رفتن به مطلب

قانونی جدید از نوع های وب

peto
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در راستای  حجم دزدی های های وب امروز  متوجه  قانون  جدیدی شدم.

من اینترنت ا مگ های وب دارم که ماهی هم 4  گیگ حجمش هست.دیشب  حجم  نتم تموم  شد.10 روز ار زمان ترافیکم باقی مونده  بود.چجوری 4  گیگ تموم  شد اصلا نفهمیدم.

کله مصرف نت من وب گردی تو لیون و سایت  ورزشی و یکی دوتا سایت دیگه هست و کمی هم چت تو تلگرام.

حتی ویدیو های کم حجم که تو تلگرام میفرستنم باز نمیکنم که حجمم تموم نشه.

به ناچار 1 گیگ حجم  مازاد  خریدم  و دوتا فایل یک گیگی گذاشتم تو صف دانلود که تو ساعت رایگان  دانلود  بشه.

صبح بیدار شدم دیدم نتم قطع شده  چک کردم  دیدم اون یک گیگ حجمم هم  تموم شده. :mad: 

زنگ زدم پشتیبانی دیدم  میگه شما نفر سی ام هستسن(هر وقت  تماس  میگیرم فقط 5 تومن  هزینه  تمای  از  شهرستان  واسم  میفته) نیم  ساعتم اونجا الاف شدم تا یکی پاسخگو باشه.

یارو رفت  چک  کرد گفت شما 1.8 گیگ دانلود کردین.اعتباری که  دیشب  شارژ کردین  تموم  شد 800 مگ هم اضافه  دانلود کردین و الان  800 مگ هم به های وب بدهکار شدین :eek: 

گفتم  یعنی  چی؟

گفت شما شارژ مجدد بکنین 800 مگش همون اول  ماله ماست :D 

یعنی  اینکه من  زنگ  زدم  اونجا که   بگم  چرا  حجمم تموم شده؟تو ساعت  رایگان  مگه حجم  کم  میشه؟؟؟

دیدم  یچیزم  بدهکارم بهشون =)) 

گفتم الان  اگه یه  گیگ دیگه شارژ کنم فقط  از  دویست  مگش  میتونم استفاده  کنم؟دیدم  میگه اره

گفتم مسخرشو  دو  نیاوردین؟یعنی  اگه  یه  فایل 100  گیگی  میذاشتم واسه  دانلود الان  99  گیگ بدهکار بودم  بهتون؟وقتی  حجم  تموم  میشه چجوری  میشه  که  دانلود ادامه  پیدا میکنه؟ ~x(

دیدم میگه  قانونشه  دیگه......

لینک به دیدگاه

همین الان از  های  وب باهام  تماس  گرفتن.

خانومه گفت  مشکلتون  چیه و این  حرفا.

گفتم  قانونه جدیدتون  اینه که  بدهکار  میکنین کاربراتونو؟؟؟

کلا تکذیب  کرد  گفت  همچین  چیزی  نیست  منظور اون همکارم  این  بود که 800 مگ بیش  از  حجمتون  استفاده  کردین در  واقع به  نفعتون  شد با اینکه  حجمتون تموم شد بازم  800 مگ دانلود  کردین.

گفتم  پس  چرا همکارتون  میگه  اگه  یه  گیگ  شارژ  کنم  فقط 200 مگ باقی  میمونه؟گفت  نه  همچین  چیزی  نیست اشتباه  شنیدین.

جالبه میگم  چتو  حجمه  نتم  یه شبه  تموم  شد؟میگه شاید  آپدیت اومده  واسه  گوشی یا لپتاپتون میگم  آپدیت 1گیگی  هم  مگه  داریم؟مگه میشه؟

لینک به دیدگاه

همشون مثل همن -  من قن اوا داشتم یک ماه اول خوب بود بعد شروع کرد به اذیت کردن ! فعلا تو منطقه ما زنده باد ایرانسل ! با 4جی حداقل 400 میده تا 1 هم میره !!! 

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

با این اوصاف از isp دیگه ای سرویس بگیر

هرچند هرکدوم مشکلات خاص خودشونو دارن

لینک به دیدگاه

درود منم آسیا تک داشتم این اتفاق افتاد 6گیگ منفی خوردم زنگ زدم پشتیبانی گفت اگه 7گیگ شارز کنی 1گیگ شارژ میشه ولی چون اخر ماهه دوباره ماهانه رو پرداخت کن اون 6گیگ صفر میشه

لینک به دیدگاه

ما رفتیم واسه یه خطی اینترنت بگیریم میگن IP تموم کردیم ما هم یه پیت نفت گذاشتیم تو نوبت تا بهمون IP بدن :eek: :laughing: =)) ...

لینک به دیدگاه

منم دیشب همین مشکلو داشتم شارژمو خورد تو ساعت رایگان

جالبه ربات تلگرام گذاشتن هر وقت درخواست تماس با کارشناس میدم میگه همیه کارشناسان مشغول هستند :|

لینک به دیدگاه

با این اوصاف از isp دیگه ای سرویس بگیر

هرچند هرکدوم مشکلات خاص خودشونو دارن

تو شهر ما های وب بهترین سرعتو  داره باقیه شرکتا داغونن.از سرعت های وب راضیم  قطعیم  اصلن  نداره  فقط مشکلش اینه  حجمو قورت  میده.فک کنم تو پنل کاربری نشون میده  میده یک گیگ ولی در  عوض 200  مگ  حجم  میدن به  جای سک  گیگ

مخابراتم دانلود رایگان نداره  وگرنه مخابرات میگرفتم.

تو مغازم مخابرات  دارم تا حالا سابقه نداشته  حجمم  تو  مغازه بی دلیل کم بشه  ولی  های وب...

منم دیشب همین مشکلو داشتم شارژمو خورد تو ساعت رایگان

جالبه ربات تلگرام گذاشتن هر وقت درخواست تماس با کارشناس میدم میگه همیه کارشناسان مشغول هستند :|

خانومه تماس  گرفته بهش میگم چه  وضعیه؟

از شهرستان  نیم  ساعت هر سرس باید بمونم  تو نوبت  تا  جواب بدین  میگه رباط تلگرامو استفاده  میکردی خب.

گفتم  وقتی  حجممو  یهو بلعیدین و نتم قطع  شد  چطو  می  خواستم  وارد  تلگرام  بشم؟خودش  کم  آورد :laughing:

شمام  یهو  حجمت  تموم شد؟

نکنه  سراسری  حجم خوردن؟ :-?

راستی  خانومه  میگفت قبل از  دانلود  یبار مودمو  خاموش  روشن  میکردی بذا  حجمت  کم  نشه  تو ساعت  رایگان.

گفتم سگ  اون  ساعت بیدار  میشه  که من  بشم؟

انتظار  داره  ساعت  4  صبح  بیدار  شم قبل دانلود مودمو  خاموش  کنم یبار :mad:

لینک به دیدگاه

سرويس حجمي تو ايران کشکه , همه دنبال اينن که يه جور از اين ورو اون ورش بزنن و هر سرى يه بهونه بيارن. زنده باد اينترنت نامحدود. ادم با سرعت 30 دانلود کنه حجمي نداشته باشه. البته خيلي از شرکت ها اگه در روز بيشتر از يه حدى دانلود کني سرعتت نصف يا يک سوم ميشه ولى باز هم خيالت راحته که باز هم ميتوني استفاده کني. يه زماني مخابرات نامحدود ميداد ولي افت سرعت تو بعد ظهر ها بعضي وقتا داشت. ولي صبح تا شب ميزاشتي رو دانلود سرعت هم نصف نميشد. با 256 سرعت 40 دانلود ميکردم ماهي 30-40 گيگ , تازه يه مدت شده بود دو مگ

لینک به دیدگاه

تو شهر ما های وب بهترین سرعتو  داره باقیه شرکتا داغونن.از سرعت های وب راضیم  قطعیم  اصلن  نداره  فقط مشکلش اینه  حجمو قورت  میده.فک کنم تو پنل کاربری نشون میده  میده یک گیگ ولی در  عوض 200  مگ  حجم  میدن به  جای سک  گیگ

تو مغازم مخابرات  دارم تا حالا سابقه نداشته  حجمم  تو  مغازه بی دلیل کم بشه  ولی  های وب...

از شهرستان  نیم  ساعت هر سرس باید بمونم  تو نوبت  تا  جواب بدین  میگه رباط تلگرامو استفاده  میکردی خب.

گفتم  وقتی  حجممو  یهو بلعیدین و نتم قطع  شد  چطو  می  خواستم  وارد  تلگرام  بشم؟خودش  کم  آورد :laughing:

راستی  خانومه  میگفت قبل از  دانلود  یبار مودمو  خاموش  روشن  میکردی بذا  حجمت  کم  نشه  تو ساعت  رایگان.

دست شما درد نکنه :)

وقتی شما به این راحتی و به خاطر 5 تومن حجم به خودتون اجازه میدین اینطوری به هر کسی توهین کنید، جای تعجب نداره که با شما هم به همین صورت برخورد بشه ...

لینک به دیدگاه

وقتی شما به این راحتی و به خاطر 5 تومن حجم به خودتون اجازه میدین اینطوری به هر کسی توهین کنید، جای تعجب نداره که با شما هم به همین صورت برخورد بشه ...

اوخی  چه  با  ادب  هستی شما

اون جمله رو به  اون  خانوم نگفتم.در ضمن  اگر هم اون  جمله رو  میگفتم  یعنی میشد  نتیجه  گرفت  به  خودم  گفتم  سگ؟؟؟

وقتی 70 تومن پول نت  بدی حجمت  تموم بشه و بعد حجم مازاد بگیری  اونم یه شبه  تموم  بشه  انتظار  داری بیام با  لحن محترمانه حرف بزنم؟

لینک به دیدگاه

الان که خوبه

2 سال پیش هرچی دانلود میکردی دوبرابر کم میکرد

یه فشفشه 15گیگ گرفتم خدا شاهده کلا8گیگ دان کردم تموم شد

زنگ زدم میگم حجمم کو میگه ما ایزو 9001 داریم

بلانسبت وقتی ادمو یابو حساب میکنن شما دوست داری تشکر هم بکنی ازشون ؟

همین طزرفکر به خاطر 5 تومن حرف نزن بوده که الان نخود باید بخری کیلویی 8 هزار تومن

الام هم یک هفته میشه که کلا اپراتورها  رو با یه تلفن گویا عوض کردن زنگ میزنی میگه سرویس شما دچار مشکل است و از این حرفا

ویرایش شده توسط Hosein Amiri
لینک به دیدگاه

یعنی تمام اینارو منم گفتم بهشونا 

بازم از رو نمیرن به نفر بعدی همینو میگن

حجم منم 0 کردن :|

جالبه زنگ میزنم میگه سرویس شما دارای اشکال میباشد از صبرو شکیبایی شما متشکریم :|

کثافت یکبار فشفشه رایگان میداد 3 گیگ فک کنم داره همونو تلافی میکنه خخخ

لینک به دیدگاه

من از مخابرات نامحدود دارم، سه روز قطع بود، تو یه روز 6بار زنگ زدم، هر دفعه چرند گفتن! مودمو فکتوری ریست کن، ال کن بل کن! از این مسخره بازیا! یه بار هم یکیشون از دهنش در رفت گفت IP تموم شده
دفعه آخر (ساعت 1شب!) زنگ زدم، طرف به رفیقش میگه ای بابا! باز این زنگ زد! شروع کرد چرند ببافه، با حالت شاکی گفتم عزیزم من MCSE و CCNA دارم، دانشجوی ارشد شبکه هستم!تکنیکال حرف بزن بام...همکارت ظهر گفت IP نداریم...اصلا برا چی قرارداد SLA ندارین تو سایت؟ من میخوام درخواست خسازت کنم!
یارو گفت من پسوردتونو عوض میکنم، اگه تا 5دیقه دیگه درست نشد، تماس بگیر باز...

درست شد!

عزیزم هرچیزی قانون داره.

این حرف شما که 5تومن چیزی نیست و اینا نتیجش میشه اینکه طرف وقتی کاری بر خلاف قانون انجام میده، خودشو محق میدونه!

ویرایش شده توسط engmrmz
لینک به دیدگاه

این همه تبلیغات و های وب های وب که میگفتن این بود ؟!!؟؟!؟!

صد رحمت به همین مخابرات با این که هر 1 ماه یکبار اونم یه شب ممکنه افت سرعت و پینگ بالا بده ولی همیشه هم پاسخگو بودن هم مشکلی نداشتم!!

حالا بگین مخابرات بده  :D  :D  :D  :D

فقط اینم بگم آخرین باری که مشکل پیدا کردم با مخابرات سر بدهی بود که پرداخت نشده بود حدود 2 تا قبل که میشه 4 ماه

قبض دوم هم نیومده بود!! خیلی جالبه

رفتیم تلفنی با 1818 پرداختیم گفتیم عین دفعه قبل حتما 2 ساعته وصل میشه و هی منتظر موندیم! وصل نشد ! زنگ زدم گفتن باید 48 ساعت بگذره و از این حرفا

48 ساعت شد وصل نشد زنگ زدم میگم چرا وصل نشده میگن شما باید برین مرکز مخابراتیتون اون جا بگین دستور وصل ارسال کنن!!  (بازی های جدیدشون! دفعه قبلی راحت وصل شد بدون این کارا!!!)

دیگه بعد از 3 روز متوالی قطع بودن زنگ زدم میگم چرا وصل نشد میگن وصله ! بعد میگم چرا چراغ DSL خاموشه طرف میگه آی پی تموم شده!!!

به غیر از این دفعه بقیه موارد هیچ مشکلی نداشتم باهاشون

ویرایش شده توسط ʀᴏɢ⌉ ᴍᴀʜʏᴀʀ⌋
لینک به دیدگاه

برو خداروشکر کن به پست مخابرات نخوردی! حقیقتش خط ما رو عوض کردن بدون هیچ اطلاع و اجازه ای و شماره رند رو که قدیم گرونتر هم خریده بودم دادن به یکی دیگه که هیچ! جالبیش اینه که دیگه این خط به اصطلاح فیبرنوری! =)) که سرعتش از اون خط های کابل های مسی هم کمتره و  مدام هم قطع میشه رو دادن و هر شرکتی که مراجعه میکنم سرویس درخواست میدم، میگن خط شما رو مخابرات دست گذاشته روش! :-? به هیچ کسی هم اجازه سرویس دهی غیر از خودش رو به شما نمی ده! (البته این دیگه نهایت مشتری مداری هست و اینکه حق انتخاب با مشتری هست!) .

لینک به دیدگاه

من سرعت 10 مگ آسیاتک دارم یه مدت سرعت محدود کرده بودن زنگ زدم تهران گفتم چرا سرعت اینطوریه ؟

زنه به من میگه خوب سرعت 10240KB وقتی تقسیم بر 8 بشه برابر 128KB میشه من یک لحظه هنگیدم بعدش فهمیدم بحث الکی فایده نداره چون هیچی بارش نیست

لینک به دیدگاه

من سرعت 10 مگ آسیاتک دارم یه مدت سرعت محدود کرده بودن زنگ زدم تهران گفتم چرا سرعت اینطوریه ؟

زنه به من میگه خوب سرعت 10240KB وقتی تقسیم بر 8 بشه برابر 128KB میشه من یک لحظه هنگیدم بعدش فهمیدم بحث الکی فایده نداره چون هیچی بارش نیست

طرف درست سرعتتون رو 1/10 کرده !  :D  :D  :D  قاعدتا سرعت دانلود 1/8 سرعت خود اینترنت هست این طور که من میدونم!

الان شما 10 مگ داری باید سرعت دانلودت بین 1.5 تا 2 مگ بر ثانیه باشه! طرف چطوری گفته 128 kb

لینک به دیدگاه

سلام. در مورد اون حجم منفی که گفتین برا منم اینطوریه. مثلا 500 مگ حجم داشته باشم و فایل 1 گیگی دان کنم کلش دانلود میشه و 500 مگ منفی میخورم. ولی اینکه میگین تو ساعات رایگان از حجمتون کم شده جالبه :mellow: 

لینک به دیدگاه

آقا دمت گرم منم میرم تو پنل کاربریم مینویسه 4.2 گیگ بعد منفی زده کنارش هی بسته بخر بعد سه روزه حجم بسته ی شما به پایان رسیده . آخه چیکار کنیم با این شرکتای ناحسابی  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?

لینک به دیدگاه

چند ماه پیش بود که وزیر ارتباطات به هایوب و دو شرکت دیگه اخطار داد بابت کمفروشی

فکرشو بکنید با تمام این مشترکینی که از حجمشون کم شده و میشه شخص رئیس جمهور چند روز بعد از هایوب رسما عذرخواهی کرد !

حالا شما فکر کن چقدر پشت این شرکت گرمه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای اینجور موارد یا باید همینجوری سر کنید یا میتونید کوچ کنید به یه شرکت دیگه هیچ راهی بین این دو راه نیست

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

خدایا کی شر بعضی ها رو از سر این مملکت کم میکنی ؟؟؟

یه جوری شده که مردم عادت کردن !

فکرشو بکنید با تمام این مشترکینی که از حجمشون کم شده و میشه شخص رئیس جمهور چند روز بعد از هایوب رسما عذرخواهی کرد !

فکر میکنید این پولها کجا میره ؟؟؟

این که کم فروشی و گران فروشی میشه خیلی مهمه اما این که این پولها در نهایت از کجا سردر میاره خیلی مهمتر .

لینک به دیدگاه

تو همین فروم یه نفر دیگه هم متله من گفت دیشب حجمش یهو تموم شده

شما حساب کن تو کله ایران چند نفر میشن

واقعا این پولا کجا میره؟؟

واقعا چرا نظارتی نیست؟

لینک به دیدگاه

های وب به شدت مشکل پهنای باند داره ( به خاطر این فشفشه هاست ) و به معنای واقعی داغونه 

تو ساعات شلوغ سرعت سرورهای خارجی به شدت افت میکنه و همش تایم اوت میده

یعنی یه سایت رو چند بار باید رفرش کنی تا کامل باز بشه . از اون بدتر پینگ بسیار بالا و لگ فراوون

جالب اینه  از ساعت 1 شب تا صبح سرعت و پینگ خوب میشه ولی صبح به بعد افتضاح

یعنی منو به ستوه آوورده :|

ولی  تا الان مشکل حجم کم کردن تو ساعت رایگان نداشتم + وقتی با تلفنی که

adsl روشه یا گوشی موبایل خودم که شمارمو دادم بهشون زنگ میزنم چون سیو شده میشناسن و بدون معطلی جواب میدن

همشم بهانه های واهی میارن و یه مشت مُهملات تحویلت میدن :|

فعلا کسی سمت این شرکت نیاد که وضعش خیلی خرابه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...