریم 5930 زیاد بستم و تو تستیکه با ماله خودم انجام دادم در حالته اور شده نهایت تفاوتش 5درصد هم نیست برای sliهم دوتا 970 تست کردم تفاوتی نداشت فقط زمانیکه3تا گرافیک با هم بخواد بذارید تفاوتش محسوس میشه.یا دوتا گرافیکه خیلی قوی مثله 980ti oc که اونم 7درصد بود تفاوتش

برای آینده نگری برای گیم هم اگه مثله من میخوایید 120 فرم اجرا کنید همه گیمهارو تا 2 سال اگه میخوایید90 فرم اجرا کنید 3 سال اگه 60 فرم5 سال به نظر من .منکه خودم به شخصه معتاد 120 فرمم واسه همین تابستون 20 هسته ای رو میگیرم که تا 10 سال جوابمو بده.

کلا کم آوردن تو کار این سی پییوها نیست من 990xداشتم 7ساله پیش فروختمش به مشتریم هنوز که هنوزه داره gtavرو با 970 فول رون 60 فرم بازی میکنه 920 هم 7.5 سال پیش فر.ختم اونم دار50 فرم با 280xراحت بازی میکنه البته اورش کرده

به نظر من6700kعمر بسیار کوتاهی داره الان به بازیه gtavکه همچین جدید هم نیست کاملا درگیر شده چه برسه دوساله دیگه عناوینه 2016 که قراره بدن مثله assasins crysis mafia بهتون قول میدم اونجا تفاوته این دو سی پی یو حاشا میکنه مخصوصا که دایرتکس 12 با 12 هسته شاخه بازیهارو میشکنه طبق برآوردها.

اینتل داره برای مادربردهای سریهzخودش فقط کاسبی میکنه هرسال همون 8 هسته همون مقدار کش همون مقدار پهنای باند شاید با 4درصد افزایش فقط کلوکو میبره بالا که دیگه جوابگو نیست لیتوگرافیش و با 80 وات داره از 5960 شونزذه هسته ای داغتر عمل میکنه چه برسه 5820 من دوتاش جلوم بود بدونه فن استارت کردم 6700کا ویندوزو لود کرد تا اومدم نرم افزار گیگا رو باز کنم دماشو چک کنم خاموش شد ولی 5820 رفتم تو نرم افزار دیدم 54 درجست باورم نمیشد دست گذاشتم روش دیدم آره درسته

مین رو x99 gaming 5 بگیر اگه پولت بیشتر بود x99 sabertuch اگه هم بیشتربودx99 gaming7 wifi. بیشتر از این دیگه لازم نیست میشه پوله عشق

خیلی خیلی ممنون دوست عزیز.

پس پردازنده I7‎ ‎5820K‏ میگیرم و اورکلاک میکنم.

مینبرد هم Giga x99‎ Gaming ‎5 بگیرم یا مدلی که دوستان در این تاپیک خیلی تعرفیش رو کردن یعنی Giga x99‎ UD5 بگیرم و البته مدل Giga X99‎ Soc Force‏ هم در همین رنج قیمت ها هست که بنظر خوب میاد، بنظر شما کدوم مدلو بگیرم؟؟؟

سپاس گذارم.

لینک به دیدگاه

مینبرد هم Giga x99‎ Gaming ‎5 بگیرم یا مدلی که دوستان در این تاپیک خیلی تعرفیش رو کردن یعنی Giga x99‎ UD5 بگیرم؟؟؟

سپاس گذارم.

آقای شادکام شما احیاناً اهل بجنورد نیستید؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

بنظر بنده یا تو همون 1150 بمونید با استاد 4790k یا پرواز کنید به سمت 2011 با 5820k چون سوکت 1151 فعلا شناخته شده نیست و خیلی گرونه ...

البته 2011 هم گرونه ولی ارزش خرید بالاتری داره نسبت ۱۱۵۱

لینک به دیدگاه

آقای شادکام شما احیاناً اهل بجنورد نیستید؟؟؟؟

درود دوست عزیز

در پروفایل بنده مشخصاتم هست.

خراسان شمالی، شیروان.

چطور مگه؟؟؟

لینک به دیدگاه

مینبرد هم Giga x99‎ Gaming ‎5 بگیرم یا مدلی که دوستان در این تاپیک خیلی تعرفیش رو کردن یعنی Giga x99‎ UD5 بگیرم و البته مدل Giga X99‎ Soc Force‏ هم در همین رنج قیمت ها هست که بنظر خوب میاد، بنظر شما کدوم مدلو بگیرم؟؟؟

سپاس گذارم.

اگه خنک کننده قوی{Corsair H110i GTX Extreme Performance یا Deepcool Gamer Storm Captain 360 یا Noctua NH-D15 3xfan تهیه میکنید که کلوکه 4.6 تا 4.8 بزنید برید سراغ مینه امضام.اگه کلوکه 5ghzمیخوایید برسیدMSI X99A XPower ACبه همرا لیکویید کاستوم.ولی اگه برای اورکلاک در حد کلوکه 4.5 میخوایید انجام بدید بیشتر ازx99 gaming 5و x99ud5خرج نکنید

لینک به دیدگاه

سپاس گذارم.

ASRock x99x killer

هم گزینه خوبیه قیمت تقریبیش هم 1150

لینک به دیدگاه

اگه خنک کننده قوی{Corsair H110i GTX Extreme Performance یا Deepcool Gamer Storm Captain 360 یا Noctua NH-D15 3xfan تهیه میکنید که کلوکه 4.6 تا 4.8 بزنید برید سراغ مینه امضام.اگه کلوکه 5ghzمیخوایید برسیدMSI X99A XPower ACبه همرا لیکویید کاستوم.ولی اگه برای اورکلاک در حد کلوکه 4.5 میخوایید انجام بدید بیشتر ازx99 gaming 5و x99ud5خرج نکنید

نه در حد همون 4.5ghz‏ برام کافیه.

راستی من کولر رو قبلا تهیه کردم!

به نظرتون میشه I7‎ ‎5820K تا فرکانس 4.5 اور کرد؟؟؟

Deepcool Lucifer v2 + Fan TY-143 + CF III

کیسم هم X8 هست که به دو فن دیگه TY-143 که یکی برای خروج ( پشت کیس ) و یکی برای ورود ( بقل کیس ) که قدرت تحویه کیس رو خیلی بالا برده نسبت به قبل!

نظرتون چیه اور 4.5Ghz‏ عملی هست؟

لینک به دیدگاه

نه در حد همون 4.5ghz‏ برام کافیه.

راستی من کولر رو قبلا تهیه کردم!

به نظرتون میشه I7‎ ‎5820K تا فرکانس 4.5 اور کرد؟؟؟

Deepcool Lucifer v2 + Fan TY-143 + CF III

کیسم هم X8 هست که به دو فن دیگه TY-143 که یکی برای خروج ( پشت کیس ) و یکی برای ورود ( بقل کیس ) که قدرت تحویه کیس رو خیلی بالا برده نسبت به قبل!

نظرتون چیه اور 4.5Ghz‏ عملی هست؟

کولر بدی نیست البته خیلی بستگی به های ولتاژ بودن یا لو ولتاژ بودنه 5820 داره که رو فرکانس 4.485 چه ولتاؤی از شما بخواد . اگه رو ولتاژ من پایدار بشه ماکسیموم دماتون با اون کولر 77 هستش فکر کنم . کلا برای گیم ایراد نداره ولی اگه قصد رندر داشته باشید کم میاد کولرتون با این اورکلوک

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

ASRock x99x killer

هم گزینه خوبیه قیمت تقریبیش هم 1150

قیافش خوبه توان فازهاشم زیاده خوبه هت سینکه بزرگی هم داره ولی کیفیته ساختش تعریفی نداره شاید هم اون مدلی که دسته من اومده بود خوب نبود

لینک به دیدگاه

کولر بدی نیست البته خیلی بستگی به های ولتاژ بودن یا لو ولتاژ بودنه 5820 داره که رو فرکانس 4.485 چه ولتاؤی از شما بخواد . اگه رو ولتاژ من پایدار بشه ماکسیموم دماتون با اون کولر 77 هستش فکر کنم . کلا برای گیم ایراد نداره ولی اگه قصد رندر داشته باشید کم میاد کولرتون با این اورکلوک

یه سوال شما 6700 رو روی چه ویندوزی تست کردید؟

لینک به دیدگاه

77 درجه دقیقا با اورکلاک به 4.8 گیگاهرتز و همون 1.5  ولتی که 24/7 به پردازنده اعمال کردید دیگه؟ @};-

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

77 درجه دقیقا با اورکلاک به 4.8 گیگاهرتز و همون 1.5  ولتی که 24/7 به پردازنده اعمال کردید دیگه؟ @};-

شما دقیقا متوجه حرف بنده نبودید انگار :من به ایشون گفتم شما با اون کولر خریداری شده و کلوکه 4.48 و ولتاژ1.284 دماتون به اون حد میرسه نه کلوکه4.8!!!!!!!!من با این کولر و اون ولتاژ تستintel xtuو دور 4 تا فن 14 سانت هم 3000دور در دقیقه بذارم بازم 80 درجه رو میبینم چه برسه اون آقا

پیشبینیم اینقدر بود براشون روی کلوکه 4.48 چونcoler master 120vهم 72درجه داد تو تست intel xtu

یه سوال شما 6700 رو روی چه ویندوزی تست کردید؟

هر دو 8.1

لینک به دیدگاه

شما دقیقا متوجه حرف بنده نبودید انگار :من به ایشون گفتم شما با اون کولر خریداری شده و کلوکه 4.48 و ولتاژ1.284 دماتون به اون حد میرسه نه کلوکه4.8!!!!!!!!من با این کولر و اون ولتاژ تستintel xtuو دور 4 تا فن 14 سانت هم 3000دور در دقیقه بذارم بازم 80 درجه رو میبینم چه برسه اون آقا

پیشبینیم اینقدر بود براشون روی کلوکه 4.48 چونcoler master 120vهم 72درجه داد تو تست intel xtu

هر دو 8.1

آخه میگن اسکای لیک روی ویندوز 10 بهینه تره!!

کاربرد 2 3 برابر حتی 30 برابر در آینده داره

لینک به دیدگاه

خودتون تفاوته2 برابری رو باورمیکنید؟؟؟؟؟؟؟چه برسه 30 برابر!!!

اگه اینطور باشه الان همه 5960 رو به 200 هزار تومن میفروشند که 6700 بخرند که تو ویندوز تن 10 برابر بهتر نتیجه بگیرند.

همیشه تو تبلیغات کمی تعمق کنید و دوما ببینید منظور حرفشون دقیقا چیه سوما مطمعن باشد اگه بهینه سازی  هم باشه اختلاف پرفورمنس بینه 10 الی 30 درصد نهایت خواهد بود نه بیشتر و اگه اینطور باشه بهتون قول میدم تاثیرش روی 5820 بیشتر باشه تا 6700 چون هم هسته بیشتر داره هم کش بسیار بیشتر{شما کلی پول میدید که از 3 مگ کشهcorei3به 6مگ کشهcore i5برید یا از 6مگ کشهcore i5بهi78مگ برید بعد 15 مگ کشه 5820 رو چطور نادیده میگیرید.همین 6 مگ کشهinel e8600باعث شده که بعده این همه ......سال هنوز هم داره gatvرو راحت 30 فرم اجرا میکنه با 30درصد اور}

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

شما کجا خوندید این مطلب رو؟ یک لینک ازش بگذارید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...